Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość matematyk-22

Macie jakieś sposoby na dorabianie ?????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość TO JEST PROWOKACJA
nie odpisywać szkoda czasu i energii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxis
pytanie........ czy twoja zona ma jakies zdolności manualne? typu szycie, szydełkowanie? bo jeśli tak to siedząc w domu moglaby sobie dorobić, ja na przykład poszukuje takich osób robiących na zlecenie rózne ciekawe formy z róznych materiałow Ja robie bizuterie, czy jestes zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do khihuhuhgctc
autorze teraz musze wyjsc po dzzieco do przedszkola powiedz mi ile twoje dziecko ma lat? moze jestem w stanie jakos pomoc noz mi sie otwiera jak czytam tych co maja cieplo w domu i wszystko w 4 literach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyk-22
aaa ccc Możesz tu opisać o co chodzi z tym pomysłem ? Te 100 zł duzo by mi pomogło. Ale to musi być pewne i bez wkładu własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery sery
z zainteresowanie przesledziłam cały wątek i powiedz mi w takim razie co robisz z pozostała kasą skoro na siebie wydajesz 10 zł miesięcznie? bo to całe 990 zł a to kupa kasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwweee
Autorze nie wiem co myśleć o twoich wpisach bo az sie nie chce wierzyć. Ale może jakaś paczka żywnościowa by Ciebie zadowoliła i ubranka dla dziecka. Napisz w jakim wieku jest dziecko i czego potrzebujesz do jedzenia bo jak nie masz kuchenki to rozumiem, ze obiadów nie gotujecie. Odezwij się na meila : kamla1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloennnne
znasz jakiś język obcy? albo jestes dobry w jakimś przedmiocie szkolnym? może w matematyce, jak sugeruje Twój nick? koniec semestru się zbliża, ogłoś, że udzielasz korepetycji . Bierze się minimum 20 - 30 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak że
mam wszystko w czterech literach, bo z chęcią pomagam ludziom, dwa miesiące za free wynajmowałam mieszkanie ludziom, którzy je stracili i zawsze z chęcią pomogę potrzebującemu. Ale ta historyjka jest tak niedorzeczna i bezczelna, że nie sposób jej nie skomentować. Głupie dzieciaki się nudzą i wymyślają prowokacje, żeby zabić nudę. Bieda na kafe zawsze się dobrze sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PISAC TO PROWO
Autorze nie wiem co myśleć o twoich wpisach bo az sie nie chce wierzyć. Ale może jakaś paczka żywnościowa by Ciebie zadowoliła i ubranka dla dziecka. Napisz w jakim wieku jest dziecko i czego potrzebujesz do jedzenia bo jak nie masz kuchenki to rozumiem, ze obiadów nie gotujecie . Odezwij się na meila : kamla1@wp.pl Napisal ze wydaje max 10 zl miesiecznie na chleb, klamca!!! Nawet jesli kupi za te kwote cudownie tanio dziesiec chlebow - wierzycie ze starcza mu jeden chleb na 3-5 dni?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyk-22
Komputera nie mam ale mysle że będę mógł skorzystać tutaj w bibliotece. Najwyżej jakoś odrobię jeżeli będę musiał zapłacić za to. Dziś jak godzinke temu tu przyjechałem to powiedziałem pani o co chodzi i wpuściła mnie bardzo chętnie. Sama nawet proponowała mi parę zł ale odmówiłem. Nie chcę narazie się tak zaciagać. Żona i dziecko ma to co potrzebuje. Ja nie ale jakoś dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ccc d
no bez wkładu własnego .. musisz mieć konto . Tylko , że hm musisz mieć komputer i neta .. instalujesz reklame i ona Ci w okienku leci i nalicza .. prócz tego ja jeszcze na innych stronach działam z klikaniem . Wiesz .. trochę czasu przed kompem spędzam więc mi to nie przeszkadza .. a kasa zawsze wpadnie .. Wiem , że tu zaraz sie odezwą tacy .. ' z tego nic nie ma ' ale uwierzcie -jest . Ja czytałam tu na kafe , że wiele ludzi tak robi i jeśli jest się w strasznej sytuacji to każda kasa się liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery sery
Napisz autorze jeszcze co w takim razie je twoje dziecko i żona skoro nie macie kuchenki na ugotowanie zupy, a za prąd płacicie 2-3 zł miesiecznie-przeciez przesły kosztuje więcej....coś mi się tu nie zgadza, bo jak zostaje 990 zł to można narobić nalesników, kopytek, pyz i nie wiem czego jeszcze a wszystko po 1 zł-mieszkasz na wsi-tam pewnie kartofle można kupić po 80 groszy, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyk-22
Pieniądze idą na leki dla żony i na jedzenie dla dziecka. To jest nawet więcej niż 990 zł bo dostaje też drobne pieniądze z UP. Ja dla siebie mam 10 zł i nie wiem co dziwnego w tym widzicie. Np. w takich Chinach wiele osób pracuje za miske ryżu. Ale co wy tam wiecie o biedzie skoro mieszkacie z rodzicami a to co zarabiacie to macie tylko dla siebie. Owszem , jem jeden chleb na kilka dni. Na szczęście podstawowym pozywieniem jest woda więc można tanio sie wyżywić. W listopadzie jadłem tylko chleb cały m-c i dlatego teraz tak rozpaczam bo nie mam siły. No i zacząłem kraść w sklepie pod koniec m-ca bo nie było mnie stać na ten chleb. W lato w ogóle nie jem niczego co ze sklepu bo żyję na jagodach i na warzywach które też kradnę z pól ludziom. Jeżeli nie potraficie w to uwierzyć to widocznie macie bardzo płytka wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyk-22
