Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in my opinion

Wstyd mi za... facetów. - krótki list otwarty.

Polecane posty

Gość in my opinion

Witam. Pisze ten temat bo mi wstyd za facetów. Przeglądam ostatnio kafe (tak jestem prawiczkiem i jest mi z tym dobrze! o!) i naprawdę czytając niektóre komentarze facetów robi mi się niedobrze... Przykro mi, ze siedzi tu tyle niedojrzałych idiotów, którzy zamiast starać się pomóc, Wam, kobietom (płci "słabej") tylko krytykują i dokuczają. Gdy czytam niektóre komentarze robi mi się żal autorek, które nie dość, ze mają swoje problemy to jeszcze czytają niemiłe rzeczy na swój temat.Pragnę przypomnieć, że nie wszyscy są tacy głupi i są (mam nadzieje jak najwięcej) tacy, którzy mają duży szacunek do kobiet. W imieniu facetów pragnę Was drogie kobiety przeprosić za moich "kolegów". Pozdrawiam P.S.: Faceci... wstydźcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
zaczelo sie od nudy ,zaczelam przegladac moj paszport i zaglebilam sie w jakies dziwne mysli ;jeszcze do tego mialam zatyczki do uszow stwierdzilam ,ze calkiem ładnie wygladalam gdy mialam 12 lat. wiec nie wiem dlaczego ale zaczelam stekac i lizac po tym zdjeciu w miedzyczasie weszla mama i jako ze mialam zatyczki nic nie slyszalam i nie zauwazylam jej, wiec lizalam swoje zdjecie tak przez dobra chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
moim najlepszym kolegą jest mo Burek, bo zawsze pozwoli mi zjeść pedigree pal ze swojej miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
Ehhh... osoby, które nie mają nic konstruktywnego do napisanie proszone są o nie udzielanie się w tym topiku. ZWŁASZCZA podszywy śa o to proszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzeni faceci
Przykuj się łańcuchem do serwera i głośnym piskiem wyraź swój sprzeciw naszym niegodziwościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I PRAWIDŁOWO
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
uprawiałam seks z bratem, księdzem, koleżankami, psem i kotem oraz koziolem a nawet z Kongijczykiem ale z kafeteriuszem jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I PRAWIDŁOWO
WSTYDZCIE SIE FACECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
FGH: zdefiniuj szmate. janekrys: a ja nie wnikam co ty masz w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
Średnia wieku : 8 lat mam wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo ze jeszcze zdazaja sie na kafe normalni faceci, myslalam ze na kafe same zakompleksione cioty siedza ktore sie wyrzywaja na biednych dziewczynach i nie tylko w sumie:) 3maj sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
definicja szmaty - z ang. "in my opinion" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camerun
- Ruchałeś Pitka?- - Gdzie tam. On jest taki rozjebany, że mu z dupy pasztet cieknie. - - A czemu to? - - Podobno często na wieś do babki jeździ i gdy stara jest w kościele, a łazi tam co wieczór, Pitek puszcza się z bykiem w obórce - - Skąd o tym wiesz? - - Tomek Pała widział. Ma brata w tej samej wsi i kiedyś razem się tam wybrali. Była sobota, wypili kilka win i Pitce na amory się zebrało. Rozpiął portki, wymachiwał kutasem, ale Pała był tak pijany, że w pewnym momencie usnął - - To w takim razie jak mógł widzieć kiedy Pitkę ruchał byk? - - Obudził się w środku nocy i wyszedł na podwórze by oddać mocz. . Wtedy to usłyszał jakieś łomoty i zajrzał do obory. - - Hm. ciekawe, że tak się stoczył - - Nie stoczył, tylko wie, czego chce. Miał przecież tą, no jak tej habaninie na imię... Cirka? To mu pizdy skąpiła, a jak już dała pojebać, to za każdym razem pryszcze jakieś mu na kutasie wyskakiwały i raz mu nawet skóra z jaj zeszła... Babka robiła mu okłady ze śmietany i majeranku. Potem poznał taką Stasię. Bigosówa. Wziął prosto z dworca