Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość misiaczkowaD
Dziewczęta, proponuję przyjąć jako motto naszego forum te słowa: "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Z kim wy dyskutujecie? Rozumiem, jeśli to jest otwarta dyskusja, któraś którejś coś powie, ale z tchórzami będziecie rozmawiali? Co do płci to mąż był w szoku, ale się śmiał ;) Zażartował, że zapisuje się na 4 misje w przód, bo go zakrzyczymy ;) No i co, śmiesznie było. Olin_ka, ja sama byłam w szoku, nieco zawiedziona, bo byłam pewna że mam chłopczyka. Ale też z drugiej strony byłam zadowolona, bo wiem jak z dziewczynką postępować, synka bym pewnie rozpieściła ;) Nic się nie przejmuj, tak ci pisane i co zrobisz :) Jeszcze z pewnością co do płci czekam do 20-22 tc, bo jajeczka mogą jeszcze zejść. Wczoraj sam powiedział, bez mojego pytania, że dziewczynka. U nas w rodzinie był taki przypadek, że synek kuzyna do końca ciąży był córką ;) Muszę mieć pewność na 100% ;) Aaaaa i jednak nie Laura, Sara nam się bardziej podoba :) Możemy się przenieść na prywatne forum, jest to możliwe. Poddaję pod rozwagę. Na takie forum trzeba być zaproszonym, nie ma "gości" jak tutaj. Swoją drogą, aż dziwne że tym razem nikt z pomarańczy po mnie nie pojechał ;) Zawsze to mi się obrywało :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale dlaczego Wy się dajecie prowokować? Nie rozumiem. Po co odpowiadacie na te pełne złości i jadu posty? Poza tym, wiadomo że pisze to jedna osoba, po co więc karmicie trolla? Nie lepiej zignorować te posty? U mnie dobrze, chociaz mam wahania nastroju. Często jest mi smutno i płaczę bez powodu. Jutro zaczyna się 18 tydzień, połówkowe mam dopiero 22 marca. Nie mogę się doczekać. U mnie brzuszek jest taki sobie, nie jest za duży, w kazdym razie chyba jeszcze nikt by nie powiedział że jestem w ciąży. mam nadzieje ze brzuszek zacznie rosnąć, bo trochę się niepokoję. Co do ruchów to ja czasem czuje takie małe pulsowanie, ale nie wiem czy to mi sie wydaje? Zazdroszcze Wam tych ruchów, chociaz wszyscy mówią że potem bede miała nawet dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesze się ciebie a nie cię, sama jestem ciekawa jak mój ślubny zareaguje na wieść o 3 chłopaku:) czyta sie cały post a nie wyrywki by wiedzieć, że jest on napisany w formie żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam cie wprost
TAK MYSLALAM ZE NIE BEDZIESZ MIALA ODWAGI I HONORU ZEBY ODPOWIEDZIEC SZCZERZE GRAYS🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój post wyżej do pomarańczki:) Nie wiem jak w Polsce dzisiaj pogoda, ale u mnie takie słońce a ja muszę leżeć:( czekam az mąz trawę skosi i wyciągnie ławkę bujaną, żebym mogła chociaż leżeć na ogrodzie, bo leżenie przy otwartym oknie to nie to samo...A cieplutko tak, że już tylko sweterek wystarczy na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam cie wprost
ponadto to bylo jej i jego pierwsze dziecko i gratuluje w takim razie poczucia"humoru" dosc specyficzne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
mama czytaj ze zrozumieniem. leila ty widzocznie też widzisz wybiórczo, to co chcesz zobaczyć. wpisy pomaranczek są dla ciebie nie godne uwagi, jakie pełne jadu i zlości posty??? ty w ogóle widzisz co piszą "twoje forumowe koleżanki" czy czarny nick sprawia, że tam jadu, złości, hamstaw, braku kultury i poziomu zerowego nie widzisz?????? przeczytaj uważnie a zobaczysz kto pluje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam cie wprost
