Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

As- wpadaj - dam radę z dzieciakami a Ty mi mieszkani eodgruzujesz przed chrzcinami ;) A Bartuś jak widzi inne dzieci to się do nich namiętnie przytula, więc pewnie przytuli i Tysię :D Taki zniego misio przytulacz ;) Z sąsiadem (5 mieisięcy starszym) się non stop przytulają :D TNKS, Też Ci sie pewnie szykuje zwrot podatku :) Ulga prorodzinna - chyba 92 zł za miesiąc (czyli należy się za 5 miesięcy) na każde dziecko :) Ciotka, nie panikuj. Ja jakiś czas temu nasiałam paniki na forum jak BArtolini wstał z zapuchniętym oczkiem (nie wiem czy pamiętacie). Przemywałam solą i przeszło. Nie ropiało, prawdopodobnie jakiś ucisk był (bo to po nocy było) i się opuchlizna zrobiła. A u Maciusia już zeszło? Amber, normalnie możemy biznes rozkręcić :D JA mam podwójną prawą nerkę :D Tzn. zamiast jednej dwie mniejsze :) Czyli razem mam trzy :D I to pewnie przez nie tyle ważę ;) Amber, don't stres :) Bartek też ma jeszcze problem z siadaniem. Nie siada z pozycji zupełnie leżącej. As- Bartolinek zdrowy :) Na szczęście :) A MArtynka duża :) Bartuś też się szykuje duży chłop - po tacie, bo po mnie to by liliput był (ja 160 cm a M 195 cm). Na początku marca mały mierzył 74 cm :) DZiadek, no to gratulacje. Ja się nie nadaję na wędkowanie. Za mało cierpliwości :D Za to mój M z teściem czasem jeździli na ryby. Ja się na to nie piszę ;) DZIEWCZYNY WEEKEND :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystie mamusie :) Dziecie śpi także mogę chwilę popisac :) aga15510 mi tez czasem jest przykro że zostawiłam dziecko w domu i wróciłam do pracy i juz już nie wspomne jak krzywo na mnie z tego powodu patrzą moje kochane ciocie i kuzynki. Pewnie że tęsknie za dziećmi ale coś za coś :) ja rownież będę polowała na stronkę 700 Dziadku zazdroszczę wypoczynku i relaksu podczas łowienia rybek ...ja kiedys jeździłam z moim M na ryby ale tak tylko do towarzystwa :) ale za to jutro idę z kumpelami na pifko sie odstresować :) W środę byłysmy na szczepieniu i moja pyzunia waży 9560 i mieży 74 cm. Lekarka mówiła że mieści się w górnych granicach normy i że ogólnie jest olbrzymia :) amber - moja cócia ma nerki nierównej wielkości ( ale jest minimalna różnica ) i lekarka powiedziała ze jest ok bo nikt z nas niema dwóch takich samych nereczek . A z kolei szwagierka też ma nerkę "dziwnej " urody bo w kształcie podkowy i tez u niej wszystko oki. Ale trzymam kciuki za dobre wyniki moczu. As dzięki a buziaki i przesyłam równiez całuski dla Martynki od Martynki hehe pocahontas - ja również życzę Ci miłego weekendu :) ciotko - moja niunia tez juz próbowala kabanoska ale go ssała i wyssała za duzy kawałek więc sie przestraszylam i zabrałam jej tego kanbanoska ... no i taki był ryk że chyba sąsiedzi słyszeli :) aha moja Martynka tez jak leży to sama nie usiądzie .... ale teraz chce non stop stać lub chodzić Tnks, vilia, monisiaczek, misiaczkowa, wszystkie agi,, lady, hjk, tymkowa, olinka i wszystkim niewymienionym życze miłego wieczoru i ogólnie wszystkim pogodnego weekendu :)))) Buziaki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ na bank to. Wina woreczka! Zawsze cuda wyłażą!!! O Katienke już długo pytam i nic :o Mt ja łeba do nauki nie miałam nigdy :p a chęci... Hmmm niech pomyślę... Dzisiaj nie miałam, wczoraj też nie, ani rok temu ani 5... Chyba ostatnio chęci do nauki miałam NIGDY :D Ja to sama nie wiem czy się nie dałam troche z tym stypendium oszukac :o dawali to brali jak to Pan