Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

erotyczna....witam Cię w ten niedzielny poranek... :-) miłe linki wstawiasz czasami, dziękuję w imieniu wszystkich, którzy potrafią tym pobudzić swoje zmysły... nie pragniesz przeżyć czegoś podobnego? Przyznam się, że ja chciałbym znowu poczuć żar namiętności, chciałbym móc znowu oddychać zapachem kobiety, rozkoszować się jej smakiem, zelektryzować dotykiem jej rozpalone ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
"Tak często Cię widzę Choć tak rzadko spotykam Smaku Twego nie znam Choć tak często Cię mam na końcu języka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna księżniczka
jestem nie żonata,a mężata.;) szukam-nie koniecznie wrażeń, czegoś co pozwoliłoby mi zapomnieć, zapomnieć o szarości dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna księżniczka
i wszyscy żądni wrażeń ruszyli na łowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi diablątko jak możesz ...:) ładnie to tak ...:) a może mnie śledzisz jednak :) !!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak przez przypadek wpadłem tu... :D Ale zauwazyłem ze ktos znajomy tu jest :P to sie ujawnilem z podgladania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekaj zaraz sie bedziesz cieszył bardziej pomarańczki wpadną :) i bedzie weselej :) jak tam czas niedzielny miną ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowicie, miałem z rana trochę czasu, miałem nadzieję, że Cię zastanę... Fajne masz te linki, podobają mi się, naprawdę, dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie ma za co :) jestem tu czasem tylko nie pisze, bo nie mam czasu , ale zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic tak strasznie ciekawego, pracowałem nad pewnym projektem, tylko w zaciszu domowym mogę się skupić, żeby "spłodzić" coś w miarę sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh nie własnie ze byłam tylko na innym topiku :) gotowanie byłło wczoraj dzisiaj miałam gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a !! w domku ! co do mojej obecności to jak widziałeś wyżej godziny to juz wiesz co robiłam i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to się chyba minęliśmy....tak bywa czasami w życiu, że pewne drogi nie chcą się skrzyżować...przebiegają niemalże rółwnolegle, inaczej mówiąc, to złośliwość losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) ale teraz sa w tym samym czasie i miejscu ... :) ale nie wiadomo jak długo i w jaki sposób ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście :) liczą sie tylko chwile w zyciu , bo one sa niepowtarzalne i wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×