Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

W końcu...

Polecane posty

Gość ale nie kazda dziewczyna
szkoda mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolory nie sa wyznacznikiem ale szumu co nie miara ;) ale sale masz inna na wesel a inna na poprawiny PO CO t zalosne ze tak banalne sprawy potrawia urosnąć do rangi problemu po za tym to była ironia a ja nie liczę bo bym sie zgubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie pilnuję - ja wyłącznie zadaję konkretne pytania, dotyczące, jak widzę niewygodnej kwestii , skoro nigdy nie odpowiadasz. Wszem i wobec jest wiadome, ze studiujesz na drugim roku prawa na Akademii Krakowskiej, dawnej KSW. Biorąc pod uwagę Twoje nazwisko, które też się przewija przez różne tematy (Stadler - raczej jest w końcowych grupach), łatwo sprawdzić Twój plan zajęć. I co nie trudno zauważyć - na zajęcia nie chodzisz. Często podkreślasz, że późno się kładziesz i późno wstajesz - to zdecydowanie koliduje z zajęciami na 8, zwłaszcza, że o 10 czy 11 jesteś już na warcie an forum. Pojechałaś dzisiaj do Katowic po suknię, a po południu gdy zaczął się kolejny blok zajęć zaczęłaś pisać na forum - myślisz że ktoś uwierzy, ze pilnie słuchałaś wykładowców na zajęciach? I też mnie zastanawia PO CO się pytasz o opinię skoro: 1 sama masz już wyrobioną swoją. "Jest idealna! Jak otworzyłam kotarę to wszyscy oniemieli! Spełnia absolutnie wszystkie wymagania, jest oryginalna, prosta, ładna, wygodna i odpowiednia na moją figurę. Ja normalnie nie chciałam jej zdjąć, super" 2. Byłaś z rodzicami. 3. Idziesz w środę ze stylistką. Jak jest tak idealnie perfekcyjna to po co Ci zdanie "obcych bab"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almete
Zia, nie zawiodlas mnie ! Kolejnym razem jak nie wiem z czego sie posmiac wchodze na Sluby i szukam Twojego tematu. Poczytalam o sukienkach i zrywam boki ze smiechu. Swietna szopka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
uważam że na tańce hulanki i swawoel kompletnie się nie na nadaje. co najwyzej na czerwony dywan do Cannes. nie chcę cię urazić, ale to suknai dla kobiety z klasą, a nie dla takiej postrzelonej osoby jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia ja Cie podziwiam!!!I chyba nie tylko ja....Ja mam już praktycznie wszystko dopięte na ostatni guzik,i nawet gdybym teraz stwierdziła ze sukienka która wisi już u mnie w szafie kompletnie mi nie odpowiada-to i tak nie szukałabym nowej tylko poszła w niej i już.Osobiście chciałabym mieć już ten ślub i weselicho za sobą.... A Ty jesteś tak dopracowana w każdym calu że aż Ci zazdroszczę-parę pięknych sukienek(ta w której idziesz do kościoła jest przeboska),bogate menu,motyle wypuszczane,poprawiny stylizowane latami 50tymi....kto by na to miał siłe???TYlko Ty!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sukienka
jest bardzo ładna, ale kojarzy mi się raczej z gwiazdą filmową niż z panną młodą. czy w tym można tańczy ć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 2 godziny
Mam wrażenie, że założyłaś swój profil TYLKO po to, by dogryzać Zia. Wiele na to wskazuje. To też nie jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 2 godziny
Łoooooo Matko, 2 godziny -Ty już zaczęłaś sprawdzać w harmonogramie plan Zia ?!!! Lecz się, bo masz obsesję! Nie masz innych zmartwień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie obchozi kiedy Zia ma zajęcia i czy je opuszcza. To niedotyczy tematu i jest jej osobista sprawą. Jedyne co mi się nie podoba, to męczenie motyli dla zachcianki. Tyle razy Zia powtarzasz, ze nikomu krzywdy swoim weselem nie robisz. Może motyle to dla niektórych takie nic, ale mnie jednak ich żal. Będą się biedne tłoczyć w pudełku, stracą dużo pyłku ze skrzydełek przez to i po Twoim widowiskowym wypuszczeniu długo już nie pożyją. I po co to wszystko? Dla zachcianki. Tylko dla zachcianki.... Motyle w tym momencie nie są ważne... Tylko szkoda, ze mając motyw przewodni "motyle" te prawdziwe masz w d... i z tymi prawdziwymi obejdziesz sie w tak brutalny sposób. To sie troche ze soba kłóci, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że nie będę zagłębiała się w offtopy. :) Suknia jest bardzo wygodna i jak najbardziej da się w niej tańczyć. :) Poza tym ona ma mieć właśnie taki charakter bardziej wieczorowy. Żółty Pyłek, nie będę wypuszczać motyli! Taki pomysł pojawił się w momencie kiedy hodowca zarzekał się, że im się absolutnie nic nie dzieje. Okazało się to jednak nieprawdą i właśnie dlatego żeby ich nie męczyć absolutnie rezygnuje z tej atrakcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze tego
