Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draken

Gdzie znaleźć wysoką kobietę lubiącą szpilki?

Polecane posty

Mam 193 cm wzrostu, a moim fetyszem jeśli chodzi o kobiety są szpilki. Nie wyobrażam sobie kobiety bez nich, i dlatego szukam takiej, której będę mógł zajrzeć prosto w oczy :) Jak jest wysoka to nie lubi szpilek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bklklfnj
czyli ostatecznie ma byc wyższa od Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie powiedzmy do 185, wyższych nie znam - to jakiś promil promila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 176 i chodzę w szpilkach choć mój eks był ode mnie niższy... dlatego też ie rozstaliśmy miał kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 180
i nie lubie ...tzn zle sie w nich czuje bo jestem w nich o wiele wyzsza od przecietnych ludzi i czuje sie na monstrum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ja mam właśnie mój dramat wynika z takiego podejścia wysokich kobiet, jak już poznam jakąś "mojego kalibru" to nie chce chodzić w szpilkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
żeby kobieta miała ubierać szpilki musi mieć najpierw piękne nogi a nie takie jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgddh
moim nic nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
ja tam chodzę i czuję się w nich sexy... i nikt tego nie zmieni nawet jakis zapyziały d**ek... hi hi czucie tutaj nic nie zmieni tylko widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
autor to napalony fetysz nic poza tym nie patrzy jak wyglądają nogi tylko jak wyglądają buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_zet
Nie lubią szpilek, bo takie wysokie laski mało komu się podobają. Nie dość, że to to wielkie to jeszcze ma się powiększać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komendante nie masz zielonego pojęcia o tym kim jesteś więc bądź łaskaw opuścić ten topic, bo twoje chamstwo nikomu nie imponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
oj matołku gdybyś nie denerwuj mnie bo nie wiesz o czego są skłonne moje sexy nużki... nużki nie wiem do czego są zdolne nóżki to już inna sprawa i nie wyzywaj mnie od matołków , bo to nieładnie z twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem wielka tylko jestem wysoką szczupłą blondynką kochająca szpilki i nikt tego nie zmieni... kocham szpilki i nawet w łóżku ich nie zdejmuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@tomasz zet dobrze to ująłeś "mało komu" nie oznacza nikomu, ja m.in z racji wzrostu nie wyobrażam sobie kobiety bez obcasów, ale każdy ma swoje preferencje a wysokie kobiety są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
komendante nie masz zielonego pojęcia o tym kim jesteś więc bądź łaskaw opuścić ten topic, bo twoje chamstwo nikomu nie imponuje ale jakie chamstwo? zaraz opuszczę bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
ja nie jestem wielka tylko jestem wysoką szczupłą blondynką kochająca szpilki i nikt tego nie zmieni... kocham szpilki i nawet w łóżku ich nie zdejmuję czyli nie dbasz o stopy oj nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
moje stopy są bardziej zadbane niż twoja pusta gadka... moja pusta gadka też jest zadbana spójrz co wyczynia nawet robienie błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sufhgb
"Gdzie znaleźć wysoką kobietę lubiącą szpilki?" Kto zadaje takie głupie pytania? Myślisz ze ona zbieraja sie w jakimś konkretnym miejscu? a wiec... Gdzie można znależć takich idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz to cmoknij mnie w piętkę... hi hi a jeśli chcesz to umów się ze mną i zobaczysz jak bardzo się mylisz maleńki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×