papas mówił... I się uczyc mi przyszło :o ale po co? No nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, do nas przychodzi niania na 3 godz. dziennie oswajać się z małym. Po weekendzie już będzie zostawała z nim na 'cały etat'. Muszę jej powiedzieć co nam się nie podoba... Bo próbuje wprowadzać swoje 'zwyczaje'. A M nie potrafi jej wprost powiedzieć, ze nie tak ma być. Jak się znią w poniedz. czy wtorek zobaczę to jej muszę wszystko powiedzieć. W końcu to ona przychodzi do nas do pracy i powinna się dostosować do naszych zwyczajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula🌻 no właśnie...o co tym naszym bąblom chodzi z tym staniem i chodzeniem? Jeszcze dobrze pierniki nie siedzą, raczkowanie w powijakach, a te już do spacerków się przymierzają:D:D:D Dziewczyny...cierpliwości naprawdę trzeba do moczenia kija:D:D:D Ale jak już spławik się ruszy to jest taka adrenalina, że na ławeczce nie mogłam usiedzieć. Ciotka🌻 szczupaki mają jeszcze okres ochronnny, okonie były "przy nadziei" a płotki i tak mają przechlapane w wodzie, bo wszytko je pożera, więc postanowiłam nie ingerować i dać im jeszcze szansę na popluskanie się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa🌻 a co z tą nianią nie tak? słusznie prawisz, trzeba w zarodku eliminować coś co Ci nie pasuje, bo potem może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula z tym miłego weekendu to normalnie złośliwa jestes :D :D :D jutro nie ma źle od 10 do 18 ale nd od 8 do 20 tj o 7 ruszam i ok 20:30 jestem w domu :o nie dam rady :( Ale Tobie rowzniej milego :* i pocaontas też i w ogóle wszystkim Wam co się obijają :D :D :D :D As ja też mam znow podwojna nerke :) urodzilam się z 2 z prawej strony i 1 z lewej te z prawej mi zaiwanilii i zostalam z 1 i w ciazy się okazalo że się rozrosla i podzielila wiec mam znow 2 tylko z jednej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, mały zasypia sam a on ago chce usypiać albo na rękach albo siedzieć obok łóżeczka i go głaskać po główce (bo dzieci, którymi się wcześniej opiekowała tak usypiała). Jeszcze takie 'pierdoły' są. Zasłania mu na drzemkę rolety, zeby ciemno miał..Tylko, zę jak jadę do moich rodziców to oni rolet nie mają i nie chcę zeby may uczył się wdzień spać w ciemności. No i ponoć wyskoczyła z pomysłem, ze będzie jakieś 4 godziny codziennie na dworze (!!!!). No tylko nie wiem jak mu tam będzie obiadek czy kaszkę podgrzewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miała niańkę z polecenia jej mamy:O Dziewucha potrafiła na cały dzień zostawić dziecko w ogrodzie z biegającym psem olbrzymem samo:O W tym czasie penetrowała szafy, szuflady, ktoś ją nawet złapał na przymierzaniu garderoby znajomej:O Wiem, że to brzmi jak hardkor, ale to fakty:O A że ta znajoma bała się matki swojej jak ognia, więc Niania z polecenia posadę utrzymała, zmieniła tylko metodę "olewania" na ....minimini:O Dziecko na pamięć cytowało program tv, każdą bajkę potrafiło umiejscowić w odpowiedniej porze dnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa vilia dostane zwrot - się dziś dowiedzialam :D :D :D :D i to calkiem fajny :d A ktos tu coś dzisiaj pisal że nie dostanie zwrotu czy cus - wiem jak to boli bo ja co roku oddawalam do us kase :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze u nas tak nie będzie...Jakby coś to zablokujemy TV ;) Kobiecina na pewno nie bezie umiała odblokować. Przynajmniej na taką nie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, pewnie, ze