Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

W końcu...

Polecane posty

Powstal w takim celu, w jakim i Twoj, Zia :) W celu wyrazania swoich opinii i spostrzezen. I wiem, ze sie nie myle, bo przed chwila bronisz sama siebie na topicu "2 godzin" pod nickiem zolty pylek. Nie ukrywaj sie pod obcym nickiem, napisz szczerze, co Cie boli. Pod swoim "zia86" udajesz taka spokojna, opanowana... przeciez kady ma prawo do wyrazania emocji, to zrozumiale, i nie ma sie czego wstydzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak analizujesz to bądź obiektywna a nie stronnicza :) Ja np. mam czarny nick od niedawna (dawniej byłam pomarańczakiem), rzeczywiście wypowiadam się w obronie Zia, ale jeśli nie raczyłaś zauważyć, to jeden z jej nieaktualnych już pomysłow mocno skrytykowałam (i to był mój pierwszy post), więc nick mój nick nie powstał by bronić Zia. Natomiast nick Dwie Godziny ewidentnie powstał w celu gnębieia Zia. Czy to jest normalne???? Dla mnie osobiście bardziej normalne jest zakładanie nicka, by kogoś kto jest niesłuszcznie gnojony obronić, niż żeby komuś dowalić. Naprawdę śmieszne jest dla mnie wyzwalanie w sobie tylu negatywnych emocji, gdy tylko na horyzoncie pojawi się Zia :) Z Bogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnębienia ziai?
bez przesady, jak ktoś pyta ją jak to możliwe że studiuje prawi i jednocześnie siedzi cały czas na forach to jest gnębienie? ja tez chciałabym mieć tyle czasu na łączenie tylu spraw co ziaja. niestety nie mam tego szczęścia, więc chętnie się dowiem, jak ona to robi. ziaja doradź nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W celu wyrazania swoich opinii i spostrzezen." Szkoda tylko, że nie na temat. Masz jaką manie przesladowczą, że wszędzie widzisz Zia, nawet pod innymi nickami? :D:D A może to Ty jesteś Dwie Godziny ;) :D Zabawne jesteście, naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie natarczywe, powtarzane w kółko pytania dotyczace osobistych spraw, to już jakiś rodzaj gnębienia. To nawet nie są pytania, tyko stwierdzenia, że ona powinna to czy tamto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zianiusia86
to jest ona, to zdj znajduje sie w jej albumie picasaweb :) mozna znaleźć na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pylku.... :D Nie wierze w takie zbiegi okolicznosci. Bo na temtach Zia jest ich po prostu zbyt duzo; schemat jest ten sam-gdy zaczyna sie "nagonka" zaraz pojawiaja sie 2 czarne nicki, rzecz jasna swiezo utwozone, i bronia zia. Sama zainteresowana pojawia sie po okolo godzinie. Poza tym to, co robi Zia jest niepopularne, dziwne i moim zdaniem po prostu strasznie infantylne. Obnazajac sie tak strasznie przed forumowiczami musi sie liczyc z tym, ze zostanie oceniona/ doceniona lub po prostu wysmiana. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pylku, ja tez studiowalam prawo, i jak nam przygrzmocili 5, 6 egzaminow na sesji, to czlowiek od grudnia nie wiedzial jak sie nazywa, uczyl po nocach i ostatnia rzecza, o jakiej myslal bylo taki marnowanie czasu, jak to robi Zia. Wiec komentowanie poziomu jej studiow, bo to prywatna uczelnia, zreszta o nie najlepszej renomie- niestety jest tym, o co ta dziewczyna sama sie prosi... Bo gdyby tak zebrac fakty to: WESELE i slub finansuja SAMI (obydwoje niepracujacy studenci studiow platnych i nie najtanszych), obydwoje nie z krakowa- wynajmuja mieszkanie (za pieniadzew rodzicow- bo przeciez nie zarabiaja), obydwoje studiuja prawo- umowmy sie obok medycyny chyba najbardziej prestizowy i absorbujacy kierunek (a Zia wysiaduje na forum gdyby te zebrac dobre 2, 3 h dziennie- zreszta w porach zajec i cwiczen na uczelni- nie mowiac o tym, ile trwaja spotkania,przymiarki,konsultacje z tymi wszystkimi "specami" od wesel). Wiec chyba kazdy widzi, ze albo dziewczyna sciemnie, albo.... no sami dopiszcie co uwazacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty zębodół.....?