ktos normalny kto pietnuje nienormalne reakcje,to pisze pelne jadu posty,zadziwiajace ze ani jedna nie przyzna racji ze to jest nienormalne,niegodne zachowanie mezczyzny i czlowieka,szok jakie zaklamanie:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ale zazdroszczę tej pogody... U mnie pochmurno +4'C i resztki śniegu. Żeby do Polski też już zawitała wiosna...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk-ty chyba pisałaś o braku ruchów? To są właśnie "uroki" wczesnego ich pojawianie się. Można ich nie odczuwać przez kilka dni nawet. Nie martw się, na pewno wszystko jest ok. Ja zawsze budzę niunię na cukieraska, czekoladę :) Położ się spokojnie i poczekaj, jak chodzisz to możesz nie czuć, bo małe się uspypia wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
grays jak chcesz poprawiać czy piszę sie "ciebie" czy " cię" to spójrz proszę jakie byki ,notorycznie, walą "twoje koleżanki z tego forum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do reakcji na płeć, ja to rozumiem. Człowiek się nastawia na jakąś, wyobraża sobie, układa różne plany. A tu nagle gwałtowna zmiana. Jesteśmy ludźmi, mamy prawo do różnych emocji. Nawet takich. To nie oznacza, że ktoś nie chce córki bo miał być syn, tylko (ja to tak rozumiem) odczuł zawód i tyle. Potem się na nowo oswoi i będzie dobrze. Nie popadajmy w paranoję. Co innego, jak są wariaci, co próbują latami np. mieć syna, to jest już debilizm. Nasi forumowi tatusiowe się do takich nie zaliczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dla mnie nie jest ważne czy ktoś jest pomarańczowy, zielony, żółty cz czarny w kropki bordo ;D mam daleko gdzieś kogoś kto specjalnie pojawia się na forum by siać zamęt. Nazywanie czyjegoś męża ch*jem i pojeb*anym tylko dlatego że wolał chłopca niż dziewczynkę jest wystarczającym powodem do tego bym myślała że to prowokacja pełna "jadu i złości". A tak na marginesie bardzo mnie to śmieszy jak ktoś tak prowokuje bo przynajmniej jest śmiesznie i coś się dzieje ;) tylko szkoda mi dziewczyn, które biorą sobie do serca te słowa krytyki i się tym przejmują. A nie powiem że zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami dziewczyn, które mają zaczerniony nick. Mogę wyrazić swoją krytykę, ale w sposób kulturalny. ;) pozdrawiam PS. zaznaczam że w dalszym ciągu nie mam zamiaru na nikogo najeżdzać, ani na czarnych ani na pomarańczowych. ;) trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam cie wprost
Nazywanie czyjegoś męża ch*jem i poj***anym tylko dlatego że wolał chłopca niż dziewczynke no rzeczywiscie slowa wulgarne,mozna bylo inaczej napisac fakt,ale faktem tez pozostaje ze takiego meza to tylko wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też rozwala fakt, że
Ja też uważam, że nie ma znaczenia pod jakim nickiem kto pisze. Chamstwo i tak wyjdzie ale nie można wszystkich pomaranczy podciągać pod jedno i nazywać trolem, tchórzem itp. nie wiem co tam jeszcze wymyslacie. Tak jak kiedyś przodownikiem bojkotowania pomaranczek była - matka załozycielka topiku, którą serdecznie pozdrawiam. :D Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu 19,6st w sloncu :) pogoda bajkowa wiec przerwa w pracy i ide na spacer. maz caly dzien na targach wiec trzeba sobie samemu radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
