Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Wy macie nerwa a ja wiecznie bym spała, mąż mnie podszczypuje zaczepia, bo i piersi jak nigdy i krągła ale wie, że nie możemy, staram sie jak mogę, ale sama zostaję z myslami kosmatymi i juz sny erotyczne snic sie zaczynają...jak człowiek miał wczesniej co 2-3 dzień tak bardzo to odczuwam. Nie wiem jak będzie teraz, ale w tamtych ciążach budziłam się już prawie w trakcie przyjemnych spazmów, zazdroszczę tym co mogą współżyć, więc mam tylko te smutki, bo innych miec nie mogę, juz i tak wystarczająco stresów z tym szwem mam, musi być dobrze. Już nawet po usg, mówię do mojego a ty naprawdę wszystko wiedziałeś, że dobrze? bo czasem słabo mi się robiło, tak miała daleko monitor i on był bliżej. Nawet jak na usg powiedzieli wszystko dobrze to i tak jakiś lęk w sobie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te karuzele to ja kupilam wlasnie, ale jak Ty kupilas za pol ceny to taniej niz ja :) ja ledwo jakies 40zl taniej. Poki co jedna przeyslka jeszcze nie doszla z allegro juz 2tyg i sie troche martwie czy w ogole dojdzie.. a tu jeszcze swieta i w ogole pewnie poczta nawala.. dzis sporo sprzatalismy, maz umyl okna, powiesil firanki, wreszcie jakos czysto i przytulniej sie zrobilo w mieszkaniu. ale ja sama juz po scieraniu kurzy to padam przez pol dnia i zaraz nurkuje do lozka. Mala sie rusza,ale jakos od 2dni mniej niz bylo, widocznie duzo spi i rosnie :) Nie zamartwiajcie sie dziewczyny, bedzie dobrze, wszystko sie wyklaruje pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby! Ja dziś byłąm na połówkowym i wszystko gra, dziecię zdrowe i wszystko na miejscu- oczywiście nie mogło być inaczej, nawet newr nie miałam przed tym usg. Teraz na normalnych wizytach u mojej prowadzącej bede podglądać młodego, lekarz oczywiscie zaproponował 3 badanie genetyczne ale tego już nie sponsoruje nfz, a skoro te dwa nie wykazały zmian to szkoda mi kasy. Jutro 4 weekend z rzedu dla mnie pracujący, 4 tygodnie już pracuję bez dnia przerwy, chociaż rekolekcje i r=egzaminy to było lżej bo nie trzeba było lekcji robić, ale stawić się w szkole musiałam zawsze i takie to niby wolne. pozdrawiam wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki:classic_cool: Donoszę, że nastrój mam dzisiaj przecudowny❤️ Faktycznie, poranki są mądrzejsze od głupich wieczorów🌻 I jeszcze ta pogoda:D:D:D I już niczym się chwilowo nie martwię...szkoda zdrowia i życia. Wstałyście? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki:classic_cool: Donoszę, że nastrój mam dzisiaj przecudowny❤️ Faktycznie, poranki są mądrzejsze od głupich wieczorów🌻 I jeszcze ta pogoda:D:D:D I już niczym się chwilowo nie martwię...szkoda zdrowia i życia. Wstałyście? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki:classic_cool: Donoszę, że nastrój mam dzisiaj przecudowny❤️ Faktycznie, poranki są mądrzejsze od głupich wieczorów🌻 I jeszcze ta pogoda:D:D:D I już niczym się chwilowo nie martwię...szkoda zdrowia i życia. Wstałyście? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi 2011 ..Tak,mam lezec.Ciezko z tym .Po wyjsciu ze szpitala delikatnie posprzątałam ale od wczoraj zaczęło bolec mnie podbrzusze wiec w zupełnosci odpusciłam,tyle co zrobie malej i mojemu M jedzonko i koniec,leze i staram sie bo to dosc trudne w moim rzypadku:) Nie wiem czy 40% to duzo jak na ten tydz.ale mam nadzieje ze jak pujdę we srode to nie bedzie więcej. Jezeli chodzi o zakupy to ja jakis czas temu pokupiłam buteleczki,smoczki ,gruszki i.t.p i po remącie ....nie ma:) zaginęło.Przekopałam cale mieszkanie i nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
Witam, jestem po połówkowym i u nas dziewczynka! wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie mamuski. Jak dawno mnie tu nie było, jestem strasznie zajeta, narazie do 5 maja pracuje na 2 pelne etaty i ciagle probuje gdzies wygospodarowac wolna godzinke. ale pozniej juz tylko laba... :) czytalam was co nieco i gratuluje wszystkim udanych polowkowych, a rybce510 gratuluje dziewczynki sa one ze swieca szukane wiec pilnuj swojego malenstwa :) ja ide na polowkowe we wtorek i tez bede wszystko wiedziala juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze wszystko jest w porzadeczku jest z moja dzidzia i ze jest zdrowiutka. milego wieczorka - widac kazda korzysta w ladnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba510 gratuluję córci! :) Wpisz ją do tabelki to liczba laseczek się zwiększy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