Konta nie mam ale jeżeli miałbym zarabiać w ten sposób po te 100 zł m-cznie i płacić jakieś 5 zł prowizji to nie ma problemu. Tylko że na necie to ja mógłbym siedzieć może godzinę , dwie dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyk-22
cztery sery Na prąd wychodzi 2-3 zł m-cznie. Chodzi o gotowanie wody dla zony i dzieckaw czajniku elektrycznym. Na nic innego nie wydajemy. Żadnego światła nie palimy, lodówka nie chodzi bo z resztą i tak jest zepsuta. Dziecko ma 3 latka. Pije ciepłą wodę i mleko z piersi od zony a je ziemniaki które żona chodzi gotować u ludzi no i warzywa oraz chleb. Kupuję dziecku witaminy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxymene
Na szczęście podstawowym pozywieniem jest woda ??? W lato w ogóle nie jem niczego co ze sklepu bo żyję na jagodach i na warzywach które też kradnę z pól ludziom. Jeżeli nie potraficie w to uwierzyć to widocznie macie bardzo płytka wyobraźnię. W takim razie jestes debilem, bo jagody sa drogie i juz bardziej oplaca sie pojechac gdzies stopem w weekend i je sprzedac, z grzybami podobnie, Teraz tez sa rzeczy w lesie do jedzenia, np. jarzebina A podwojnym debilem jestes ze nie mozesz znalezc lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nie chcesz powiedziec skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
dostajecie dodatek mieszkaniowy i paczki żywnościowe z mopsu? żeby pracować na budowie nie musisz mieć żadnego doswiadczenia,mój mąż ma podstawowe wykształcenie i żadnego doświadczenia,pędzla nie umiał trzymać,przyjęli go na budowę od razu,zarabia 1700 zł plus czasem premia,pogadałbyś z szefem na budowie,tam połowa pracują na czarno i zasiłek jeszcze biorą z urzędu pracy,szefowi to na rękę,składek nie odprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
a mieszkasz na jakiejś wsi gdzie nie ma pracy czy w miescie albo koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
a i dojazdy do roboty ma za free,szef wszystkich wozi busem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zona moze jakies
korki zaczelaby udzielac. zamiast siedziec bezczynnie w domu. moze poszlaby na opiekunke do dziecka do kogos i baralby wasze. tylko TY masz sie martwic jak zdobyc grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
a czym babcia ogrzewała to mieszkanie że pieca tam nie ma nawet starego kaflaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenofobya
nie obraź się ale gdyby tak było to zabrano by ci dzieciaka do domu dziecka.....5 stopni w domu i dzieciak 3 letni karmiony piersią? Jeśli żona nie je lub je tak jak ty i jeszcze ma leki to nie może karmić piersią, pewnie i tak te leki które bierze wykluczają karmienie naturalne. Poza tym sama opłata stała za przesył prądu wynosi więcej niż 3 zł. na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
No wlasnie -jak zona moze karmic piersia skoro bierze jakies leki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez to prowo
moj pierwszy i drugi facet dostali sie na budowe w ogole bez doswiadczenia fakt ze jako pomocnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem czy prowo czy nie,mozliwe,ze nie,czasem ludzie maja taka biede,ze trudno ja sobie wyobrazic przecietnemu czlowiekowi...wolalabym,zeby to bylo prowo bo w innym wypadku strasznie szkoda tych ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
żaden facet nie pójdzie do pracy do spożywczaka za 1000 zł jak ma rodzinę na utrzymaniu,weźmie łopatę i będzie rowy kopał za większą kasę a te gotowane ziemniaki i warzywa to mi się kojarzy z lekturą:"janko muzykant"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,że są ludzie,którym jest ciężko i mają biedę,ale to co tu przeczytałam,na pewno nie jest prawdą.Autor tematu przesadził i poniosła go fantazja. Szkoda czasu.Pomogę biednym,ale nie Tobie dziecko.Siądź sobie do lekcji,abyś zdobył wykształcenie i nigdy nie znalazł się w takiej sytuacji,jaka opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeyfhdfgoig
weźcie z niego zejdzcie! nie wiecie co to bieda jest .:( kurwa możecie teoretyzować .. bo siedzicie sobie w ciepłym mieszkaniu i macie wyjebane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
aaa i opłata przesyłowa za prąd wynosi 7 zł,wiem bo mieszkanie mojej mamy stało puste a rachunek przyszedł na 7 zł,chociaż korki były wyłączone o licznik stał w miejscu czajnik elektryczny żre bardzo dużo prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×