Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

My zostawiliśmy małemu meble sosnowe z sypialni (szafę i komodę). Dokupiliśmy mu do tego sosnowy regał na zabawki (z plastikowymi szufladami - IKEA), dywan "boisko" i ma wersalkę w kolorze brąz. Oczywiście plus jego łóżeczko. Jak wywalimy łóżeczko to myślę w to miejsce wstawić stoliczek z krzesełkiem :) A meble dziecięce odpadły właśnie z powodu takowego jaki opisała TNKS. Za 4 lata zacznie "kwiczeć", że chce auta a nie Kubusia, ale wtedy będą jakieś "Samoloty" na topie :P No i dywan też taki "uniwersalny", nie bajkowy. Jeszcze tylko dokupimy półki wiszące na książki i misie. Do tego zakupiłam na allegro takie miśki ze sklejki - ramka na zdjęcia, misie i miarka wzrostu. Wszystko w tym samym odcieniu i wzorze ;) Tego typu: http://allegro.pl/drewniana-kolorowa-miarka-wzrostu-imie-dziecka-i2242835425.html http://allegro.pl/drewniane-kolorowe-ozdoby-10-cm-misie-motylki-i2240397059.html Miarka czeka na naklejenie na drzwiach (przesuwanych). Do tego jak się cieplej zrobi to planujemy malowanie, bo ma kolory naszej sypialni :D Śliwka węgierka i lawendowe pole ;) A będzie brąz z pistacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahonta, to super, że mały nie jest uczulony na mleko :) Cieszę się tak, jakby to u BArtka skaza się nie potwierdziła (a u nas jeszcze tego na 100% nie wiadomo). Ja na razie po tej infekcji nie chcę go męczyć kłuciem, bo reaguje nawet na osłuchiwanie histerią, więc chcę poczekać aż trochę zapomni o tych traumatycznych przeżyciach... A jak robiłaś ten panel Kacperkowi to ile probówek krwi mu pobrali? Jedną na wszystkie alergeny? Miałaś skierowanie czy płaciłaś za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, zeby mały już nie musiał pić tego śmierdziucha, tylko jakieś dobre słodkie mleczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Ja tam tylko na chwilunie :) malutka dziś nie ma gorączki jedynie w nocy miałam stan podgorączkowy ( 37,7) ale za to niema apetytu :( mleka pije po 80ml a zupki zjadła pare łyżeczek. A jak chciałam podac deserek to zaciskała usteczka :) oby już było oki bo oszaleje. Kurcze mam do nadrobienia 3 stronki ale to wieczorkiem jak dzieci pójda spać :p Pozdrawiam Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na razie nie szaleliśmy z urządzaniem pokoju małego. W czerwcu podzieliliśmy kuchnie ścianką działową i tym sposobem powstał pokój. Stoi tam nasz stary tapczan, łóżeczko małego, stolik nocny i 3 szafki-komody. W pokoju tym mały właściwie tylko śpi, w ciągu dnia jest z Nami w dużym pokoju. Jak już "dorośnie" i zlikwidujemy łóżeczko wezmę sie za urządzanie i też nie mam zamiaru kupować mebelek typowo dziecięcych. Zresztą jest to pokój ze skosami, dość malutki i będziemy chyba musieli zakupić meble robione na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa dostałam skierowanie od alergologa i miał po staną tylko jedną probowke. Dodatkowo za opłata zbadała mu żelazo i wyszło że ma niedobory żelaza. Ale te testy nie są.w 100%wiarygodne,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS no mi właśnie też ten róż się podoba. I na prawdę jest taki delikatny, nie jest oczojebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber dzieki za fotki! Nikolka pieknotka, bujne ciemne wlosy:) slodka dziewczynka:) co do mebelek to na razie mamy wszystko sosnowe, kiedys tez kupie Gosi sosnowe lozko z materacem i do tego pewnie dokupie szafe, komode, polki na kasiazki i biurko. A dodatki to śliczne te co vilia pokazala, miarka piękna!! Dostalam natchnienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula- jak goraczka juz spadla to idzie ku dobremu, martysia odzyska sily i apetyt tez wroci. Pewnie nie masz lekko bo musisz jeszcze do pracy chodzic, ale trzeba przetrwac. Malutka najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze mialam napisac ze nie polecam mebli z BRW!! Nie wiem czy mial ktos z nimi do czynienia ale ja mialam i nigdy wiecej juz nic tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynki bardzo podobaja mi sie tez biale meble, przemysle jeszcze taka opcje.Wojtkowi kupilismy kiedys w ikeii komode , stol i krzesla z serii