Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

A na górską wyprawę z Toba i Blondiee to ja baaardzo reflektuje. Najlepiej jak będzie dużo śniegu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie mogę zasnąć i zarywam nocki a jak już łaskawie zasnę to zaraz trzeba wstawać. A tak uwielbiam się wylegiwać rano w łóżku, jednak przy moich domownikach to nieosiągalne! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelku moge napisac na maila?
bardzo ładnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
Mala nie zapracowany, tylko nieśmiały!;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 na karku - no właśnie, sprawiasz wrażenie małomównego, który waży każde słowo ;) nie możesz jakoś tego maskować...tak jak my? ;)) hihi a szczerze to Twoja zachowawczość ma swój urok ;) Kinky - ale masz wzięcie! wszyscy chcą do Ciebie pisać :) Kultura - udały się zakupy? Mnie ciągle to gardło boli i mam 38 stopni cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni wieczór. Widzę, że mała aktywnośc hehe chyba najlepiej rozmawia Wam się z tego co zauwazylam nocą. Ale ja tez czasem wolę nocą posiedziec. Poznałam dzisiaj Dominike i byl to najmilej spedzony czas od kilku lat. Wszystkim polecam i niech nikt sie nie waha przed Wrocławiem. Chociaż ja niestety chyba nie dam rady ale tylko ze wzgledow odeglosciowych, a nie niecheci. Jestem tu dopiero drugi dzien a juz tyle wspanialych rzeczy mnie spotkalo. Dziekuje CallMeBlondiee za ten temat i Wam wszystkim za to ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak zacnym gronie, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie ;). Walczę z podobnym problemem i chętnie popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, szkoda że nie ma nikogo z Wrocławia bo też bym chętnie sie spotkał tak w cztery oczy z osobą o podobnych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke Witaj pewnie że cie przyjmiemy :) To może na początku sie przedstawisz :) napiszesz ile masz lat :) i skąd jesteś :P Ja mam na imie Paweł i mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo mi miło ;). Mam 24 lata, jestem z Warszawy i od kilku dni Was podglądam. Pomysł spotkania bardzo mi odpowiada, fajnie by było oderwać się od problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musimy teraz poczekać na reszte Pań bo ja tu nie szefuje tylko Dominika :P Ale fajnie że kolejna osoba jest zainteresowana tylko szkoda ze nie facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe fobiki :) coraz więcej nas tu jest.Tyle wpisów a nadal nie było spotkania...\ Mala su-jezdziłem juz na nartach w różnych miejscach w Polsce.Teraz uznaję tylko Kasprowy Wierch.Chętnie bym się wybrał za granicę ale bariera językowa mnie przerasta. Dziś wieczorem idę z koleżankami na dysko,jak zwykle one będą wyrywać a ja nawet nie nawiążę kontaktu wzrokowego z nikim.Ale jestem uparty i pójdę tam aby się przełamywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu już od 2 strony. tylko nie za często bo dużo pracuję. Dzięki za wsparcię,Nawet jak będę sie bawił sam to postaram się nie zamulać.Anke napisz coś o sobie,co Cie tu sprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Moje plany wycieczkoe troche sie skomplikowaly wiec zagladam na nasz topic. Chyba nawet spedze tu wieczor. :) 🖐️ Omena, Marcin, Kinky, Anke! :) Woow Marcin ale Ci zazdroszcze, ja nawet jakbym chciala to nie mam z kim wyjsc, w sensie zadnych znajomych. :/ Druga sprawa to bariera wstydu, ciężka do przeskoczenia. Omenka -- jak samopoczcie po spotkaniu z Dominika? Mam nadzieje, ze fajnie Wam czas uplynal i jestes podbudowana. Ciesze sie , ze w koncu odwazylas sie na ten krok! Anke -- my się jeszcze nie znamy wiec witaj w naszych skromnych progach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ugabuga :) Marcin84wwa Warto wykorzystać to że bedą tam pijane Panie :) i co za tym idzie bedą dużo mówić :P wpadnij na jakąś "przez przypadek" i powiedz "Przepraszam" może coś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke witam i ja :) bardzo się cieszę, że dołączyłaś I witam całą reszte ponownie rano nie mialam okazji się z nikim zobaczyc tu hehe pewnie odsypialiscie nocke po maratonie z kafe:P Paweł nie, wcale ja tu nie rządze nu nu wszyscy tu rządzimy:D No to widzę, że Omenka już sie pochwaliła. Rzeczywiscie bylo fajnie myslalam, ze bedzie inaczej, a bylo wspaniale szkoda, że tak krótko. Dziewczyny to ekstra doświadczenie, a widzę, że jesteście wspaniałymi kobietkami i Paweł Ty też - nie zapominam o Tobie nasz rodzynku, a nie jest jeszcze Marcin:P We Wrocławiu będzie super i niech nikt nie waży sie wycofac. Szkoda tylko, ze jestesmy tak porozrzucani. A jesli chodzi o dzisiaj to przesiedzialysmy 3godziny w kawiarni, bylysmy na spacerku i buzie nam sie nie zamykaly! ale musialam wracam, bo moj facet marzl w samochodzie:P Przez to, ze wiedzialysmy jakie jestesmy i poznalysmy sie troszke fakt przez jeden wieczor to malo, ale zblizyly nas automatycznie nasze blokady i gdzies one szczerze mowiac ulecialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa, witaj! Marcin, sprowadza mnie po pierwsze chęć poznania nowych ludzi i przełamania własnej słabości. Gdy człowiek boi się ludzi wszystko jest trudniejsze, bo bądź co bądź to nie jest bezludna wyspa. Przez dłuższy czas się izolowałam i widzę nawet pewne zalety tego stanu, ale coraz mniej mi z tym dobrze. W gronie innych nieśmiałych zawsze łatwiej się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paweł i tak jesteś w super sytuacji my wszyscy przyjedziemy do Ciebie juz niedlugo:):) i to nie będzie jedna osoba. A tymczasem ja uciekam ogladac mam talent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko, Omena - bardzo się cieszę, że jesteście obie tak zadowolone ze spotkanka!! to tym bardziej gwarantuje, że nasze forumowe spotkanko ma sens i szansę powodzenia :) Anke - świetnie, że dołączyłaś :) Marcin 84Wwa - jak nie było spotkania jak było ! - i to pod Twoim nosem ;) więc my tu tak całkiem nieproduktywnie nie siedzimy ;) ja byłam na nartach i za granicą - aż w Czechach ! hehe Alpy czekają w kolejce :) udanego przełamywania się na disco - dobrze, że masz z kim wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby super :P tylko że jak przyjadą same Panie i to większej liczbie 5-10 to chyba bedę musiał łyknąć 3 perseny bo inaczej kopnę w kalendarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×