Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
ja myślę, że kupię smartfona bliskiej osobie, kupiłam już na www.taniekomy.pl polecam, ten sklep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, to już najwyższy czas by pomyśleć o świątecznych prezentach. A u Was prezenty wręcza się w Mikołajki czy w wigilijny wieczór? Bo u mnie dopiero na wigilię, a na Mikołajki tylko jakieś drobne upominki typu czekolada czy inne słodycze :). A ja w tym roku pomyślałam, by rodzicom kupić Doppelherz Vital Tonik w świątecznej puszce, a to dlatego, ponieważ to suplement, który zawiera witaminy i żelazo - istotne dla pracy układu krwionośnego i nerwowego. A do tego chcę kupić rodzicom nowy telewizor i oczywiście troszkę słodyczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiesz na krem do rąk o zapachu ciasteczek? a dokładnie o zapachu maślanych ciasteczek z nutą waniliową. Ja zamawiam na beauticon, wysyłka w 24, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskowiczkówa
Ja "wysyłam" moją mamę na kurs językowy, bo mówiła ze zawsze się chciała nauczyć jezyka, najlepiej ang zeby się móc z wnukami dogadać ;P także od nowego roku moja mama znowu wraca do szkolnej ławki w akademii językowej w rumi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pomysly na prezent sa takie nieszablonowe ;) ja postanowiłam założyć mojemu mężowi konto w klubie inwestorów i 2 miesiące temu już wpłacić mu tam małą sumkę żeby do świat coś zdażyć na tym zarobic. Zawsze mój mąż chciał inwestowac, ale nie mógł się na nic zdecydowac, wiec pomyślałam, że pozyczki pozabankowe to dobra opcja. Oczywiście od wigilii będzie już musiał sobie sam obracac pieniędzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może perfumy? To zawsze dobry pomysł na prezent,a zauważyłam że te markowe zapachy można kupić taniej na Refan-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherka3
A ja jestem zdania,że nie ma sensu kupować drogich prezentów.My w rodzine zwykle wręczamy sobie symboliczne upominki. MOże być to ładny kubeczek, dobra ksiażka czy po prostu coś słodkiego. Proponuję kupić na przykład Torcik Wedlowski. Co roku jest w bardzo ładnym opakowaniu świątecznym. Ewentualnie ptasie mleczko waniliowe Wedla. NIe znam chyba osoby, która by tego nie lubiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skok ze spadochronem to dobry pomysł, ale raczej na prezent z okazji urodzin, tak mi się przynajmniej wydaje. W grudniu to chyba też ciężko będzie go zrealizować, nie? Ja stawiam raczej na przyziemne prezenty. Dlatego dla bratanka postawiłam na zestaw klocków Cobi z http://cobi.zohosites.com/ Mam nadzieję, że mu się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie te wasze durne autoreklamy.j******a herbaciaRa z dilmaha i inne g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie Dajar produkty do domu teraz sa ciekawe, takie pudrowe talerzyki i miski są cudne, jest mała wyprzedaż wiec można skorzystać. http://sklep.dajar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całą masę pomysłów na prezenty :) Dla mamy jakąś fajną książkę do poczytania w długie wieczory, siostrze kupiłam torebkę z Showroomu, którą mam zamiar jej podbierać :) Tacie sprezentuję urządzenie do masażu wodnego stóp, a dla brata standardowo jakiś dobry trunek. Siostrzenicy modnisi sprawię nauszniki i szalik z zimowej kolekcji Smyka. Większość pomysłów znalazłam na stronie http://kodyrabatowe.gg.pl/ i wszystko kupiłam ze sporym rabatem. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkasek
Niewielkim kosztem, a za to jaki prezent - http://prezentmarzen.com/lot-paralotnia/ Pewnie, że coś takiego nie musi od razu kosztować kosmicznie dużo. Kwestia takiego doboru prezentu, aby zrobił on wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku to chyba najbardziej zadowolona z prezentu była moja mama, która od dziecka jest pasjonatka szycia a od niedawna w sumie pasjonatką haftu ;) przynajmniej nigdy nie ma z nią problemu co kupić na urodziny czy święta bo zawsze jakieś akcesoria do haftowania są mile widziane ;) W tym roku kiedy szukałam jakiś dodatków do hafciarki komputerowej, której używa moja mama, czyli w tym przypadku Bernina Aurora 430 to byłam w szoku ile dodatków, akcesoriów i narzędzi można znaleźć na stronie http://www.hafciarki.pl/hafciarki-komputerowe.html naprawde aż zgłupiałam :p w końcu zdecydowałam się na dwa tamborki na stojak na nici. w sumie dobrze, że taki duży wybór mają, bo przecież jeszcze gwiazdka na dniach i kolejne prezenty trzeba będzie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spędzam Święta w tym roku tylko z mamą i mężem i moim synem. Syn dostanie pastele, bo strasznie lubi rysować, malować + mikrofon i dodatkowo wóz strażacki- kupiony w pepco, mama dostanie kosmetyki, wspominała, że tusz jej się kończy do rzęs, to dostanie- już kupiłam ;) bo był w promocji ;) od golden rose taki zestaw tusz do rzęs Infinity Lash Mascara + Dwufazowy płyn do demakijażu – 20% taniej ;) za zestaw dałam niecałę 30 zł, a tusz mam już przetestowany, więc wiem, że będzie dobry (objętośc, podkręcenie, wydłużenie i nie skleja rzes) mąż z kolei dostanie kalendarz a5 dzienny + do tego dorzucę mu grawer z jakaś NASZĄ sentencją ;) myślę jeszcze czy nowy portfel mu kupić, bo stary juz się rozpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata288
Dla faceta na pewno tutaj http://taakiprezent.pl/pl/o/Piwny-Kurs-Kiperski znajdziesz ciekawy pomysł na prezent. Myślę, że piwny kurs kiperski na pewno przypadnie mu do gustu. Jest to fajne doświadczenie. Szczerze mówiąc, to nawet sama bym się na coś takiego wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaca583
Uważam, że najlepszym prezentem dla faceta jest strzelnica. Tutaj macie kilka strzelnic w różnych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent na przykład dla rodziców czy znajomych, którzy posiadają własny dom polecam klimatyczną i oryginalną skrzynkę na listy, ręcznej roboty: http://www.skrzyneczka.olsztyn.pl Moim zdaniem bardzo fajnie wyglądają i przywołują sentymentalne wspomnienia. Nadają sie też nie tylko na prezent świąteczny, ale też na przykład na parapetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmin
ja sam sobie zrobie prezent na święta i kupuję play station nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rodziców ciepłe swetry, które zawsze się przydadzą. Dla dzieci zabawki, przeważnie klocki Lego. Dla męża perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×