Ja pierdzielę....żal mi...Pomarańczki..prawdopodobnie czytaj- jedna laska, podszywająca się pod kilkoma nickami, gdyż sama siebie musi wspierać w swoich poglądach.. Posłuchaj Rozżalona kobieto..Ok, może poroniłaś, może jesteś teraz w ciaży...nikt nikomu nei życzy poronienia, bo to jest rzeczywiscie tragedia...Ale nikt nikomu nie powiedział, "cholera trzeci syn, nie chce tego dziecka.."..bo wiadomo ze kazdy ten syn czy każda córka jest wyjątkowe....I kazda mama na NASZYM forum zdaje sobie z tego sprawe..wiec proszę nie oczerniac i nie wciskać niewypowiedzianych słów komuś..!! To jest przykre... A co do faceta , Który chodził zły jak osa...i kobieta ma to do siebie ,że zawsze coś wyolbrzymi..a facet jak to facet nastawił się ,że zacznie kupować i spędzac czas po męsku...i byćmoże po kilku dniach to zwyczajnie mu przejdzie... Matkom zdarzają się depresje poporodowe...To facetowi nie może trafić się smutek , przez to ,że miał inne marzenia?..Jestem pewna ,że gdy tylko oswoi się z tą myślą nie zamieniłby tej córci na żadnego innego chłopaka... A przede wszystkim co chciałam powiedziec, kazdy w swoim domu ma swoje życie...i nikt nie powinien się do nikogo wtrącać!!!... A to ,ze my między sobą rozmawiamy, to tylko dlatego ze w jakimś stopniu zaufałyśy sobie i wymieniamy pewne doświadczenia, przeżycia itp... Dlatego nie widzę powodów żeby jakakolwiek POMARAŃCZKA wtrącała się w naszą dyskusję..bo to świadczy o braku kultury..; ] I myślę ze nikt tu nie jest tchurzem, bo nie chce wrazić swojego zdania, nakładającego się z Twoim zdaniem...Po prostu każdy ma odrobinę taktu, kazdy inaczej i rozsadniej potrafi spojrzeć na sprawę i sytuację....i każda z nas jest na tyle dorosła by dyskusja nie opierała się na obrażaniu jedna drugiej, a tym bardziej wyzwiska typu Chuj , pojebany itp...Sorry.....nie świadczy to o TObie zbyt dobrze..i tyle mam do powiedzenia na ten temat....Także życzę chwili refleksji i zastanów się ...czego od żcia chcesz i co chcesz osiagnąć poprzez swoje wypowiedzi...Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwaliłaś mnie POMARAŃCZKO :):) swoim wywodem :) Przeczytaj sobie pierwsze zdanie jakie napisałaś a może dotrze do Ciebie jaka jesteś głupia i jeszcze to "Dlatego nie widzę powodów żeby jakakolwiek POMARAŃCZKA wtrącała się w naszą dyskusję..bo to świadczy o braku kultury..; ]" i się nie wtrącaj więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Freud
pewnie pomarańczówka miała bć chłopcem albo na odwrót i mamusia i tatuś całe życie wypominali naszej pomarańczówce że jest płci niezgodnej z ich oczekiwaniami i stąd ta frustracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Freud
wstydź się człowieku że obrażasz kobiety w ciąży!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Freud
i ich rodziny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy;):)
Dziewczyny powiedzcie mi tylko jak zmienić kolor z pomaraczńowego na czarny??.. jednak pokonują mnie te ustawienia...a też nie będę pomarańczowa..;pxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ktoś się zalogował pod twoim nickiem happy:);) głupolu:D widzę, że mój post Cię poruszył :D nic prostrzego jak przeczytać jak zostać czarnym nickiem, może to za trudne dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonują Cię ustawienia boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D:):):) Widzę, że Ty bardzo mloda jesteś, jakaś szkołę chyba zdążyłaś skończyć i czytać ze zrozumieniem potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy;):)
Zal mi Ciebie....naprawdę... Szczerze nie czytałam Twojego nicka, tylko go iminęłam...bo jest mi po prostu żal..:).... nie ma to jak się wpieeerdoliiić na czyjeś forum....widzę,że już nawet więszość dziewczyn chyba zrezygnowała z tego forum, przez Ciebie właśnie!!.... żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy;):)
W przeciwieństwie do Ciebie studiuję i mam więcej taktu i kultury niż Ty..wiec ustępuję zwyczajnie...Każdego poobrażaj na forum , będizesz się lepiej czuć... Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×