mamut ale gosi juz nie bede kupowala bo rzeczywiscie przyszlosciowe to one nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :) Mały w końcu zasnął - od pobytu w szpitalu ma z tym problem. Kiedyś go odkładaliśmy (czy w dzień czy wieczorem) i zasypiał bez problemu, a teraz mimo, ze jest zmęczony płacze długo. Jakby się bał, że sam zostaje... LAdy, my też powoli urządzamy pokój małego. Bez zbędnych szaleństw, bo ani nie ma metrażu na to ;) A i szkoda pięniędzy. Staram się mimo wszystko żeby było ładnie i przytulnie. Meble ma przynajmniej porządne, bo drewniane - pewnie nas przeżyją. A ciężkie jak diabli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, ja jeszcze miałam ochotę na imię z literek ze sklejki (ten sam "fason" pasujący do całości"), ale M stwierdził, że nie będzie na to miejsca. Bo ma być na pistacjowej ścianie Alex z Madagaskaru :) Nie wiem czy pomysł wypali - zobaczymy po pomalowaniu pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia super te ozdoby! Trzymają się ściany? Masz farbe pod spodem? Musze je jutro pooglądać na all z kompa :D Co do mebelków dziecięcych to moim zdaniem to nie jest kwestia rozpieszczania dziecka - ja to rozumie, że 7 latka może się czuć źle w pokoju całym w misie... A fakt, że rodzice dali 7 tyś!!! Za komplet takich mebli swiadczy o nich nie najlepiej :D nie czarujmy się - dziecko ucieszy się z każdych mebelków ;) to oni takie wybrali i na takie się napalili jak szczerbaty na suchary :D 3/4 letnie dziecko "zakocha" się w każdych mebelkach jakie się mu pokaże i powie, że będą jego, jego własne w jego własnym pokoiku ;) nie trzeba dawać 7 tysiaków :p oczywiście jeśli ktoś ma tyle luznych pieniędzy i chce, to prosze bardzo , ale nie ma potem się co dziwić, że dziecko , które zaczyna wchodzić w wiek dorastania wstydzi się zaprosić koleżanki... Choć z 2 str za "moich czasow" wszyscy mieliścmy jednakowe MEBLOŚCIANKI , lakierowane, ciemne , z reguły brązowe, na całą sciane, przytłaczające i jakoś żyliśmy... A i koleżanki z ochotą do domu zapraszaliśmy... :D ale może dlatego, że mieliśmy takie wszyscy :D bo innych nie było... Dziś jest wybór i dzieci są chyba bardziej świadome... Telewizja internet to wszystko się do takich dziecięcych "depresji" z powodu nie takich mebli przyczynia... My mieliśmy pare kanałów w tv i nikt nie oglądał na mtv moich słodkich szesnastch urodzin - nikt wiec nie liczyl na impreze na 1000 osob i samochodu (co najmniej ) tylko byl tort , swieczki, paluszki i 5 kolezanek :D a w prezencie nowy gryzący golf :D heheheh Reasumując moje wywody - ja planuje urządzić malej pokoik raczej niskim kosztem, ale kolorowo, tak żeby czula się w nim dobrze i miala wiele inspiracji :D Pocahontas super że to tylko bialko jaja! Może z tego w ogóle wyrosnie? Bo pamietam że na początku prawie wszystko go uczulalo... Wikula dobrze że już kryzys zarzegnany :) Olinka gdzie zes? Co na wspólnej się dzisiaj dzialo? Vilia jak tam mleczarnie? Ja dziś mam 160 na koncie i zaraz biore laktator :o DJ bywasz tu jeszcze? Ciotka wiesz coś nowego ws? Aga_jabi jak Piotrusiowi smakowal wczoraj obiadek? Moja Kluska dostala dzisiaj sloiczek po 7 msc z hippa :D ryba morska z makaronem i brokułami - ale szamała :D nawet jej "grudki" nie przeszkadzały :D ona uwielbia ryby :D łososia z hippa też wcina, a wczoraj dalam jej kabanoska z łososia ( m załatwil od znajomego) i awantura była jak jej się skończył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nadrobilam wszystko:) jakas padnieta jestem przez ostatnie dni, a dzisiaj to juz nie mowie. szukamy malej spacerowki bylismy w dwoch sklepach a zajelo nam to pol dnia. czytalam jeszcze opinie no i chyba kupimy maclarena techno xt. a wy tu juz pokoje urzadzacie:) jak fajnie. nasza na razie z nami w sypialni, a jak podrosnie to my do duzego pokoju sie przeniesiemy, sypialnia do piwnicy i wtedy bedziemy cos meblowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas a jak babcia? Wiesz coś? Amber róż jest śliczniutki!!! Ja chciałam taką pistację właśnie i jak zobaczyłam na żywo to się załamałam :o kojarzysz żółto-zielone odblaskowe kamizelki np u budowlańców? Właśnie takie były te meble :o dobrze