Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylweczka86

spray ułatwiający rozczesywanie włosów - POLECAJCIE!!

Polecane posty

Piszę tutaj, może uda mi się zaciągnąć normalnej porady :) macie jakieś sprawdzone spraye do włosów które pomogą w rozczesywaniu włosów po umyciu?? Jakie polecacie? Jedwabie, kaszmiry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelkka
Jedwab obciąża włosy, za mało - nie ma efektu, za dużo- włosy są oklapnięte. U mnie się nie sprawdził. Testowałam ostatnio odżywkę Elseve Loreala. Była ok, włosy były miękkie i nie oklapnięte, chyba do niej wrócę. Bo teraz z kolei skuszona promocją kupiłam odżywkę Gliss Kur i jest ok, ale nie podoba mi się, że nie czuję po chwili już w ogóle zapachu, a lubię pachnące włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama mi poleciła
ja używam różowej ksieżniczki dla dzieci z Rosmana, miałam taki kołtun że jak pierwszy raz mama mi rozczesywała to wyszedł mi kilogram włosów , mam włosy do tyłka, i kołtunią się nawet myjąć codziennie nie idzie ich opanowac, i teraz mama była , dzieciaki siostry to używają , kupiła mi różową ksieżniczkę, dwa psiknięcia i włosy rozczesane jednym pociągnięciem na gładko , po kołtunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle jeśli chodzi o mnie
A ja z czystym sumieniem najbardziej polecam Ekspresową Odżywkę w sprayu od Garniera, świetny zapach, włosy rozczesują się z łatwością i cena przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×