Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artizia

ARTIZIA - słyszałyście o tych tabletkach anty?

Polecane posty

Gość olcia91
KUPIĘ OPAKOWANIE TABLETEK ARTIZIA kontakt olcia_c@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Daria89
hej dziewczyny od tygodnia biore artize i nie wiem jak to nazwac czuje sie po nich albo spowodowane jest to sytuacja osobista - okropnie! nie moge sie skupic, chodze ciagle poddenerowowana wszystko mnie rozprasza, no i moje libido spadlo wrecz do ... zera! sama juz nie wiem czy to przez tabletki czy po prostu dołek , ale juz od baaaaaardzo dawna sie tak zle nie czółam... jesli chodzi o plamienia to prawie ich nie ma, pierwsza miesiaczka trwała 3 dni wiec bardzo krotko jak na mnie. musze zapisac sie do gina tylko nie wiem czy przedluzyc branie tych tabsow czy tez nie . aha i jak na razie nie przytylam piersi sie nie powiekszyły i nie czuje jakiegos zdecydowanie wiekszego bólu ich bolu choc jesli chodzi ogolnie o bol to ogolnie jestem wrazliwsza . Strasznie sie denerwuje tym samopoczuciem czy to mnormalne ze tak podle sie czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfa
Witam serdecznie, mam do sprzedania tabletki Artizia, zakupione miesiąc temu:) Proszę o kontakt na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeureee
Mi gine przepisal Artizie jako pierwsze tabletki, chociaz bez jakichkolwiek badań .. :| mam dosyc bolesne okresy, wiec poprosilam go o jakies, ktore przy okazji by mi te bóle zlikwidowaly, albo chociaz zmniejszyly .. jeszcze nie zaczęlam ich brac, ciekawa jestem, jak się sprawdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszeczkaaa
Hej!! Ja biorę Artizie od kilku dni, zaczęlam razem z pierwszym dniem okresu bo tak mi kazał lekarz, ale od dwóch dni czuję się strasznie gdy jestem sama w mieszkaniu, płaczę(od czasu do czasu wpadam w szał) a raczej wyję przez 2 godziny bez przerwy z powodu jakichś błachostek, kiedy indziej bym się tym nie przejeła ale ostatnio to stałam sie bardzo wrażliwa i łatwo mnie zranić...nie wiem czy to przez tabletki ale wcześniej tak nie miałam Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszeczkaaa
może masz racje poczekam aż mi się skończą te co mam i potem zobaczymy, może akurat wszystko się unormuje:)tylko najgorsze jest to że czasami to się sama siebie boje podczas tych wariacji oby mi się nie pogorszyło...a facet jak to facet i tak nic nie zrozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę Artizii , na razie po kilku godzinach czuję sie normalnie. Wczesniej przez 8 miesięcy brałam Yasminelle i w pierwszym tygodniu przy każdym opakowaniu , kiedy brałam pierwszą tabletke to zaraz chciało mi się spać i miałam mdłości. Mam nadzieję , że po tych tabletka będzie lepiej bo po Yasminelle to nikt nie mógł ze mną wytrzymać tak mi odwalało na głowę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Daria89
jestem w połowie 3 opakowania i czuje sie normalnie :) myslalam ze moze cycuszki mi urosna ale niestety nic z tego hehehe jak byl rozm 0 tak jest 0 heheheh ale przynajmniej moge sie juz dodatkowo nie zabezpieczac z czego ja i moj facet jestesmy ogromnie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenka111111
hej ja bralam wczesniej novynette teraz zaczelam artizie. Lekasz zalecil zebym wziela pierwsza tabletke po 7-dniowej przerwie. Czy wiecie moze czy jestem zabezpieczona juz od pierwszej nowej tabletki????Dziekuje bardzo z gory za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka88
Sprzedam dwa opakowania Artizi. Jak coś to piszcie: zanetka.lodz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania opakowanie artizii. najlepiej do ręki - łódź, jak nie to mozemy sie jakoś ugadać drogą emailową badź gg; 552667 , email dzastina@notowany.pl niestety te tabletki byly dla mnie za silne, wywolaly u mnie silna reakcje alergiczna, teraz zmienilam na najslabsze, i jest ok. tak więc szkoda by opakowanie lezalo jak mozna je zuzyc. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blublu354536
Odświeżam stary temat ale o tym aż muszę napisać, Gin mi je przepisał na próbę po tym gdy po Narayi spadło mi libido...Teraz, po kilku tabletkach Artizii nie mam libido W OGÓLE, nawet przyjemność podczas stosunku sięga może 2/10 tego co było wcześniej. Do tego jestem tak nerwowa, że sama ze sobą ledwo wytrzymuję, nie mam ochoty na żarty, itd, mam wrażenie, że do końca opakowania zmienię się w Hulka... Dokończę to opakowanie i nigdy więcej tego syfu do ust nie wezmę, choćby to były jedyne tabletki na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna11
