Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artizia

ARTIZIA - słyszałyście o tych tabletkach anty?

Polecane posty

Gość artizia

Ginekolog mi je przepisał. To tańszy odpowiednik Harmonetu, jednak w moim mieście dość trudno go dostać. Czy któraś z was bierze te tabletki? jak się po nich czujecie? Będę wdzięczna za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
naprawdę nikt nie bierze tych tabletek?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorę żadnych bo to totalne świństwo jest taka mega chemia siejąca spustoszenie w organizmie wiem co mówie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
kazdy ma inne zdanie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt napwawde ich nie bierze?
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamtaram
Mi też ginekolog przepisał. Trudno dostać, bo do czeski lek, który co dopiero wszedł na rynek. Moja apteka musiała go zamówić, bo nie posiadają. Zacznę dopiero je brać, po upływie czasu podzielę się spostrzeżeniami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popeek
ja dostalam dzis artizie... jeszcze jej nie kupilam bo jetsem akurat po okresie... i juz sie boje bo przeczytalam skutki uboczne ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla SSSS
Witam Was Dziewczyny :) Biorę już drugie opakowanie Artizii. Byłam dość sceptycznie nastawiona (bo to jakaś tania nowość) ale gin mnie namówił i kupiłam. Jestem mile zaskoczona! Żadnych bólów głowy i krwawień międzymiesiączkowych, libido super. Ogólnie brak skutków ubocznych. Wcześniej karmiłam dziecko i byłam na tabletkach Cerazette więc wiem jak wygląda złe samopoczucie i zatrzymanie wody w organizmie. Acha co najważniejsze nie przytyłam! Ale biorę też asequrellę, być może to ona pomaga przechodzić dobrze antykoncepcję. Jednak była jedna sytuacja, która mnie zaniepokoiła. Mianowicie brak krwawienia z odstawienia po pierwszym opakowaniu. Wystraszyłam się trochę, ale podobno taka sytuacja może się zdarzyć. Jestem w połowie drugiego blistra, zobaczymy co będzie kiedy ten się skończy... Mam nadzieję, że krwawienie się pojawi... Czekam na inne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
Witam jestem w tej samej sytuacji, tez nie dostałam krwawienia po pierwszym opakowaniu przy stosowaniu Artizii, a jak u Ciebie dostałaś po 2 opakowaniu?? KOntaktowałas sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artizia
Witam jestem w tej samej sytuacji, tez nie dostałam krwawienia po pierwszym opakowaniu przy stosowaniu Artizii, a jak u Ciebie dostałaś po 2 opakowaniu?? KOntaktowałas sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 opakowania Artizia nowe z apteki email eugenia-janicka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto jak nie ja
Witam. Założyłam jeden topik na temat artizi ale nikt nic nie napisał :( Wczoraj był tydzień jak biorę i jak na razie nie mam skutków ubocznych ani nie jem więcej niż przedtem.Zobaczymy co będzie dalej.W jednej aptece dostałam bym je na drugi dzień,a w innej bez problemu kupiłam i cena w sumie też oki. Chciała bym dowiedzieć się opinii od innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia2222
Witam dziewczyny :) Wczoraj byłam u ginekologa i zapytałam o jakieś tabletki anty a lekarka odrazu poleciła mi Artizie.Zdziwiło mnie jedynie to że bez żadnych badań ani zbędnych pytań mi ją przepisała. Dodała jedynie że są to w miare tanie tabletki ale czy dobre to niewiem.Dodam że to są moje pierwsze pigułki ( wcześniej spróbowalam plastrów Evra ale jak dla mnie były niepraktyczne i odklejały się przy głupiej kąpieli ;/ ) Niewiem co mam o tych pigułkach myśleć. Z jednej strony chciałabym mieć pewność że nie zajdę w ciąze bo robienie testów ciażowych co miesiac i ten stres mnie wkurza ale z drugiej strony tyle się teraz mówi o składzie tych tabsów (chemia, trudności z zajsciem w ciąże po odstawieniu, skutki uboczne tj: plamy po opalaniu,tycie itp).Dziewczyny poradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam pytanie: Przez poprzednie trzy miesiace uzywalam plastrow antykoncepcyjnych Evra i bylabym z nich w 100% zadowolona, gdybym mogla korzystac z nimi z basenu ;/ ale niestety prwdp dzieki chlorowi plaster sie odklejal. Dostalam miesiaczki w nocy ze srody na czwartek. Bylam dzis u ginekologa i przepisala mi Artizie. Pani Doktor polecila mi, zebym dzisiaj przyjela dwie tabletki (podobnie sie dzieje jesli sie zapomni) i powinnam byc bezpieczna. Z tym, ze w srode rano wspolzylam z chlopakiem. Nie wiem teraz co o tym myslec...chyba zrobie sobie test, zeby uspokoic nerwy... Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia88
Witam wszystkie kafeterianki :) Ja używam Artizy od 3 miesięcy, w sumie jutro pędzę po receptę na kolejne opakowania... Jestem z nich bardzo zadowolona, żadnych kilogramów, cera bez zarzutu, nawet mniej się przetłuszcza, żadnych plamień... Okres co do dnia i minuty, zawsze w sobotę około 5 rano, jedyny mankament to libido... W sumie wcześniej brałam novynette i przy nich też moje libido było zerowe... Dopóki nie brałam tabletek, to mogłam nawet 5 razy dziennie, chciało mi się zawsze i wszędzie... A każda z nas jest inna i na każdą tabletki działają inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16181
