Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprej do wlosow

jego slowa.. przezylam szok!!

Polecane posty

Gość sprej do wlosow

Siedzialam wczoraj z moim chlopakiem ogladalismy film i tak jakos sie nawiazal temat o dzieciach i slubie.. jestemy razem 6 miesiecy ja (28lat) on (25), powiedzial mi ze myslalm o naszej przyszlosci o tym ze chcialby kupic dom z ogrodkiem na raty, psa ktory by biegal w tym ogrodku i ze wie ze to jest zvbyt wczesnie na takie deklaracje ale mysli o mnie p[owaznie i o nas, przyjemnie bylo to uslyszec, wiec sie zapytalam co mysli o dzieciach i slubie i takich tam rzeczach w przyszlosci, powiedzial ze slub jest zbedny bo to nic nie zmienia w zwiazku, wiec sie zapytalam co by sie stalo jakbym nie chcacy zaszla w ciaze przez przypadek, wiadomo zadne zabezpiecznenie nie daje 100 proc gwaracji, tak wiec mi odpowiedzial jedno slowo: tabletka! nie wiedzialam o co mu chodzi a on ze zawsze mozna wziasc tabletke 2 tygodnie po zabllodnienie i tutaj jego slowa : bo sa dwie opcje albo aborcja albo adopcja! do dzisiaj mysle o tym z przerazeniem, sama nie mam jeszcze instynktu maciezynskiego ale wiem ze moze kiedys on przyjsc i ten sam fakt ze jakbysmy zaliczyli wpadke to wiadomo co by chcial zebym zrobila........ nie mam pojecia co zrobic, mysle o rozstaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprej do wlosow
Max mi na razie jest dobrze tak jak jest nie spieszy mi sie do zadnego slubu czy pieluch jeszcze dobrych tak pare lat moglabym pobyc, ale co jesli kiedys bede chciala to zmienic i okaze sie ze staracilam lata z kims kto mi na poczatku powiedzial ze nie dopuszcza takieg opcji o zalozeniu rodziny a ja jak na razie dopuszczam ta mysl ze moze kiedys w przszlosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej że uświadomił:classic_cool:.Po prostu musisz się zastanowić nad priorytetami:classic_cool:.Ja bym doradził żebyś z nim sie nie rozstawała:P.Szansa ze trafisz na gorszego jest spora:P.No i jest recesja itd. więc raczej na potomstwo kasy nie starczy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeee
Dzieci lub ich brak w związku to to jedna z najwazniejszych rzeczy w których należy być ZGODNYM, jeśli macie różne zdanie, to baaardzo źle rokuje na przyszłośc. Ja jako osoba pragnaca dzieci nie związałabym się z facetem, który ich nie chce i nie liczyłabym na to, że jak zajdę w ciąże to jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vafffffffffffffff
No cóż, wygląda na to, że bzykasz się z mordercą. Dla relaksu zapraszam do odwiedzenia forum lagata.pl. Zachęcam do rejestracji i pisania postów - na forum istnieje duża swoboda wypowiedzi i można wypowiedzieć się na wiele tematów. Adres naszego forum: http://www.lagata.pl/ http://img801.imageshack.us/img801/9062/logomf.jpg Zmiana wyglądu forum - lewy dolny róg strony i pasek z alternatywnymi skinami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie go oddaj
ja nie chcę mić śubu ani dzieci i jestem świetna w łożku!, żle nie b ędzie niał, cos mu też ugoruję :-) jak zgłodnieje po seksie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
i dziękowała Bogu że facet od razu się przyznał jak widzi naszą przyszłość i że szanuje mój czas i daje mi szansę na niezmarnowanie ostatków młodości u jego boku. Rozglądałabym się za innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
uwaga cytuję: "i daje mi szansę na niezmarnowanie ostatków młodości" :D :D :D 28 lat to ostatki młodości :D :D Kocham ten kraj gdzie starość zaczyna się już po 25 urodzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igły z widły robicie
Rany, czy facet powiedział, że wcale nie chce dzieci?? Ja tego nie zauważyłam. Może na razie nie chce, może chce wszystko po kolei: dom, potem dzieciak. Mnie wkurzyłby tylko ten brak ślubu. Nie wiem co się z facetami porobiło, ale mają awersję do ślubu, a ślub to jednak jakieś zapewnienie, bezpieczeństwo dla kobiety. Ja bym się czepiła tego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
Moja droga pierwsze zmarszczki mimiczne i spadek jędrności zaczyna się około 30-stki. Pewnie że tutaj zawsze znajdą się babki co to dla nich obraza majestatu ale nie oszukujmy się prawdziwa i najczystsza młodość to wiek gdzieś tak około 20 lat, potem to wiesz... możesz sobie gadać że się czujesz jak 20-latka ale nigdy nią już nie będziesz. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
pomijając bezdenną głupotę tej teorii o "najczystszej młodości", to skąd wiesz ile mam lat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