mama 8327 niewiem jak wpisac jak mozesz zrob to za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lęki w ciąży są okropne. Każda ma troszkę inny powód ale zawsze coś nas dopada. Bo to taki czas oczekiwania i niewiadomej. Ja mam ostatnio bardzo dziwne sny. Musimy jakoś z tym walczyć i nie dać się. Dziewczyny a czy wy też macie wyciek z piersi już teraz? Ja już około 5 razy miałam - zawsze w nocy i zawsze z tej samej piersi. Niby czytałam, że teraz to już tak może być ale zawsze to jakaś kolejna obawa czy aby w porządku... meeg widzę, że Ty równie "dobrze potrafisz schować" hehe ja właśnie tak mam. Zwłaszcza jak chcę, aby coś się nie zgubiło albo jest bardzo ważne to tak schowam, że sama nie wiem gdzie - a zwłaszcza pieniądze ;) ja sprzątanie przedświąteczne bardzo oszczędne bo w maju planujemy mały remoncik pokoiku więc i tak po szlifowaniu wszystko będzie do gruntownego mycia i sprzątania a poza tym święta spędzimy w Zakopanem :) ryba510 - mam nadzieję, że ja również usłyszę we wtorek - "to dziewczynka" :) _aga_ - to we wtorek obie mamy ważny dzień :) podziwiam, że tyle pracujesz. Ja z dnia na dzień działam na coraz wolniejszych obrotach i to w każdej czynności i cieszę się, że już nie muszę do pracy chodzić Właśnie chcę kupić łóżeczko - to co już pisałam - drewniane na płozach (z funkcją kołyski) model Radek II plus cały komplet pościeli, wypełnienie, ochraniacz na szczebelki, prześcieradło i oczywiście drugi zestaw pościeli na zmianę no i może jeszcze coś do wózka. Może macie jakieś sprawdzone pościele, jakieś konkretne firmy? Przyznam, że wasze opinie byłyby bardzo mi pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i bardzo dobrze że nikogo tutaj nie ma -znaczy korzystacie z pogody:-))) mamo Miłoszka no rzeczywiscie kawał drogi masz do Krakowa ale nie przejmuj się bo jakby co to naprawdę na kopernika są sprawdzeni lekarze znam dwoje dzieciaczków które od razu po urodzeniu były operowane i dzisiaj nikt by nie powiedział że były az tak chore ale nie wiem czy miałyby szansę jakby urodziły się gdzieś indziej w "zwykłym" szpitalu. no ale w twoim przypadku trzymam kciuki żebys urodziła w swoim szpitalu. Dziadek jacek- twój pseudonim rozkłada mnie na łopatki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ...Jezeli chodzi o wyciek to juz wspomniałam o tym ale odbiło sie echem:) ja tez mam,moze nie jest tego duzo ale juz jest:) A z tym chowaniem...przekpałam caaaały dom kilka razy i nic, juz nawet mama szukała i tez bez efektu:) moze jak nie bede szukac to samo sie znajdzie.Niby nie dałam za to fortuny ale jednak kazdy grosik ma znaczenie... U Was tez słonko?? chwilowo zachodzi ale wypoczywam na tarasie.Oby juz tak było. Miłego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot byle do wtorku... pracuje tyle bo jeszcze daje radę, brzuszek mam mały żadnych negatywnych objawów więc jak przydarzyła mi sie okazja wiec skorzystalam z okazji. pieniadze zawsze sie przydadza. dzisiaj ja juz po pracy ale nogi mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia___🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Ja natomiast jestem rozkojarzona do tego stopnia, że ostatnio zapomniałam, że...jestem w ciąży i na pytanie mojego mena, czy Franek mi odpowiada (imię dla młodego), wywaliłam na niego oczy i z przerażeniem zapytałam "Jaki znów do diabła Franek?" A potem zapomniałam niemal o wielkiej, 1 rocznicy mojego synka...a na amen zapomniałam o bierzmowaniu mojej chrześnicy:(:(:( Przypomniałam sobie dzień po... Nie jest ze mną dobrze:O:O:O Oj, nie jest... Mam nadzieję, że pogoda wszystkim dopisała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę nie jestem sama która nic nie pamięta, mozna mi przypominac po kilka razy a ja i tak zapomne, moj M juz wie ze jak jest cos waznego to musi to sam dopilnowac, narazie wszystko zapisuje w kalendarzyku i czasem to pomaga, ale tylko czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyłączam się do grona Zapominaczy. Czasem to jest naprawdę śmieszne ale czasem są i poważne sytuacje. Bardzo się tego bałam w pracy i niezwykle mnie to stresowało. meeg co do wycieku to mam zamiar się przygotować i jak będą takie historie w ciągu dnia również to będę nosić wkładki do biustonosza ale póki co raz na jakiś czas na nocnej koszulce przeżyje, tylko częściej pranie trzeba robić. Poza tym teraz to i tak muszę częściej prać bo się szybciej pocę dziś pół dnia przesiedziałam przed kompem bo raz szukałam tej pościeli a dwa to robię zaliczeni - projektuje stronę www i dosyć to czasochłonne jak się człowiek dopiero uczy. Na dziś mam dość - kręgosłup odmawia posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontynuując wątek rozkojarzenia...apogeum miałam po pierwszym porodzie, uwierzcie mi, w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło! Dobrze, że koleżanka z sali była kochana i przypominała mi co chwilę, że np. mam wziąć leki...wchodził lekarz i coś do mnie mówił, a ja patrzyłam na niego i kiwałam głową i ....w tym samym momencie już nie pamiętałam o co kaman, na szczęście Ewunia cierpliwie wszystko mi powtarzała, a nawet notowała za mnie i sprawdzała czy zrobiłam:O Dla pocieszenia:P już pół roku po porodzie mi przeszło, ale niemal od nowa uczyłam się zapamiętywania, czytałam w każdej wolnej chwili, rozwiązywałam tony krzyżówek (nie panoramicznych:D:D). W tym czasie moje IQ spadło chyba do 0. potem lekarz powiedział mi, że tak też bywa, niektóre kobiety przechodzą porody ok, inne fizycznie są do remontu, a ja trafiłam do grupy z fiksum dyrdum psychicznym i co ciekawe...nie ma to nic wspólnego z depresją poporodową...ale jakiś przejaw szoku na pewno to jest. My, kobiety jesteśmy niesamowite:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba510 mówisz - masz :) NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24..........................25.........01.08.2011. ......CÓRKA agneskaa.................... ...38........ 01.08 .11........... happy............................20.........01.08.2011 ......SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ......... mum to come...................28.........02.08.11...........CÓRKA PurPur27........................27.........02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11.......CÓRKA Klaudusia mikusiaaa.......................22.........04.08.11...... ..CÓRKA waneska..................... .. 26.........04.08.11.........CÓRKA ... 024sylwia.......................27..........04.08.11. ............. Żabuleńka......................23...........04.08.11...... ........ Mania1982.....................28...........07.08.11... ... CÓRKA mamuska88 ...................23...........09.08.11........CÓRKA Ewelina29......................29..........10.08.11... ..... SYNEK ryba510........................31..........11.08.11......... CÓRKA crazy_green_eye............24..........11.08.2011........ ...... misiaczkowa..................28..........12.08. 11......CÓRKA Anastazja Peska44........................28..........12.0 8.11............. OlesiaZ.........................27..........12.08.11. .....CÓRKA gosia84........................26...........13. 08.11.............. kleopatra2011...............31...........13.08.11....... SYNEK Agabi 2011...................28............13.08.11.......CÓRCIA rosica86......................25............13.08.11. .............. Bożi...........................22............14.08. 11........SYNEK Leeila.........................24..............14.08.11.. .... SYNEK hjk33.........................36...............14.08.11.. .... SYNEK Myszaa29....................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1....................27..............15.08.11. .........??? Angie S........................27..............16.08.11......... .... osti ...........................28..............16.08.11...... ........ ewikos29.....................29..............16.08.11.... 2 SYNÓW Becik-83..................... 28..............16.08.2011............. Pocahontas-1984...........27.............16.08.11........ .SYNEK Rybka1705...................24...............17.08.11.... ............... mama_dzidka................33..............18.08.11.... ......... vilia............................26..............18.08. 