Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aloha!!! U nas dzis nie wieje, hurra!! pojde w koncu na spacer! zaraz mi bateria padnie wiec napisze wiecej jak zejde na dol i sie podlacze do kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie co tu dzisiaj jak was duzo, a myslalam ze bede pierwsza hehe Kacper spal do 5 rano w lozeczku,potem zabralam go do lozka,bo musialam ciuszki mu przebrac,mial mokry boczek i szczerze mowiac stesknilam sie za nim. A teraz spiewa mi od 7. Uciekam "Julke" ogladac,bo wczoraj przegapilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Nadrabiam, jestem na 646 str.nie mialam kiedy zajrzec... tnks smakowalo smakowalo, jak zdaze to ugotuje mu zaraz jajko i dzis tez dostanie, a jak nie to jutro amber wlasnie mialam pisac, ze drogi ten inhalator,ale doszlam do wpisu z tanszym linkiem, pozniej popatrze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dekoracje naprawde super ale ja na razie nie kupuje gdyz stweirdzilam ze i tak za duzo ostatnio wydaje:O Na pewno kiedys kupie taka miarke wzrostu drewniana tnks- te puzzle piankowe to pisala tymkowa pamietam a pocahontas odradzala w ogole, ja tam nie kupuje bo to nie jest mi potrzebne MT78 mam maclarena model triumph, jestem zadowolona bo prowadzi sie lekko, jest zwinny, typowy miejski wozek. Dla mniejszych dzieci to na pewno ten model techno co patrzylas. Te maclareny maja tylko jedna wadejezeli chodzi o budowe, jest tak wyprofilowany ze kiedys jak wojtek kiedys zaczal wchodzic na oparcie a ja akurat tego nie zawazylam to wozek sie przechylił a on zaryl normalnie o beton! To jest jedyna wada tych wozkow, ale to tez byla moja wina bo go nie upilnowalam wiec polecam naprawde bo z tych małych spacerowek te sa chyba najlepsze! Wiem ze olinka ma ten wlasnie model techno, moze sie pojawi to powie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem ze olinka chwalila. Moja tez tak spiewa ze juz chyba wszyscy w bloku wstali. Poszlam spac z bolem glowy i wstalam z bolem masakra jakas.ta pogoda mnie wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze katar mi minal to wczoraj wywalilo mi dwie opryszczki na ustach a dzisiaj mam trzecia do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - ja mam puzzle piankowe nie mialy tego symbolu E-71 co _aga_ pisala, tylko mialy znaczek certyfikatu E. no i po otwarciu wogole nie bylo nic czuc. takze moje dziecko kula sie po nich. Powiedz jak szybko dziala bepanthen, bo ta masc co ja kupilam niby pomaga plamki sa mniejsze ale jeszcze nie zeszly. I jak czesto smarujesz bo ja rano i wieczorem. moze kupie ten bepanthen tylko mala tubeczke na probe. Vilia - a jak u was bepanthen cos pomaga Bartusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i. Ja smaruje raz dziennie pupe i raz na jakiś czas buzke, a jak miala tak buzke zaognioną to smarowalam 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka, a czym tu się stresować? Dzieciaczków tu na forum jest więcej :) Nam pediatra powiedziała, ze pierwsze powinny wyjść do roku dziecka, ale czasem zdarzają się nawet później. Także luzzz :) Wikula, oszalałaś już? Bo ja tak.... Chyba do wariatkowa mnie odwiozą... Mały dziś znów zaczął w nocy gorączkować. RAno temp. 38 st. Mamnadzieję, ze totym razem zęby, bo chyba osiwieję... Kupy normalne. Tylko jest mega marudny. TNKS, M dawał wczoraj małemu Sinlac na moim mleczku...Ja musiałam wyjść, więc nawet nie wiem jak przebiegało to karmienie. Mały zjadł całe 25 ml :o Pocahontas, widziałam wielu ludzi naprawdę po ciężkich operacjach głowy (tętniaki, guzy...) i ludzie dochodzili do siebie. Czasem nawet nie było żadnego śladu w ich zachowaniu i życiu, ze byli po tak ciężkich zabiegach. TAkże tutaj też będzie dobrze :) Ja puzzli piankowych