Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS, to ładne kary masz dla męża ;) A z mleczarniami szalejesz kobieto :D ja wczoraj przez cały dzień udoiłam połowę tego co Ty :o Zmiany na skórze żywoczerwone. Na 9tą idziemy do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga!!! vilia- trzymam kciuki za bartusia, mam nadzieje ze z jego zdrowkiem bedzie dobrze.odezwij sie jak wrocisz gdzie jestesta??? ciotko czego nic sie nie odzywasz? jak tam synek znajomych? pokonal wirusa? TNKS amber, mt78 _aga_ aga15 pocahontas a reszta chyba w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks co do folii to nawet jescze nie patrzylam czy ona jest na 100% pasująca, nie pamietam gdzei kupilam ale chyba gdzies w markecie bo to jeszcze za czasow wojtka ale mam ja gdzies w bagazniku caly czas ;) Nie mialam okazji jej przymierzyc ale jest duza. A tam na all sa rozne rozmiary uniwersalnych? Moze lepiej pojedz gdzies do marketu i przy okazji kup bo na all to moze sie nie oplacac z przesylka. u mnie pogoda bez zmian:( normalnie depresja!!! wieje jak cholera, zimno i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mój internet wariował w sobotę, wczoraj mnie nie było. troche doczytałam ale nie lubię z wami pisac "u kogos' mały cóz wirus pokonany badania się przeciagają a mnie krew zalewa bo z jednej strony sami mówią że szybko szybko po czym w ogóle się nie spieszą:-((( pocahontas dobra rada z tym psychologiem, aczkolwiek rodzice pewnie z niej nie skorzystają bo jedno z nich wykonuje ten ze zawód. a teraz cos napisze nie do was, musze to wyrzucic: "szwagierko droga ciesz się że mnie wczoraj zatkało, ale jeszcze raz rzucisz do mnie takim tekstem a propos tej sytuacji to dostaniesz dosłownie po ryju. chociaz podobno kobiet sie nie bije ale mam to w dupie.mnie ulzy a ty się dwa razy zastanowisz zanim cos powiesz.jak chciałas mnie dogryzc to ci sie udało. dziewczęta ja się juz nauczyłam że jak kupuję czapke 'bez dziecka" to nie mierzę tylko obwodu głowy ale tez głębokosc czapki. bo juz ze dwa razy kupiłam obwodowo dobra ale za płytką. banany "surowe" daje juz długo nic sie nie dzieje . musze spróbowac tego gotowania jak lady morel bo przez to uczulenie na jabłko wybór deserków dla małego mam mocno ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ale dzień :o Nie umiałam się zwlec z łżka :o Dopiero zeszłam na dół z mała :o Vilia pisz jak Bartuś!!! Lady no nie opłaca się kupowac na all bo kosztuje to 9 zl a przesylka 10 :D ale pytam czy Twoja "uniwersalna jest dobra" bo te które ogladaalam to tak ledwo naciagniete na parasolki :o Ide Makatke dokonczyc przy kawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps wszystkiego najlepszego dla wszelkich jubilatów z soboty- niedzieli 🌻 🌻 🌻 i imprezka jakas miała byc wczoraj? hęęęę? pocahontas babcia miała duzo szczęscia tetniaki z reguły jak pekaja to nie idzie człowieka odratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ciotko mów czym Cię szwagierka wkur...? A jak coś - ja z chęcią jej przyjebie w zęby jak trzeba :D ucze się walić z bani a nie mam na kim trenować :p Makatka przeczytana - troche się zawiodlam bo myslalam że cala będzie smieszna a tu się okazuje że ona mi się kazala zastanowic nad tym i nad tamtym... I to w niedziele wieczorem gdy ja taka zmeczona? Ale warto! Fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja se na razie odkurzylam na gorze