Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmusiiiaaa

14 tygodniowe dziecko

Polecane posty

Gość mammmusiiiaaa

dziewczyny czy 70 cm i 7 ,5 kg na 14 tyg dziecko to duzoo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuuuuuuu
3700/56cm nie je duzo normalnie 7 razy na dobe po 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14cm w ciagu 3,5 miesiaca to sporo waga do takiego wzrostu raczej oki, ale bardzo szybko dzieciatko przybiera czy oby nie za szybko? co na to wasz pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą niemowlaka
mój też tyle ważył w tym wieku. Tyle że był krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuuuuuuu
nic nie mowi wiec chyba jest ok, a karmiony jest sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuuuuuuu
on głowke trzyma bardzo stabilnie juz , z brzuszka na plecy sie przekreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich dzieci nie powinnos ie odchudzac ale moze powinnas mu zmniejszyc porcej mleka i podawac wode do picia, ja nie mialam takiego problemu ale jezeli za duzo teraz bedzie przybieralo po co ma miec problemy w przyszlosci? a wy jestescie szczupli czy bardziej krępi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą niemowlaka
Ja byłam u pediatry, moje dziecko też szybko przybierało. Pediatra nie widział w tym nic złego. Mały nie jest otyły. Teraz ma 8 miesięcy niecałe, 10 kilo wagi i 74 cm wzrostu.Nie jest ani trochę gruby, wygląda jak normalny niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuuuuuuu
ja jestem szcvzupla , moj facet bardzo umiesniony ja waga okolo 57 kg moj facet 97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuuuuuuu
on i tak je malo , daje wode do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba nie ma czym sie martwić, przy kolejnej wizycie u lekarza pwoiedz ze cie to nurtuje ps. ja zawsze kazdy problem i zmartiwenie zapisywalam na kartce, jak szlam do pediatry rozwiewała wszystkie moje watpliwosci;-) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
dużego masz synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama x 2
waga urodzeniowa mojego synusia to 3590kg (56 cm), teraz ma 14 tygodni i waży 7100kg (nie mierzyłam), jest na butelce. Cieszę się, że ładnie waży. Mój starszy syn miał b. podobną wagę urodzeniową, pił butlę i w tym wieku wazył sporo mniej i wyglądał na zagłodzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziecko 97 centylowe i do roku ciagle mi mówiono u lekarza,że nie ma dzieci otyłych do roku,dziecko moim zdaniem zwolni po 4 miesiacu,bo to wtedy robi sie bardziej ruchliwe,obraca się,pełza mój synek urodził się z wagą 4200 i 57 cm jak miał 7 miesiecy miał 10kg a teraz ma 13 miesięcy i prawie 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie szczescie
macie szczescie, ze wasze pociechy sa takie "przy masie". Moj maluch urodzil sie 3180 i mial 56 wzrostu. Teraz warzy niecale 4 ,5 kg Wogule nic nie je, nie ma na nic sily. Nie umie sie nawet chwili utrzymac na raczkach , od razu leci jak pudelko zapalek. Moge dojrzec niektore jego kosci. Pediatra jest bezsilny, jestesmy na 5 sztucznym mleczku juz na bebilon pepti i nic nie pomaga. Placze, odsuwa butle, wystawia jezyk i nie pozwala jej wlozyc. Blagam o pomoc, jestem juz bezsilna. Jezeli ktokolwiek cokolwiek wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy opowiadacie kazde dziecko rozwija sie inaczej jedno wolniej inne szybciej jedno wiecej przybiera na wadze inne mniej nie ma reguly ze w tym i tym wieku dziecko powinno warzyc tyle i tyle moj synek ma 14 tygodni warzy 7,300 i mierzy 70 cm oznaka tego jednoznacznie jest to ze prawidlowo sie rozwija do pewnego momentu dzieci szybciej rosna po czym pozniej jakby staly w miejscu przez jakis czas nie moge czytac takich glupota ze za duzo warzy jak na wiek tak samo dziecko je tyle ile mu potrzeba co mam zglodzic dziecko bo na kartonie mleka jest napisane ten i ten tydzien tyle ml mleka i co dziecko potrzebuje wiecej a ja mam mu nie dac bo tak jest napisane?????? Glupota!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesli dziecko dopiero 6 miesięczne ma podwoić wagę urodzeniowa to chyba trzeba je zaglodzic.moje dzieci w wieku 3 miesięcy podwajaly wage.dwoje bylo na piersi a jedno na mm i przyrosty wagi proporcjonalnie podobne w zależności od urodzeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma roczek wazy 10 kg i ma 80cm wiec jak na 14-tygodniowe wydaje się sporo, ale zaraz lookne do książeczki no wiec mój synek w 15 tygodniu wazyl 6,30 a 70 cm miał w 25 tygodniu zycia, waga urodzeniowa 3170kg, i 50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie prawda jest ze trzeba by dziecko glodzic bo mój majac 6 miesięcy wazyl trochę ponad 7 kg, wiec podwoil swoja wage, a jadl średnio co 2-3 godziny moje odciagniete mleko i to po 180ml..!!! i wcale nie był chudy, gruby tez nie..i teraz majac roczek wazy idealnie do swojego wieku 10kg, i ma 80cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picia jola
Moj syn,na moim mleku,wazyl w tym wieku 8 kg,a mial 66 cm . Z tym,ze 4,5 mial prY urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 3,5 miesiąca waży 6600 i ma 72 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cora sie urodzila 52cm 3150 gr ma 13 tyg wazy 6 kg i 62 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 3 miesiace i waży 9 kg oraz ma 68 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ma 6 miesiecy i wazy 8.5kg . do 5 miesiaca karmiony wylacznie piersia urodzil sie 2900 . od miesiaca obiadek lub owoce. Ale leloch wymusza czesto cyca. Nie dopajany w ogole. Teraz po 6 miesiacu zaczne rowniez dopajac rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×