też nie mam i chyba kupować nie będę. Jakoś odstraszają mnie... A u małego w pokuju jest dywanik, więc kładę go na dywanie. W dużym pokoju z kolei na panelach albo na macie. Na razie mały sam siedzi ale nie pełza, nie raczkuje (ewentualnie kręci się w kółko ;) ). MT, Bepanthen na te zmiany za bardzo nie działa, tzn. natłuszcza pięknie, ale zmiany nie schodzą. Za to pupę wygoił. I mam zamiar posmarować dziś nim buźkę, bo jakiś taki czerwony jeden policzek (takie krostki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas, ja mam jeszcze do Ciebie pytanie. Pisałaś, ze Oliwia też była na Nutramigenie. Czyli alergia na mleko. Potwierdziła się? Jeśli tak, to wyrosła z niej, kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmaruje jeszcze przez kilka dni zobacze moze sie wygoi. Vilia - moja stasza byla na nutramigenie odkad miesiac skonczyla ale ona uwielbiala to mleko. Pani dr stwierdzila ze ma skaze bo cala buzke miala w krostkach.jak juz miala ponad roczek to kupowalam mleko kozie u rolnika i z woda rozcienczalam i tak jadla. nawet nie pamietam kiedy jej ta skaza minela, a moze jej nie miala? bo wtedy zadnych badan nie zrobili. wiem ze tu w DE z takimi objawami to by stwierdzili ze to normalne u niemowlakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc poranne ptaszyny. u mnie iscie wiosennie w kwestii garderoby małego. ufarbowałam mu 3/4 pieluch tetrowych na jasną zieleń:-D :-D :-D nie licząc białych (kiedys rajstopek) śliniaków itp. robota lubi głupiego idę odwracac ten proces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - kupilam w sklepie takim dla dzieci gdzie masz i wozki i mebelki, butelki, zabawki. nie pamietam firmy ale wiem ze producent austyiacki byl, ale wyprodukowane made in china.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie już też dziś nie pada i nie wieje i nawet słonko wyszło ale jest zimno tylko 8 st.Amber córcia ma śliczne włoski.Mój dalej buntuje się na mleczko o innym piciu nie mówiąc,wczoraj aż 20ml przez cały dzień herbatki wypił,masakra.Kupowałyście coś maluchom na "zajączka" bo sama nie wiem co mu kupić a starsza dostanie to on tez powinien,żeby była równość.Zmykamy na spacer bo strasznie mi tu marudzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa dzieki za wsparcie. A oliwia wyrosla ze skazy calkowicie vhyba do 2 roku zycia. Tylko ze pna tez nie miala tych testow co teraz Kacper mial robione. Ja bepanthenem smaruje malemu buziaczka 2razy dziennie i na wieczor pupke. Nawet nasz kochany pan dermatolog (on wyleczyl straszny stan skorki malego) swoje malenstwo smaruje na buzi tylko bepan... Wiec ja robie tak samo. A dzisiaj zrobilam obiadek z brokulami,mam nadzieje ze mu posmakuje. Dziadek Jacek a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News od Łazanki więc szybko przekazuje Witajcie Kochane Kobietki!!! Karolek miał operację 21.02.2012., trwała prawie osiem godzin. Dwa tyg. miał gips, następny tydzień to unieruchomienie ręki. Dopiero 12 mogliśmy wrócić do Polski, bo lekarz nie pozwolił na podróże. Niestety uszkodzenie było ciężkie. Zerwane miał trzy nerwy, reszta naciągnięta. Jeden został przecięty i jeszcze raz połączony, dwa kolejne zostały przetransplantowane na inny działający nerw, który ma przejąć funkcje, gdyż przerwanie miało miejsce blisko korzenia. Już trzeci tydzień jesteśmy na turnusie rehabilitacyjnym, gdzie ćwiczymy i czekamy na powrót funkcji, które po operacji zaniknęły. Według operującego lekarza, KArol ma ruszać palcami za ok. 8-10 miesięcy (choć nigdy nie będzie ruszał nimi jak w drugiej dłoni). Do tego czasu musimy ćwiczyć, żeby nie zaniknęły mięśnie bo inaczej kolejna operacja. Generalnie nie jest najgorzej, przed operacją lekarz myślał, że Maluszek ma