hej dziewczyny moj ginekolog tez przepisal mi artizie dzisiaj bedzie 3 dzien jak ja biore i mam mala watpliwosc z reguly kazdego miesiaca mam bolesne miesiaczkowanie ale przewaznie bylo to tylko pierwzego dnia teraz kiedy biore artizie boli mnie juz 3 dzien czy wy tez tak mialyscie? nie wiem czy musze zmienic tabletki czy dac sie przyzwyczaic organizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16181
no i zapomnialam napisac ze sa to moje pierwsze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla SSSS
wITAM! :) Dawno tu nie zaglądałam, ale dzięki temu, że mamy już czerwiec mogę już podzielić się swoim ponad półrocznym doświadczeniem w stosowaniu Artizii :))) Jak wcześniej pisałam nie pojawiło się u mnie krwawienie po pierwszym opakowaniu, jednak nic sobie z tego nie robiłam, toteż po siedmiodniowej przerwie znów rozpoczęłam kolejne opakowanie, po drogim bistrze w trzecim dniu po odstawieniu dostałam krwawienia. Było ono dość obfite, ale bezbolesne :) W kolejnych miesiącach, aż po dziś dzień krwawienia są zawsze w 2 lub 3 dniu po odstawieniu. Nie występują u mnie żadne bóle brzucha. W czasie brania tabletek też nie zauważam żadnych skutków ubocznych, cera i waga ok. libido też nie spada i co najważniejsze są skuteczne. Z moim mężem zawsze kochamy się do końca i nie stosujemy innych form antykoncepcji - jak niektórzy. Biorę też Asequrelle dla utrzymania równowagi w organizmie. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona na ten lek ze względu na niską cenę i kraj pochodzenia. Dziś mogę powiedzieć : Jestem bardzo zadowolona z Artizii i polecam ją wszystkim - chcociaż jak wiadomo każda z nas jest inna i działanie może być różne :))) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na tym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16181
biore artizie od tygodnia i nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych nie tyje nie mam zadnych boli glowy itp ewentualnie troche przybralo w biuscie :) ale tez nie za duzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia:)
Kiedy gin mi je przepisał bez wcześniejszych badań to nie byłam zadowolona bo wiadomo co może być po tabletkach dobieranych na oko...Odkładałam to z miesiąca na miesiąc bo się bałam troszke ze przytyje itd..ale muszę wam powiedzieć że od tego miesiąca je biorę (już prawie 3 tyg) i powiem wam że nawet schudłam bo przez pierwsze killka dni miałam lekkie mdłości...A i piersi stały się wydatniejsze :) No i oczywiście wielki plus za cenę ( u mnie w miasteczku kosztują one niecałe 18 zł) :) Ogólnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16181
hej dziewczyny troche sie niepokoje zaczelam brac pierwsze opakowanie artizii w pierwszym dniu okresu tak jak trzeba okres przebieg w miare szybko moim zdaniem bo po 4 dniu nie bylo juz krwawienia prawie wcale ale od tamtego 4 dnia mam ciagle plamienia poszlam do mojego gin powiedzial ze nadal mam okres i w 7 dniowej przerwie mam przyjsc jak juz sie skonczy to plamienie otoz jest trzeci dzien przerwy a tu o unormowaniu ani sladu wiem ze bede musiala isc do niego ponownie nawet jak sie nie skonczy to plamienie ale moje pytanie to czy u was pierwszy miesiac brania tabletek tez tak wygladal? bo mnie juz to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gheyu
kupie 2 opakowania artizii, prosze o kontakt na maila - ania1704@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsuwdhegf
kupuje ktos z was moze te tabletki w opakowaniu 63szt? bo nie wiem czy bardziej sie nie oplaca kupowac w wiekszym opakowaniu a gin tego raczej nie bedzie wiedzial a na necie tez tego nigdzie nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia92
Cześć dziewczyny ja juz biore te tabletki od marca. Powiem ze nie mialam zadnych skutków ubocznych, jedynie na poczatku brak apetytu ale byc moze bylo to zwiazane przez stres. u mnie kosztuja 16 zł. Nie jest to wygórowana cena i nie ma problemu z dostępnościa. Miesiączki mam mniej obfite co jest plusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsuwdhegf
widze ze nikt tutaj nie odpowiada na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka01
Hej. Ja biorę te tabletki od 4 dni. Nie wystąpiły u mnie jeszcze żadne skutki uboczne. Jak na razie jestem z nich zadowolona. Cena przyzwoita bo tylko 17zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria21
Dzisiaj zaczynam 2 opakowanie.jestem mile zaskoczona.na początku bolała mnie głowa,a tak to żadnych skutków ubocznych.cena przyzwoita 17,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka01
Kończę drugie opakowanie tych tabletek i nie jestem bardzo z nich zadowolona ponieważ jestem cały czas w nerwach, wszystko i wszyscy mnie denerwują. Podczas 7 dniowej przerwy wszystko wróciło do normy ale jak zaczęłam brać drugie opakowanie to znowu były tylko NERWY I NERWY. Każda kobieta jest inna i inaczej zareaguje organizm. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×