Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość happy:)
mama8327.... hehe...No gdyby to była osoba, która załamała by się wiadomością, że jest w ciąży, mogłaby sprawę sądową wytoczyć takiej ginekolog... A, że i ja i M jesteśmy przeszczęśliwi z tego faktu...to już nie będziemy nawet jej informować, jak jej rady poskutkowały..:) A co do spiralki..troche mnie zaniepokoiłaś, bo ja stwierdziłam,ze po ciąży założe spiralkę, żeby juz być pewną .....no to sie jeszcze przemyśli..;p Jak tam mamusie mija dzień??... Ja juz po obiadku,,,.a taką pyszną pomidorową zrobiłam..ach.;d;d;d I paluszki rybne z purre i suróweczką...;p Podzielcie sie może jakimiś fajnymi pomysłami na obiad..?...Mi już brak pomysłów...:(... zjadłabym coś tak dobrego...ale nie mam zielonego pojecia co.. a przede wszystkim co bym mogła wchłonąć w siebie kilogramami, to świeże truskawki....Śnią mi się one po nocach...:(:D:D podzrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to u mnie 3 syn, nic tylko sie załamać. NIc mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy. Wybaczcie,żenie podzielam optymizmu, chyba muszę zniknąć stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Olinka.. mam nadzieje ze zdrowe to male?? widzisz, a my chcielismy syna a bedzie cora.. :/ zycie plata figle, nie odchodz z forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olin_ka Na pocieszenie powiem Ci ze za 2 tyg bedzie pewnie nas dwie. Tak to juz jest ze nie kazdy ma to co chce :( prztulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy-ja dzis robilam placki ziemniaczane. a teraz wciaz mam na cos ochote ale nie wiem na co, nie znosze tego uczucia :( wole miec juz apetyt i jesc niz tak sie blakac bez celu.. pogoda piekna, ptaszki spiewaja, wiosna idzie :) chcialabym zeby juz mala byla na swiecie a tu jeszcze tyle trzeba czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki baby za pocieszenie, musze przegryżć tego newsa dzisiejszego. Zdrowy młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
no i git że zdrowy, cieszyc sie trzeba apropo jedzenia to od pocztaku ciązy miałam straszny spust na ruskie pierogi z mlekiem albo słone frytki, a teraz strasznie smakuje mi spagetti bolonese z wołowym miesem i wogóle coraz wiecej rzeczy mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa przyszła mama! Ja 3d w poprzedniej ciazy robilam w 22 tyg i mam piekna pamiatke w postaci plyty, ogladam ja bardzo czesto :) Zalezy czego od badania oczekujesz !!! Do 27 tyg - sprawdza sie wszystkie narządy wewnętrzne, budowę serca, pępowinę itp, Około 30 t widac jak dzidzius sie rozwija i wyglada juz wtedy slicznie :) sprawdza sie wtedy wymiary i szacunkowa mase płodu. Ja bym na Twoim miejscu zrobila ok 22 tyg tak zwane polowkowe. Oczywiscie na tym badaniu poznalam tez plec dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam napisac ze usg 4d rozni sie tym od 3d, ze widac ruchy dziecka:) ja mialam wlasnie takie badanie :) Na obiadek robie pieczone piersi z kurczaczka, ziemniaczki z sosem pieczarkowym i mizerie z ogorka :) Ale juz jestem glodna a tu jeszcze godzina zanim rodzinka wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29, dziękuję za informację, ja od tego usg oczekuję przede wszystkim tego, czy dzidziuś się dobrze rozwija, czy jego narządy prawidłowo funkcjonują itd no i oczywiście zależy mi też na pięknej pamiątce, mam nadzieję też dowiedzieć się kogo noszę pod serduszkiem :) planowałam iść właśnie w 22 tygodniu, tylko nie wiem czy to nie za wcześnie żeby ocenić rozwój narządów, czy one będą już na tyle wykształcone żeby móc je zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra- ja tez na poczatku mialam apetyt na maczne potrawy, zajadalam sie pierogami ;) a teraz mi przyszlo na spagetti, szczegolnie z dodatkiem miesa wolowego, i makaron musi byc zwykly cienki spagetti a nie jakis ulepszony! moj maz az sie dziwi ze jem najgorszy makaron,gdy w domu leza lepsze ;) meczaca jest ta ciaza pod wzgledem zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa prz szła mama, Ewelina dobrze mówi 22 tyg własciwie do 24 tyg idz na to usg wszystkie narzady sa juz wykształcone, potem płód będzie duzy i nie zawsze będzie można ocenic wszystko, a to są najlepsze tyg, dlatego połówkowe robi się w tych tygodniach. Olinka nawet nie wiesz jak Cię rozumiem...chce by było zdrowe to najwazniejsze, ale jak ma sie dwóch chłopców, tak bardzo chciałabym mieć córke, nie zajde już w 4 ciąże, i czuje że będzie chłopak, wychodziłoby , że już córki mieć nie będę. Też czuję, że to będzie 3 chłopak. Przstaje już myśleć o płci, żeby tylko było zdrowe, tyle kobiet marzy o zdrowym dziecku, a my głupotki płeć sobie jeszcze życzymy:) Olinka nie odchodz bo kto mnie będzie na duchu podnosił jak mi tez wyjdzie 8 kwietnia, że chłopak:)mąż sie uparł, że dziewczyna i nawet nie chce słyszeć o męskich imionach:) aż sie boję go zabrac na to usg w 21 tyg:)bo mi się rozklei, że nie córka... Trzymaj się, będzie śliczny chłopczyk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa przyszła mama! Nie wiem jak u Ciebie, ale ja na wizyte musialam sie umowic 2 tyg wczesniej ( w Gdansku Invicta ) Jak zadzwonisz to powiedz ze chcesz badanie polowkowe i zapytaj czy 22 tydzien bedzie odpowiedni :) Ja teraz w uk mam polowkowe w 19 tyg wiec 22 moim zdaniem jest jak najbardziej odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za porady, ja mieszkam w Irlandii ale usg chciałam zrobić w polsce bo akurat w tym terminie będę i musiałabym się już powoli umawiać tylko obawiałam się czy to nie za wcześnie ale skoro mówicie doświadczone mamy :) to jutro się umawiam na wizytę na 22tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Eweliną mieszkamy w uk:) tutaj robi sie połówkowe w 2D w 20 tyg, ale chyba tez się skuszę na 3D czy 4D w polskiej przychodni, 180 f niestety, wychodzi prawie 900 zł to jednak w Polsce taniej no ale tutaj prywatny ginekolog wizyta tez kosztuje 250 -600zł najmniej bo ze zwykłym usg 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa przyszła mama! mnie 2 gin powiedziała, że najlepiej będzie zrobić usg połówkowe w 22tyg. 2tyg temu jak byłam na usg genetycznym moja gin postanowiła, że dla mojej dzidzi te usg poł. zrobimy między 20 a 21 tc. No to teraz wiem czym sięróżni 3d od 4d. Bo ostatnio gin próbowała zrobić 3d (jeśli to jest to w ruchu) ale wyszła lipka bo dzidziuś w trakcie badania zasnął (fikał tylko na początku jak było 2d). olin_ka no co ty nie łam się! :) Najważniesze, że mały zdrowy!!! Dzieci to szczęście. Moi rodzice np: mają 3 córki i nie płaczą tylko liczą, że moje to będzie chłopak :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy:) ja też mam ciśnienie na truskawki. Jakiś czas temu powiedziałam o tym mężusiowi a on szybciutko załatwił mi kilka słoiczków tr w syropie od mojej teściówki i sporo mrożonych :D. robię sobie z nich koktaile... mniam mniam Dziś też miałam na odiad pomidorówkę z makaronem bo wczoraj został mi jeszcze rosół. Na drugie naleśniki z trarogiem i tarym jabłkiem. A na jutro zaplanowałam po polsku... kotlety mielone z ziemniaczkami i mizerią z ogórków. Ostatni mam też ochotę na kapuśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