powyrywane z rdzenia wszystkie nerwy. Tygodni w gipsie staram się nie pamiętać, to był koszmar..Teraz musi być tylko lepiej. Niestety niedługo muszę wracać do pracy, kredytu nikt za nas nie spłaci, więc póki co to cieszę się z bycia razem z Iśkiem. Choć coraz mocniej myślę o jakimś biznesie...domowym. Dziękuję Wam za to że jesteście i za całą okazaną nam pomoc. BUZIAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin_ko---dzięki za wieści!!!! Mogę śmiało stwierdzić,że bardzo dobre!!!! Najważniejsze, że Karolek ma tyle perspektyw przed sobą!!!! Super wieści, oby teraz szło jak najszybciej i najlepiej z rehabilitacją! Uściski dla najdzielniejszej mamy jaką znam i najdzielniejszego synka najdzielniejszej mamy jakiego znam!!!! U Lidki skaza minęła po 2 latach, także da się pozbyć tej alergii. Przynajmniej nam się udało. Jeszcze jeden dzień pracy i tydzień wolnego, czekam jak na zbawienie, jestem koszmarnie zmęczona, nie dosypiam i w ogóle chce spokoju ;) Pytanie do wybudowanych/budujących się---czy płoty lamelowe są złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pokoików to Lidia ma zielony z naklejkami i obrzydliwą meblościankę, do zmiany za rok/dwa. Lena ma żółty pokoik, komodę (zwykłą, wielką) i na razie śpi u nas w sypialni. Planujemy, żeby na razie dziewczynki były w jednym pokoju, czekamy aż Lenka skończy roczek i może wtedy przeniesiemy. Skrzystałam z linka do jakiś mebelków i zamówię kanapę dla Lidki, bardzo ładna i cena super 650 zł. dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! 3 raz zaczynam ten post :[ pisałam ze ja mam puzzle piankowe i bardzo polecam gdyby nie one to moja mała miała by juz całą główke poobjana a tak to one amortyzuja je. przystopujcie z tymi wpisami bo nigdy tego nie nadrobimy! dzisiaj moja mała przechodzi sama siebie miała drzemke która trwała całe 10 minut :( a ja nawet to wc nie zdazyłam pojsc. hehe i od samego rana by wojowała a mnie zostaje tylko ja pilnować. co do pokoików to moja go niema i nie bedzie miec przez jakies najblizsze 2 lata bo niema gdzie go zrobic a nie stac nas zeby wynajac wieksze mieszkanie tylko po to aby mała miała swoj pokoik bo i tak jest za mała zeby z niego korzystac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanko, trzymajcie się dzielnie. Trzymamy kciuki za szybkie rezultaty i rehabilitację. Dobrze, ze jest lepiej niż lekarze zakładali :) Buziaki dla Was :) misiaczkowa ma rację - jesteś mega dzielna :) Bartek gorączkuje. Przy jakiej temp. zaczynacie podawać p/gorączkowe? W dzień teraz miał 38 stopni, ale wstrzymałam się z podaniem Nurofenu. A później zasnął. Kurcze, nie wiem czy to zęby czy się coś przyplątało...Wczoraj byliśmy u pediatry to osłuchowo było OK, ale u takich maluchów to wszystko szybko może się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia mi pediatra zawsze mówi żeby podawać jak temp. jest właśnie min 38'C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dopiero teraz zobaczyłam zdjecia Kalinki na poczcie :)) jest sliczna też ma takie niebieskie oczka jak moja. Twoja dodatkowo to będzie wysoką szczupła dziewczynką tylko pogratulować. Dbaj o nią aby ta buźka zawsze była tak uśmiechnięta jak na tych zdjęciach! tylko pogratulować Wam takiego pięknego dziecka. na poczcie mam kupe smieci jeszcze 860 wiadomosci nie odebranych :/ musze zrobic kiedys z tym porzadek tylko nigdy juz na to niemam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazanka jestescie wielcy i wytrwali. Wyrazy szacunku i zycze duzo zdrowka i szczescia ,obywszystko u Karolka.szlo jak najlepiej. buziaki wielkie dla was. A ja z malym na dworze w miescie juz od 14 stej.i bedziemy do 18 stej bo musze Oliwie z judo odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×