ło rany... która to sukienka z kolei? ta do kościoła, ta na 1 taniec czy na resztę wesela? bo wiem, że miałas aż 3 na jeden dzień, i jedna od jakiegoś Jesusa Peiro po którą miałaś jechać chyba do Pragi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimata brata
jak to bylo? Zia86 to troll internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółty Pyłku Po 1.Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia: Celowość powstania mojego nicku, nie jest Ci znana, więc daruj sobie fałszywe tezy. Po 2. Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz. Obsesja (łac. obsessio) rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich niedorzeczności i chęć uwolnienia się od nich. Po 3. Twoje wypowiedzi są nierzetelne - nie zakładam nowych wątków - założyłam tylko jeden temat w którym podsumowuję cały śmietnik jaki robi tu Zia86. Po 4. Dlaczego zadanie pytanie "jakim cudem łączy całodzienne siedzenie przed kompem, organizowanie wesela i dzienne prawo" nazywasz gnębieniem? Powtórzę się: Ogólnie to zagadnienie to temat-rzeka i zgadzam się z Malą_zieloną_zabką (i z każdą inną osobą,) która nie dowierza , że można prowadzić taki tryb życia jak opisuje Zia86. Sprzeczności wynikają np z tego co pisze sama Zia: W stopce "Za ślub i wesele płacimy sobie SAMI." W temacie (zresztą bardzo ciekawym) Finanse - jak to bedzie po slubie ? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4654357 "My mamy pół na pół. Konta osobne ale dwa fundusze co tydzień na zakupy i na przyjemności, dajemy po równą kwotę i potem ją wydajemy, jeśli coś zostanie to zostawiamy na następny tydzień. Oprócz tego mieszkanie i opłaty na pół, z tym, że narzeczony płaci sam a mnie rodzice. Taki sam system zostawimy po ślubie. " Zia nie pracuje - na mieszkanie, płatne studia i na życie dostaje od rodziców, ale za wesele płaci sama - jak dla mnie, jest to sprzeczność. Zia studiuje dzienne prawo i jednocześnie - stwierdza, że się późno kładzie i późno wstaje - jak dla mnie koliduje to z zajęciami na 8, - udziela się na kilku forach ślubnych, a jej posty liczone są w tysiącach - notabene pisane w godzinach zajęć, - wyszukuje "inspiracje" na amerykańskich stronach i obdziela zdjęciami wszystkich czy chcą czy nie chcą , - jeździ po Polsce w poszukiwaniu idealnych komponentów weselnych -odbywa wizyty na targach, spotkania ze stylistką i paniami konsultantkami, wizyta w sprawie pudełeczek Save the date, godzinne rozważania na temat koloru czcionki i motylków... wczorajszy temat o sukience też zamieściła na kilku forach. Ja naprawdę jestem ciekawa jak można łączyć podobno wymagający kierunek studiów z wiecznym siedzeniem na kompie i nie bywanie na zajęciach? Jak jednocześnie być na utrzymaniu rodziców i twierdzić, że samemu się opłaca ślub nie mając pracy? Po co wynajmować sztab ludzi do pomocy - sławne panie konsultantki - jednocześnie pytając się dziewczyn z forów o radę nawet w najdrobniejszych kwestiach. Po co zapłacić zaliczkę za sukienkę i pytać się na forum czy ją kupić? Dla mnie zachowania i opisy Zia są nielogiczne i irracjonalne. Albo są po prostu kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Ci
ze cos w tym jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 2 godziny
nie głupio pisze ale inni nie dadzą sobie przemówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanianaa
