Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artizia

ARTIZIA - słyszałyście o tych tabletkach anty?

Polecane posty

Gość Ania1414
Mam do sprzedania dwie paczki tabletek Artizia. Chętnych prosze o kontakt ania.1414@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxG
Ja używam tych tabletek, żadnych zmian na początku nie zaobserwowałam, chociaż mój chłopak każe mi iść aby mi lekarz inne przypisał, bo zauważył, że boli mnie brzuch z niewiadomych przyczyn oraz bardzo łatwo wpadam w złość, przydarzyło mi się ostatnio, że wpadłam w furie i uderzyłam kilka razy chłopaka, nie wiem czy to jest spowodowane przez tabletki, ale będę szła do ginekologa aby on mi przypisał inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 opakowania Artizia (Artilla) nowe z apteki. Mój komunikator gadu gadu 95 45 299 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś jeszcze odwiedza to forum? Mam pytanie ponieważ biorę tabletki artizia 6 miesięcy i mam wrażenie że nie blokują mojej owulacji ponieważ 14 dnia cyklu boli mnie prawy jajnik a później piersi a takie miałam objawy owulacji nim zaczęłam brać. Ogólnie cały czas odczuwam prawy jajnik. Ginekolog powiedziała tylko że raczej nie powinno być owulacji bo one mają ją hamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore i sie dobrze czuje :) jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochadbdb
cześć, mogę odsprzedać komuś 4 opakowania tabletek artizia/artilla. Mi już nie są potrzebne:) mój mail: glasses_90@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biore artille 2 rok jest ok. Tylko wlasnie mam ten sluz i bole piersi i zastanawiam sie czy przechodze owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam listek ARTILLA. Wysyłka cała Polska. brazen@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam artillę nieco ponad miesiąc i niestety musiałam daćsobie z nią spokój, bo jako skutek uboczny wystąpily u mnie czeste mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam niewykorzystane 3 opakowania tabletek Artilla (zamiennik logest, harmonet, kontracept, sylvie 20) odsprzedam za cenę zakupu tj 48zł. Nowe, oryginalnie zapakowane. Długa data. Forma wysyłki do uzgodnienia (jeśli bez pudełka to może być nawet list polecony za 6zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×