Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

do ciązy w uk jakos bardziej naturalnie się podchodzi, a moje zdanie tłumaczone jest, no tak ty juz w innym pańswie to już zachodnia się zrobiłaś, jakbym miała się wstydzić, że jestem w ciązy, nie przejdzie to u mnie i nie chodzi o akceptacje ale świadomośc radości jaka mnie przepełnia, że jestem w ciązy, a w ciązy całe życie nie będę, tak jakbym też z góry miała zakładać, że coś będzie nie tak. Oczywiscie, że mam lęki ale pozytywne myslenie musi brac góre nad lękami, trzeba umieć sie cieszyć ciążą a kazdy lęk i obawa przedkłada się na hormony stresu, więc do góry brzuszki i cieszmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne :) mama8327 ja rodzilam w szpitalu na Zaspie, szpital rewelacyjny. U mnie przy porodzie byl moj M. Siedzial na krzesle obok, wspierajac mnie przy tym do samego konca. Bylo to dla mnie bardzo wazne by w takiej chwili mogl byc ze mna. Lezalam w swojej koszuli a maz dostal zielone wdzianko ;) Do szkoly rodzenia nie chodzilismy, nikt tez o to nie pytal. Nikt tez nie zadal od nas uiszczenia jakiejkolwiek oplaty za porod rodzinny. Dzisiaj przyslali mi poczta dopplera (ma wbudowany wyswietlacz LCD) wlasnie sluchalismy bicia seruszka naszego malenstwa :) Doppler jest rewelacyjny :) Greys - kupilam inny jednak niz ten z licytacji, maz sie dopatrzyl, ze ten Hi Bebe bt200 jest bez wyswietlacza (a kosztowal 42 f ) i poprosil o wycofanie mojej oferty. Kupilam nowy - taki jak Twoj, tylko z wyswietlaczem LCD Z wysylka kosztowal mnie prawie 46 f http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200546332798&ssPageName=STRK:MEWNX:IT Naprawde wart tej ceny - polecam dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 - ja też chcę rodzić na Zaspie i tam chcę się zapisać do szkoły rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__ pieski za kilka dni :) nasza suczka juz prawie wyciera brzuszkiem podloge -taki ma wielki ;) wg moich obliczen powinna oszczenic sie do niedzieli. jagodka1 szpital na Zaspie to bardzo dobry wybor - dwoch moich synkow tam przyszlo na swiat ;) Trzeci tylko w Szkocji sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina!- to już nas dwie Victorie Beckham- ale za 4 razem dziewuszka już na bank ;) ale to już jak trafię kumulację w totku. Swoją drogą to ja tak myślę, że oni poddali się selekcji zarodków- czytałam,że to jedyny pewny sposób, bardzo kontrowersyjny i tylko w USA- był kiedyś artykuł w Newsweeku o planowaniu płci. Grays z naszej trójcy zostałaś ty jako ta niewiadoma ale biorąc pod uwagę statystyki to na 2 chłopców 1 dziewczynka powinna przypadać wiec padło na ciebie:) idź no ty na jakieś usg czym prędzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczęta/kobitki:):)... To dziś to dziś to dziś..wieelki dzień...Mam nadzieję ze wszystko będize dobrze, ze nie uzyskam jakiejś niemiłej informacji...tyle czasu na tą wizytę czekałam.... A mój M. Dziś z rana pojechał rachunki opłacać...jak nigdy...ale ja wiem co on kręci, 19go mam urodzinki i na pewno pojechał mi po prezent.;d;d.. Będę musiała wytrzymać do tego 19go...Bo na święta np, prezenty otworzyłam dzień przed wigilią bo znalazłam i nie mogłam czekać z rozpakowaniem..;p;p;p A dziś Mam nadzieję ze ujrzę moje dzieciątko, i że nie zrobi mamusi na złość i pokaże co ma między nóżkami...:):) achh.jak się cieszę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczęłam dzień od przypadkowego zakupu zestawu pielęgnacyjnego dla dziecka ;) Odprowadziłam małą do przedszkola (mamy 5 min do przedszkola) i poszłam do eko po bułkę i ser biały, patrzę stoi za 100 zł dokładnie takie coś: http://allegro.pl/ceba-zestaw-pielegnacyjny-suzie-wanna-przewijak-i1496630394.html Będę mogła od razu kąpać małą i maleństwo, bo wszystko będzie pod ręką :D Dla mnie to strasznie fajne udogodnienie. No i od razu pomyślałam, że będę przewijała w łazience. Kurcze no taka zadowolna jestem, że szok :d Córka kierowniczki sprzedawała, nowiutki!! Tylko czekam do 15, żeby tato mi zabrał i zawiózł od razu do domku. Kurcze aż się boję teraz po bułki chodzić :p Ja rodziłam w swojej koszuli. Od razu piszę, że nie polecam koszul z rozcięciami na