Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mamusia86

imię Ignacy- podoba się Wam?

Polecane posty

Gość gość
Wiocha jak nic.Wiejskie patologie nazywają tak dzieci.I to we wiochach zabitych cechami ul płótna nr zachowany.Ha Ha Ignacy panoramy Ignacego Jacek Ignacy bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ;( jestem w szoku!!! jak można być takim krytycznym wobec tego pięknego i szlachetnego imienia :( mój syn jest bardzo dumny ze swojego imienia i każdy się zachwyca jak się przedstawia, nie żałowałam ani minuty że nadałam mu takie imię. Jeśli w przyszłości bedę miała jeszcze syna to nazwę go Władysław. Córka Adrianna lub Eulalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba. Mam siostrzeńca o takim imieniu i w przedszkolu mówią na niego ICEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Icek będą Na niego wołać.Daj spokój.Okropne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignaś jak najbardziej mi się podoba, niestety gdy będzie miał 18 lat nikt oprócz mamy i babci nie będzie do niego tak mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam twórczość Witkiewicza i rozważałam w związku z tym to imię :) Ale, mały Ignaś jest ok, natomiast nie ma formy dla nastolatka, czy młodego mężczyzny - tylko Ignacy. Wydaje się zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie poznać jakie imiona są najpopulrniejsze - zajrzyjcie tutaj: http://dumnamama.pl/ranking-imion/ Już niebawem ukaże się ranking najpopularniejszych imion a póki co możecie nadsyłać imiona swoich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kawą
http://nasze-imiona.pl/statystyki/ Bardzo przyjemny blog o imionach. Pan podaje statystyki i w ogóle wiele można się dowiedzieć. Wg mnie Ignacy to Brzydkie imię. Tak jak Franek i Antek. Dla malutkich dzieci lub starych dziadów. Nie dla nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba, tak samo jak Igor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ość
To już temat pewnie zamknięty, patrząc na daty ale uśmiałam się jak czytałam wątek wiec napiszę. Mam syna Ignacego - imię odziedziczył po pradziadku. Nie przeszkadza mi jak mówią do niego Ignac. Sama przerabiam Imię na różne sposoby :) jest cudnym blondaskiem z lokami - imię pasuje do niego idealnie. Ignas jest mój i tyle. Jeśli się komuś imię nie podoba - jego problem. Mnie nie podoba się sporo imion i co z tego ! Nie moje dzieci , nie moja sprawa. Co do Kacprow bo jest ich sporo to mojs babcia mówiła - nie dawaj tak dziecku na imię bo ci będą na niego wołać Kosper - hehe . P.s. mam syna Ignacego i córkę Ige :) - moja bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Tragiczne imię sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba. Imię to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy- piękne imię, a Ignac - strasznie seksi. W wypowiedziach niektórych osób czuc patologię, ale nie w tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... a Ignaś - uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobało do momentu aż nie usłyszalam tekstu: o, Ignac idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie na pewno dobrze kojarzy, mialam kolege o tym imieniu i mowilismy na niego Igi, może cos jeszcze wymyslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas... a mi sie cos przypomnialo. drugi juz raz dzisiaj lecz znowu szybko odrzucilem ta mysl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się kojarzy z kozami z nosa, sama nie wiem czemu! Serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super imię, ja mam trójkę dzieci, mają na imię Leon, Ignacy, Alikia. Nazwaliśmy je tak, bo to piękne, szlacheckie imiona, nie mamy nic do zwykłych imion, ale nie chcieliśmy monotoni, chcieliśmy, aby nasze dzieci się wyróżniały, a nie pójdzie to takie dziecko o popularnym imieniu do przedszkola i pani woła: ,,Dominika", a tu przylatuje sześć Dominik. Imię to wyróżnik, który oddziela nas od innych, dlatego warto zastanowić się przed jego nadaniem, i moim zdaniem inne, niepopularne imię to nie jest krzywdzenie dziecka, ono dopiero potem, jak nie od razu je doceni. Bardzo podobają mi się stare, zapomniane imiona, ale też nowoczesne i dziwne. Moje dzieci są jedyne w szkole i przedszkolu o takich imionach i nikt się z nich nie śmieje, po prostu są. Oto imiona, które darzę szczególną sympatią(oczywiście oprócz imion moich dzieci): Estera, Rita, Gniewomir, Bolebor, Jerzy, Remigiusz, Tadeusz, Julian, Rozalia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-gust masz specyficzny,ale o imieniu "Alikia"nie slyszalam,nawet jezeli szlacheckie wg.ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estera też mi się podoba. Także u mnie: albo uroczy Ignaś albo Esterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wcześniej nie wiedziałam, że jest takie imię, ale dałam tak na imię córce, bo mi się spodobało, powiem, że kobiety z telewizji córka ma tak na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla malego dziecka Ignas- ok Dla doroslego faceta Ignacy - ok Dla nastolatka...? Juz widze jak 16 latek przedstawia sie " czesc jestem ignacy" bo ignas ??/ Imie musi pasowac na kazdym etapie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alikia, tak ma na imię chyba córka Katarzyny Skrzyneckiej Ignacy - Borejko ( Jeżycjada ), Ignaś- dla dziecka jeszcze może być ale juz nie dla nastolatka, Igo- fajnie brzmi ale kojarzy mi się z Igo Symem, jednym z najbardziej znanych polskich kolaborantów z III Rzeszą, Igi- Iggy Pop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak,nawet Alikia Ilia,ale to nie swiadczy nic o tak dziwnym imieniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serminka
Tak, tak ma na imię właśnie córka Katarzyny Skrzyneckiej. Bardzo mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz chociaz pochodzenie?No poza Katzrzyna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×