Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość rafalalek
@karmin no to szalejesz nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmin
nie no luz, na raty w ME biorę, bo przecież Zofia by mnie tego :PP wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamie - torebkę, tacie i bratu - na pewno zamówię coś z TakaPaka, siostrze - pójdę po prostu do Douglasa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraaaz bliżej Święta, a Wy wciąż nie macie pomysłu na prezenty dla rodzinki? Polecam stronę, która uratowała mnie przez gwiazdkową paniką! :) http://kodyrabatowe.gg.pl/ Świetne inspiracje na prezenty w najlepszych sklepach online i kody, dzięki którym zaoszczędzicie mnóstwo pieniędzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernabis
U nas to będzie w przypadku dzieci fajny pakiet, a raczej pakiety. Córka dostanie kurs jazdy konnej z Prezent Marzeń, a syn - kurs sztuk walki. Po prostu chcieliśmy znaleźć coś, co może na pewno ich zainteresować. I chyba trafiliśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam rodzicom multocookera z panasonica, musza o siebie dbać a inaczej by nie przyjęli , chociaż i tak się boję że mogą być problemy z przyzwyczajeniem się do "zdrowego" jedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biżuterię jako pomysł na święta,oczywiście nie tą drogą,a dobrą i oryginalną,na stronie BestBizu.com można ją znaleźć,mają rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej córce kupiłam lampkę na biurko, na pewno się ucieszy bo lampka jest rzeczywiście ładna, podstawa zmienia kolor a jest ich cała tęcza, może służyć też jako lampka nocna. Moją uwagę przyciągnął jej kształt. Myślę, że będzie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawka inspiracji, która z pewnością przyda się w szaleństwie świątecznym:) coco-sza blog z inspiracjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coco-sza.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku prezenty na święta kupuje na BucikSklep.pl mają atrakcyjne ceny oraz dobrej jakości odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brysia33
Ja w tym roku znalazłam świetny pomysł na prezent, który właściwie będzie odpowiedni dla wszystkich. Zamierzam sama zaprojektować fotoksiążki na tej stronce http://www.pixbook.pl/fotoksiazka . Oczywiście do każdej książki wrzucę takie zdjęcia, z którymi osoba, dla której ją robię ma najwięcej wspomnień, chcę , żeby to była pamiątka na lata, do której będą wracać przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena899
Najlepiej poszukać właśnie czegoś w sklepach internetowy. Wybór jest tak ogromny, że czasami aż ciężko się na coś zdecydować. Ja od siebie mogę polecić sklep http://www.superprezenty.pl , w którym można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezenty dla najbliższych. Warto rzucić okiem bo ceny są naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifa84
Hej, ja znalazłam bardzo fajną stronę z biżuterią ręcznie malowana. Coś wyjątkowego na prezent dla mamy lub babci* Fajne promocje na komplety -> popatrzcie ;) http://dmdbizuteria.pl/pl/ *żony też jeśli się ją ma :) Ps. mi najbardziej podoba się ten wzór w zeberkę na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
Tak jak przedmówcy - świetnym pomysłem na prezent dla kobiety jest biżuteria. Okazja do założenia czegoś ze srebra zawsze się znajdzie. Kilka razy niestety zdarzyło mi się nie trafić z prezentem - kupiłam kolczyki osobie, która nie przekłuła uszu. Dlatego od tej pory celuję raczej w naszyjniki czy bransolety. Ciekawy wybór znalazłam na http://www.kuzniasrebra.pl/Naszyjniki/ i pewnie moja córka i mama dostaną ode mnie coś stamtąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×