Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sukaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Która powinna wygrać Tap Madl?

Polecane posty

Ok miała cięzkie życie i jest ładna ,ale ona się nie wybije. bo jest za niska , nie zrobiła szału w Mediolanie. A Ania od razu się tak spodobała.. więc widać kto ma szansę na karierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*tam spodobała A ci w Mediolanie to jednak się bardziej znają na modelkach więc to o czyms świadczy ,że Ana wpadła im w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO BLAGAM NIECH MI KTOS POWIE GDZIE DO JASNEJ CHOLERY MOGE OBSTAWIC WYGRANA???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale paulina ma szanse zostac fotomodelka. a to wg mnie o wiele bardziej fajniejsze niz typowa top model co lazi w tych szmatach po wybiegach. ja osobiscie wolalabym byc top fotomodel niz model... i zycze tego paulinie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgyukyb
widac, ze potrafi pokonac stres i nastawia sie zadaniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisalam ze wygra olka (a paulinie zycze zeby zostala fotomodelka bo to jest sto razy fajniejsze)-widac nie umiesz czytac ze zrozumieniem moich postow wygra olka i wiem to z pewnego zrodla dlatego do jasnej cholery powiedzcie mi gdzie moge obstawiac bo pisza w internecie ze sie obstawia tylko ja nie wiem gdzie!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina jest tak glupia, ze ogladam ten program by sie z niej posmiac:D Jej teksty o biedzie, o mezu alkoholiku mnie powalaja na lopatki. A jeszcze to jak przezywa ze chlopak ja zostawil 2 lata temu, ze wielka milosc to byla to juz w ogole kwalifikuje ja jako glupia infantylna dziewczynke. Ma 19 lat i przezywa ze w wieku 17 lat ja facet zostawil:D Dla mnie to ona jest taka typowa glupia dziewucha, ktora za grosz nie ma wstydu i wyczucia. ot taka ofiara nieporadna zyciowo. Ale przynajmniej jest sie z czego posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka też jest za niska na modelkę . ani Paulina ,ani Olka kariery nie zrobią ,a na pewno nie światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
bycie biednym to nic zlego, ale zrobienie z tego szpoki, uzalanie sie nad sobie i proba wybicia sie na opowiastkach jaka to jestem biedna i jest zalosne:O Nawet zle wychodzenie na zdjeciach probuje usprawiedliwic tym, ze zranil ja chlopak:D Mam nadzieje, ze nie wygra, chociaz skoro wygrala welc, to pewnie i ona moze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Paulina ma szansę zostac fotomodelką i tak nawet jeśli nie wygra programu. tak samo Ola. Ale dla Ani taka wygrana to duża szansa jest. Tu wbrew pozorom nie liczy się sama uroda tylko pewne predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgyukyb
anka jest najlepsza z charakteru, a paulina z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygra Paulina albo Ola to się konczy na paru sesjach fotograficznych i tyle będziecie o nich słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgyukyb
a olka ginie w tlumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czy Anja Rubik jest obiektywnie super laską? no nie jest i napewno ta Paulina jest od niej obiektywnie ladniejsza, ale Anja zrobila karierę w modelingu bo takich tam osób szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
monique ekspertko od 7 bolesci, nie udawaj, ze znasz sie na swiecie mody i wiesz kto gdzie ma szanse:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa Paulina jest tak glupia, ze ogladam ten program by sie z niej posmiac Jej teksty o biedzie, o mezu alkoholiku mnie powalaja na lopatki. A jeszcze to jak przezywa ze chlopak ja zostawil 2 lata temu, ze wielka milosc to byla to juz w ogole kwalifikuje ja jako glupia infantylna dziewczynke. Ma 19 lat i przezywa ze w wieku 17 lat ja facet zostawil Dla mnie to ona jest taka typowa glupia dziewucha, ktora za grosz nie ma wstydu i wyczucia. ot taka ofiara nieporadna zyciowo. Ale przynajmniej jest sie z czego posmiac haha a mnie sie z ciebie smiac chce. nie mialas w tym wieku chlopaka ze nie wiesz jak nastolatka to przezywa. cos sie dziwic ze nikt cie nie chcial. ona za pare lat tez sie bedzie z siebie smiala ze tak przezywala ta mlodziencza milosc, ale tak jest z tymi pierwszymi milosciami-przezywa sie to bardzo, a potem sie wspomina i sie z tego smieje. ale cos ty mozesz wiedziec skoro cie to tak dziwi-nasuwa sie tylko jeden wniosek-widac nie wiesz co to nastoletnia milosc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi ci o
ja bym wolal by wygrala Paulina. Jedyna z finalowej trojki ma troche ciala, i nie jest wieszakem na szmaty. Wygra pewnie Ania. A swoja droga tez myslalem ze OLA i ANia to ta sama postac :D Ciesze sie ze odpadla KASIA ... jak ja tej xxx nie lubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
gowno sie znasz, bo gdybys sie znala, to wiedzialabys, ze Paulina nie ma szans na kariere, moze co najwyzej wystapic w katalogu z ciuchami do Tesco czy Biedronki. Ona zawsze na zdjeciach wychodzi tak samo, nie ma kompletnie plastycznej twarzy. Bycie ladna nie rowna sie z byciem dobra modelka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam tylko nie Ania. To dziewczę się poprawnie wysłowić nie potrafi:o duka, jąka się, no masakra. Modelka jednak powinna mieć coś w głowie a nie tak jak ona pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
elsa nie pierdol, bo jesli ktos cos przezywa, to nie opowiada tego przed kamerami. Kazda jej historyjka ma byc usprawiedliwienie do nieudanych sesji lub branie na litosc. Nikt jeszcze nie zrobil kariery robiac z siebie ofiare losu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie nie równa się dlatego to ,że Paulina jest z nich najladniejsza nie znaczy ,że nadaje się na modelkę. Może nadaje się na FOTOmodelkę ,ale oni tylko takiej nie szukają bo wtedy nawet wzrost by sie nie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jakbyś oglądała uwaznie program to zobaczylabyś ,że Paulina nie miała samych udanych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
Ale przeciez fotomodelka musi miec wlasnie plastyczna twarz, aby wychodzic dobrze na zdjeciach, musi umiec robic 20 min, spojrzen, wychodzac na kazdym zdjeciu inaczej, a ona zawsze wychodzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dla mnie z urody
to żadna z nich nie powala na kolana .. może ta Paulina ujdzie rzeczywiście ,ale osobiscie znam ladniejsze od niej ... Ta Ania i Ola to już zupelnie przeciętnie są do tego z dlugim nosem i waskimi ustami.. Tylko Pamela byla ładna wśrod tych kandydatek tak naprawdę . a ja bym wybrała dużo ładniejsze z ulicy od tych co startowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elsa tak nie wiem:D Daj spokoj dziewczyno ona robi szopke ze wszystkiego i z nastoletniej milosci i z biedy i w ogole z samej siebie:P A juz brak podstaw angielskiego to w ogole dno:O I jeszcze przyznaje ze jej sie uczyc nie chcialo, bo pewnie wolala za jakas swoja nastoletnia miloscia ganiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik do mnie to? ogladalam KAZDY odcinek . paulina jest swietna. z tym chlopem na lozku tylko jej nie wyszlo wg nich ale i tak slodka niewinna i niesmala taka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×