Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nelka 872 rozumiem, że bardzo się martwisz, jesli nie ma innych markerów czyli wad w rozwoju, to te torbiele o niczym nie świadcza,na ten moment plod jest jeszcze niedojrzaly i do 30 tygodnia powinnesie wchlonąć, najczęściej wchłaniają się do końca II trymenstru a te co ma twoja dzidzia nie są duże, nawet 7 mm się wchłaniają.Najważniejsze to myslec pozytywnie,. Pozdrawiam trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays-dzięki!!Zapytam w aptece o ten magnez. Grays u nas do 25 tc nie robią ktg. Serio. Bo dziecko za małe itd. Ale lekarka widziała, jak mi brzuch stwardniał, od razu mnie opieprzyła, że mam brzucha nie dotykać. Mam wizytę 23 marca, na razie w por. K. Cały dzień prawie przeleżałam, mam nadzieję, że będzie dobrze! Happy-gratuluję synka :D Super, że wszystko jest dobrze :D megg-nie martw się kochana, może to wina sprzętu, na pewno wszystko jest dobrze!! Co do położenia to moja niunia też jest poprzecznie położona, Lidka też zresztą i w ok.30 tc była już tylko główką w dół, też czekam na ten obrocik, chociaż mam wrażenie, że kopie mnie w dole, ale fakt najczęściej w po bokach, albo centralnie ;) Nie martw się na zapas, stres szkodzi naszym maluszkom, wszystko będzie dobrze! W tabelce przewaga facecików :) Witaj tato ;) Fajnie, że się tak cieszysz ciążą :) Na plus takie podejście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg - a szukałaś jakiś informacji czy to coś groźnego albo lekarz powiedział coś więcej poza stwierdzeniem faktu, tzn czy jakieś leki Ci dać? Pierwszy raz słyszę, że coś takiego może być złe ale ja się tam nie znam. Położenie maluszka jeszcze nic nie znaczy, jeszcze ma dużo czasu a przecież ma dużo miejsca na fikołki więc kto wie gdzie i jak będzie za tydzień. Myślę, że nie masz się czym martwić ale oczywiście rozumie co musisz czuć i pocieszam Nelka - Grays ma rację, tez tak myślę. Kiedyś nie było usg i nikt nie wiedział co tam w brzusiu się działo i jakie procesy następowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałyście się może nad zdeponowaniem krwi pępowinowej? Gdyby nie to, że to tyle kosztuje to bym się nie wahała. Nie mam powodów żeby zabezpieczać tak moje dziecko ale kto wie co będzie kiedyś, tym bardziej, że coraz więcej ludzi teraz choruje na różne nowotwory itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 napiszę co usłyszała moja ciężarna kumpelka z roku ze studiów pedagogicznych (a miałyśmy wtedy 23lata). Wykładowca od pedagogiki specjalnej dr hab. powiedziała przy pełnej sali studentów: Człowiek od zwierzęcia różni się tym, że kontroluje swoją płodność. I tą ciężarną oblała na egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny...Jak zwykle ja odzywam się jak tylko w końcu znajdę czas na lapka..;p Na niemiłe posty nie ma co reagować...nie pisane nam jest się denerwować na byle kogo..;p;p Ja co chwilę wpatruję się w zdjęcie mojego synka...i jestem taka szczęśliwa.....echhh..... teraz czas będize szybciej lecial...zaczyna się robić coraz cieplej..więc dzien inaczej będize leciał....i spacerki ciepłe się zaczną... i w ogóle..będize ślicznie...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak klikniecie na link do fb to na zdjęciu profilowym jest właśnie moja przyjaciółka z chłopakiem. Nie mogę dać tej fotki na fotosik czy wrzutę bo rozmiar jest za duży a nie dostałam zgody na przeróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa..sprzet jes dobry,usg było w 4d,robiłam prywatnie,ulozeniem sie nie przejmuje a ta niewydolnosc nioe jest zdiagnozowana w 100% w pon.rano mam przyjsc 3-ci raz i jezeli nadal tak bedzie to w tedy powie mi co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już zdołałam wejśc na fb i faktycznie niczego sobie te zdjęcie koleżanki a Ty Grays77 przejmujesz się swoim zdjęciem kulturalnym i bez żadnego podtekstu. Ciotki pewnie starej daty. A i piesek jest superrrr śliczny. Ja USG mam wyznaczone na 19 kwietnia i wtedy zapewne poznam płeć jak dzidzia będzie dobra dla mnie i pokaże co ma ;) Mot sporo czasu do końca sierpnia jeszcze co?? Któraś pytała o cenę cukru i chyba musiał strasznie zdrożeć bo dopiero co siostra się mnie zdążyła spytać po ile jest tu w Londynie cukier. I co najgorsze u nas cukier wychodzi po 3,11zl za kg. A w Radomiu jak siostra pisała cena dochodzi do 8zl. Więc chyba nawet ta podwyżka VAT na artykuły dziecięce w nas tak nie uderzy jak ta żywność. Porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ja sie nie przejęłam, ja sie wkurzyłam:), że nie dano znac mnie, starej babie tylko dzwoniły do mojej mamy w Pl, jakbym jeszcze była pod jej skrzydłami i ma na mnie wpłynąć:) to śmieszne, a sprawa idzie o to, że nie mam nk a gdyby nie konto na fb ciotek i kuzynek od 15 lat bym nie widziała, bo mam ogromną rodzinę, liceum medyczne i pierwszy rok studiów robiłam juz jako siostra zakonna za klauzulą w Warszawie a z klasztoru wyciągnał mnie mój przyszły mąż:) i teksty typu co sie stało z tą pobożną dziewczyną, sa nie na miejscu, a moja biedna mama nie wiedziała o co chodzi, bo nie ma konta na fb:)odezwał się zaścianek i dewotyzm co u niektórych mama slicznie nereczki widac na tym zdjęciu fasolki! śliczna tez psina, chciałabym taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Twojego męża że mu się udało Cie wyciągnąć bo teraz będziemy mieć jedną śliczną dzidzie więcej. Nie wkurzaj się bo nie warto się przejmować takimi ludźmi. Moim zdaniem, że kiedyś byłaś w klasztorze to nie znaczy że teraz nie możesz brzuszka pokazywać. Bo masz rację to powód do dumy. Co piękne trzeba pokazywać światu. A mamie pokaż zdjęcie i sama zrozumie że to ciotki "idiotki" przynajmniej jeśli chodzi o ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie dziwię się......