ale jeszcze caly dol mi zostal. Kurde, kupilam te czapki u tego faceta na all, no mam nadzieje ze bedzie dobra bo juz mnie szlag trafia z dopasowaniem czapki. Mam kilka dla jednego i drugiego dziecka ale zawsze cos jest nie tak. tnks- ja sprawdze moja folie popoludniu to Ci powiem, teraz m wzial akurat samochod z folią;) ja tez nie chcialam nic mowic o tetniakach ale nie tak dawno mama mojej kolezanki miala to samo, niestety nie przezyla:( To jest straszne, tak nagle mozna umrzec Ja w koncu nie kupilam ksiazki bo nie chcialo mi sie jechac wczoraj, wyciagnelam z polki Rozważna i Romantyczną i zaczelam czytac, ale po tą co piszesz tez siegne z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to jest bardzo wazny organ jak juz on jest zaatakowany to szans nie ma żadne przeszczepy nic i bla bla bla bla bla. na miejscu rodziców tego dziecka to skupiłabym sie na szukaniu mu miejsca w hospicjum. co wy sie tak przejmujecie? tu szanse sa znikome."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Girls 🖐️ Lady wiem coś na temat tej pogody:O W sumie w tych samych okolicach jestem:) Kurcze tak wiało w nocy, że myślałam że okna powywala:D Jak tu iść z dzieckiem na spacer jak nawet samej mi się nie chce nosa za drzwi wystawić? Lady nie zazdroszczę takiej podróży:o Chociaż jak my na święta BN tu jechaliśmy to mała super zniosła podróż, a teraz jakby diabeł w nią wstąpił:O TNKS a tam od razu na obczyźnie:) U swoich:) Chociaż szczerze to już się odzwyczaiłam:) Wikula jak tam Martyś? Temperatura się utrzymuje? Moja mała w zeszłym tygodniu przechodziła 3dniówkę. 3 dni gorączki i na 4 mega wysypka. Miała do tego czerwone gardło i lekki katar:( Trzymam kciuki żeby mała szybko wyzdrowiała:) Vilia jak Bartuś? Daj znać jak wizyta u pediatry. Moja Nikolka też po chorobie ma słaby apetyt. Też mnie trafia bo wciskanie jedzenia jest na siłę i najlepiej jej wchodzi "na śpiocha". Także wiem co przeżywasz:O Aga Jabi zdecydowałąś sie na inhalator? Polecam jeszcze ten z linka ponizej jest 100 zł tańszy, a w zasadzie niczym się nie różni od mojego:) Jakbym miała teraz kupować to wzięłabym ten. Moja mała też kiedyś miała taką sapkę, ze w nosku i gardełku jej tak charczało, ale już nie ma tego. http://allegro.pl/inhalator-philips-respironics-family-medel-thermo-i2218686299.html Co do czapek to zgadzam sie z ciotką 🌻. ja ostatnio kupiłam Nikoli czapkę. Obwód ok, nawet troszke większa, a niestety za płytka :O A zastanawialam sie nad większa, ale kobitka w sklepie mnie przekonała, że ta na 6 miesięczne dziecko będzie dobra a nawet za duża, a tamta jest na roczne:O Kurde chyba na roczne chińskie dziecko:O Cioteczko trzymaj sie 😘 A szwagierkę możemy do lasu wywieźć jak coś pyskuje :D Albo do piwnicy Pocahontas to nabierze rozumu:):):) Dziewczyny ja też poproszę o fotki Waszych maluszków:) Plissss:) Odwdzięczę sie zdjęciami Nikolki:) amber_11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko! szok, jak mozna tak mowic i w ogole nawet myslec. Nie dziwie sie ze tak reagujesz... ma tupet Twoja szwagierka!