Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Oj tam, nie taki znowu oczytany :) Zapomniałem wymienić "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", choć tu chyba lepszy mimo wszystko jest film, ale książka powstała właśnie na podstawie filmu. Natomiast z takich książek dla zabicia nudy to polecam wszystkie Zafona, w szczególności "Cień wiatru" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Mówimy o Szklarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
W zasadzie tak,... ale dla mnie to kawałek drogi i potrzebna mi taka informacja, żeby zorientować się w rozkładzie jazdy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efCCCia
Matias, dzięki za „wykaz lektur :) Właśnie ostatnio za mną chodzi, aby przeczytać coś, co mnie poruszy, zburzy mój sposób myślenia, zainspiruje, pozwoli spojrzeć na życie z innej strony. Mam wrażenie, że cokolwiek wybiorę z Twojej listy, będzie tym, czego szukam :) Mam wrażenie, że jest z nami podobnie z tymi decyzjami. Od trzech lat wybieram się na tai chi i ciągle wybrać nie mogę. A to jeden z wielu przykładów nie podejmowania działań. Te działania wymagają kontaktów społecznych i to mnie powstrzymuje. Szymeczek bardzo przykre są Twoje doświadczenia. Bardzo. Takie traumatyczne przeżycia niejednego by złamały. Ja właśnie tego się boję że trafię na psychologa, który będzie nierzetelny. A czy masz kogoś, kto mógłby Cię wesprzeć? A rodzice? Teraz chodzisz jeszcze do tej szkoły? Co robisz? Masz jakieś pomysły, jak sobie pomóc? Też kiedyś robiłam testy u psychologa, jak nie mogłam się zdecydować co do szkoły średniej i studiów. Porażka. I ta psycholożka też nie wejrzała głębiej, z jakim problemem do niej przychodzi 19-letnia dziewczyna, która nie wie, jakie studia wybrać i jest z tego powodu na maxa sfrustrowana. Jak pamiętam byłam bliska płaczu. Z lekarzami to niestety temat rzeka. Ostatnio też mam niezłe przejścia z takim jednym, który twierdzi, że lepiej dla mnie, abym nie wiedziała, co mi dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeże info z grafiku, który dzisiaj się naświetlił: 10.XII pracuję cały dzionek :( Trzeba kombinować dalej... UgaaBugaa a Ty nie jesteś chętna i gotowa na meeting?? ;) odezwij się ! Facet a pasuje Ci odjazd do Szklarskiej w ogóle? ...no i ZE Szklarskiej (co może istotniejsze, bo tam chyba nie ma pubów czynnych do rana :P ) Matias ależ literatury! ja się w nieco innej zaczytuję - nieco lżejszej dla psyche- uwielbiam klasyków francuskich XVIII i XIX w. szymeczekszymeczek to Ci faktycznie zrobili pod górkę :( efCCCia tai chi? :) niezły cel - zrób sobie Mikołajkowy prezent - i zapisz się wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeczekszymeczek
"bardzo przykre są Twoje doświadczenia. Bardzo. Takie traumatyczne przeżycia niejednego by złamały. Ja właśnie tego się boję że trafię na psychologa, który będzie nierzetelny. A czy masz kogoś, kto mógłby Cię wesprzeć? A rodzice? Teraz chodzisz jeszcze do tej szkoły? Co robisz? Masz jakieś pomysły, jak sobie pomóc?" teraz studiuję, nie zastanawiałem się, jak sobie pomóc, może kiedyś moja fobia sama minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Mala Potrzebowałbym raczej trzech dni: na przyjazd, dzień pobytu i wyjazd. Podróż w jedną stronę trwa aż 9 godzin (niech żyje PKP!), więc nie widzę innego rozwiązania. Musiałbym prosić o dodatkowy dzień wolny, co teraz - w okresie świątecznym - byłoby trudne do uzyskania. Masz też rację z tym odjazdem. 10 czy 11 zmienia się rozkład jazdy pociągów i tak naprawdę na dzień dzisejszy nie wiedziałbym, o której mógłbym wracać. Łatwiej byłoby, gdyby zorganizować coś w mojej okolicy. No ale wtedy wam byłoby trudniej.:) Tai chi? Próbowałem.;) Samo nie przeminie. Problemy same się nie rozwiązują. Trzeba włożyć trochę wysiłku. To odnośnie fobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet a może Zieleniec?? nie byłam tam, ale znany ośrodek narciarski ;) CallMeBlondiee ? Ugaaa !!!! and WHOEVER ! :) Facet a Ty masz weekendy wolne czy niekoniecznie? ja właśnie niekoniecznie, a cały grafik zobaczę dopiero jutro, bo znam tylko do poł. grudnia; a zima się dopiero zaczyna.... szymeczek dobrze, że dopiąłeś swego -nadgoniłeś materiał po tamtej niefortunnej szkole, robisz studia -świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeczekszymeczek
"dobrze, że dopiąłeś swego -nadgoniłeś materiał po tamtej niefortunnej szkole, robisz studia -świetnie!" studiuję na uczelni o dość niskim poziomie, na normalną uczelnie się nie dostałem i nie tylko tamta szkoła się do tego przyczyniła, ale także szkoła średnia, która w sumie była pomyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Zieleniec ciut bliżej, ale w przypadku PKP bez większej różnicy (8h). Myślę, że w takiej sytuacji nie opłacałoby mi się jechać na 1 dzień. Poza tym pamiętam, że ostatnim razem zajęło mi trochę czasu, zanim cokolwiek przypomniałem sobie z jazdy. Pracuję niezależnie od dnia. W grudniu akurat mam wolny weekend 10 i 11, a tak to tylko pojedyncze dni. Wyjątkiem jest 25 i 26, ale te dni raczej macie zarezerwowane.:) 31 i 1 też mam wolne, tylko to też taki specyficzny termin. Pożyjemy, zobaczymy. Jest jeszcze styczeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi, to pisałabym się na spotkanie nawet w Sylwestra, bo nie mam planów... Ale może być i styczeń, nikt nas przecież nie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka.
Cześć Wszystkim. Szukam koleżanek z Trójmiasta, czuję się samotna. Mieszkam tu od niedawna, obecnie zmieniam pracę, więc siedzę w domu i... jest mi czasem smutno. Chętnie poznam dziewczyny/panie, które również mają wolne przedpołudnia, ale nie tylko! Jestem osobą skromną, bojącą się odrzucenia i ciężko nawiązującą znajomości, ale bardzo wierną i pomocną. Mam 25 lat, ale wiek znajomej nie jest dla mnie rzeczą bardzo istotną. Obecnie przeżywam nieco gorszy, depresyjny nastrój, ale gdy jestem pełna sił, bywam przyjaźnie nastawiona i potrafię dotrzeć do osoby bardziej zamkniętej ode mnie. Napiszcie proszę: szukamkoleżanek@gmail.com PS Nie szukam miłości - od lat żyję w szczęśliwym związku i nie szukam nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Fakt, nikt nas nie goni.:) Czasami mam jednak wrażenie, że czas mi ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Czym się martwisz? Czyżbyś wiedziała, co chciałabyś zrobić z uciekającym czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
No pewnie, że nie wiem. To takie trudne... W zasadzie mogę robić cokolwiek... i nic. Na razie "skupiłem się" na tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Może zapomniałem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Zaraz, zaraz! Mam ochotę wziąć gorącą kapiel. Czy można to "podpiąć" pod marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na nostalgiczną pogadankę Was wzięło :) Pewnie tak na rachu ciachu (czyt.:na 10go) tego spotkania nie zorganizujemy. Tym bardziej, ze Ugaa milczy, a innych chętnych nie widać :( U mnie w pracy ludzie pobrali urlopy na końcówkę grudnia i może być młyn. Styczeń to dobry pomysł. Nikt nas nie goni. Ale życie upływa niestety zbyt szybko, także mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Jeszcze trochę i spotkanie trafi do sfery marzeń.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - nauczysz się na nowo mieć marzenia ;) bo coś czuję, że kąpiel już za Tobą ...i co by tu dalej planować...? Koleżanko życzę znalezienia Koleżanek - ktoś tu chyba pisał z tamtych okolic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnyLat27
Jest tu ktoś z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Mala Przede mną. Ogarnęło mnie lenistwo. Teraz 💤 trochę mi się nie chce, ale myślę, że jednak warto. Bardzo dobre pytanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rofeels
A spotkaliście się już kiedyś? Co robicie podczas takich spotkań>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamotnyLat27 - Jest conajmniej jedna osoba ;) Rofeels - Tak, spotkaliśmy się. Normalne spotkanie przy grzańcu itp. :) No, prawie normalne :) Raz było też spotkanie na nartach. A może też chciałbyś się z nami spotkać? Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc po roku:)
no to zrobcie spotkanie wreszcie w centralnej polsce to i ja dotre. Czytam Was od poczatku, ale ten Wroclaw mnie nie zacheca juz bylo tyle spotkan tam moze czas na centralna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×