Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamana_(nie)Zakochana_Olka

Potrzebuję rady.!

Polecane posty

Gość Załamana_(nie)Zakochana_Olka

Witam, Mam pytanie... Bardzo proszę o odpowiedzi, Panów również o to proszę... Mam siedemnaście lat, spotykam się z facetem który ma lat 23... Nikt nikomu nic nie obiecywał, wyszło na to, że spotykamy się na niezobowiązujący sex.. Trwa to już przeszło cztery miesiace... Miał kilka razy tak, że na tydzień przestał się odzywać.. Teraz zrobił to samo po dwóch tygodniach nagle zadzwonił... Ja mam słabość do tego faceta... Tylko ja chciałabym z nim czegoś więcej... I nie wiem jak poznac jak on to traktuje tak naprawde... Bo czasami po jego zachowaniu widze, takie chocby zaangazowanie... Poza tym tak jak po sexie nigdy mnie nie przytulał tak teraz to zrobił...I przed tym jak sie nie odzywał te dwa tygodnie pisał dzwonił codziennie czesciej niz zwykle sie spotykalismy... Chciałabym wiedzieć czy to może się skończyć czymś poważnym...? Czy ja mu sie podobam...? Czy on ma dla mnie szacunek...? Czy traktuje mnie chodz troche powaznie...? Tylko kiedy pytam o takie rzeczy on nie odpowiada, albo odpowiada ogolnikami... Pomóżcie... Ostatnio stwierdził, że wie, że takie jak ja się szybko zakochują... Kiedyś mu tam chciałam ubliżyć i powiedziałam, że ma iść na panie lekkich obyczajów to stwierdził, ze jest zbyt młogy i zbyt piękny by za to płacić... A to fakt jest bardzo przystojny, laski na niego lecą, na skinienie głowy może mieć każda... Ja jestem normalną dziewczyną i dziwię się, że on na mnie uwagę zwrócił, kiedy go o to zapytałam powiedział, żę jestem piękna,.... tYlko ja myślę, że on mówi to co ja chce usłyszeć... Poradźcie mi coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×