Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klara karla

Relacja z mojego pierwszego obiadu dla teściów

Polecane posty

Gość dobranoc!zgadzam sie ze slonec
znikiem KLARO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Klaro. cóż za cudowna wigilia. a prezenty ah!. jesteście naprawdę kochająca się rodzina. widać odziedziczyłaś po rodzicach wszystko co najlepsze po mamusi rękę do gotowania a po tatusiu jak ze duza radość ducha. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze...ale lizusy! juz przestancie jej tak wchodzic w dupe, zakochaliscie sie w niej czy jak? jakas masakra ta cala klara, skad ona sie urwala w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień się zaczął, choć zima za oknem. Klaro, co porabiasz w ten piękny dzień, a pozostali? Ja zaraz zmykam na miasto, a później proza życia, ale całkiem przyjemna, bo z racuchami na obiad w tle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbal esence
Witam i ja wszystkich pozytywnie zakręconych. :) :) :) Bardzo podobają mi się Twoje pomysły Klaro. Dopiero teraz odkryłam jak bardo ubogie było moje życie do tej pory, nędzne obiady : pomidorowa do spółki z mielonymi. Klaro czekam na Twoje cudowne przepisy . Mam nadzieję, że wprowadzą trochę urozmaicenia w moją kulinarną monotonię. Klaro powiedz też jak sobie radzisz z przedświątecznymi porządkami . Miłego i wesołego dnia życzę wszystkim czytającym ten topik :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
🌼 miłego dnia:) klaro opowiedz nam o swojej sukni ślubnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Witajcie.Suknia ślubna .Już ją sobie wyobrażam.Wesele, tak wesele nam kochana swoje opisz.Tam ,to się dopiero musiało dziać.pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dziękuję za moc pięknych słów 🌼 Oczywiście, że Wam wszystko opowiem, ale musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ mam dziś troszkę obowiązków i jestem tu z doskoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawa suknia, naprawdę... a jakie dodatki miałaś: jakies bolerko, rękawiczki, welon, czy kwiaty we włosach? A własnie Klaro, jakie masz włsy? Długie, krótkie, ciemne, czy jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoski mam do kolan :) Najczęściej plotę z nich wspaniały, obfity warkocz. Tak jest wygodniej, bo jak mam włoski rozpuszczone to po prostu na nich siadam :) Artur mówi, żebym nie obcinała włosów, bo są bardzo kobiece. JEśli chodzi o dodatki do ślubu, to miałam bolerko z miejscowego bazarku, wianek z kwiatów polnych (zrobiła pani Mariolka) oraz rękawiczki na jeden paluszek. Rodzinka twierdzi, że byłam boginią hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
O ludzie ratunku..widziałam sukienkę.Gust mojej mamuni.A ja głupia myślałam że mojej sukni żadna nie przebije.Klaro na pewno wyglądałaś w niej cudnie.Twój ukochany, co powiedział jak cię w niej zobaczył? Miłego dnia wszystkim czytelnikom.U mnie jest dzisiaj pięknie.Świeci słoneczko lekki mrozik no i Klara rozbawiła mnie do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiji'kji
kurwa nie moge ty jakas nie normalna jestes,robisz z siebie idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedendwatrzy:)... dlaczego ja cały czas myślalam o Tobie w kategoriach mężczyzny?;) U mnie też pieknie, ale zaraz muszę się zebrać do sklepu.... uuuuu, nie chce mi się:P Klaro! Proszę o wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Słoneczniku , pozdrawiam.A może ty pochwal się nam swoją suknią,słyszałam że za miesiąc wychodzisz zamąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna suknia klaro
i wianuszek ,,bosko!!!! pozdrowienia dla wszystkich czytajacych! jejku wlosy do kolan , bardzo zmyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś gdzies mnie dorwała?;) to juz za 3 tygonie, ale nie będe miała typowej sukni slubnej, bo ślub cywilny z małym przyjęciem:) Sukienka w kolorze czerwonego wina... taka sobie wymysliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakowlewa
Klaro, jestem twoją fanką! Jestem pełna podziwu dla twojego kunsztu kulinarnego oraz pomysłowości w zabawach rodzinnych. Zachwyciły mnie zwłaszcza te kółka i kółeczka, ale węże na klatce też ;) O zupie makowej nie słyszałam, podobnie o smażonej cebuli z serem- podaj przepisy proszę :) Marynarka jest urocza, szkoda że była tylko 1 niepowtarzalna sztuka. Mnie się kiedyś udało kupić kapelusz z rogami jelenia dla męża - ale to nie to samo. Marynarka byłaby do kompletu. Wprawdzie byłaby trochę za krótka, bo on ma 190 cm, ale podwinąłby sobie rękawy i nikt by się nie domyślił, że są za krótkie. A może mi ją odsprzedasz, bo jeszcze nie mam prezentu pod choinkę dla niego. Pa, kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza koleacja
moj piwerwszy obiad dla tesciow: zaprosilam na obioad, jego rodizce sa bardzo elganccy ,w szytko bylo super przygotowane, jednakze jedzac mieso uderzylam sie przez nieuwage w 2 lewa i ukruszyla mi sie ! tak z pare mm. ale widac bylo, poszlam do lazienki od razu , ale On zaczal mnie wolac zebym wrocila wszyscy zaczeli sie pytac co sie stalo, od razu zauwazyli ze mam ukruszona 2. byla to sobota wieczor , ale wstyd ! Jego ojciec zadzwonil do swojej kuzynkkoleznaki ktora jest dentsystka, przyjela mnie w nd. zawsze mialam kompleks na punkcie swoich zebow, mam troche zaniedbane, i booje sie chodzi cdo dentysty, On i cla Jego rodzina moaj idelane, ta kolezanka ojca jego przyje;a mnie, na szczesie zab wystarczylo troche przeleczyc powiercila trroche potem spilowala mi go i odbudowala , tereaz jest okej z nim, jednak na zkadym spotkaniu rodzinnym wspominaja mi to i Jego rodzice poprosili ta koelzanke zeby mi wszytsko wyleczyla , a ja naprawde mialam duzo, wstydzila sie tam chodzic ale jeszcze gorsze byly rozmowy na ten temat przy spotkanicah. po tym jak mi 2 wyleczyla, na nastepnej wizycie zaczela mi 4 gorna leczyc kanalowo, potem przyszla kolej na 6, 7 dolne lewe , ktore byly w oplakanym stanie, potem mi usunela 7 gorne, Najgorzej to ze mi toi wypominaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale ze kolezanka powyzej opisała swoja historie :) Piszcie piszcie kochane, to wspaniały pomysł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhuhuhu
hahahha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze to podbic
PODBIJAM, PODBIJAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpupUPupUp !!!!
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w górę !!
HOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalsskkka
klaro gdzie jestes?? tesknimy...opowiedz nam cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×