że ich w ciemno nie zamówiłam :o Pistacja i brąz :D bomba! Miałam tak całe mieszkanie połączone heheheh :D Lady gdzie żeś zwiała? Już pewnie na all zamawiasz ozdoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt nie poszukam maclarena i nie zobacze czy fajny bo wlazłam raz wózek obejrzec i w garzu jeep :D wierze na slowo że fajny :D hehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ozdoby trzymają się ściany bez problemu (mamy gładzie). Ale myślę, że zawsze można je dodatkowo podkleić taśmą dwustronną. Są właśnie taką podklejone (taką piankową). Mam nadzieję, że później z wartswą farby nie odpadną ;) Do wykonania też nie mam zastrzeżeń - no może oprócz ramki na zdjęcia, bo wygląda trochę jak malowana na szybko, ale nie ma niedociągnięć itp, więc nie narzekam. Ogólnie ozdyby super :) ja dziś ściągnęłam 270 ml. Może jutro będzie lepiej :) Dziś M mi Colę na pocieszenie kupił i żłopię (na pocieszenie, bo sam non stop wcina ciasteczka maślane, czipsy i serki Danio). Może mleczarnia ruszy :) Nie widziałam takiego słoiczka rybki z brokułami...Muszę się rozejrzeć. Coś ostatnio gotować mi się nie chce... Wikula, życzę nam żeby nasze 'niedźwiadki' szybko zaczęły spowrotem jeść. Bo mnie ten brak apetytu czasem wyprowadza z równowagi. A jak go karmię 'na śpiocha' to czasem muszę sobie pogadać do siebie pod nosem....Oszalejemy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żłopie cole :D. Na razie jeszcze w wannie :p zaraz wyskakuje i ide doić :o Kurde musze jutro pooglądać z kompa te aukcje :D fojowe to :D ja mam podobnie zrobione naklejki z tekturki z kubusiem, ale taśma do dupy i już to 6 razy podklejalam do mebli bo ściany się w ogóle nie trzymało :o Dziewczyny a któraś pisała o tych piankowych puzzlach - czy któraś z Was kupiła nie śmierdzące? Możecie jakieś polecić? Oglądałam takie, ale tak waliły!!! Masakra!!! Vilia a dawałaś Bartusiowi tego sinlaka na mleczku? Rybka z hippa jest i to chyba nawet nie jest nowośc :) moja tak ryby uwielbia, że szok... A jak potem "śmierdzi" tymi rybami :D hehehheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie takiej kontrukcji bo takiego wielkoluda mam, chcielismy cos mniejszego zeby na urlop zabrac. napalilam sie quinny zapp ale na zywo jakos mnie nie przekonal. no i mala jest na taki wozek za mala.nie mozliwosci rozlozenia do lezenia.to moje zdanie. jedyne co to po zlozeniu malutki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - kurcze dopiero poczte sprawdzilam, a tak sobie mysle o jakim domku Wojtusia tu sie pisze no to juz wiem:) super wyglada. a Gosia na tych zdjeciach sliczna no i sie powtorze ale oczy ma niesamowite. a dobrze widze ze maclarenie siedzi, bo ja chce wlasnie kupic. jaki masz model?zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks ty kochany babolku tak wszystko pamiętać?chyba sobie zapisujesz. Babcia po operacji,są szanse na przeżycie,aż odetchnelam lżej. To serce rodziny i to ona nad wszystkimi czuwa. Łaski sukces-mały zasnął w lozeczku sam i śpi. Aledumna jestem z niego. A Oliwka wpkowala mi się do łóżka już dawno.śpi. Taki już mój los. Podziwiam wszystkie mamusią karmić piersią - jesteście wielkie. Nie poddawać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas pamietam, pamietam ;) działo się to u nas w jednym czasie i jeszcze wtedy piersią też karmiłaś ;) podpowiadalas mi jak u Was stąd pamiętam :) za to przyznam się że nie mam pamięci do imion :p tu już raczej większość pamiętam, chyba nawet pszystkie, ale na początku to kojarzyłam tylko Franka i Bronka od DJ :D a reszta nie wiedziałam co kto kogo :p Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że pracuje z ludzmi lata i nie pamietam ich imion, za to spotkam kolezanke z przedszkola i twarz rozpoznaje :D Dobrze że z babcią leppiej!!! Oby wyszła z tego bez szwanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nadążam ostatnio za Wami. Sporo dzieje się również na FB. A ja mam coraz mniej czasu. Antoś robi się coraz bardziej absorbujący. Zmykam do łóżka. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj Ale zle spalam Co godzine pobudka chyba za szybko poszlam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×