Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość matematyk-22

Macie jakieś sposoby na dorabianie ?????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Jasne.Taka bieda,której nie widzi nikt? Dostaje zasiłek z opieki i co?Nikt nie był w ich domu?Nie widział w jakich warunkach żyją?Nie odebrał im dziecka,które jest karmione tylko piersią i ziemniakami? Przestańcie czarować. Ja wiem co to bieda,ale nie uwierzę,że w tej rodzinie jest aż tak,jak opisuje autor. Ta historia jest grubo przesadzona.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
o jagodach też było w "janku muzykancie" i ktos tu słusznie zauważył,moje znajome góralki latem sprzedają jagody przy szosie i mają kasę na chleb kiełbasę i mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3g5434re
oczywiście,jak chcesz dodatek mieszkaniowy,to opieka przychodzi na wywiad do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
cześć chcesz dorobić dodatkowo ? jeśli interesuje cie Reklama gadżetowa napisz możesz zarobić tyle ile zechcesz bez kosztów własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje zajęcie np. dla młodych mam, kogoś kto ma po prostu dużo czasu, bądź chce zająć się czymś co w perspektywie czasu da coraz większe zyski. Najłatwiej będzie obecnym już konsultantom firmy Avon, Oriflame i innych. Teraz zamiast jednego katalogu dasz klientom dwa, które nie konkurują ze ofertą produktów. Jednak inne osoby również łatwo rozwiną swój mały biznes bo firma jest młoda, ceny produktów bardzo przystępne a firma daje mocne wsparcie przy każdej wątpliwości. Decydując się otrzymujesz ode mnie poradnik jak to wszystko działa, jak budować swoją grupę, jak dobrze prezentować ofertę. Stały kontakt ze mną i moją liderką. - Oszczędzasz kupując dla siebie bez 30% marży. - Zarabiasz polecając produkty swoim znajomym. - Budujesz swoją firmę zapraszając do współpracy inne osoby tworzysz swoją strukturę sprzedaży. ( tutaj pełne wsparcie z mojej strony i mojej liderki) W marcu wpisowae tylko 1zł. Dodatkowo prezenty : Migdałowy balsam do mycia naczyń za 10 gr, Trzyczęściowy zestaw do ucierania za 1zł (przy zamówieniu za 100 punktów). Za każdego nowego przedstawiciela który jeszcze w marcu zrobi zamówienie za 100 punktów elektroniczna waga kuchenna za 4.99zł. Katalog produktów Betterware ukazuje się co miesiąc. W każdym katalogu znajdziesz kilkadziesiąt nowości i mnóstwo promocji. W naszej ofercie znajdziesz produkty: DO KUCHNI DO SPRZĄTANIA DO GARDEROBY DO PIELĘGNACJI CIAŁA DO DOMU I OGRODU Samych zarobków nie da się przewidzieć, zależy od ilości poświęconego czasu na początku. Później interes robi się sam. Trzeba rozprowadzić jedynie katalogi. Najważniejsze dobre nastawienie zapraszam W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt miluk1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Kontakt: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaithai
- MLM (sprane mózgi są dookoła mnie, ja sprzedaję towar jedynie sąsiadkom - proszki do prania, makarony, często schodząc z mojej marży, nie zamierzam uprawiać sekciarstwa) - sprzedaż na allegro - e-biznes. Z tym trzeba ostrożnie. Kilka lat temu miałem konta w wielu portalach, ale grosze z tego były, a o nowych członków z polecenia bardzo ciężko. Aktualnie siedzę tylko w Centrum Reklamy, z którego zbieram ok. 500 zł miesięcznie - udzielam korepetycji z chemii i fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorabiam sobie na stronie internetowej https://www.qassa.pl/385106 Niewiele czasu trzeba poświęcasz, tylko klikasz w e-maile i dostajesz Qoinsy. Później wypłacasz w gotówce, wypłata od 50zł. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yewwa
Ja się zdecydowałem na dołączenie do systemu partnerskiego jaki organizuje Noma Medica Volla -www.truehealth.eu. Zasady są jasne i proste, a powiem, że sam miałem robione u nich badania kwantowe i pierwszy raz w życiu zetknąłem się z tak nowoczesną diagnostyką. Wzięli pod lupę całe ciało, bardzo precyzyjna rzecz. Także wiem co będę polecał i na pewno rodzince też kody rabatowe i zaproszenia na badania podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam płatne ankiety - najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Podaję poniżej te, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReferenc e/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dorobić w łatwy sposób na wypełnianiu ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy.

Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać na maila, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

link do rejestracji ---> http://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×