Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość Wikusia705
Ja w tym roku robię praktyczne prezenty. Rodzicom kupiłam eleganckie etui na telefon z firmy madsen, a mojemu chłopakowi power bank z forever, żeby w końcu nie marudził, że telefon mu ciągle pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako fajny dodatek do damskiego prezentu polecam opaskę Ivybands. Są bardzo ładne i w różnych kolorach. Do tego można ją zakładać na rower, do biegania czy spacer :) Niby mała rzecz, a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniaczka
Hmm to jest zawsze problem z tymi prezentami... ostatnio zainwesotwalam w patelnie - kupowalam pod choinke na https://dukapolska.com/ - bardzo fajne jakosciowo moim zdaniem naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower, ja właśnie dostałam na święta taką opaskę - niezłe jaja :) Powiem szczerze, że Ivybands prezentuje się ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pokażcie zdjęcia tych opasek? Zainteresowało mnie to , a nie mogę nic w necie znaleźć jak wpisuję ivybands :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertyy
Handluję ciężkim sprzętem i przyznam, że najlepszy upominek biznesowy to nieco lepszy alkohol. Dla mężczyzn proponuję zawsze droższe whisky, a kobietom wino z różnych zakątków świata. Jeżeli chcesz kupić alkohol nietypowy, ale jednocześnie nie przepłacić to polecam wyłącznie allewino.pl. Pan Andrzej Reczek właściciel sklepu zna się na tematyce doboru alkoholi i jest w stanie je przepięknie zapakować. Zrobiłem w ten sposób wielokrotnie pozytywne wrażenie na moich współpracownikach, klientach i inwestorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężczyźnie kupiłam voucher na http://motoprezent.pl/ stronie od nich . Mąż jechał Lamborghini Gallardo . Strasznie się cieszył , skakał z radości i ogólnie prawie nosił mnie na rękach. Mówił , ze to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaM
Juz po świętach, ale ja np swojej kupiłam cinnibird - takie fajne urządzonko do zdobienia kaw przede wszystkim - jest bardzo, bardzo zadowolona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimencia22
Ja zawsze celuję w dobre książki ;) i jak kupuję, to na inbook.pl, bo mają najlepsza wysyłkę, zawsze na czas ;) na i wybór pozycji też bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby są zestawy ślicznie zapakowanych kaw i herbat aromatyzowanych jak i naturalnych. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez świeżo zaparzonej kawy więc obdarujmy ich tym co lubią 8-) Polecam stronę http://www.aromar.pl znajdziecie tam fajne zestawy prezentowe jak i ogromny wybór kaw i herbat dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie jestem za praktycznymi i jednocześnie ciekawymi prezentami-znalazłam fajną lampkę active jet -ledową ,bezprzewodową Orion,tylko cena na Ceneo wysoka,może gdzieś jest tańsza? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne i praktyczne pomysły na prezent można znaleźć na stronie www.kaletnictwo-gama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati82
Ja te z szukałam w zeszłym roku czegoś, co nie będzie stało w kącie i wpadłam na https://katalogmarzen.pl/ Rodzinka zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika056
Ja stawiam na oryginalność i rozpieszczanie ;) Czasem strasznie trudno jest dać coś komuś, kiedy ma się poczucie, że ta osoba ma naprawdę wszystko. Od jakiegoś czasu kupuję mojej mamie bony do Samui Spa w Warszawie i wydaje mi się, że jest naprawdę zadowolona. Ma za sobą tyle lat ciężkiej pracy, że naprawdę zasługuje na trochę relaksu i wypoczynku. Cieszy mnie jej uśmiech, kiedy wraca z masaży. Szczerze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaaaa67
Dla dzieciaków najlepsza opcja to personalizowany list albo wideo od Mikołaja, dzięki temu moje cały czas szczerze wierzą że Mikołaj istnieje. (http://listymikolaja.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze swojej strony mocno polecamy prezenty w postaci czegoś do ubioru. Jest to bezpieczny i bardzo praktyczny temat. Elegancka koszula, czy nowy dres do biegania - możliwości jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy jednak, że koszule sprawdzają się tutaj najbardziej :) Polecamy się! -->www.j.mp/Ombre__PL<--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×