Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
ja męską część mojej rodziny obdaruję klasycznymi prezentami, bo wydaje mi się,że w połączaniu z praktycznym wymiarem takich gadżetów ma to sens. Zastanawiam się nad http://corium.com.pl/pl/7-portfele-m%C4%99skie- - oczywiście mają tez damskie portfele ze skóry, jakby ktoś szukał inspiracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga806
Nigdy nie kupuję ubrań jako prezenty, zawsze staram się dobrać jakiś przydatny gadżet, a w tym celu odwiedzam http://www.galerialimonka.pl/prezenty,507 mają tak wspaniałe i pomysłowe rzeczy, że jeszcze nigdy nie zdarzyło się abym czegoś nie kupiła. Tak szeroki i różnorodny asortyment sporo ułatwia wybór trafnie dobranego prezentu. Na urodziny siostrze kupiłam u nich piękny designerski zegar, a mamie śliczną lampkę do sypialni, jak widać mają praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś kamerka sportowa? Idealna na wczasy czy to letnie czy zimowe czy wygłupy w domu ;P mogę polecić lamaxa x8, mam i służy dzielnie a jest stosunkowo tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamama
Zawsze kupuję bliskim książki, oczywiście zależy też od tego, jakie czytają ;) Staram się to jak najlepiej dopasować do osoby. Zauważyłam, że coraz większą popularnością cieszy się literatura faktu, więc zawsze przeglądam co nowego tutaj http://www.motyleksiazkowe.pl/2745-literatura-faktu. W ogóle lubię tę księgarnię, bo mają wiele książek, których nie widziałam w innych miejscach. Sama też chciałabym dostać książki, które do mnie pasują, czyli na przykład jakiś dobry kryminał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz znaleźć pomysł na świąteczny prezent?Odwiedź świetną stronę www.o10groszy.pl Znajdzisz na niej mnóstwo aukcji internetowych różnych rzeczy.Można wylicytować naprawdę fajne przedmioty po okazyjnych cenach.Sama wylicytowałam fajny telefon.Stronka godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku będę zamawiać dla dziadków album śrubowy na zdjęcia z LimiQ.pl Mają śliczne propozycje w wielu kolorach i do tego jeszcze można w tym samym kolorze dobrać pudełko na album. nawet już na allegro widziałam można spotkać te produkty limiQ :) Chcę dziadkom zrobić niespodziankę i uzupełnić część albumu ich zdjęciami :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholka
ja mam kupony rabatowe do sferisu więc w tym roku będzie coś z agd, dla mamy blender, dla taty maszynka do golenia a dla siostry planuję ebooka, z tym że jeszcze zobaczę jak to cenowo wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu już kupiłam kamerkę sportową z LAMAXa, już chyba z rok łaził i mamrotał że chce takie coś :P no to teraz sobie ponagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka29
U mnie w domu to przeważnie gadżety (sami faceci :]), dlatego zawsze to albo jakaś gra dla syna, w tym roku kupiłam tablet najmłodszemu, taki z aplikacjami edukacyjnymi NTT Magic, wcale nie drogi a fajny tak na pierwszą elektronikę. A mężowi wypatrzyłam ostatnio tą piękną torbę na laptopa *o* Tucano w sklepie Yalu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandapanda
Ja to obiecałam sztućce córce to akurat na święta w prezencie dostanie takie od gerlacha bo wpadły już jej dawno w oko ale pieniędzy ciągle brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może elektronika i gadżety, zabawki typu dron lub coś z zakresu innych modeli zdalnie sterowanych? To moim zdaniem bardzo fajny pomysł na prezent dla faceta, znalazłam nawet ciekawy sklep RC-motion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do zapoznania się z produktami sklepu Margot Beauty Solutions, na pewno znajdziesz coś ciekawego na świąteczny prezent dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha1994
ja już mam dla mojego ukochanego zegarek smartwatch, była promocja w sferisie więc pomyślałam czemu nie? w grudniu pewnie ceny pójdą w górę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznadama
Ja kupię swojemu mężczyźnie na gwiazdkę sweter z gruszką, już widziałam idealny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj małżonek bardzo interesuje się fotografią, zawsze jak tylko jest okazja kupuję mu coś w ten deseń, tym razem postawię chyba na jakąś fajną torbę na aparat... http://digital24.pl/torby-i-plecaki/ Tylko teraz torba czy plecak, tutaj znalazłam fajne propozycje, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj do serwisu CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Koleżanka poleciła mi tę stronę. Jest to porównywarka cenowa. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Znajdziesz tam wszystko odzież, kosmetyki, perfumy, wyposażenie domu, książki, gry i wiele innych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniagosc
Ja już kupiłam sweter z gruszką z allegro na prezent ale nie świąteczny, był to strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Alka90
Może jakiś fajny zestaw kosmetyków? Albo jakiś droższy zapach? Coś w stylu Marc Jacobs Decadence - http://kosmyk.pl/product-pol-2093-Marc-Jacobs-Decadence-100-ML.html - ładnie wygląda i super pachnie, no i można się pochwalić znajomym oryginalnym perfumem :) Ewentualnie jakieś zabiegi SPA, albo bon na ubrania w jakimś markowym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki temat z tymi prezentami, moja siostra akurat w Wigilie ma urodziny, imieniny i jeszcze prezent świąteczny, więc zawsze daje jej jeden większy, by było sprawiedliwie. W tym roku dostanie vuocher do aerotunelu w Lesznie no i jakieś dobre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extremalna
A w kwestii prezentów dla najmłodszych... Teraz dzieci są rozpieszczone, gonią za kolejnymi zabawkami, a przecież magia świąt - to jest najważniejsze. Maluchy powinny cieszyć się z choinki, świątecznej atmosfery, pieczenia pierników razem z mamą i wizyt św. Mikołaja. Taki list i video są również extra pomysłem - http://www.listymikolaja.pl/ ! Ja swojemu Mateuszkowi zamówiłam na Mikołajki. Mam nadzieję, że się ucieszy. Tego rodzaju prezenty uwiarygadniają postać św. Mikołaja, a przecież wiara w niego jest taka fajna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktolina
ja kupiłam męzowi drona w Teletorium ;) wiem, że o tym marzy więc chciałam spełnić jego małe marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda442
Faktycznie tutaj http://www.listymikolaja.pl można zamówić wideo od Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj bezpośrednio zwraca się do dziecka. Fajny pomysł na niesamowitą niespodziankę. My już mamy wideo dla swojego małego! REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla męża mam pomysł na pudełko pięciu zmysłów, więc skubany dostanie 5 prezentów :D ale tak, zmysł zapachu - perfum, zmysł słuchu - audiobook, zmysł smaku - whisky, i teraz mam problem ze zmysłem wzroku i dotyku, zastanawiam się nad zegarkiem i kolorowymy skarpetkami :D ale to jeszcze do przemyślenia ;) nie wiem co dla teściów wymyślić, ale mam nadzieję, że tu mąż mi już pomoże :D A dla syna wybrałam Misia Podróżnika z Chicco :D jest na etapie poznawania wszystkiego i nazywania (w marcu skończy dwa latka). Widziałam tego Misia u kumpeli i młodemu bardzo się spodobał, mówi też po angielsku a to dla mnie duża zaleta. i ma 5 kart z różnymi opowieściami, bardzo ciekawe to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli nadchodzi czas kiedy można myśleć o świątecznych prezentach i podarunkach na Mikołaja, ja już znalazłam wszystko czego szukałam na Alledinge.com i mogę polecić, bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danky
Myślę, że idealnym prezentem może być eleganckie szkło do piwa w gustownym opakowaniu świątecznym http://www.kufler.pl/na-okazje Nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdecznyal
Dzięki za pomysł na sweter z gruszką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł na prezent na prezent świąteczny dla rodziny: www.allegro.pl/grawerowany-walek-do-ciasta-36-unikalnych-wzorow-i6600881862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×