dziewczynki bylam dzis u lekarza, bedzie dziewczynka ;):) a wszyscy chlopaka wypatrywali, oj to ci niespodzianka, ja jestem szczesliwa ale moj maz jeszcze dochodzi do siebie no bo syn mial byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
mama8327...Też dostałam truskawki w syropie kilka dni temu.dwa słoiczki..i w jeden dzień prawie zjadłam:(:(.... A mrożonych nie mam..:( Kiedy ogólnie truskawki będzie można już dostać ?Oczywiscie pomijam te, które w lidlu są po 7zł za 6 truskawek..i to wodnistych bez smaku...;/;/ ogólnie jak wasze brzuszki??bo mój juz jest nieźle wywalony xD.... tym bardziej jak założę opinającą się bluzeczkę...to nikt nie ma wątpliwosci czy to brzuch od przejedzenia czy ciążowy..xd.... jak tam z tymi waszymi brzuchami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
ja mojego brzucha to juz tez nie ukryje, co zrobic chce to rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brzuchol tez duzy i nie da sie go ukryc, wszyscy sie smieja ze conajmniej blizniaki powinny byc. Jesli chodzi o plec to to bedzie moje pierwsze, no i na poczatku myslalam ze chce chlopaka, ale czuje ze bedzie dziewczynka, i w sumie jak pomysle to mi to bez roznicy, aby zdrowe bylo. Wiecie juz jedno stracilam, wiec tak naprawde bez roznicy co bedzie, aby bylo no i zdrowe oczywiscie. Ja wlsnie tez w UK bede miala usg pod koniec 21 tygodnia, bo wczesniej bede w polsce, no i planuje tam sobie zrobic tez usg, w razie jakbym nie mogla zobaczyc plci na tym w Uk jak wroce to zawsze dodatkowa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olin_ka - będzie śliczny dzidziuś, najważniejsze że zdrowy. u mnie mąż przy pierwszej ciąży tak chciał chlopca, że jak na usg okazało się że bedzie dziewczynka to kilka godzin chodził zły jak osa, a teraż Oliweczka to jego oczko w głowie. A teraz to mi bez różnicy, bo i parke fajnie mieć i dwie dziewuszki też wesoło. Alicja28 - gratuluje dziewczynki, cudownie. A ja brzusio mam maleńki i tylko pod obcisłą bluzeczką coś widać, ale jeszcze malutko. Aż mi ochoty tymi wspomnieniami o truskawkach zrobiłyście, aż chyba poszukam w zamrażarce, może jakieś mam. Ja ciągle kiwi jem, po 3-4 sztuki dziennie i jak na obiadek nie ma ziemniaków, to głodna się czuje. Dzisiaj Maleństwo w brzuszku kończy 17 tygodni, oj jak ten czas leci, a niedawno bylam na samym początku ciąży. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
hej pocahontas-1984 mam pytnie konczysz dzisiaj 17 tydz a termin masz na 19/08 a ja jestem w 17 i 3 dni dzisiaj i termin mam na 9/08 chyba ze ja cos zle licze ale troche zwatpilam co do mojego liczenia tygodni pozdrawiam. A tak poza tym zaczynam czuc juz dellikatne laskotanie w brzuszku cudowne uczucie :) w koncu przyszla i na mnie kolej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja28 gratuluję dziewczynki!!! :) Już nie mogę się doczekać kiedy i my się dowiemy. Dziewczyny, które ostatnio poznały płeć dzieciątek koniecznie wpiszcie je do tabelki dla lepszej statystyki... Jak na razie wydaje mi się, że dziewczynki przeważają. Mnie też brzuszek pomalutku rośnie ale