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - a że tak zapytam - szwagierka jest w temacie na tyle biegła by takie teorie wygłaszac? Jest ekspertem w tej dziedzinie? Jeśli tak, to powiedz jej, żeby popracowala nad formą przekazywania informacji :o nawet jeśli mialaby 18 zmysl i mogla ze 100% pewnoscia wiedziec że nie mozna pomoc w taki sposób to powinna inaczej powiedziec w jaki sposób mozna... A haslo "czym się przejmujecie"? Hmmm pojebana jest? Daj namiar, skocze jej przyjebac bo faktycznie trzeba! A przeszczep z tego co się orientuje zawsze jest wyjsciem!!! Możesz zdradzic o jaki narzad chodzi? Wątroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie dziwie Ci się, że nie chciaoci się ruszac :o ja z mala na zakupy pojechala ale bardzoooooooo niechetnie :o Amber mowie o obczyznie bo ja ostatnio bylam na osiedlu na ktorym się wychowalam ( nie mieszkam tam od 7 lat) i doszlam do wniosku, że choć miejsca są "moje" to swiat już nie mój i nieodnalalzabym się tam dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Primo: Byliśmy u pediatry. Bartuś przez miesiąc przybrał tylko 50 gram. Tzn. pewnie przybrał więcej, ale teraz schudł. Sugeruję się pomiarem na tej wadze z przychodni bo mam porównanie danych a nie waga szpitalną. Nie jest źle. Przez tą chorobą pewnie zgubił to co przybrał. Do tego do końca tygodnia jesteśmy na diecie bezmlecznej - choć pediatra powoli zaczyna wątpić w uczulenie na mleko. Potem mam zacząć ja jeść produkty mleczne i jeśli nic się nie będzie działo to wprowadzać jemu :) Mam mu na siłę nie dawać jeść. ewentualnie na śpiocha, ale na dłuższą metę to też nie metoda. Ponoć taki brak apetytu może potrwać nawet do miesiąca!!! Secondo: Nie wiedziałam, ze jak się jest na urlopie to opieka na dziecko się nie należy (choć to niby logiczne - widać u mnie z logicznym myśleniem kiepsko). Ale mimo wszystko zrobiłam tak, ze wrócę do pracy dopiero po świętach :) Mimo, ze powinnam w środę :o ciotka, olej szwagierkę. Choć zdaję sobie sprawę, ze to wku... Ja bym chyba nie wytrzymała i jej przywaliła. Ale szkoda Twojego zdrowia na taką osobę. Skoro ona na miejscu tych rodziców by tak zrobiła... no cóż..nie chciałabym mieć takiej matki, która stawia już nade mną krzyżyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze: terzo: Jak pediatra zobaczyła, gdzie mały miał wkłuty wenflon to tylko powiedziała pod nosem: "Niemowlakowi w takim miejscu?!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jeszcze nie w pracy, miałam wracać jutro, ale wzięłam jeszcze tydzień urlopu. Dziś w nocy kolejny mały sukces. Młody mi się budził z płaczem, a właściwie nie budził się tylko płakał z zamkniętymi oczami. Do tej pory aby się uspokoił musiałam brać go do łóżka i dawać pierś. Dziś w nocy wstałam i dałam mu smoka, zassał i zaraz zasnął. Druga pobudka to samo. Pierś dostał dopiero o 6, gdy obudził się już całkowicie. Teraz też śpi, troche pomarudził w łóżeczku i gdy już widziałam że oczy mu się zamykają i już tylko szuka cyca dałam mu smoka i zaraz zasnął. A my wczoraj dołączyliśmy do 7 miesięcznych bobasów i mamy już 6 ząbków. Co do czapki to teraz na wiosnę kupiłam coś w tym stylu: http://polo.firmy.net/czapka-chlopieca,D27T.html Z tej samej firmy w sklepie płaciłam 19 zł.Wzięłam rozmiar 46 i jest trochę luźna, myślę ze będzie dobra również jesienią bo sie dobrze rozciąga. Mam dla niego fajną taką "dorosłą" z daszkiem rozm. 44-46 i jest już mu ciasnawa. Na jednym ze zdjęć które rozsyłałam ma ją ubraną. Więc na lato kupiłam w Tesco świetną z Disneya z daszkiem i taką fajną ochroną na kark, którą można podpiąć przecenioną z 29 na 8,70 coś w tym stylu: http://allegro.pl/czapka-z-daszkiem-44-46cm-little-explorer-i2230191844.