Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia_chorzów

czy ktoś ma coś niepotrzebnego dla niemowlęcia?

Polecane posty

Gość nie masz pojecia? nie musisz
bo po to masz internet :o serio. rusz glowa. google jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojecia? nie musisz
a jak nie masz sił jeździć do nich bo jesteś w zaawansowanej ciąży to możesz zadzwonić i im to powiedzieć to przyjadą do ciebie do domu. ale powtarzam, że jeśli jesteś naciągaczem zbierającym łupy na handel na allegro to ci się z nimi nie uda. dziwne, że znajdujesz wymówki, skoro cartitas i mops jest w twoim przypadku najpewniejszą instytucją, która może ci pomóc, tylko liczysz na jakichś przypadkowych ludzi z netu... może nie jesteś uczciwa i dlatego wiesz, że nie możesz do nich pójść, bo sprawdzą was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gybafa
Jezeli mowisz prawde wejdz tu http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomocne_emamy.html Tam dostaniesz i pomoc materialna i pomoc z dalszym zalatwieniem spraw. Do zobaczenia na gazecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedze naciągam ludzi a potem od razu sprzedaje na allegro..... yhhh juz zacieram rece na te pieniadze......... wiesz nie kazdy robi tak jak Ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojecia? nie musisz
no to nie rozumiem jaki masz problem z caritasem. oni sa pewni na 100%, a ludzie z netu na 5% fajnie ze jestes dla mnie 'przyjemna', ale mnie to nie rusza, bo akurat dobrze znam zycie. w zeszlym miesiacu byla cala fala naciagar na kafeterii i widze ze temat zaczyna byc odgrzewany. :o optatnia akcja ucichla jak zaczeto sprawdzac ip proszacych, bo to co sie dzialo bylo obrzydliwe - po 10 tematow dziennie z prosbami. jak ktos jest na prawde potrzebujacy i martwi sie o byt dziecka, to bierze tylek w garsc i idzie do caritasu, mopsu, parafii i rodziny, a nie bawi sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojecia? nie musisz
takie jest moje zdanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa__
ja rodzialam na piasnikach.. slyszalam ze szpital na strzelcow nie ma za dobrej opinii.. za to piasniki moge godnie polecic :) ostatnio pooddawalam szwagierce duzo malych ciuszkow ale jak cos jeszcze znajde to chetnie ci je oddam.. jestem ze swietochlowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaRafałka
jesli piszesz prawde to moge Ci pomóc-mam 3 wielkie torby ubranek po moim 11 miesięcznym synku,więc mysle, ze napewno Ci sie przydadzą. Mieszkam w Tychach,podaj jakiś namiar to sie jakos ugadamy. Na głupawe komentarze nie patrz,fajnie sie ocenia innych a zapewne samemu nie postepuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , oni wiedzą lepiej . A ja wiedziałam ze spotkam sie z krytyką cóż tak jest na forach nikt nie bedzie mnie glaskał po główce i sie litował , proste chcesz pomóc pomóz nie chcesz nie pomagaj ! klaudia153@buziaczek.pl prosze o kontakt mejlowy to jakos sie ugadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj zdania sa podzielone jedne narzekały na piaśniki ;/ a inne na strzelców ;/ juz sama nei wiem co robic ! a do porodu coraz mniej czasu ...... po prostu chyba sie rpzejde i tu i tu i sama sobie zdanie wyrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenofobya
od mojej kuzynki synek urodzony na strzelców zmarł 3 dni po porodzie zarażony w szpitalu na sepsę, mimo że się urodził w 100 % zdrowy i mając 10 pkt w skali Apgar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinkaMalaaa
dziewczyno przestan ludzi naciagac myslisz ze zaoszczedzisz na dziecku jak ci ludzie poddaja ciuchy zastanow sie co robisz bo masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinkaMalaaa
ta dziewczyna na kazdym forum naciaga Zrobilas sobie dziecko to kupuj a nie zebrasz Skoro twoj nie ma pracy to mieszkasz u rodzicow interent ci oplacaja to i ci w dziecku pomoga i nie rob z ludzi glupich bo nie jedna tu juz taka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×