11........SYNEK sierpniowa mama 2011.....28..............18.08.11.......SYNEK Ninka .........................27...............18.08.11.......... ...... małp @.......................32................18.08.11.......SYN EK Mama Miłoszka..............31...............19.08.11........ CÓRCIA aga15510 ....................31...............19.08.11. ......SYNEK łazanka.......................32...............20.08.11. .....SYNEK jagódka1.....................28...............20.08.11 ............... Beti2905.....................30..............mama Aniołka.......... Izabelka_....................24...............22.08.11... ............. Grays77......................34...............22.08.11... .SYNEK Alexander koteczkowa 1984..........27...............22.08.2011............ monisiacz3k.................24...............23.08.11 .......SYNEK **TOSIA**.....................23...............23.08.11 ... aga_jabi.....................28...............23.08.20 11........... Wikula-33....................33...............24.08.11... ......CÓRKA ciotka julia..................31...............25.08.11.........SYN EK anitia.........................29...............26.08.1 1................ olin_ka .......................31...............26.08.2011......SYNE K mama8327...................27..............28.08.11... CóReCzKa szczurkowa .................34 .............28.08.2011............... annika1983..................27..............29.08.11..... ............. Mot ..........................29 ..............29.08.11 .................. kotkowa.....................28...............30.08.11.... .............. Aga...........................26...............30.08.20 11................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zapominam, ale ja zakręcona jestem od zawsze ;) Dzisiaj na mojego męża też padło ;) Zabraliśmy do domy lapka, żeby małej ww włączyć bajkę. Skończyliśmy swoje, spakowałam lapka, zabrałam małą i poszłam, on miał wziąć kompa. Siedzimy w domu, nagle małż się mnie pyta, gdzie komp, to ja mówię ty miałeś wziąć,a on do mnie a nie widziałaś czy stawiałem go koło auta na parkingu, czy zostawiłem w domu? :o No i musiałam wracać i sprawdzać, komp był w domu, tam gdzie go zostawiłam ;) Laski dostałam dzisiaj mega krwotoku z nosa, czy to jest objaw czegoś złego? Czy po prostu za dużo porobiłam, chociaż w sumie to tylko pozamiatałam, poukładałam małej rzeczy, nic wielkiego, spacerek, plac zabaw, no tak lajcikowo. W pierwszej ciąży mi się zdarzały, ale nie takie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mogę spać; za dużo miałam dziś przeżyć ->takich pozytywnych. Tak ja w pierwszym trymestrze mogłam spać za dwoje tak teraz w drugim mam energię i bezsenność za troje ;)... Misiaczkowa krwotoki to normalka w drugim trym. Widzę, że coraz więcej mamusiek ma już sprawne mleczarnie. U mnie jak na razie ani widu ani słychu po mleczku... Mnie dokuczają za to boleści pachwin i spojenia (szczególnie jak wracam ze spaceru albo z ćwiczeń) - masakra. W sobotę się spłakałam 😭... chodzi o wagę (wiem głupia jestem, a M pociesza mnie, że pięknie wyglądam i te kilogramy to dla córci - ja to wiem ale i tak złapałam doła) odżywiam się racjonalnie ani nie głodzę ani nie obżeram a kilogramów przybywa. Dla mnie to szok bo całe życie staram się dbać o linię a tu coraz bardziej okrągła jestem. :( Dziewczynki ja wam się wcale nie dziwię, że troszkę zapominacie (przecież Wy macie tyyyylleee spraw na głowie - praca, dom, dzieci, ciąża i niektóre remonto- przeprowadzki); Ja jak idę do lekarza zapisuję sobie wszystkie sprawy i pytania na kartce bo inaczej zapomnę się zapytać a jak lekarz coś zaleca to proszę żeby mi to zapisał. U mnie lista spraw i zleceń wisi na lodówce z resztą lodówka u nas służy jako komunikator pomiędzy M a mną :). A dziewczynek jest już 14 na 18 chłopców. Różnica maleje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą prosić o dopisanie Franka? DziadekJacek...33...19.08.2011...będzie Franek! Dziękuję, nie ogarniam porządkowania tabelek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka po weekendzie.Ja wczoraj sobie odpoczywałam bo cały tydzień miałam to sprzątanie po