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noooo...Jak ja wróciłam to Was wywiało :P Drzemki zaliczacie po tej pobudce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, łaaaaaaa 6 zębów :D My nadal w grupie bezzębnych z TNKS, HJK i As :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia a Martynka Wikuli ma już 8 ząbków. To już prawie cała "szuflada" jak mówi mój znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) Ładnie ładnie :) Ciekawe, który maluch się teraz wykruszy z klubu bezzębnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia spróbuj mu dawac sinlacka na wodzie się robi a dzieci na tym przybieraja ładnie. na temat szwagierki moge się wyzalic w sumie tylko tutaj bo mój m traktuje ja jak córkę i nawet pozartowac na jej temat z nim sie nie da, słyszał nasza rozmowę wczorajszą ale słowem się nie odezwał. ona nie jest taka zła tak nie mogę napisac ale chyba ma takie mechanizmy obronne że swoje emocje gdzies tam kumuluje w środku a na zewnątrz ma taka postawę jaką ma. ale pojechała bo bandzie ostro. znam ją długo i do tej pory ustawiłam ją do pionu raz jak parę dni po powrocie ze szpitala z małym zadzwoniła i powiedziała że przyjedzie i zrobi porządek z moim psem ( wszyscy sie balismy jak przyjmie dziecko) żeby własnie nic dziecku nie zrobił. zjebałam ją wtedy z góry na dół ze porządki to sobie moze ze swoim psem robic nie z moim i chyba jak cos będzie nie tak to ja od tego jestem zeby zareagowac a nie ktos mi bedzie porządki załatwiał. pierdalnęłam na koniec słuchawka i był spokój. ma laska wiedze medyczną ale na Boga nikt jeszcze nie mówi o przeszczepie to ostatecznosc wszyscy mamy nadzieję że znajdzie sie inna metoda. TNKS zgadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) vilia- czyli wiesci dobre:D z jedzeniem sie nie przejmuj, jest zdrowy wiec apetyt na pewno wroci. Mi tak sie od razu wydawalo ze u was ta skaza to cos naciagana jest, pewnie dostal chwilowego uczulenia od czegos innego i wkucie tez wina niedoswiadczonej pielegniarki:P Kupic dobra czapke nie jest prosto, ja juz sie przekonalam ze czapka musi miec wiazanie i musi zakrywac uszy. Jak nie ma tego to jest do d... Teraz kupilam takie i mam nadzieje ze sie nie zawiode Amber zaraz wysle zdjecia i czekam na odp. sprawdzaj poczte. http://allegro.pl/show_item.php?item=2225113137 http://allegro.pl/show_item.php?item=2235114113 http://allegro.pl/show_item.php?item=2226366606 ostatnio kupilam wojtkowi tez taka fajna czapke z daszkiem ale ocieplana, niestety za duza i mu lata na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa vilia ! Mialam pisac!!! Rozwaliłaś mnie na drobne tymi fotami :D te z tymi słuchawkami są obłędne po prostu :D Aga witajcie w gronie 7 miesieczniakow :D i gratuluje sukcesow :D Co do zebow to u nas wciaz one "idą" :D tylko że bardzo powoli heheheheh Vilia to bardzo dobre wiesci że to nie skaza ;) choć szczerze od początku tak obstawialam... Skaza raczej szybciej "wychodzi" a gluten podajesz? Długo Bartus ma te plamy? Zmienialas kosmetyki? Macie zwierzaki? Wiem, wiem - milion pytan do :Dhehehe Ps. My też mamy sukcesy - Kali pije co jej dam :D wczoraj soczki bananowy i jablkowy pila a dziś herbatke z melisy z sokiem jablkowym :D wczesniej wszystkim plula a teraz wszysatko pije w ilosciachj hurtowych i się dre jak jej się skonczy... Oczywiscie butelke musi trzymac sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×