Taaaaaaaaaa, grays taka pobożna ale cnoty do ślubu nie trzymała :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie 3 dzidzie więcej:) jak pomyślę, że mogłam kiedyś dobrowolnie zgodzic sie na brak potomstwa i nie miec moich Ukochanych szkrabów...Zabrałam moich chłopców przed wyjazdem do Anglii na stałe, śladem mojej wędrówki Nazaretańskiej, od mojego miasta rodzinnego po aspirat w Bydgoszczy, postulat w Żdżarach i nowicjat w Ostrzeszowie, w W-wie juz byłam w zamknięciu, ale listy jakie pisałam z rodzicami i moim już teraz mężem sa jak poematy dla mnie, zostaną na zawsze. Dobra wracam do tematu:) Misiaczkowa, i co lekarz powiedział, że możesz brac aspargin? czy coś innego polecił? Ja zwiekszam dawkę teraz asparginu, powieka dzisiaj zaczeła mi drgac, to pierwszy objaw niedoboru. Zamówiłam troche leków z Polski, mam nadzieję, że dotrą przed świętami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dotrzymała:) ale to bez znaczenia , bylismy po zareczynach z ustaloną datą ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli wydaje ci sie że za klauzulę ida tylko dewotki i fanatyczki to się grubo mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakieś ważne wydarzenie w Twoim życiu ale to już przeszłość. Teraz rodzina na pierwszym miejscu. Swoja drogą podziwiam cię że wytrzymałaś w zamkniętym zakonie. Koleżanki chyba poszły już spać... albo oglądają Tv. Na co w ciąży bierzecie aspargin? ja brałam przed ciążą na skurcze w łydkach ale teraz biorę cały kompleks witamin dla kobiet w ciąży i tam też to jest, nie potrzebuję jak narazie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również biore zestaw witamin dla cieżarnych ale tam ilośc magnezu jest znikoma, biorac pod uwage moje przejścia z szyjką macicy, wolę zwiększyc dawke magnezu by działała rozkurczowo profilaktycznie, niż wprowadzać leki przeciwskurczowe, dawka magnezu jest kilkakrotnie większa zalecana w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ale ja dałam tylko zdjęcie twarzy mojego maleństwa z drugiego usg z początku lutego.... Widać całą buźkę, uszka, mózg, oczka nosek i usteczka. Gdzie widzisz nereczki? ;) Dziewczyny dzięki za miłe słowa. :) :D A sesja przyjaciółki odbywała się w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ale masz życiorys ;). Ja z kolei znam faceta wyrwanego z zakonu dominikanów przez obecną żonę. Kurcze wszystkim dziewczynom, których maleństwa mają jakieś "problemiki" czy źle się ułożyły życzę szczęśliwego zakończenia/rozwiązania tak aby każda z nas mogła cieszyć się w pełni ukochanym maleństwem. Mum to come mojej dzidzi też na każdym usg gin sprawdza wszystkie organy wew (chyba pisałaś coś w związku z żołądeczkiem jednego z dzidziusiów). A co do położenia dzieci to czytałam że na tym etapie to mogą się jeszcze nie raz przekręcić (ale to już inne babeczki pisały). Jutro mam wizytę o 15. Troszkę się zaczęłam denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem te nerwy, ja mam za 3 tyg i juz tez zaczynam....nerwowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umieszczę swoje zdjęcie jak już będzie większy brzuszek widać. Tak żebym miała czym się pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama a możesz zrobil ten profil jako zamkniety dla mam z kafeterii, by nie było widac kto jest w znajomych ani wypowiedzi na tablicy? By był prywatny, żeby pomarańczowe nie miały możliwości komentowania tego co tam się dzieje a tym bardziej dostepu do nazwisk? wtedy i ja się wproszę do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×