A ja mysle, ze nie tyle co Zia reklamuje roznych uslugodawcow to reklamuje MARZENIA. Teraz sie PM naczytaja, ze mozna miec sesje narzeczenska, save the date itp i kazda bedzie marzyc zeby cos takiego miec ( a potem wejdzie to w standard, jak teraz sesja plenerowa jest normalna) i biznes bedzie sie krecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2godziny... że też Ci się chce ;) Znam trochę prywatne uczelnie i wierzcie mi, że tam nie trzeba za wiele robić. No ok... nie wiem jak na prawie na AK, ale dość pokrewne kierunki można przechodzić na zasadzie: zaliczenie za obecność albo zrobienie 15-minutowej prezentacji. Pusty zębodole... (no naprawdę zmiana pomarańczowego nicku na inny to dwie sekundy i przestałby tak straszyć)... z tego, co kojarzę podstawowa sukienka ma być z Barcelony. Chyba, że moje dane są już nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja cię proszę 2godziny
Kup Sobie Wykształcenie i wymagający kierunek? Toż to absurd i każdy to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze, widziałam te zdjęcia
na picassie i aż mnie zniesmaczyło. Oglądałam sesje sreńskie narzyczeńskie i naiwna myślałam że dziewczyna ma niebanalną urodę i 'coś' . rozczarowanie, nie skomentuje bo nie chcę przykrości robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się przykro zrobiło jak przeczytałam wpis wyżej ... Ludzie możecie się z nią nie zgadzać, możecie nie tolerować, ale tak na bezczelnego jej uprzykrzać każdy dzień życia - to już świadczy o was :( My Polacy po prostu nie umiemy się cieszyć z cudzego szczęścia, jak ktoś ma lepiej to trzeba mu dopierdolić. Eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jej bronilam
Nowa narzeczona, kiedyś też się dziwiłam i broniłam Zia, ale już powoli już sama się dziwię, jak mozna byc tak opętana jak ona. Owszem, obrażanie nie jest fajne, nie pochwalam tego. Ale sorry, ona się sama wystawia wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie bronię, sama w niektóre rzeczy nie mogę uwierzyć, a już jakiś czas was podczytuję. Jednak nawet jak ktoś chce jej zwrócić uwagę to nie w taki sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ambrożyna
Wszystkie te sukienki, które pokazałaś, są ładne. Fakt, jestes troszkę stuknięta z tym swoim slubem ;) , ale przeciez nikomu sie od tego krzywda nie dzieje. A jak masz z tego radosć, to przeciez dobrze. Mnie by sie osobiscie tak nie chciało bawić w te miliardy rzeczy do przygotowania, ale podoba mi się, jak ktoś ma pasję, obojetne, czego by ona dotyczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścieracie się tutaj wszystkie
a ja trzymam kciuki Paulinko, byś jak najlepiej napisała tą pracę z psychologii, danych masz już sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak.....
się rozwiedziesz szkoda kasy .....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
obrończynie z koziej wólki a nie wiedzą że zia to paula nie paulina a że sama wstawila swoje zdjecie bez fotoszopa to i ma krytyke widac ze leczy kompleksy a to chciala zęby prostowac a to biust powiekszac narzeczonego odchudzic cyrk a nie slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrk, nie cyrk
ale jej. Ty sobie rób swój cyrk, albo nie rób i nikomu nic do tego A że się dziewczyna ośmiesza wszędzie na forach i nawet wśród najżyczliwszych wzbudza półuśmiech politowania to przecież nie ważne, bo ona się czuje całkowicie z siebie zadowolona i właśnie tego zadowolenia z siebie mimo krytyki jej zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wspominalam dzis
ze zia86 to troll internetowy? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×