Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in my opinion

Wstyd mi za... facetów. - krótki list otwarty.

Polecane posty

Dlaczego poczułeś potrzebę przeproszenia za innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
Bo ktoś musi... pozatym jakby nie było jestem facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak&
To albo kobieta albo jakaś cipa. Wystarczy że się podlizał a niektóre suki już mu wdzięczne i uległe. Ale to i tak wszystko na nic, bo ostatecznie i tak wybiorą takiego chama i buraka jak ja. Taka już ich kurewska natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
a to że wybiorą ciebie niż mnie to inna kwestia... ale czy będą z tobą szczęśliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik z wielką różdżką
Pierwszą stronę dodałem do ulubionych :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinkkka
faceci ktorzy wyzywaja obrazaja kobiety maja albo cos z psychika, bo napatrzyli sie w dziecinstwie jak tata oklada mame, albo po prostu wola panow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak&
oj tam oj tam, po po prostu nie jesteście godne szacunku. A to przez głupote, gadatliwość, puszczalstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
i znowu obrażasz... a nie masz podstaw... widziałeś, zeby któreakolwiek z kafeterianek puszczała się, była głupia? Pozatym gadatliwośc to nie wada :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinkkka
prezpraszam bardzo, ale ja sie nie puszczam nie jestem gadatliwa ani glupia! na szacunek zasluguje kazdy, oczywiscie sa wyjatki ale ja osobiscie nie znam takich.. ja moje siostry kolezanki jestesmy normalne. a facet jak spi co chwile z inna laska i jest gupi? co wtedy? nie nazwiesz go puszczalskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinkkka
nie mozesz uogolniac. nie kazda kobieta jest kurwa, tylko jakis procent ich. wiec nie mow ze kobiety sa takie czy siakie tylko ze dane kurwy sa takie i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
"a facet jak spi co chwile z inna laska i jest gupi? co wtedy? nie nazwiesz go puszczalskim?" Nazwe go męską dziwką albo ku**wą... w końcu mamy równouprawnienie nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak&
madziu, uderz w stół... Co do puszczania to wystarczy że w miare atrakcyjna panna wyrazi chęć/wypnie sie i już ma stado amantów. A facet to nawet te nieco bardziej rozwiązłe musi zdobić. Rozumiesz już różnice? Łasić się do chłopów i wypinać cipsko co prezentują kurwy do zdobywania kobiet co prezentuje facet? No chyba że jest w jakimś stałym związku, pierdoli swojej kobiecie że kocha i inne takie śmieci a mimo to nie popuści żadnej szmacie. Wówczas mamy do czynienia z męską dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinkkka
no ok. sa meskie i damskie kurwy. ale sa tez normalni mezczyzni i normalne kobiety. nie uogolniaj ze kazda taka jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinkkka
paza tym facet nie musi sie godzic na seks z taka "lafirynda"... wiec godzac sie tez sie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza siedmiu lasów
Przepraszanie i wstydzenie się za kogoś, to bicie się w cudzą pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przeglądam ostatnio kafe (tak jestem prawiczkiem i jest mi z tym dobrze! o!)" Aseksualni też sa tu mile widziani. Witamy. "naprawdę czytając niektóre komentarze facetów robi mi się niedobrze..." To to czytając mnie lepiej abyś miał papierową torbę w pogotowiu. "Przykro mi, ze siedzi tu tyle niedojrzałych idiotów, którzy zamiast starać się pomóc, Wam, kobietom (płci "słabej") tylko krytykują i dokuczają." Nie widziałem tu ŻADNEJ słabej kobietki. Tu same wyzwolone feminy. I w czym niby one potrzebują pomocy? W myśleniu głową a nie kroczem przy wybieraniu partnera? W I przestań się podlizywać. To, że jak idiota założyłeś się z kimś, że wyrwiesz lachona na forum to nie nasza wina. "Gdy czytam niektóre komentarze robi mi się żal autorek" Mi też "Pragnę przypomnieć, że nie wszyscy są tacy głupi i są (mam nadzieje jak najwięcej) tacy, którzy mają duży szacunek do kobiet." Taki ja biedny ptyś. Niech ktoś przygarnie prawiczka na swęta chlip, chlip. Co za mameja. "Lubisz szmaty ?" YEAH!!! Jedziesz! "milo ze jeszcze zdazaja sie na kafe normalni faceci" Podlizujący się? Tępa sucz. "Moralność leży i kwiczy " Moralność wymyślili cwaniaki aby kontrolować durniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
a zauważyłeś cudzysłów, w który ujęte jest słowo słabe ??? i nie chodzi mi tu o wyrywanie kogokolwiek... Aseksualny też nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po cholerę piszesz "słabej"? Myślę, żeś ciota lub baba udająca faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
bo ich "słabość" polega na tym, ze są bardzo emocjonalne i właśnie przez pryzmat emocji postrzegają świat... a faceci są inni i dlatego często zauważają to co kobiety nie dostrzegają i odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! Naprawdę?! I musiałeś temat założyć dla lansu aby takie rzeczy co wszyscy je znają i o nich wiedzą wypisywać? Pierwszy raz z dziewczyną gadałeś w swoim życiu w tym tygodniu? O dzięki Ci za oświecenia nas. Co za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
już? lepiej ci? pytałeś po co dałem to słowo w cudzysłów to ci powiedziałem... a temat jest po to żeby jakiś facet zrozumiał, że zachowuje sie gorzej niż 5-cio latek i przestał bezpodstawie obrażać kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłem przygnieciony Twoja argumentacją. Skończyłeś? To włącz sobie jakąś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeech
Są po prostu prawi i sprawiedliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechanaaa
czyli jestem dziwką, bo po 3 latach związku mojemu facetowi się znudziło? I zamiast od niego odejść dalej powinnam walczyć o jego brak zainteresowania i o to żeby dawać mu dupy na jego zawołanie? A ja zamiast tego odeszłam, odchorowałam swoje i po pewnym czasie spotkałam kogoś innego. I przez to jestem dziwką?! Wam się popierdoliło w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion
pojechanaaa moim zdaniem nie jesteś... skąd ten pomysł wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×