i przygarnął pod swój dach. Ponoć niebrzydka, ale cipę miała tak sflaczałą od pstrykania, że dzyndzel jej zwisał do połowy ud - - Ja to bym się tym nie przejmował. W dupę też można wyruchać. - - Jak taka nie ma robali. Raz dorwałem taką gliszczę, co to odszczelona z klasą, o niewinnej buzi, a cycki to miała jak świerze pyzy. No, ale jak ją w nocy zacząłem jebać, to i wdepnąłem w kawowe oko. Tak jej dosunąłem, że się na koniec spierdziała. Ale gdy parę dni później odbyt mi się rozswędział to wiedziałem, że mi flaki owsiorami nadziała... - - Ale kurwa ci się trafiła. Pewnie w dworcowym sroczu to złapała. Taka zamiast przykucnąć i się rozkraczyć, to przykleja rozpadówę do osyfiałego sedesu - - Bo baby nie mają fantazji. Stasiu Dziura odkaża deski własnym moczem, dopiero siada - - Tak, ale to jego jedyna zaleta, bo gumki ma już nieźle poluzowane - - Jak to? - - No pasztet mu cieknie, mówię. - - Słyszałem, że mieszka z jakąś starą ciotą - - Tak, Leon Puder zaliczył już siedem krzyżyków, ale podobno jeszcze jakoś się trzyma i przez to Stasiu łazi taki rozpruty - - Ten Puder to musi mieć chuja jak kibić jamnika - - Tylko, że jaja mu wyschly. Stasiu gadał, co stary kremy jakieś wcierał, a że nie pomogło, to smaruje kogucim sadłem - - A to kurwa zabobonnik. Pewnie próchnicy starczej się nabawił, a na to i okłady z nieletniej cipulki nie pomogą - - I choćby, ale Leon nie lubi bab, bo to wiadomo; w dupę niechętnie dają pobzykać, a kapciary są dla niego za luźnawe - - Jak on poznał Stasia Dziurę? - - Na pielgrzymce kutasów u Mietka Bzykalskiego. Puder spojrzał, Stasiu zamerdał pierdziawą i skamracili się - - No, a ty, nie rzuciłbyś jakiego spojrzenia na mnie...? - - Toż patrzę na ciebie już od godziny, ale mój stachanowiec coś nie chce zerwać się do roboty - - A czemóż to? - - Wiesz co, kup se pekińczyka by cię lizał po jajach bo mi oststnio zdrętwiał język -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emangro
autorze uroczy jestes :) obawiam sie,ze takich ludzi jak tacy faceci jest tutaj na kafe ogromna ilosc.I to sa nie tylko faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
Pisząc ten natchniony list miałem nadzieję, że jakaś ujęta nim kobieta poprosi o mój adres email a ja przy użyciu kursu NLS zaciągnę ja w 3 dni do łózka i wreszcie stracę prawictwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
okropni podszywy :/ emangro,gąska_balbinka: dziękuję wam za ciepłe słowa :) :* I nie miałem na celu zaciągnąć kogokolwiek do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
tymczasem ide spać... zajrze tu jutro i zobacze co jeszcze na mnie wymyślicie ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - bardzo mądrze piszesz. Wiele współczesnych kobiet chce być wyzwolonych seksualnie, a jednocześnie oczekuje od mężczyzn, że będą się wobec nich zachowywali jak rycerze sprzed kilkuset lat dla swoich dam. Tyle, że te ich damy nie rozdawały swoich wdzięków na prawo i lewo. Jak czytam tematy o sponsoringu na tym forum, to włos mi się na głowie jeży. Moralność leży i kwiczy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem. Kobiety chcą sie zachowywać jak dziwki, ale chcą być traktowane jak damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my opinie
Najgorsze scierwo to "kobieta" o nicku czizas. ... kobieta tego czegos nazwac nie mozna. Widac ze jest bardzo nieszczesliwa . nigdy nie potrafi napisac niczego normalnego poza wrednymi, niemilymi komentarzami , probuje zawsze prowokowac , 100 razy bardziej juz wole nawet oferme niz tego babochlopa "czizas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
Straciłem dziś prawictwo z moją suczką i przysiągłem jej wierność na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
i znowu podszywy ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×