Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana_mama.........

3-miesieczne niemowle nie chce jesc...

Polecane posty

Gość zatroskana_mama.........

moja corka konczy wlasnie 3 miesiace,a od okolo miesiaca pojawily sie problemy z jedzeniem,poczatkowo byl to placz,histeryczny,po kapieli a przed jedzeniem,po uspokojeniu,czasem udalo sie ze zassala butle,pozniej zasypiala i karmilam ja przez sen,w dzien nie bylo problemow.Teraz klopoty z jedzeniem sa nawet w dzien,je co 4-5 godzin ok 120-150 ml,a to wszystko jest poprzedzone placzem....przestala mi rowniez jesc juz przez sen wieczorem.W nocy potrafi mi sie obudzic 2 razy z glodu,po placzach zje wszystko ze smakiem,az mam wrazenie ze zaraz dno butli wessie...od 2 miesiaca zycia budzila mi sie tylko raz w nocy na karmienie. W ciagu dnia jest pogodnym,choc wrazliwym dzieckiem,smieje sie,oglada swiat,gaworzy...czy ktoras z mam miala podobny przypadek? U pediatry bylam,podejrzewa zakazenie ukladu moczowego....mocz ogolny w normie,usg dopiero na 2 grudnia:/posiew pod koniec tygodnia do odbioru. Mala chetnie i duzo pije,robi 3 kupki dziennie,z rana zbite,pozniej juz luzniejsze. Obawiam sie,ze zanim lekarz znajdzie przyczyne,ja zwariuje z niepokoju,nerwow i placzu malej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana_mama..........
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtyutiuygi
nie czekaj ..tylko prywatnie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×