Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiulekkkk'

jaki lekki podklad cera mieszana

Polecane posty

Gość asiulekkkk'

witam, prosze doradzcie mi podklad do cery mieszanej (rozszerzone pory niewielkie przebarwienia,21 lat) cena nie gra roli, chcialabym zeby byl lekki, skonczyl mi sie teraz clarins bylam nawet zadowolona ale szukam cos lepszego, od dluzszego czasu omiatalam twarz tylko mineralnym pudrenm (z roznych firm i z tych srednich pulek jak loreal,max afctor czy tych z wyzszej lancome,ten ostatni zawodl mnie na calej lini) jednak ostatnimi czasy moja cera troszke sie pogorszyla i potzrebuje podkladu prosze doradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
kilka obfitych wytrysków na twarz powinno załatwić problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana amii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa 09435
A jak dbasz o cerę, co stosujesz, żeby wyregulować przetłuszczanie i nawilżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekkkk'
jak dbam o cere?,wiec uzywam od kilku lat kosmetykow clinique 3 step i bardzo je sobie chwale,tylko zamiast emulsjji mam krem od clinique moisture surge extend relief czy jakos tak,bo tamten z 3 krokow jakos mi nie przypasowal, a co do podkladu mialam dzisiaj kupic cliniqua ale wybralam ten najnowszy max factora xperience i napisze czy dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj prawdziwych minerałów.
wiesz co, ale te które mówisz że były mineralne to wcale nie były mineralbne:/ max factor loreal, coś Ty:/ one są tylko z dodatkami minerałów, mają talk, zapychają pory. Prawdziwe mineralny to są bez tych sztucznych dodatków, poczytaj sobie o nich, jest wiele wątków na wizażu. np everyday minerals, buffd, rhea, lucy minerals, pixie minerals i wiele wieleee innych. ja jestem właśnie na etapie ich testowania....co prawda z dostaniem ich jest problem, ale można zamówić na zagranicznych stronach próbki (cena przesyłki w przeliczeniu 4-10 zł, więc porównywalna jak w PL więc to akurat dla mnie nie problem, a ważne jest to, że przynajmnej mogę wypróbowac, a nie kupować pełne opakowanie i się okazuje że do dupy coś jest...plusem jest to że są zdrowe dla cery, i nie jest to jakiś sztuczny syf. cenowo wychodzą podobnie jak te ze średniej półki xenowej dostępne w zwykłych drogeriach. Ja szczereze mówiąc nie jestem w 100% jeszce zadowolona(moze nie odkryłam tego idealnego, dziecwzyny dłuuugo testowakly zanim natrafiłyu na swój ideał:D ale w sumie z żadnego innego pudru też nie byłam zadowolona do końca, więc siłą rzeczy pozostaje przy tych, bo przynajmniej wiem, że jest to coś, co nie ejst dla mnie szkodliwe jest nietestowane na zwierzetach, co dla mnie też sie liczy...nie namawiam, ale skoro powiedziaalś, że cena nie gra roli czemu nie spróbować:) pozs tym bogata paleta odcieni nawet są białe, a w zwykłym sklepie jak chciałam najjaśniejszy i się krzywiłam jak mi dawali i był mimo wszystko za ciemny to się patrzyli na mnei jak na wariatke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekkkk'
wiesz musze przyznac ze uzywalam tych prawdziwych mineralow z firmy everyday minerals i nie bylam zadowolona :(mialam semi mat mat i glow i poprostu po nalozeniu cera nie wygladala ladniej a ja jesli juz nakladam cos na twarz w postaci podkladu czy pudru to chcialabym zeby byla buzia gladsza chociaz:) mialam podkreslone pory,wysuszalo mi cere brzydko sie swiecila,takze juz wolalabym w ogole zostawic sam krem na buzi niz to klasc....mam zamiar w przyszlosci wyprobowac pixie minerals ale to moze za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam z reka
ja do cery mieszanej polecam Vichy norma teint. Podklad ma dzialanie lecznicze, jest srednio kryjacy, pokrywa niedoskonalosci, nie zapycha porow, wyrownuje koloryt ale nie tworzy efektu "maski". wyglada bardzo naturalnie. Ja mam mieszana cere. Sucha i bardzo tlusta na nosie i czole, i ten podklad sprawdzal sie srednio, tzn, po kilku godzinach i tak musialam przetrzec czolo i nos pudrem, ale i tak lepiej niz w przypadku innych dotychczas uzywanych. Tylko ze vichy akurat go wycofuje i zastepuje Aera Teint, ktory ma byc jeszcze lepszy, ale jeszcze nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my to mamy ciężko.....
aha no to sorka nie wiedziałam:) bo niektórzy po prostu nawet o tamtych nie wiedzą, a wierzą tylko reklamie i myślą, że jakiś tam loreal jest prawdziwym mienarlnym. Powiem ci jeszce że u mnie na pierwszy ogień też poszedł everyday minerals i też tak szczerze mówiąc nie byłam zadowolona. Może za mało szukałaś? teraz mam lucy minerals i jest o wiele lepszy. testowałam też buffd. Na razie zostaje przy tym Lucy, mimo że nie jest to jeszce to ale tak jak mówiłąm, już wolę mieć pewność, że przynajmneij uzywam czegoś w miarę naturalnego niż czgoś sztucznego, z czego i tak nie ejstem zadowolona w 100 %. Miałam kiedyś clinque fluid ( brat mi z Anglii przywiózł bo tam taniej). no i generalnie był taki o w miarę ok, ale nie żadna rewelacja. ale w życiu nie wydałam bym na niego 120zł. tzn gdyby się sprawdził i byłby super to bym wydała, ale dla mnie to był taki o fluid porównywalny do tych za 30-40 zł. miałąm też rimella ten dream sate mus coś tam,. tez takie w sumie byle co. ani dobry ani zły. stwreirdziąłm że teraz powoli staram się odrzucać wszystkie te sztuczne syfy i idę w kierunku bardziej naturalnych, nietestowanych też jak mówiłam, itp....no a w drogeriach az dziwne...tyle tego wszystkiego, a ciężko coś znaleźć dla siebie:(. też pamiętam jak szukałam po zwykłych sklepach i tak jak w przypadku clinique, rimmel wszystko było takie o.może być, ale nie rewelacja.....może w końcu coś ci się uda znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wierna tylko w zasadzie dwóm markom - vichy i lancome, ja mam skórę suchą wieć konkretnego podkładu Ci nie polecę ale nigdy nie mialam zadnych kłopotów z cerą stosując podkłady tych firm, a wiele innych mnie uczulało, przesuszało itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekkkk'
dzieki za odp:)tak wiec uzywam tego m factora i super ejst!!!moze nie kryje az tak mocno ale bardzo fajny,a tego clinique i tak kupie zebyw yprobowac bo mnie strasznie korci, mialam ten z vichy aera nawet spoko ale jakos ja nigdy nie przepadalam za podkladmai aptecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do makijażu stosuję podkład Christian Laurent, lepszego jeszcze nie znalazłam, idealny odcień, naturalny efekt, nie robią jakieś grudki, nie ściera się tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelapotoc
Ja lubię podkład liquid control od eveline, on jest na bazie wody, także ma lekką konsystencję i na twarzy bardzo dobrze wygląda. Nie zatyka porów, skóra oddycha, ale wyrównuje ładnie koloryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×