Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

A co to

Polecane posty

Gość no to mamy komplecik
Hahaha, Monia stopka rewelacyjna :D Dresiaż, pamiętasz o osrzeżeniach? Nie wiadomo co się czai w dziurze Ostrej, wszak parę rur ją zaliczyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pomarańczko :) dresiaż a gdzie Ty był jak Cie nie było??? Twój lachon Ciebie trzymał w piwnicy na łańcuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus pisze się standard przez d na końcu. Sama mnie pouczałaś a takie byki klepiesz jak na uboju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniec z bałwanami
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za błędy:D ale z 6 minut temu wstałam, peirsze co otworzyłam laptopa leżącego obok mojej głowy i weszłam na kafe - to był największy błąd :D U mnie nie pada, ale napadało wystarczająco w nocy.. Ale u mnie juz od 2 dn snieg lezał.. teraz tylko dosypało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mnie nie pada, ale napadało wystarczająco w nocy.. Ale u mnie juz od 2 dn snieg lezał.. teraz tylko dosypało" wenus idź się napij kawy bo troszkę Cie trudno zrozumieć. Twoja mowa być trudna w rozumowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć narzeczona 🌻 Ostra możesz byc mną, nie mam nic przeciwko :P Mateusz coś tam wspomniał w liście do Koryntian o tym, że związek, którego konsekwencją jest fakt, iż dwoje ludzi, można by rzec, zostało połączonych w jedną istotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czemu jesteś na tyle
skretyniała, że nie wiesz, że na kafeterii da się pisać w tej samej minucie z jednego/dwóch/zalogowanych-niezalogowanych nicków 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus, aj tam aj tam taki detektyw jak Ohydna Jędza wie wszystko najlepiej :D:D:D 6666 Dobrze się dziś czujesz? :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus - ostra ma chyba rozdwojenie jaźni i dwa komputery i dlatego tak jest :) ja byłam 5 osobami naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziwnie napisałeś :D Boli mnie "nos" , czy nos może boleć ?? :D:D Jędza detektywie wracaj do książek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×