Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azazaza

kupujecie swoim teściom prezenty na urodziny i święta?

Polecane posty

Gość margolcia:P
ja kupuje moim prezenty na święta, na urodziny raczej ich nie widzę bo mieszkają daleko. Urodziny mam 10 dni po teściowej, czasami zapomnia w tym roku dostałam smsa z życzeniami, na tel się nie odważyli:O Raz na święta dali mojemu mężowi 1000zł a mi 100 :O nie wiem co oni sobie myśleli, przecież mamy wspólną kasę i życie... W zeszłym roku mąż dostał 1000zł po kryjomu, jak ja spałam a w wigilię dostałam likier i czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak :-)
"widać takie są teściowe" przykro mi,że Twoja teściowa taka jest za to widać,że z Ciebie to naprawdę fajna babka ,bo mimo przykrości z jej strony to Ty tak naprawdę jesteś górą wręczając jej prezent. :-) Myślę,że Ty kiedyś będziesz wspaniałą teściową :-) Wiesz co ? Moja teściowa nigdy w życiu nic nie dostała od swojej teściowej i wiem,że do dzisiaj jest jej przykro z tego powodu... :( a o mnie jako o synową naprawdę dba i zawsze pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac takie są teściowe
dziękuję za miłe słowa:) tyle, że mi nie zależy na tym aby byc górą. chciałabym aby nasze relacje były lepsze. nie twierdzę, że wszyscy mamy się kochac, ale ważny jest szacunek do drugiej osoby. nie chodzi o prezent tylko o odrobine życzliwości. nawet jeśli nie w stosunku do mnie to do jej nienarodzonego wnuka czy jej syna, któremu jest coraz bardziej wstyd za jej zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zawsze moi tesciowei pamietaja o moich imieninach ( urodzin nie obchodzimy) dostaje przewaznie jakies fajne prezenty. Ja tez im skladam zyczenia w dniach kiedy jest Dzien Babci i Dziadka i w imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja zawsze staram się mojej teściowej dać jakiś mały podarunek. U nas tak to już jest, że z takich okazji wręcza się nawet jakaś małą drobnostkę. Nie musi być to koniecznie drogi prezent, ale taki drobny gest zawsze jest mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala. _ WREDNI TESCIOWIE?
Cześć wszystkim. Chciałabym się poradzić i zapytać o wasze zdanie. Od 3 lat jestem z chłopakiem. Na prawdę cudowny facet. Na samym początku nie lubiłam jego rodziców[mają bardzo dziwne podejscie do życia],ale z biegiem czasu jakoś to poszło do przodu i nawet zaczęłam tam częściej jeżdzić. Kiedy albo mama ,albo tata mojego chłopaka mieli urodziny czy imieniny zawsze dzwoniłam z życzeniami ,a póżniej w weekend jeżdziłam do nich z prezentami. Jakieś czekoladki , perfumy , kosmetyki itd. Chciałam mieć dobry kontakt z nimi. Natomiast kiedy ja miałam urodziny nie usłyszałam od nich nawet WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. W sumie pomyslałam , może nie traktują mnie poważnie.. Było mi przykro ,ale nic z tym w sumie nie zrobiłam. Choć moi rodzice o urodzinach i imieninach mojego faceta pamietali składali życzenia i kupili bluze firmową na prezent. W tym roku tak samo pamiętałam o moich przyszłych tesciach.. byłam na ich imprezach urodzinowych i imieninowych . złożyłam życzenia i kupiłam preezent. Póżniej miał mój chłopak urodziny[w czerwcu] ; moi rodzice go wyściskali , wycałowali , żlożyli sliczne życzenia i dali 1oo złotych ba prezent-Bo chcieli , ja im nic nie mówiłam. Natomiast w sierpniu miałam 18naste urodziny. Bardzo ważne dla mnie ! Rodzice mojego chłopaka dobrze wiedzieli kiedy mam urodziny , dokłądnie w który dzień. Nie kazali mi nawet przekazać wszystkiego najlepszego. nie mówiąc już o jakimś małym prezencie. Było i jest mi bardzo przykro. Po urodzinach nawet płakałam przez to. Rozumiem,że mogli by o mnie nie pamiętać gdybym nie pamiętała o nich,ale ja zawsze pamiętałam.! Rozmawiałam z moim facetem, ale on powiedział ,że nie bedzie mówił starym ludziom co mają robić. Bo oni już tacy są i sie nie zmienią. Mój chłopak przeprosił mnie za nich. I na tym sie skończyło. Jestem bardzo zła na jego rodziców dlatego już nie bede do niego jeżdzić.Nie chce patrzeć na jego starych. co myślicie ? czy słusznie jestem zła o to jak sie zachowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aleksandra