do blublu354536,przez pierwsz 3 opakaowania mogą występowac skutki uboczne takie własnie jak spadek libido ,nerwowosc sennosc itp,potem powinno wszystko wrócic do normy.ja brałam przez 3 lata novynette i nie miałam skutków ubocznych po ciąży zaczełam je znowu brac i okazało sie ze musiałam zmienic bo miałam okres przez 2 tygodnie,lekarz przepisał mi wlasnie artizie ,biore już drugie opakowanie i wszystko jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Daria89
hej ja juz je biore od pol roku. jest wszytko ok. na poczatku jak pisalam wczesniej bylo okropnie teraz jest ok. tylko cycuszki nie urosly nic heheheh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carollaSS
Dawno już tu nic nie pisałam.Chciałam Wam powiedziedzieć drogie koleżanki, że ja Artizię łykam już rok i 3 miesiące. Wspomagająco też Asequrellę. Waga nie podskoczyła, libido super, piersi pełne. Jedyny mankament to, to że mniej więcej co 5-6 miesięcy zdarza mi się nie mieć krwawienia z odstawienia, jak wszystkie wiemy, to dość stresująca i żenująca sytuacja, kiedy wiemy, że tabletki łykamy o stałej porze, nie bierzemy antybiotyków, nie było biegunek, ani wymiotów, a po 3 dniach po odstawieniu @@@@@ brak... Tylko to mnie wkurza, ale tylko czasem :) Czy Wy dziewczyny też macie takie sytuacje, że nie dostajecie krwawienia z odstawienia??????? POzdrAWIAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Daria89
nie mialam czegos takiego nigdy, dostalam kiedys gdy konczyłam 3-cie pudełko ale lekarz powiedzial ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate137
Witam. Lekarz przepisał mi te tabletki tydzień temu, ale dopiero zacznę je brać w przyszłym tygodniu, ponieważ trzeba wziąć w pierwszy dzień miesiączki. To moje pierwsze tabletki. Skutki uboczne są w każdych tabletkach :) i to zależy od organizmu.. Dlatego raczej nie sugeruje się wypowiedziami innych. Mam nadzieję, że jedynym skutkiem ubocznym u mnie będzie wzrost piersi. A co sądzicie o asequrelli? Czy to działa? Czytałam na innych forach, że jest to zbędne i w większości przypadków nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atractive_
Sprzedam ! ;)) jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carollaSSSS
Ja skończyłam opakowanie w sobotę i czekam na krwawienie, mam nadzieję, że tym razem nadejdzie w odpowiednim czasie i z wielką pompą :) a nie jak ostatnio w formie małego plamienia - będę wtedy spokojniejsza :) ) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnaskelas999999998
sprzedam 2 opakowania. malolataa21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie, bo albo nie rozumiem ulotki artizii albo jestem tępa. Chce zmienic tabletki z midiany na artizie i w ulotce pisze:"...stosowanie tabletek można rozpocząc również później, ale nie później niż następnego dnia po przerwie w stosowaniu poprzedniego środka antykoncepcyjnego (lub po przyjeciu ostatniej tabletki poprzedniego środka antykoncepcyjnego ...). Czyli że mam zrobic normalnie 7 dni przerwy w których wystąpi krwawienie i artizię wziąc 8 dnia przerwy czy zacząc stosowac artizie bez żadnej przerwy? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zrobic normalnie 7 dni przerwy i ósmego dnia nową tabletke, ja tez niedawno tak zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_noc
Witajcie Mam "odstąpić " 2 opakowania Artizia. Lekarz mi teraz zmienił na inne i dwa opakowania mi zostały. Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie :) gg:7363726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okso
ja je biorę i nie mam żadnych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkia
Hej. Mam problem. Zaczęłam łykać te tabletki Artizia od pierwszego dnia mojego okresu, miesiączka miała się zmniejszyć, a ona jest ciagle tak samo obfita jak przed braniem tabletek. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza miesiaczka Ci sie na pewno nie zmniejszy, dopiero po jakims czasie mozesz ale nie musisz odczuc róznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza miesiaczka Ci sie na pewno nie zmniejszy, dopiero po jakims czasie mozesz ale nie musisz odczuc róznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic.niewiem
Witam :) dzisiaj byłam u lekarza i przepisał mi Artizia. Nie brałam nigdy tabsów. Mam jedno pytanko bo nie wyczytalam tego w ulotce. jesli zaczynam brac tabeltki przez pierwsze 21 dni pozniej odstawiam na 7 dni gdzie występuje krwawienie ( ale ono moze wystapic dopiero po paru dniach ) to w ciagu tych 7 dni nie brania tabletek antykoncepcja jest ? czy trzeba używać dodatkowych środków antykoncepcyjnych? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×