taka kasa cieszy :) Ja uwielbiam zwroty podatku :D TNKS, kiedy idziemy opchnąć nerki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja nauczona doswiadczeniem swoją będę trzymac na czarna godzine ;) DJ to mnie wlasnie w nianiach itp. Przeraza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadu moja córcia całkowicie olała chodzik który ma zaledwie od dwóch tygodni i teraz wyciąga rączki to wszystkiego aby tylko się złapać i wstaje skubana...ale dzis zauważyłam że z pozycji stojacej potrafi usiąść :) TNKS ale i tak pomimo wszystko zycze miłego w... . :P Podziwiam Cię kobieto z tego powodu że podjęłaś studia bo ja jestem tak skonana tygodniem w pracy że już na naukę niemiałabym siły. Oczywiście wielki szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa🌻 to chyba takie pierdółki do dogadania;) Ale trzymaj przy swoim, bo faktycznie potem ręce do kolan będziesz mieć przy usypianiu potomstwa:D A mój Młodzieniec to ostatnio tak około właśnie 4 godzin w ogrodzie przebywa...dziennie oczywiście...głównie śpi, ale już go skubańca interesują listki, ptaki, wrzeszczące psy kochane nasze itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, pewnie, ze pierdoły do dogadania. mam nadzieję, ze na siłę nie będzie obstawiać przy swoim. Ja rozumiem, ze można być 4 godz. na dworze, ale Ty masz ogród i rozumiem, ze na jedzenie ściągasz do domu. A ja mieszkam w bloku na 4 piętrze bez windy, więc nie sądzę, ze będzie teraz wchodziła i schodziła spowrotem. A wolałabym żeby mały jadł ciepłe posiłki na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 przyłączam się do wyrażania zadziwienia, szacunku, pełnego podziwu itp:D:D:D Że też Ci się kobito chce jeszcze wkuwać....szapoba:D:D:D:D (wybaczyć fonetycznośc proszę, ale francuskiego to miałam tylko pół semestru i do tego 50% zajęć...hmm...zwagarowałam?);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekałyście na M. A mój odkąd wróciłam do pracy spisuje się na medal. Radzi sobie lepiej ode mnie. Wysprząta mieszkanie, ma świetny kontakt z Antosiem. Dziś stwierdził że mógłby prowadzić rodzinny dom dziecka, a przy następnym to on pójdzie na macierzyński. Tak mu się podoba siedzenie z synem w domu. Nie prześpię stacji bo zawsze jadę do stacji docelowej ;) Antoś też jeszcze z pozycji leżącej sam nie siada, choć próbuję się podnosić i coraz wyżej mu wychodzi. Wikula witaj kobieto pracująca. Coś jeszcze miałam napisać, ale nie pamiętam już co. Zwrot podatku już dostaliśmy i śladu po nim nie ma. :( Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru wszystkim mamusiom piszącym i tylko podczytującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ,dawaj winka :) Ale mam nadzieję, ze to nie wytrawne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ogólnie na wszystkie wydatki zwiazane z komunią ( alba, kwiaty do kościoła, prezent dla poroboszcza!!! itd ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek lej!!! Aga15510 ja na mojego m też chwilowo nie narzekam :D :D :D :D Chwilowo!!! Wikula ja splace karte kredytowa :D heheh taki mam plan dla zwrotu :D A Ty się komunikujesz w tym roku? Fajno :d Dziewczyny skonczcie już z tym szacunem itp. Bo mi będzie glupio rzucic to w cholery przez was a się non stop przymierzam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od pażdziernika wracam na studia i nie wiem czy sie nie porwałam z motyką na słońce :( Martynka cały dzień na nogach nawet spać nie ma czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×