Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

pocahontas moj nawilzacz tez tak nisko dmucha ale stawiam go zawsze gdzies wyzej tylko i tak para opada nisko ale juz nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoja- spoczko:) i tak najwiecej tu gadamy na najbardziej ineteresujace tematy, czesto tez trafia sie imprezka takze tu jest najatrakcyjniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki Martynka zaprasza na ciacho (no dobra są naleśniki z białym serem lub do wyboru z dżemem brzoskwiniowym) i winko KOŃCZYMY DZIŚ 6 MIESIĘCY Vilia może razem poświętujemy bo Bartuś też jubilat ;) Zoja zapraszam na twoją pierwszą kafe-imprezke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia niestety nie jest to okres składkowy, urlop macierzyński również. Zresztą jak dostaniesz PIT11 to zobaczysz ile składek odprowadzono na ubezpieczenia społeczne. Taki nasz los. Dlatego mi.in. kobiety dostaną w przyszłości niższe emerytury. Tak ostatnio sobie myślałam że dla niań jest program rządowy i składki są finansowane przez budżet państwa. To dlaczego na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym dla mam nie ma takiego programu. Ja czytam ze moja emerytura to będzie góra 40% tego co teraz zarabiam. I zaraz ciśnie się pytanie: jak żyć Panie premierze. Pewnie za te 35 lat pracy które mnie czeka - oczywiście jak dożyję, też będę je zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bardzo proszę i to jeszcze takie domowej roboty z "balona" od Teścia ;) porzeczkowe z czymś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia dobrze ze sie odezwalas bo juz sie martwilam co sie z Tobą dzieje:) Dobrze ze nożka sie goi. Ja tez chetnie poświetuje tym bardziej ze jest okazja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja - Witam Cie. Pytaj o co chcesz, ja przezylam najgorsze chwile maleństwa dzieki tym własnie mamusiom ,ktore mi wiele doradzily;) KOLKI RULEZ ;D;D Dziadku, - no jak to 1/3 ?!! no wez bo sie przerazilam że głodze małego. To jest co 3h praktycznie, ksiązkowo? ;) A jesli chodzi o butle w ml to mleczko to 6, 10 i o 16 jest 180ml a o 20 jest 210ml. pocahontasq - moj nawilzacz stoi na komodzie zaraz przy lozeczku i fajnie do gory wydmuchuje pare a ze jest pod skosem ustawiony to wpada prosto do lozeczka. Mam taki http://alergia.med.pl/nawilzacz-ultradzwiekowy-rubber-jonizator-obudowa-silver-nano-p-4480.html Moje dziecie nie mialo dzis drzemski o 17 bo tatus wrocil z delegacji i go meczyl zabawą i marudzil mi o 19 juz ;/ Odpadl przed 20, wiec pobudka poranna czeka tatusia TNKS - gdzie tam siedzisz i sie martwisz sama??!! Popisz no sobie z nami, ulży ci no . DJ - takie machanie łopatą przeciez wpływa na sylwetkę;)a chciałas schudnac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec DJ na fitness nie musisz jezdzic do miasta;) masz za free, a ja to sobie moge po betonie łopatą powalić bo u mnie sniegu juz prawie nie ma ;)))) Cieszę sie z tego faktu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolejny dzien na diecie ale tak bym sobie zjadla bułeczke albo cos innego a tak to moge sobie tylko popatrzec... ide sie pociesze czyms dietetycznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wode w nawilzaczu zmeniamy co drugi dzien wieczorem. Gratuluje 6 miesiecy. Oj winko jak ostatnio degustowalam,to ciezko mi bylo na drugi dzien. Pepsi i wodka plus cytrynka-komu komu ,bo ide do kuchni? Tnks- oliwia jak miala 3 lata to pierwszy raz zachorowala na zapalenie krtani i niestety to ciagle powraca co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 jeśli tak to Franek wpinkala jadłospis z 3 książek każdego dnia:D:D:D Wiem, że Twoje dziecię je książkowo, a waży chyba więcej od F? Może mój Pan Dziadzia ma apetyt smoka i tyle. To nowy wymysł Bronka...Franek jest Panem Dziadzią, a on Panem Misiem:D:D:D:D Schudnąć nie chcę, bo ważę mniej niż przed ciążą, ale zgadzam się, że każda praca nad sylwetką, nawet machanie łopatą, jest na wagę złota. A moje spodnie....wszędzie luźne tylko w pasie uwierają...:O ale uklepie się w końcu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lac lac ale lece zafundowac prysznic mojej malej. nie chwalilam sie ale od niedzieli juz nie w wannie ale pod prysznicem sie kapieli. mala uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dawac% napije sie symbolicznie za jubilatów:-D próba chrupkowa za nami dziecię pochłonęło 4 ( m mnie przystopował ale tak ładnie jadło:-D) mamunia zjadła pół duzego opakowania, pies tez pomagał. gdzie wy te chrupki przechowujecie? bo one chyba pod wpływem powietrza szybko się robią takie gumowate? dziadek ŁAŁ ale bedziesz miała muskuły:-D jeszcze pare lat i chłopaki cię wyręczą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chwilowo zostaje bo mala mi usnela na raczkach. tak wiec pierwszy toast za jubilatow....... chlup.... 100lat zyczymy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja okresu nie mam juz 15 miesiecy juz nie pamietam jak to jest. vilia dobrze ze juz ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D zdrówko zdrówko:D Ja niestety juz odpadam, jakas padnięta ostatnio jestem, udaje sie do łóżka z lekturą. Dobrej nocki 👄👄 cmok cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poproszę %. Mąż w pracy, dziecię zasnęło o 19. A ja sama :( Smutno tak samej w domku w piątkowy wieczór. Tymkowa na FB dała link do fajnego twistera obrotowego do ćwiczeń. Już wylukałam go na allegro: http://allegro.pl/twister-obrotowy-trimmer-z-masazerem-steper-hit-i2092889536.html Zoja te krzesełka fajne, ale ja myślę o takim z którego później można zrobić krzesełko i stolik. Sto lat wszystkim dzisiejszym półrocznym solenizantom. Biźniaki ewikos chyba dziś też świętują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macierzyński zaliczamy do stazu pracy bo przeciez skladki do zusu sa odprowadzane. A jezeli chodzi o zwolnienie lekarskie powyżej 30 dni to reguluje to kodeks pracy chyba :) kurde z komóry pisze i tak dziwnie jakos. Zoja witam rowniez wznosze toast za półroczniakow chlup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lece juz naprawde.... kolejny toast za zdrowie i cierpliwosc dla wszystkich mamusiek ;] chlup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo emerytur to czy my wogole wiemy jak one beda naliczane za 30 lat i kto je bedzie wyplacal? Wszystko moze sie zmienic. vilia dobrze ze juz z nogą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×