Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draken

Gdzie znaleźć wysoką kobietę lubiącą szpilki?

Polecane posty

Gość her komendante
Gdzie znaleźć wysoką kobietę lubiącą szpilki?" Kto zadaje takie głupie pytania? Myślisz ze ona zbieraja sie w jakimś konkretnym miejscu? a wiec... Gdzie można znależć takich idiotów? mądrości nie wymagajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sufhgb - potraktowałeś zbyt dosłownie tytuł wątku, po twoim poście widzę, że masz problemy osobowościowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
jeśli chcesz to cmoknij mnie w piętkę... hi hi a jeśli chcesz to umów się ze mną i zobaczysz jak bardzo się mylisz maleńki... jesteś bardzo zaborcza i pewna siebie a na pewno masz komu pokazywać swoje "wdzięki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie się rozstałam więc tak nie bardzo:P tym bardziej że na co dzień w mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na pokazywanie nóg tym bardziej w szpilkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok darken zaraz wyślę ci focię moich nóg i mozesz opisać nawet tutaj co o nich sądzisz... mnie tam sie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
własnie się rozstałam więc tak nie bardzo tym bardziej że na co dzień w mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na pokazywanie nóg tym bardziej w szpilkach... jak się dopiero rozstałaś to wrzuć na luz i odpocznij sobie w końcu "każdy facet to świnia" nie rozumiejący kobiet więc mała przerwa się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@anastazja rozstałaś się więc to chyba najlepszy moment na randki, nic tak nie pomaga na kaca jak klin :P nie bardzo rozumiem, co ma z tym wspólnego twoja praca, ale któż zrozumie kobiety :D tak czy siak jeśli znajdzie się tu wysoka kobieta lubiąca szpilki to serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
180 cm plus 10 cm obcasa wystarczy?? jak tak, to się zgłaszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takadum
75 to rok urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175cm
i noszę szpilki. Miałam kompleksy z powodu wzrostu,ale wyleczyłam je właśnie szpilkami:) Dziwne prawda? Ktoś mi tak poradził,nie pamiętam już kto. I od kiedy noszę szpilki usłyszałam tylko komplementów od mężczyzn,że szok:) Od tych wysokich jak i niskich:P Ale ja zajęta jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ja mam 175cm ja to wiem, ale niektórym trzeba tłumaczyć oczywistości @anastazja trzy miesiące to szmat czasu, a tego jak wiadomo tracić nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
jestem na luzie trzeci miesiąc i mi wystarczy.... jeszcze coś..? już nic leć rób teraz fotę swojemu adoratorowi i nie zmieniaj nic w photoshop'ie miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..DRAKEN A SKAD JESTES????
BO JAK Z KONCA POLSKI TO NIE MA CO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@anastazja już odpisałem ps. jestem z Krakowa, co z resztą można wywnioskować ze stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ciekawa
jak ci idzie szukanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtrewt5455434534
teee anastazja dziewczynko:-) Zamilicz , bo naprawdę Twoje wypowiedzi rażą. Wydajesz sie być mało inteligentna;/ (gadasz jak tępa piczka;/) Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaaa
no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
her komendante jeśli chcesz też ci wyślę nie będę taka to tylko nogi... prawdziwe damy nie pokazuję swoich wdzięków nieznajomym z internetu to niestosownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy aktualne
Darken czy to nadal aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×