"Nie wiem co się z facetami porobiło, ale mają awersję do ślubu" No bo po co mają się hajtać skoro bez ślubu mają to samo. Po co im jakiś balast, zobowiązania aż do grobowej deski ? Przecież mogą dupczyć tak samo i bez tego a jak coś się zepsuje to zawsze można dać nogę bez konsekwencji prawnych i społeczno-rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
no ja też nie kumam czemu babom tak pilno do ślubu, a facetem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
"aż do grobowej deski" :D Jesteś mistrzynią złotej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
Dlaczego głupotę ? Jak jest to forum dla ludzi koło 30-stki to zakładam że nie masz lat nastu. No bo jak tak to po cholere byś tu siedziała, no chyba że psychicznie się czujesz 30-stką, ale to by zaprzeczało twojemu wewnętrznemu poruszeniu na temat moich poglądów. I myślę że nie tylko moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
i co jeszcze wydedukujesz, Watsonie ? :D Zaglądam na forum 30+ bo kocham pławić sie polskim mentalnym bagnie i poglądach rodem z XIX wieku. Nigdzie tyle tego nie ma jak tutaj. Dzisiaj się dowiedziałam, że za 7 lat będę już żyć resztkami młodości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
No do grobowej deski, bo jak inaczej brzmi przysięga małżeńska jak nie do grobowej deski ? Możesz się śmiać ale w duchu sama wiesz że twój bunt skryty pod kpinami to jak walka z wiatrakami. Mi się mnie samej moje poglądy mogą nie podobać, ale moje poglądy są efektem moich obserwacji wokół mnie tu w Polsce. Nie wiem jak jest w innych krajach i nie obchodzi mnie to, bo się tam nie wybieram aby żyć i pracować. Jak komuś odpowiadają kraje gdzie młodość trwa całe życie to niech tam się udziela na zagranicznych forach internetowych a nie na zacofanych polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
Rany boskie co to jest 23 lata. Idź na forum na uczuciowym, bo tam są ludzie w twoim wieku którzy jeszcze nie doszli do tego etapu w którym są ludzie 30-letni, ale zapewniam cię że dojdą do tego etapu i nic ich nie ominie, bo jak ja miałam 23 lata to też liczyły się tylko imprezki i żarty, ale do 30-stki życie już zdąży zdrowo wam wszystkim cwaniakom dać po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym od razu rzuciła
Każdy jest hojrak koło 20-stki, myśli że życie i świat stoi przed nim otworem, ale kazdemu życie z biegiem latek weryfikuje poglądy i cwaniactwo. Potem niestety nie jest już tak wesoło i różowo, ani przed lustrem, ani uczuciowo, ani w innych sferach życia. Zobaczysz jak ci przeminie te 7 lat i trochę życie da po dupce to będziesz wtedy inaczej myśleć i inaczej śpiewać i już nie takie wesołe piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym tekście padłam na cycki
Jak to co to jest 23 lata ? To jest czas kiedy najczystsza młodość przeminęła :D Mam siostrę w wieku kiedy zipie się już ostatkami młodości :D i zdarza się, że wychodzimy z tego forum obśmiane jak norki. Kiedyś np. można się było z jednego wątku dowiedzieć, że w okolicach 30tki zmienia się u kobiety sposób chodzenia i zaczyna jej obwisać skóra na łokciach :D :D A za granicą młodość nie trwa całe życie, trwa tyle ile trwa. Faktycznie, dłużej niż w polsce, bo tutaj ludzie zaczynają się starzeć już po 25 urodzinach - babom tyka zegar i zaczynają się sypać, a faceci staja się brzuchatymi impotentami. Zgodnie z powszechnym mniemaniem - zwłaszcza na wsiach i w małych miastach. Chociaż kto wie....może ludzie faktycznie się tak szybko tutaj starzeją ? Skądś się w końcu te wszystkie "zbiorowe poglądy" biorą. Czyżby słabe geny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich
no faktycznie, skoro ma 23 lata i jest niby młoda i głupia, to jakim cudem za 5 lat będzie już żyła ostatkami młodości jak 28 letnia bohaterka tego wątku ? Co to jest 5 lat ? Epoka cała ? :O Sory, ale też uważam, że gadasz bzdury ja bym od razu rzuciła. Gdzie tu logika ? 23 latka to gówniara, a dziewczyna zaledwie kilka lat starsza, to już sypiące się próchno ? :O Dobrze, że młoda tu wchodzi się ponabijać, bo być może ominie ją przedwczesna mentalna starość, która dopadła np. ja bym od razu rzuciła i jakies 99% jej rowieśniczek w Polsce. Tak trzymaj i nie daj sobie niczego wmówić. 30tka to piękny wiek, rozkwit i najlepsza kondycja organizmu jakiej potem się już nie osiąga, niestety. Wiem co mówię, bo samam mam lat 41 :) Po 40tce faktycznie już czuć upływ czasu, więcej trzeba popracować nad kondycją ale też jeszcze nie jest to starość. Ech, mieć znowu chociaż te 30 parę lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×