ja to dopiero 14ti5d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Widzę dylematy płciowe na tapecie ;) Ja byłam przekonana, że tym razem będzie syn. A tu niespodzianka i będzie druga córcia ;) Znam rodzinę, gdzie jest 5 dziewczynek, także różnie bywa ;) Miałam nieco perypetii od dwóch dni, opiszę moją historię;) Od wczoraj miałam drobne brązowe strzępki, ale takie, jak włos. Dzisiaj się powtórzyło, ale z małym fragmentem tkanki koloru czerwonego. Postanowiłam pojechać do gina. Umówiłam się, jadę sobie, skręcam na parking, przepuszczam auto jadące z naprzeciwka i nagle czuję bum. Facet mi wjechał w tył auta :o Do tego nie miał polisy, wezwałam policję. Od razu się przyznał do winy. Także dzień miałam na bojowo :o Cała w nerwach poszłam spóźniona do gina, owszem minęła moja kolej, ale uprzedziłam lekarza że się spóźnię, wyjaśniłam w poczekalni babkom co się stało, ale jedna się uparła i wlazła przede mną. Ludzka znieczulica nie zna granic. Jestem w ciąży, po takim przeżyciu, zdenerowana a ona do mnie,że na nią koleżanka czeka i weszła. Nie kłóciłam się, bo co to da, ale powiedziałam jej do słuchu, jak wychodziła to niemal wybiegła, nawet się nie spojrzała na mnie. W każdym razie dzieciątku nic się nie stało, łożysko też bezpieczne, a moje plamienia to przez piasek w nerach. Może się zdarzać. Ile ja się strachu najadałam, nerwów dostałam. Paskudny dzień! Do tego mąż wyjeżdża znowy w poniedziałek i to już ostatnie szkolenie przed misją. Tyle jeszcze wiem,że maleństwo "przytyło" 50 dkg :) Waży już 225 gramów :) Co do spiralek, to bywa różnie. Znam dwie babeczki, które mają dzieci ze spiralek ;) Jedna to moja mam, druga urodziła w 7 m-cu bo coś tam było nie tak. Ja sama kiedyś przed porodem miałam ale źle się czułam i po pół roku wyjęłam. Tabsów za bardzo nie chcę, namawiałam męża na wazektomię,ale się nie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Misiaczkowa - Ty widzę, ciągle masz jakieś intensywne przezycia - dobrze że nic złego się nie stało :) Dziewczyny często piszecie że macie ochotę na truskawki - ja ostatnio też miałam i wyszperałam super przepis na ciasto z mrożonymi truskawkami - zrobiłam synkowi na urodziny i prawie całe od razu poszło, pięknie pachnie truskawkami i wygląda też super, gdyby któraś miała ochotę zrobić to chętnie napiszę co i jak. 24 lutego poczułam ruchy maleństwa, ale po tym był już spokój i do tej pory nic... Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pokachontas
pojeba masz nie kurwa meza:o ten chuj nawet chyba o biologi pojecia nie ma to raz dwa co on kurwa z jakiejs rodziny krolow? jagiello na nazwisko ma i zamek? wyszlas za pojeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
Yy....ostatni post ...no coment..;/.. a poza tym..ja dzis obudziłam się z chęcią na ciasteczka...niedługo z M się zbieramy na zakupy i muszę jakieś pyszne ciastka sobie kupić..maślane czy cos w tym stylu..:P... Chcecie dziewczyny kalkulator przyrostu wagi w ciąży?? http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/ proszę bardzo...;p... Poza tym miłego dnia życzę..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - jak się do mnie zwracasz to nie rób takich błędów w moim nicku Po drugie - nie rozumiem twojej miłości do mnie i mojego męża. Po trzecie - szkoda, że nie masz odwagi pisać pod normalnym nickiem tchórzu Znikaj do swojej norki.papa i nie wkurzaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×