Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artizia

ARTIZIA - słyszałyście o tych tabletkach anty?

Polecane posty

Gość ljenny
Hej, mam 5 opakowań artizi do odsprzedania ( wykupiłam od razu całą receptę niepotrzebnie ) Kupione nie cały miesiąc temu kontakt gg: 3686812 lub jmtbejbe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia do sprzedania
mam do odsprzedania jedno opakowanie artizii, lekarz zmienil na inne tabletki, mialam skutki uboczne, okazalo sie jak to powiedzial ginekolog : za mała dawka?;] wiecej info na marzenka_juszczyk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkia
Hej. Mam problem moja ginekolog poszła na urlop i nie ma mi kto wypisać tabletek Artizia czy ma ktoś może do sprzedania jedno opakowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do sprzedania 3 opakowania tabletek artizia, prosze o kontakt na mail mona1318@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kao
biore pół roku i jedyny problem to libido spadlo prawie do zera ;( A tak pozatym to nie przytyłam, cera troszke sie pogorszyła ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajka
Ja biorę od września, jedyne co to schudłam ale naprawdę 2kg więc nie ma to znaczenia. Czuję się dobrze, wszystko w porządku - libido, skóra, zachowanie. Jedyne co to może czasami mam apetyt mniejszy. Cena tez jest w porządku, jedyne co to szkoda, że nie dorzucaja kartonika na tabletki. POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89daria89
o tak ten kartonik to by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka555_86
Witam, jestem w połowie 1-go opakowania artizia (nie są to moje pierwsze tabl.anty. w życiu- było ich już kilka) i to co zaobserwowałam już to okropny trądzik, takie guzki. mam ich cały wysyp na twarzy i na plecach. zastanawiam się czy to minie po pierwszym opakowaniu czy już tak zostanie. jak zostanie to na pewno je odstawie. czy u was dziewczyny tez to było skutkiem ubocznym na początku brania artizii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89daria89
ja biore tabletki od ok 2 lat ostatnio musialam sobie zrobic miesieczna przerwe z przyczyn glupich bo zapomnialalm ich wziac na wyjazd wiec po miesiacu zaczelam nowe opakowanie i od tego czasu zaczelam dostawac wyprysków na czole czego wczesniej nie mialam. Nie wiem moze organizm mi sie przestawił czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z trądzikiem, wszystko jest okej, raz w miesiącu mi wyskoczy gdzieś coś wiekszego ewenrualnie a tak to wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria87
Ja biorę Artizie od miesiąca. Wcześniej brałam Sylvie (od pół roku) a Artizia to jest tańszy odpowiednik tego, ma ten sam skład a o połowę tańsza. Nic mi nie jest, czuję się po niej doskonale, nie przytyłam nie mam trądziku, libido w doskonałej formie :) ogólnie jestem zadowolona :) Lekarz przepisał mi tabletki nie tylko ze względu na antykoncepcję ale też problemy hormonalne i kobiece sprawy. Moja mama jest położną i byle czego by mi nie Lekarz nie przepisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauuuuura
Tak słyszałam. Mam 18lat i właśnie biorę je 2 miesiąc. U mnie kosztują one 17,50zł. Nie mam po nich skutków ubocznych, no może zmniejszone libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ppp
Cześć dziewczyny :) ! Stosuje od półtora miesiąca (czyli już drugie pudełko ), tabletki antykoncepcyjne ARTIZIA. Jestem z nich zadowolona, choć też ciężko mi je oceniać w 100% po tak krótkim czasie zażywania. Poszłam do swojego ginekologa z myślą o wykonaniu wszystkich badań kontrolnych i receptę na tabletki antykoncepcyjne, ginekolog zrobił mi cytologię, usg , jak również usg piersi. Wszystko wyszło dobrze. Co prawda nie były to badania które miały na celu dobór odpowiednich tabletek, ale warto takie badania sobie zrobić przed rozpoczęciem brania jakich kolwiek środków antykoncepcyjnych. Lekarz od razu zaproponował mi tabletki ARTIZIA dodając że to bardzo dobre tabletki dla młodych dziewczyn, ponieważ świetnie spełniają swoja funkcje a przy tym maja niewielką ilość hormonów, które miałyby wpłynąć na nasze negatywne samopoczucie. U siebie nie zauważyłam żadnych zmian w zachowaniu :) . Poczałkowo myślałam że przytyłam przez nie 3 kg, ale jednak uświadomiłam sobie że nie mam co zwalać winy na tabletki tylko na siebie, bo same dobrze wiemy ile się je w takim przesileniu zimowo-wiosennym :) . Wydaje mi się że moje piersi się zaokrągliły :) co jest (+). Krwawienie po pierwszym opakowaniu wystąpiło na drugi dzień , w zasadzie jak w zegarku. Krwawienie nie było obfite i również muszę powiedzieć że dużo mniej bolesne niż normalnie. Jestem bardzo ostrożna i współżycie bez dodatkowych środków antykoncepcji zaczęłam dopiero od drugiego opakowania po 8-smej tabletce, wiec mam nadzieje, że wszystko będzie OK. W mojej miejscowości kosztują 20 zł - co mnie satysfakcjonuje. W pierwszej aptece w której byłam , nie było tych tabletek, ale poszłam do drugiej i były. Wiec raczej nie ma problemu z ich dostępnością. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszemputel
ja je biore ok roku, kosztują u mnie od 20 do 27 zł. Żadnych efektów ubocznych poza migrenami ;/ ale wystarczy zażyć magnez i w trybie natychmiastowym wszystko przechodzi :) I jeszcze jeden efekt (nie)uboczny to to, że piersi urosły, są pełne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę artizie ok rok z tym, że teraz miałam 2 miesiące przerwy i znów zaczynam brać. Nie miałam żadnych skutów ubocznych. Okres (krwawienie) jest mniej bolesny, krótszy. Piersi urosły :) ale i nie są tak wrażliwe tzn. nie bolą przed okresem i w trakcie owu. Są tanie. ok 20 zł. u mnie w małym mieście w każdej aptece byly dostepne :) tak sprawdzalam gdzie są najtańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mi mój ginekolog przepisał 4 opakowania. Ogólnie antykoncepcyjnie i na unormowanie miesiączki bo po porodzie miałam bardzo nieregularny. ( po 2 miesiace przewry między sobą). Ale mniejsza o to. Wykupiłam dwa opakowania tabletek na początek a kolejne dwa przepisałam na koniec miesiąca. Jestem w trakcie brnia 7 tabletki z pierwszego opakowania i szczerze mówiąć nie jest to dla mnie. Pojawiło mi się 5 skutków ubocznych tych tabletek. Jest mi bardzo słabo, mdleję, kolana mi się same uginają jak bym miała z waty, silne bóle brzucha, biegunka i szum w uszach. Na poczatku myslałam że kilka z tych dolegliwości przez ta straszna pogodę. Ale tak na chłopski rozum wczesniej tez było gorąco a nie miałam takich problemów bo nie brałam tych tabletek. Na szczęscie jutro wizyta u lekarza więc sie czegoś konkretnego dowiem ;)( Na szczeście kupiłam tylko dwa opakowania tych tabletek ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 1 opakowanie tabletek Artizia plus recepte na dwa kolejne opakowania wazne do końca miesiąca czerwca. kontakt majeczka199020@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie 2,3 opakowania artizia Moj kontakt :gwiazda000.3@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethII
Artizia to pierwsze tabletki antykoncepcyjne jakie przyjmuje. Dziś wzięłam 10 tabletkę z pierwszego opakowania. po około 7 dniach wystąpiło u mnie brązowe plamienie, a teraz plamienie i dosyć silne krwawienie. Ogólnie nie polecam, chociaż nie mam porównania. Mam straszne wahania nastroju: raz euforia raz morze wylanych łez. Plus za to że fizycznie czuję się dobrze, nic mnie nie boli i cerę mam jakby ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyczka772
witam mam 17 lat i chciałam się zapytać o opinie dziewczyn w moim wieku na temat tych tabletek bo brałam ovulastan i nie służyły mi te tabletki miałam złe samopoczucie wysypkę i nogi bardzo bolały i niewie czy zacząć brać tą artizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
Witajcie :) biorę te tabletki od 3 lat i nie zamieniłabym ich na żadne inne :) jestem z nich bardzo zadowolona. Żadnych skutków ubocznych, niska cena i co najważniejsze żadnych dodatkowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety nastąpiły zawroty głowy, senność, nerwowość. Generalnie nie byłam sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna0092
Biorę te leki ze względu na cenę, nie wszystkich stać na coś lepszego. Niestety przez te tabletki nie chce mi się już uprawiać seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka_992
Odkupie jedno opakowanie Artizi z powodu nieobecności mojego ginekologa /// juby190@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od roku czasu i bardzo polecam. Wcześniej brałam Logest ale koszt jest zdecydowanie większy a zawartość hormonów ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Biorę Artizie od 7 dni.W ciągu 5 miałam miesiączkę a teraz występuje plamienie..czy to normalne,czy powinnam skonsultować się ze swoim ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kupię tabletki artizia. mail: mimoza-1990@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 12345
Witam. Biorę te tabletki ponad 3 lata są rewelacyjne. Czuję się po nich świetnie. Polecam. Pozdrawoam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys8601
Cześć dziewczyny:) biorę Artizię od miesiąca, niedługo będą zaczynać drugie opakowanie... ogólnie jest super, zero złego samopoczucia, wahań nastrojów, spadku libido czy wyprysków na cerze... jedynym (choć niezbyt uciążliwym) skutkiem ubocznym są delikatne plamienia, o kolorze brązowym... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środek
Hej biorę Artizie od niedawna, na początku plamilam na brązowo a teraz Delikatnie krwawie .Nie wiem co robić czy przestać brać czy kontynuować juz wzięłam polowe opakowania . Czuje sie ogólnie dobrze , lekka wysypka na twarzy i plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×