cycki. Lepiej już te odchylane albo ba guziki kupić. Idę leżeć. Buziaki i miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka jakby ta statystyka się sprawdziła, to mi pasuje:) no jeszcze 3 tyg, bo nie mam nigdzie bliżej:( Misiaczkowa, a Ty jakieś leki dodatkowe dostałaś czy tylko leżenie? Ewelina, widzisz, na moim tez było napisane, że z wyświetlaczem, jakbym wiedziała, że jednak bez, to tez zamówiłabym droższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh...czekam i czekam..i nie doczekam się tej 13...:(...a tak bardzo chiałabym już być na tej wizycie.chyba się prześpię, to mi czas szybciej zeci.... od razu po wizycie dam wam znać co i jak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Ewelina_29 chciałabym się zapytać co zamierzasz zrobić z pieskami jak się oszczenią? Yorka chciałam sobie sprawić od zawsze ale jakoś się nie złożyło. A i życzę wszystkim miłego dnia, ja idę poleżeć bo znów zaczęło mnie brać na wymioty i jakoś nie mam na nic ochoty. Zajrzę do Was później zobaczyć jak tam u Was leci i jak Happy po USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ehh... zazdroszczę Wam, że znacie już płeć dziecka :) Ja mam jeszcze taką zagadkę ;) Pewnie dopiero dowiem się w kwietniu na 100% :) Ciekawe co Happy powie lekarz :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__ Ja mieszkam w uk :) Szczeniaczki z wielkim bolem oczywiscie sprzedam :) Chciala bym jeszcze jedna suczke do rozrodu ale ta nie moze byc z naszego miotu bo pozniej by bylo pokrewienstwo krwi i nie zarejestrowala bym szczeniaczkow w tutejszym KC ( zwiazku kynologicznym ) a po za tym jest to niehumanitarne . Poprzednim razem tel mi sie doslownie urywaly a szczeniaczki byly sprzedane na 4 tyg przed mozliwoscia ich odbioru :) Goraco polecam Ci ta rase bo sa to swietne pieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy-powodzenia!! Ewelina, no to super ze zdrowe, macie widocznie preferencje na chlopca ;) my pewnie na dziewczynki ;) gratulacje!!! Grays-no na drugie nie dam mojego imienia, dam Dorota. tez mi sie podoba,ale ze na pierwsze dac nie moge,a nie wiem czy na pewno bedzie pozniej znow dziewczynka to nazwe dwuimiennie. my tez z mezem mamy po 2 imiona. bylismy na tym doradztwie, ale znow sie nie dowiedzielismy tego co chcielismy w sprawach finansowych i pracy. niby wszystko na ulotkach pisze, a jednak te urzedy nie wszystkie sa kompetentne, niby nie moga podawac wiecej informacji niz maja przyzwolone.wiec musimy dzwonic do kolejnego doradcy,tym razem juz on ma sie znac w temacie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Happy - czekam na wiadomości po wizycie, ja też za każdym razem siedzę jak na szpilkach przed wizytą. Misiaczkowa - miałam taki sam przewijak z Oliweczką i byłam z niego bardzo zadowolona, chociaż w innej wanience kąpaliśmy córeczkę. Za 100zł , też bym pewnie kupiła. Ale ci się fajnie trafiło. Ewelina29 - małe Yorki są przesłodkie, moja mama też ma i jest przesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays --- dostałam tylko zwiększoną luteinę i kazali, jak najwięcej leżeć. Martwi mnie jeszcze coś innego, mówiłam o tym na oddziale, że macica mi się stawia, nie za często, ale skurcze są bardzo mocne, boję się na własną rękę brać magnez, jutro odbiorę wypis i na kontroli zgłoszę znowu ten fakt. Na takie skurcze to chyba jeszcze za wcześnie. Boję się o szyjkę, no i w pierwszej ciąży też miałam skurcze przedwczesne. Happy jeszcze godzinka :) Odkąd czuję ruchy czekanie na wizytę jest łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, ja ze wskazań lekarza biorę 2x1 tabl. magnezu, więc nie powinaś obawiać się go brać. Na początku ciąży brałam nawet 3x1 tabl. Magnez ponoć często biorą ciężarne żeby zniwelować skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam happy - czekamy :) misiaczkowa - ja biorę Asmag B 2x1,bo mam bóle, które mogą być skurczami: http://www.doz.pl/apteka/p580-Asmag_B_tabletki_50_szt - dokładnie taki :) poza tym super przewijak! vilia - ja tez na połówkowe idę dopiero w kwietniu ;) Zapisałam się wczoraj do super speca od USG na połówkowe i on powiedział mi przez telefon, że nie powinno się go robić przed