remoncie.W sobote jeszcze umyłam okna,zmieniłam firanki i miałam dosyć.Ale nareszcie nie mam w domu kurzu ale niestety w maju zacznie się ciąg dalszy.Dziś mam jeszcze trzy okna do zrobienia i do świąt już nic nie tkne( chyba)bo znając mnie to sbie jeszcze coś wymyśle.Zależy mi aby wszystkie remonty skończyć do sierpnia i potem zajmować się tylko maleństwem.Jest ciężko z kasą,wszystko strasznie drogie,nie wiem jak wydolimy finansowo a tu jeszcze telewizor mi się popsuł i muszę kupić nowy,masakra.Ale na zewnątrz super pogoda od samego rana, mam nadzieje, że tak się utrzyma.Pozdrawiam serdecznie i słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Chciałabym się do Was wprosić :) choć nie czuje się tutaj jako nowa , bo czytam Was od samiutkiego początku , no ale jakby nie było to Wy mnie nie znacie, ale wiem że chętnie przyjmujecie nowe mamusie :) Ja mam termin na początek sierpnia i dopisuje się do tabelki jednocześnie zasilając armie chłopaczków. Na początku muszę się zsolidaryzować z mama8327 bo ja też strasznie cierpie z powodu bólu w kroczu. Mnie lekarka powiedziała że synuś musi mi uciskac na jakiś nerw i poprostu dlatego mnie boli. Ja natomiast dużo czytałam i z tego co dziewczyny pisza to jest rozejście spojenia łonowego . Ból odczuwam od około 2 tygodni (jestem w 25) i niestety nasila się. Nieraz poprostu nie mogę iść tak mnie boli, najgorsze też są noce, kiedy śpie i chce się odwrócic z boku na bok to poprostu cholernie boli i do tego dochodzi ból bioder :( Czytałam że to będzie się utrzymywać do końca , a nawet i po porodzie może trochę trwać :( Pozatym czuje się bardzo dobrze, jeśli chodzi o płyn w piersiach to już mam go od ok miesiąca , ale nie jest to samoistny wyciek , tylko jak naciskam to wtedy troszeczkę wypływa . Z tego co czytałam to niektóre z Was mają już sporo rzeczy kupionych , ja natomiast się powstrzymuje bo czeka mnie remoncik pokoiku dla chłopaków i po dopiero wezmę się za kupowanie, jedynie, a może aż co mam to łóżeczko po moim synusiu no i sporo ubranek . NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24..........................25.........01.08.2011. ......CÓRKA agneskaa.................... ...38........ 01.08 .11.......... happy............................20.........01.08.2011 .......SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11...........CÓRKA PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11............CÓRKA Klaudusia mikusiaaa.......................22.........04.08.11...........CÓRKA waneska..................... .. 26.........04.08.11...........CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23...........04.08.11........... ninka.29........................29...........07.08.11...........SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11...........CÓRKA mamuska88 ...................23...........09.08.11...........CÓRKA Ewelina29......................29..........10.08.11............SYNEK ryba510........................31..........11.08.11.............CÓRKA crazy_green_eye............24..........11.08.2011.......... misiaczkowa..................28..........12.08. 11............CÓRKA Anastazja Peska44........................28..........12.0 8.11............ OlesiaZ.........................27..........12.08.11. ...........CÓRKA gosia84........................26...........13. 08.11............ kleopatra2011...............31...........13.08.11.............SYNEK Agabi 2011...................28............13.08.11.............CÓRCIA rosica86......................25............13.08.11. ........... Bożi...........................22............14.08. 11............SYNEK Leeila.........................24............14.08.11.............SYNEK hjk33.........................36.............14.08.11............SYNEK Myszaa29....................28.............15.08.11............ Pandzia_1....................27.............15.08.11. ..........??? Angie S........................27.............16.08.11............ osti ...........................28.............16.08.11............ ewikos29.....................29.............16.08.11............2 SYNÓW Becik-83..................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984...........27.............16.08.11............SYNEK Rybka1705...................24.............17.08.11............ mama_dzidka................33.............18.08.11............ vilia............................26.............18.08. 11...........SYNEK sierpniowa mama 2011.....28.............18.08.11............SYNEK Ninka .........................27..............18.08.11........... małp @.......................32...............18.08.11...........SYNEK Mama Miłoszka..............31...............19.08.11..........CÓRCIA aga15510 ....................31...............19.08.11. ........SYNEK łazanka.......................32...............20.08.11. ........SYNEK jagódka1.....................28................20.08.11 ........ Beti2905.....................30...............mama Aniołka.... Izabelka_....................24................22.08.11......... Grays77......................34................22.08.11.........SYNEK Alexander koteczkowa 1984..........27................22.08.11......... monisiacz3k.................24................23.08.11 ........SYNEK **TOSIA**.....................23................23.08.11 ........ aga_jabi.....................28.................23.08.11........ Wikula-33....................33................24.08.11.........CÓRKA ciotka julia..................31.................25.08.11........SYNEK anitia.........................29.................26.08.11........ olin_ka .......................31.................26.08.11........SYNEK mama8327...................27.................28.08.11.........CóReCzKa szczurkowa .................34 ...............28.08.11......... annika1983..................27.................29.08.11......... Mot ..........................29 .................29.08.11 ........ kotkowa.....................28.................30.08.11......... Aga...........................26.................30.08.20 11...... Dzisiaj w końcu mamy przepiękną pogodę , idealną na spacery , życze Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim mum to come może troszkę przesadziłam z tą połową ceny za karuzelę, wyjdzie mnie 90 zł z przesyłką co do moich dołów ja jestem załamana moją wagą 22. tydzień 9,5 na plusie, już nie raz przez to płakałam... ale co mam zrobić... trudno najwyżej w 40. będę wyglądać jak wieloryb :( moje maleństwo prawie nie dawało znać przez weekend, oczywiście już mam stresa, ale troszkę sobie tłumaczę, że to może przez to, że się trochę napracowałam na działce i może dzidzia była zmęczona tak jak mama... jutro połówkowe...wieczorem.... to jeszcze tyle czasu, trzymajcie kciuki ;) aha jeszcze jedno co do tej poduchy tańsza wersja, firmy Ty i My, ogólnie nie mam porównania z innymi, ale wydaje się w porządku tylko ja chyba nie umiem z nią spać, nie potrafię jej ułożyć tak żeby podtrzymywała kręgosłup, dziś się nią "owinęłam" i jakoś przetrwałam noc, może to kwestia przyzwyczajenia, tylko mój mąż mówi, że przez nią nie ma już miejsca dla niego i chyba przejdzie spać do drugiego pokoju hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
aga jabi nie martw się. Ja mam 23 tc i 8 kg na plusie. Nie mam pojęcia dlaczego waga tak szybko idzie mi do góry. Też zaczynam się martwić co będzie przy końcówce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze Was zapytać czy Wy też macie takie wahania nastroju? ja to jestem zła na siebie, że jestem teraz wredna, niemiła, na wszystkich krzyczę, szybko się denerwuję i nie potrafię tego opanować, wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi wszystkie smutki wyrzucamy za okno, zobacz jak piękny jest dzisiaj dzień ! :) uśmiechnij się i niczym się nie przejmuj, dla pocieszenia powiem Ci że ja przytyłam już 13 kg a jestem w 25 tyg i gdzie tam do końca, też się bardzo tym stresowałam i nawet lekarka mnie dołowała bo co wizyte też się o to czepiała , ale w końcu dała spokój i ja też wyluzowałam , najwazniejszy jest teraz dzidziuś a o wage będziemy się martwić później, w pierwszej ciąży przytyłam tylko 9 kg , ale teraz jest inaczej no i trudno :) usg połówkowym się nie przejmuj , na pewno będzie wszystko dobrze, a dzidziuś pewnie jest teraz mniej aktywny bo spi sobie i rośnie albo baraszkuje jak mamusia śpi :) miłego dnia i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×