Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

co mam robić?

rodzice go nie akceptują

Polecane posty

Gość dsfsfsdfgdgdg
To normalne wsrod Polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkaaa565
Słuchaj miałam podobna sytuacje. Postawiałam na swoim. Rodzice dali mi do wyboru /: oni albo on. Smutno było zostawic rodziców ale wybrałam jego.Zamieszkalismy razem.Dajemy sobie rade. Mam nadzieje,że rodzice kiedys sami przyjda i zapukaja..a jesli nie ich strata..ja nie raz próbowałam wyciagnac do nich reke, czy to zaakceptowali?...byli ciagle na nie i teraz sa ale czuje ze coraz wiecej o tym mysla i sie do NAS przekonuja ze jednak jestesmy dla siebie przeznaczeni. Takze wybor nalezy do Ciebie..i pamietaj: ,,Twoje zycie w Twoich rekach '',to nie czasy ,że rodzice wybieraja męza dla swojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko jedno............
jak sobie poscielisz tak się wyśpisz. Jestes dorosła i wolno ci schrzanić swoje życie. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym,żeby rodzice go polubili, bo to naprawde fajny chłopak. Ale jeżeli nie potrafia go zaakceptować to trudno. Może z czasem zrozumieją,że jest mi z nim db. Chodzi o to,że oni sie boja,że kiedyś zrobi mi krzywdę albo,że zrobi mi dzieciaka i znowu go zamkną, a ja zostane sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuytyu
rodzice mają racje.z resztą z waszego zwiazku i tak nic nie bedzie.jestescie 5 lat od twoich 15 urodzin ,szok.przechodzony związek.terz bedzie juz tylko gorzej,wspomnisz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia100w
Ogólnie wiadomo jacy są ci ,,dresirze,,ale nie kazdy jest taki zły,jezeli uważasz ze to dobry człowiek,ze cie kocha i szanuje,nie zmusza do niczego,to badzcie szczesliwi, rodzice to zrozumieja,zobacza jak jestes szczesliwa i przekonaja sie do zięcia.Jeżeli naprawde sie kochacie nie rezygnuj z tej miłosci b o rodzica nigdy nie dogodzisz.powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jesteś nikim,żeby żyć z kryminalistą. Omamił Cię, wyrwał małolate, dałaś się złapać, i tak już 5 lat z nim. Pewnie robisz to co on chce. A on chwali się Toba przed kolegami. Jesteś dla niego eksponatem, bo może pokazać się z młodszą i zakładam,że ładna jesteś. Wytres0ował Cię przez ten czas. A rodzice dobrze Ci mówią, olej go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie,że dziewczyny w ogóle zwracają uwage na takich ludzi. Co Ci się w nim podoba?? góra mięśni, kaloryfer?? łysa głowa?? styl bycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz miałem koleżankę, która była z dresem. Co chwile latała z podbitym okiem..zrobił jej dzieciaka i go zamknęli. a ona sama została,,, więc taka sytuacja jak wyżej pisałaś. tego obawiaja się Twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba nie wiecie co gadacie.. on nigdy mnie nie uderzył. i wiem,że nigdy tego nie zrobi. Tym bardziej,że noszę jego dziecko. A wracając do tematu to rodzice nadal go nie zaakceptowali:(, no ale trudno. ja go kocham i nic tego nie zmieni. Ma za niedługo sprawę za pobicie i nawet jakby go zamknęli to bd czekała, ale wszystko wskazuje na to,że dostanie zawiasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezdech: wszystko mi się w nim podoba, wiem,że moge na niego liczyć, czuję się przy nim bezpiecznie. kocham jego wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.....
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×