Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moe_moe

SENNIK, KTOS SIE ZNA?

Polecane posty

Czy ktoś zna się chociaż minimalnie na interpretacji snów? Odkąd nocuję u mojego mężczyzny śnią mi się dziwne sytuacje, może ktoś pomoże rozwikłać co oznaczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od kiedy zaczęłam sypiać u mojego to zaczęły mi się dziwne sny śnić. Jakieś zdrady czy inne dziwne sytuacje. Sama sobie to zinterpretowałam: lęki i obawy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. sen: jestem w mieście. Mam na nogach adidasy, na które się patrzę. Lewy jest nałożony na prawą nogę, a prawy na lewą. Widzę to, a jednak tych butów nie zmieniam. Obok mnie chodzą ludzie i patrzą, że mam te buty źle nałożone, ale nie zwracają mi uwagi, a ja zamiast je zmienić, skoro też to widzę, to wstydzę się i staram się zasłonić stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2, sen: Śnił mi się Ksiądz, któy ostrzegał przed inną cywilizacją. Następnie pojawiły się egipskie koty - takie jakby cienie na ścianach, Szły one jednym tempem przy takiej melodii "Umba umba". Przechodziły obok nas, ale nic nie robiły, bowiem ich nie dotykaliśmy. Jeden jednak niechcący mnie dotknął, wówczas tak jakby te wszystkie koty - bardzo pokaźnych rozmiarów, mnie zauważyły i zaczęły atakować. Innych nie, bo inni ich nie dotkneli. Ja cieszyłam się wówczas w sumie, że tak to się kończy, bo dzień wcześniej spowiadałam się (nie jestem za bardzo religijna). Koty zaczęły mnie gryźć w szyję, wykrwawiałam się na śmierć, a nikt ich nie odpędzał. Moja głowa wisiała już tylko na kawałku mięsa, wtedy uciekły. A co dziwniejsze ja normalnie mówiłam. Gdy nie było kotów przyjaciele rzucili się na pomoc, a ja powiedziałąm "teraz to już za późno". Obudziłam się w momencie gdy umarłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Sen: śniło mi się, że urodziłąm bliźniaki, chłopca i dziewczynkę. Po tym poszłąm od razu do pracy. Tam przypomniałąm sobie, że dzieci trzeba karmić, więc wróciłam do domu. Na miejscu pomyślałąm "do cholery, skąd ja wezmę dwuosobowy wózek, bo jak z nimi wyjdę?" Nakarmiłam je. Dzieci wyglądały jak lalki. Jedno położyłam spać i patrzyłam jak śpi. Drugie było w innym pokoju. Wówczas się obudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy śpię u siebie nie pamiętam snó, gdy natomiast u Niego, to pamiętam je doskonale, ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×