ukończeniem 21 tygodnia, bo nie da pełnej informacji! miłego dnia :) i mam dzisiaj wenę na plackowe jedzenie straszną - robię dzisiaj pancakes na obiad! :) btw. też idę do lekarza dzisiaj, ale niestety nie tak przyjemnie jak u happy :( założą mi Holter,bo moje serce zwariowało przez ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka1, mój lekarz też mówi, że najlepszy termin na USG "połówkowe" to 21-24 tc. A co do Holtera, nie przejmuj się. Na pewno nic groźnego nie wyjdzie - może to tylko przez obciążenie serca przez większą objętość krwi krążącej... Ja czasem też mam wrażenie, że mam kołatania serca, ale poza tym nic się nie dzieje. Trzymam kciuki żeby było OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fajnie, że rodzi się w koszuli i oby pozwolili mi rodzić w skarpetkach. Jestem takim zmarzlakiem, że nawet latem stopy mam lodowate... misiaczkowa fajny zakup. Happy 3mam kciuki, pewnie wyjdzie szydło z worka, że to twój upragniony syneczek :) Do dziewczyn z gda- ja chcę rodzić na klinicznej, mimo, że na zaspę mam 3 kroki... Mój gin też ustalił mi termin połówkowego na 20-21 tc. Z resztą idę w pt na kontrolę to jeszcze wszystko z gin ustalę na nowo. Ależ w mnie się ochłodziło, w nocy to mróz był. Aż mojej suni musiałam na wieczorny spacerek ubrać kurteczkę zimową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno nie pisałam ale czytam Was systematycznie. Dzisiaj wielki dzień. Jestem własnie po wizycie i normalnie sie nacieszyć nie mogę. Z dzidziami wszystko ok a teraz to juz moge powiedzieć że z chłopakami. Tak własnie bedzie dwóch chłopakow. Bardzo sie ciesze bo wlsanie taki był plan. W domku sa juz dwie córcie wiec równowaga bedzie zachowana. Pozdrawiam Was gorąco babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,ewikos gratulacje,marzenia jednak się spełniają może u nas też się spełni.Misiaczkowa super zakup.Happy coś już wiadomo?Ja na wiadomość kto to czekam do 25 marca ale czas szybko leci więc minie raz dwa.Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewikos-gratulacje!! alez rodzinka i sily wyrownane :):) moj szef przyjal bardzo fajnie moja wiadomosc o ciazy. rowny gosc. teraz wreszcie praca ruszy z kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewikos, gratulacje :) To teraz będziesz miała kwartet wymarzony :) A happy coś się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy odezwij się bo sie martwimy... Misiaczkowa, dla kobiet w ciązy jest Aspargin on jest razem z potasem, brałam go w dwóch poprzednich ciążach od 16 tyg, nawet do 6 tabletek dziennie, on działa naturalnie rozkurczowo, magnez z potasem, ale powiedz o tym lekarzowi a robili ci ktg jak lezałas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh...jakie ja dzis przeżycia mialam.. Bylam na 13 u tego gina...był dla mnie taki nieprzyjemny..nawet ekranu mi nie pokazał ,zebym zobaczyła dzidzie...:(:(..i ogólnie opryskliwy był dla mnie..stwierdził ze płci też nie poda, bo pępowina zasłania..powiedziałam, ze moze poskacze troche..a on ze nie widzi sensu..i ogólnie wiele jeszcze inych aspektów złożyło się na to, ze wyszłam prawie z płaczem od niego... Pojechaliśmy na obiad do rodziców, a później prywatnie do lekarza pojechaliśy, zeby też spojrzał na wady serca , czy wszystko jest ok... Lekarz taki starszy,ale taki w porządku, naczytałam się zeto jest jeden z lepszych ginekologów w Polsce....no ale...obojętnie jaki by nie był..jestem zadowolona..sprawdzał serduszko, opisywał, powiedział że wszystko w porządku....każdą cześć ciała oglądał... I co mam w środku..? Duże piękne jajeczka i pisiorka!!:):)... achhh...jestem szczęśliwa....pisiorka ma bardzo ładnego;)..i jest śliczny:):):)jestem przeszczęśliwa..ale też dzis byłam taka załamana, przez tego lekarza...achh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już dodałam zdjątko mojego syneczka..do tabelki jeszcze musze się wpisać, ze synek będize;) Mikołajek moj, cycuś mamusi będize:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy no to moje gratulacje- jest tak jak marzyłaś! :) A bufonem się już nie przejmuj bo ludzie są różni ->najważniejsze, że chłopak zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×