ta sukienka nijak nie pasuje do ziai. coś bardziej frywolnego lepiej by pasowało. ta sukienka jest dla klasycznej piękności w typie Nicole Kidman, a nie dla takiej siusiurawki. załóż coś z tiulem i bufkami, bardziej to będzie odpowiednie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia ale dalej nie udzieliłaś odpowiedzi PO CO ci nasze opinie skoro Tobie się podoba i masz od tego sztab ludzi włącznie ze stylistkami i konsultantkami ślubnymi. Do 2 godziny >> zajęcia Zia nie są moim zmartwieniem ani tym bardziej obsesją. Nie muszę sprawdzać jej planu zajęć, żeby zorientować się że studentka dzienna prawa siedząca na forach od 11 do 2 w nocy nie chodzi na zajęcia tylko ślęczy cały czas przed monitorem dopracowując najmniejsze detale jakby od tego wesela zależało całe jej życie. Zaczyna mi to przypominać "Piłę" - jeżeli nie wykona zadania to... Osobiście uważam że tak suknia jest dla kobiety z klasą czyli NA PEWNO NIE DLA Zia86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka niebrzydka, ale jedno mnie zastanawia. Jak to ma być na wesele, do tańczenia i zabawy, to nie jest trochę... za długa? Na szaloną zabawę, to bym wybrała coś krótszego i luźniejszego. Tutaj na zdjęciu wysoka modelka, pewno w wysokich obcasach i suknia zalega wkoło na podłodze... Jakoś tańczenia w takiej suknie nie widzę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ze zdjęć to zia
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ona na 100 %
tutaj zwyczajna dziewczyna na innych zdjęciach magie fotoszopów zmieniają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjklllASJLKjaskAJSKLkl
o rany zia ale jetes brzydka jednak to racja ze fotoszop działa cuda, już wiem po co Ci taki wesele:) leczysz kompleksy, a i pasujecie do siebie TY i Twój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie bardzo podoba. Sama kiedyś będę miała coś w tym stylu. Lepsza taka niż jak te suknie w stylu kopciuszka gdzie wygląda sie jak beza a nie dorosła kobieta. Nie wiem czy zostawisz ten golfik ale wg mnie naprawdę coś oryginalnego. zyczę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieranka
zia..chyba wszystkie tu jestesmy ladniejsze od ciebie..:) lecz kompleksy dalej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka nie brzydka
ale złapała faceta ze spadkiem, który jej zasponsoruje wwypasione weselicho i 4 suknie ślubne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkklaaa nie
nie otwiera mi się to zdjęcie zia:( wklejcie dobry link jak mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz najpierw skopiowac link, potem przed /AAAA... musisz zbackspaceowac (usunac) spacje i wtedy wejdzie. Ale to chyba nie Ona, podobna, ale jakas taka.... inna. A moze na wczesniejszych zdjeciach to faktycznie byl tylko photoshop? Nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkklaaa nie
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... dla mnie śmieszne jest Wasze zachowanie (szczególnie 2 godziny), a nie Zia. Dlaczego? Bo Zia skoncentrowana jest na swoich sprawach, a Wy na cudzych. Zia ma bzika na punkcie swojego ślubu, co można zrozumieć, bo każda w mniejszym lub większym stopniu ma, a Wy macie bzika na punkcie Zia. :) Co Was obchodzi czy Zia chodzi na zajęcia i skąd ma pieniądze??? To nie Wasza sprawa i nie dotyczy tematyki forum. Jesteście upierdliwe. Nie macie swoich spraw i zmartwień? Jak chce to niech się pyta nawet 10 razy o suknie -do tego właśnie służy forum! Uważam, że Ty 2 godzny naprawdę masz obsesję. Zakładasz wątki o Zia, gdy tylko pojawi się wpis Zia, wygłaszasz morały na temat chodzenia na zajęcia i próbujesz jej dogryźć. Niby dlaczego Zia ma Ci się tłumaczyć z tego kiedy chodzi na zajęcia i dlaczego o takich a nie innych godzinach jest na forum? Ty na tym forum żyjesz tylko Zia. To jest jakieś psychopatyczne... Zachowujesz się jak rasowy psychopata. Zia, cieszę się, ze podjęłaś taką decyzję :) Nie wiedziałam, ze zrezygnowałaś z motylków. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkklaaa nie
TO ZIA86!!! widziałam już kiedyś to jej zdjęcie na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zastanawia, ze czesto w obronie Zia pojawiaja sie na forum czarne nicki zalozone- przed chwila, czyli chyba na potrzeby tematu :D Bo majace jedynie 3 posty, i to dziwne, ze tylko na tematach dot. Zia, broniac jej :) Tych zbiegow jest zawsze cala masa, zauwazylam to juz dawno na kilku innych tematach dotyczacych jej slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×