pamiętamy o teściowej,ona o nas.Ograniczamy się tylko do urodzin i Gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No plis, plis, plis...
Zawsze, ale od tego roku zaprzestaję bo jak głupek latam, wybieram, pakuję, stroję, dwoje się i troję (teściowie mają 3 synów i jeszcze jedną synową oprócz mnie, nikt nie tknie palcem oczywiście z wyjątkiem męża, który czasami wspomaga). Ale ponieważ nie ma wzajemności postanowiłam prezentów nie robić. Jakiś czas temu szwagier dzwoni i pyta co kupujemy to on się dorzuci, ja na to, że może Ty kup to my się dorzucimy (w końcu to jego matka, nie?) a on na to, że jak tak to kupi kwiatka i czekoladki. Więc ja również olałam to nie moja matka w końcu. Nie przypominam również mężowi już o dniu matki, kobiet, babci (tzn. żeby pojechał do mamy i babci) - chociaż często pamięta - bo ja go nauczyłam, wcześniej nigdy nie złożył im życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie za rodziny? Moja tesciowa zawsze pamieta o moich urodzinach i daje mi fajne prezenty (pyta nieraz meza o pomoc w wyborze). Ja jej daje prezent wspolnie kupiony z mezem, a od siebie bukiet kwiatow lub jakis drobiazg. Moja mama tez rozpieszcze ziecia i pamieta o wszystkich uroczystosciach. Zazwyczaj kupujemy z mezem wspolne prezenty od nas obydwojga na urodziny lub gwiazdke dla mamy i dla tesciowej i dla naszego rodzenstwa i ich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala. _ WREDNI TESCIOWIE?
Do LUcyjka ; To nie rodzina. JAk dla mnie jego rodzice to potwory. Bo normalni ludzie by sie tak nie zachowali. powinni miec troche kultury . tylko ,że problem jest taki ,że jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia112
Najlepiej robić tak by być w zgodzie z własnym sumieniem, niektórych nie nauczy się dobrego zachowania. Ja swoim teściom nigdy nie rzucam się z drogimi prezentami bo wiem, że oni uważają, że tylko osoby młodsze starszym powinny kupować prezenty nigdy na odwrót ( dla mnie to paranoja ale ok) więc zazwyczaj urodzinowe prezenty kończą się na ładnie zapakowanej herbacie z zrobioną laurką przez dzieci, dzięki darmowej aplikacji pt scrapbook Dilmah. Dzięki temu nie płacę dużo a mam spokojne sumienie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamutia
Ja mam skomplikowana sytuację. Z rodzicami nie utrzymuję kontaktu. Z teściami cóż- o synu zawsze pamiętają i o wnukach (zawsze są prezenty) ja imienin nie obchodzę więc tak się przyjęło że na urodziny życzenia składają i jakiś upominek. Ja też zawsze składam życzenia (zestaw kosmetyków) ale tylko w urodziny, dzien babcia, dziadka. Imienin nie uznaję i moi teściowie się z tym pogodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak!
moja tesciowa zawsze sie mnie pyta czy czegos potrzebuje, czy cos mi kupic i nie wazne czy swieta czy moje urodziny. a prezent z okazji swiat czy urodzin kupowala mi juz wtedy kiedy zaledwie zaczelismy ze soba 'chodzic' ;) to moja matka NIGDY sie nie zpayta czy czegos potrzebuje ani nawet nie zadzwoni zapytac sie jak mi sie wiedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję teściom prezenty naświęta i oni nam również, teściowa traktuje mnie jak swoją córkę, dostaję mniej więcej podobne prezenty jak jej córki np. na święta, nigdy nie poczułam się gorzej czy coś. Jest niezwykle wyrozumiała, mam nadzieję być taką teściową jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdajkfskfsa
Zawsze wspaniałe prezenty, dla jednych i drugich:P, wszystko z najwyżej półki i co sami używamy:P. W zamian nie dostajemy prawie nic:P od teściów:P Pogodziłam się z tym:P. Normalka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
Myślę,że prezent dla teścia to bardzo miły gest. Zależy jakie są jego zainteresowania,ale fajnie będzie kupić mu np grę logiczną lub karcianą. Jedna z naszych propozycji http://targowo.istore.pl/pl,product,561123,call,of,cthulhu,bag,of,cthulhu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo kocham swoich Teściów i zawsze im cos kupuję. W tym roku teściowa dostanie kolczyki srebrne ze sklepu www.kuzniasrebra.pl a teść zestaw kosmetyków Gillette z maszynką do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×