Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia_chorzów

czy ktoś ma coś niepotrzebnego dla niemowlęcia?

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki . Jestem klaudia i mam 20 lat . Już niedługo bo w styczniu urodzę moje pierwsze dziecko , i tu własnie jest problem prawie nic dla niego nie mam, czy któraś z was ma jakieś nie potrzebne ubranka ? Czy inne gadżety Wiem że to będzie chłopczyk. teraz pewnie niektóre osądzą od razu że jak mnie nie stać to mogłam myśleć o tym wcześniej , myślałam ale mój narzeczony stracił pracę i jest bardzo ciężko . A Adaś pojawi się już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie mam za duzo i sama spodziewam sie dzidziusia, ale napisz na meila ( gumcia145@interia.pl ) dogadamy się i sadze ze cos uda mi sie wyslac. Zacznijmy od tego, ze wyslesz mi zdjecie karty ciazowej ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
mam jedno body takie z dlugimi rekawami jest ono dla dziecka tak okolo 6 miesiecznego. jesli ci zalezy moge wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursowa_lalunia
eh... do bzykania mieli wenę... teraz dajmy im coś,bo jest ciężko... A z czego przepraszam zamierzasz wychować Adasia? z zasiłku z opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas madra ta
mamusia i chyba juz tu pisala bo od razu sie zaczernika uwazaj urzekajacakafeterianko karte ciazy mozna sobie aktualna z neta sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze spadnie dużo krytyki , nie moja wina ze ludzie teraz zwalniają jak popadnie. I nie wazne czy oczekujesz dziecka czy nie . Tak sie sprawy potoczyłya nie inaczej. A ja glupia z zakupami czekałam do ostatniej chwili , dopbrze ze wozek i lozeczko juz mam. Mam też pytanie czy któras z was rodziła w chorzowie na strzelców bytomskich bo zastanawiam sie and tym szpitalem i nad szpitalem w piaśnikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką samą sytuacje ale myśle że proszenie o takie coś na forum nie jest dobrym pomysłem tym bardziej na kafeterii Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzekającakafeterianko może być z podjazdem cięzko ale zobaczę co da się zrobić. Ja już nie bardzo mogę co kolwiek robic bo grozi mi wcześniejszy poród, w piątek wyszłam ze szpitala , a w którym miejscu sosnowca mieszkasz? jesli moge wiedziec? moze mi sie jakos uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie , a nawet nie mam w rodzinie dzieci zeby ktos mógł mi cos dac czy ew pożyczyć, martwi mnie to strasznie ze nic nie mam tym bardziej jak widze w sklepach te ładne rzeczy , ale nic na to nie poradzę ze nie moge ich miec . to jest bardzo stresujace... jak czytam co potrzeba do takiego malucha miec to az mi sie wlos jezy na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka83
sprobuj na forum pomocne emamy gazeta.pl tam dziewczyny naprawde daja wsparcie i nie ma glupich komentarzy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
Klaudia podaj mi maila ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
Klaudia ja pracuję w UM w Chorzowie. Podaj mi maila. Chcę do Ciebie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
odpisałam Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszonamalolatka
przyszykowalam juz kilka ubranek i troche akcesorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze spotkam się z jakąs krytyką czy coś ! a tu takie serce ! jednak mozna liczyc na pomoc ;) dziewczyny mam jeszcze taki problem 10 grudnia jade do bytomia na badania na patologie ciazy czy ktores z waszych dzieci ok 34 tyg ciazy mialo arytmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
moje nie miało ale cały czas byłam na podtrzymaniu, urodziłam pod koniec 36 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
acha i zdecydowanie odradzam Ci szpital na strzelców, to umieralnia. Polecam porodówkę na Piaśnikach, sama tam rodziłam, siostry super, pokoje czyste, sala dobrze wyposażona, profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygvbhjkil
ok zmykam spać, jutro czekam na Twojego maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez slyszalam ze strzelców to umieralnia , ja tez teraz musze brac tabletki fenoterol i isoptin , wpiatek ze szpitala wyszłam ;/ wiec tez jest nie zaciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie pojdziesz do
caritasu? jesli mowisz prawde, to bez problemu dosaniesz u nich dobre zagraniczne ciuchy ze zbiorek i nawet jedzenie z zagranicznych marketow. ale uwazaj bo cie sprawdza! naciagacze nie dadza rady ich oszukac, co niestety bardzo latwo zrobic z naiwnymi babkami z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia gdzie jest najblizszy caritas pewnie gdzies w katowicach a ja juz nie mam sil tyle zeby jezdzic i sie prosic , kazdy orze jak moze . w opiece bylam istwierdzili ze jakas pomoc nalezy mi sie dopiero po porodzie wiec czekam , mam nadzieje ze do tego czasu moj narzeczony znajdzie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×