Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mamusia86

imię Ignacy- podoba się Wam?

Polecane posty

mi się Ignacy bardzo podoba, jak mały to Ignaś, jak duży to Igo...super :) Mój mały będzie miał na drugie Ignacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem zdecydowaliśmy się dać synkowi Ignaś, w dzisiejszych czasach rodzice daja dzieciom imionka które są modne albo popularne. w mojej miejscowości jeszcze nie słyszałam żeby czyiś chłopiec miał na imię Ignaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
ładnie Ignacy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thleah
fajnie, że się zdecydowałaś, ale zastanów się czy podoba ci się tez forma Ignac ( nie Ignacy), bo pewnie tak przez większość życia będą się do niego zwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaignasiowaso
u mnie syn ma na na imię ignacy mi się bardzo podoba mówimy na niego ignaś ,ignacek ,ignac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie antek, franek, jasiek ale jak slysze ignacy to mnie zbiera na rzygi. mielismy w przedszkolu takiego ignaca, jak rano przychodzil to juz mialysmy dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szczerze,to nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno,ale wcale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci nie bedą mowić do niego Ignac czy Ignaś tylko Gacek bo takie tez jest zdrobnienia tego imienia a dzieci są wredne i zawsze wybiorą najgorsze by dokuczać. Już to słyszę jak mówią " Gacek i jego mały Wacek". Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,dzieci nieglupich rodzicow tego nie robia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustAmel
A mi sie imie Ignacy podoba, zamierzamy tak nazwac swojego synka. Co do formy dla kolegow - przeciez Igor jak znalazl dla kumpli. NIe ma zadnych przeciwwskazan ;) Imie dosc rzadkie, ale z tradycja, tylu slawnych ludzi je nosilo. I nie bedzie to 6 Kuba w grupie przedszkolnej ani wymyslny Fabian czy Alan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy Pankracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie imie Ignacy podoba, zamierzamy tak nazwac swojego synka. Co do formy dla kolegow - przeciez Igor jak znalazl dla kumpli. NIe ma zadnych przeciwwskazan oczko.gif Imie dosc rzadkie, ale z tradycja, tylu slawnych ludzi je nosilo. I nie bedzie to 6 Kuba w grupie przedszkolnej ani wymyslny Fabian czy Alan.///////////////////////////////////////////////Niewymyślny to jest Maciej, Wojtek, Piotrek, Damian, Dawid, Robert, Marcin, Marek, Tomek, Jacek, Karol a Ignacy jest hiperwymyślne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Niewymyślny to jest Maciej, Wojtek, Piotrek, Damian, Dawid, Robert, Marcin, Marek, Tomek, Jacek, Karol a Ignacy jest hiperwymyślne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia daje takie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia daje takie imiona/ Jakie imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam synka Ignacego i bardzo mi się to imię podoba, jest oryginalne i nie oklepane. Nie przepadam za popularnymi imionami typu Bartuś, czy Piotruś... bez urazy dla tych dzieci oczywiście. Ignacy brzmi tak dostojnie, tak męsko. Każdy ma swoje zdanie i wiem, że imię to nie każdemu się podoba, bo znam opinie mojej rodziny, ale jet to moje dziecko i to ja decyduje o imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To męskie imię osadzone w tradycji 10000000000000000 razy lepsze od Kevinów Brajanów Sebów i reszty tej patoli . Tudzież Borysów Amadeuszy itp dziwactw. Jedna uwaga -Ignacy dobrze wręcz doskonale komponuje się z godnymi polskimi nazwiskami -Ignacy Potocki to brzmi ! Ale np Igaś Kozioł czy Mambulabi to już niezbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj się czy brzmi ładnie orginalnie itp tylko czy ktoś chciałby takie imię nosić, poza tym kumple nie będą na niego wołać Ignacy, nie wiem jaki jest skrót od tego imienia ale znam osobę którą rodzice nazwali Leopold, bo ładnie brzmi on chce teraz zmienić imię bo w szkole wołają na niego Poldek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy - swietne imie! jestem za :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba zwłaszcza jak bedzie mały to Ignaś, ślicznie, nastolatek to Gacek a dorosły Ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nastolatek Gacek super.. zapytaj któregoś nastolatka czy chciałby mieć tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy.Imię obecnie kojarzy mi się z patologią.Rodzicami o niskim statusie społecznym.Ludźmi którzy przez nadanie dziecku takiego imienia poczują się bardziej dowartościowani.Imię w ostatnich latach zyskało na popularności przez serial jak to zwykle z takimi imionami bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne imię. Jedynie zdrobnienie fajne.Ludzie co z wami jest tyle fajnych imion musicie nazywać dzieci tymi idiotycznych imionami z seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź wyżej.Za kilka lat w domach pomocy społecznej będzie mnóstwo rodzin z imionami tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.Pracuje w ośrodku pomocy społecznej i faktycznie jest taki trend.np córka Oliwia syn Antoni syn Oskar to córki Helena i Zofia lub synowie Oskar i Franciszek córka Amanda syn Ignacy. Jest to kilka przykładów oczywiście te pierwsze imiona to są dzieci powyżej dziesięciu lat drugie to niemowlaki i kilku Witkowie.Dla mnie Ignacy to imię takie sobie.Wybrałabym coś bardziej bezpiecznego.Wydaje mi się że dziecko w przyszłości może mieć pretensje za imię.Moja rada nieulegaj modzie.Mój tym to Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×