Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Amber może faktycznie z tą nerką to taka jej uroda,oby, ja mam jedną nerke w innym miejscu niż każdy na prawym talerzu miednicy co kolwiek by to oznaczało ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As no niby taka uroda:O Doktorka powiedziała, ze jedni mają pieprzyk na twarzy, a ona ma taką nerkę. Ja mam dwie śledziony:D Mogę jedną opchnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre ;) u mnie tylko jak zaszlam w ciaze to nie wiadomo bylo jak nerka sie zmiesci ale dala rade ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy weekend!!! A ja jakoś tak pozytywnie naładowana przez kilka ostatnich dni. Chyba powrót do pracy dobrze mi zrobił. Przede mną do mojego działu wróciła laska po wychowawczym, ma brzdąca dokładnie rok starszego od naszych i mówię jej że cieszę się z powrotu do pracy, a ona że by jeszcze w domu posiedziała z dzieckiem i poczułam się trochę jak wyrodna matka. A ja już czasami traciłam cierpliwość do synka, do męża. W Malborku nie mam własnych znajomych, M mnie tu ściągnął. Teraz jestem wśród ludzi, a i kontakty z dzieckiem naładowane są samymi pozytywnymi emocjami. Cieszę się z tych wspólnych chwil i nawet gdy jest nieznośny nie tracę cierpliwości. Ktoś pytał o ciasta. Jest fajna stronka: http://mojewypieki.blox.pl/html A torty. Wystarczy w google wpisać torty dla chłopca lub dziewczynki i wejść w grafikę i pokarze się mnóstwo pomysłów. Na you tube też można obejrzeć filmiki instruktażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As-80 - no to Martynka wysoka chyba bedzie bo 75cm to duzo. amber - jakbys jakies wiadomosci przeoczyla to pokazywali, ze we Wrocku plaga szczurow jest. o to ciotce chodzilo. TNKS - tego jeszcze nie bylo zebys z wieczora tak szybko poszla spac, a dzisiaj od rana jeszcze nie dala znaku zycia. wszystko OK??? u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - jaka wyrodna matka, ja tylko czekam jak juz bede mogla wrocic do pracy. a jak chodze tak od czasu do czasu to po tym dopiero chce wrocic chocby juz. ja tam wole do ludzi niz w domu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 15510 odpocziesz sobie choć troche,dobrze,że praca sprawia Ci przyjemność naładujesz się pozytywną energią i bedziesz miała wiecej cierpliwości dla Piotrusia no i oczywiście dla m ;) Ja do swojej pracy nie wracam czas na zmiany ;) i bardzo mnie to cieszy Dziewczyny w przyszłym tyg zaczynam jazdy,przed ciążą zaczełam kurs ale nie mogłam jeżdzic i teraz czas wrócić już sie cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecie ma radoche bo siedzi sobie na podlodze i podskakuje na dupci i tak sie slizga do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15 daj spokoj, jaka wyrodna, ja tez jakbym miala parce to bym poszla i na pewno tez czulabym sie duzo leppiej niz tak siedzac non stop, wtedy bardziej docenia sie chwile spedzone z rodzina a tak juz mnie wszystko irutyje. Mam wrazenie ze wiecznie tylko chodze i sprzatam, i co z zreszta juz mowilam ze jakbym tu nie pogadala to chyba bym zwariowala od braku kontaktu z ludzmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas dzieki za zyczenie milego weekendu, Wam rowniez zycze udanego 🌻 Amber! dobrze ze sie w koncu odezwalas🌻 Z ta nerksa to moze nic takiego i naprawde tylko taka uroda nikolki, nie ma sie co martwic na zapas chyba O tych szczurach tez slyszallam w wiadomosciach i rzeczywiscie pokazywali jak sobie chodzly ale moze to nie na tym osiedlu co amber Dziadek🌻 no to sie wyszalalas dzisiaj:D Bedziesz miala normalnie zakwasy od tego machaia wedką;) hehe Ja to nie mam cierpliwosci do takiego sportu;) szlag by mnie trafil od tego patrzenia na wedke;) as80 no to modeleczka rosnie z martysi :D oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga odpisuję :-D :-D :-D oczko po południu było juz ok przemyłam i swietlikiem i herbatą. moja mama twierdzi ze dzieci czasem tak zapuchniete bez powodu po nocy maja. dzisiaj była tez premiera kabanosa u nas. niestety mało udana. mały odgryza za duze kęsy i oczywiscie się dławi. zostajemy na razie przy chlebie. pogoda u mnie cudna była w związku z czym nogi mi wchodzą do d..y:-D monisia dobrze ze byłaś u lekarza przynajmniej spokojniejsza jestes, a nie ma chyba nic gorszego niz choróbsko rozwiniete w weekend. MT własnie ten filmik o szczurach we Wrocławiu miałam na mysli. boję się szczurów okropnie takich dzikich. spotkałam raz jednego w nocy na ulicy wielki był jak królik był 10 metrów ode mnie zatrzymał się i gapił na mnie. pomna wiedzy że szczur rzuca się na człowieka miałam pełne gacie! jak juz są na swiecie to niech se egzystuja ale z dala ode mnie. Amber serio masz dwie sledziony? chyba groznie wyglądasz ze ten jez spieprza!!!! moje dziecię tez z całkowitego lezenia nie siądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt Lady hehe domyślam sie, ze pewnie gdzieś mówili:), ale nie słyszałam:O Dzisiaj pierwszy raz od tygodnia obejrzałam wydarzenia i az sie wkurzyłam. Mowili o jakiejs pojebanej mamusi co głodziła swoje dzieci:O Chyba 11 miesięczny synek ważył 4kg a w rozwoju motorycznym jest opozniony o 6 mcy:O MASAKRA... Lady no mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... Doktorka kazala sie nie martwic:O Aga 15510 ja mam to samo. jak byłam cały czas z mała to czasami brakowało mi cierpliwości. A teraz lece do domu na wariata, bo tak tesknie i pomimo zmeczenia nie trace cierpliwości jak placze:) Ja tam sie ciesze ze wrocilam tylko teraz przejsciowo moja szefowa jest taka laska, ze jak miałabym z nią pracować to dziękuję. Karierowiczka, która wszytsko wie najlepiej. Jest w ciąży nieplanowanej, z której się nie cieszy i wyobraźcie sobie, że już jest wszechwiedząca i mnie poucza na temat dziecka:O A sama nie ma jeszcze zadnego:O TNKS no właśnie co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WInka komuś? LA🌻 ja tam się wciągnęłam:D Pięknie spędzony czas...piękna pogoda, spokój i cisza. Żadnych wrzeszczących osobników na bani, latających po wodzie psów itp. Ja naprawdę kocham psy, sama mam 3, zabieramy je na ryby, ale nie pozwalam im wchodzić do wody jeśli ktoś się kąpie obok, albo łowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek mój jest praktyk i teoretyk jesli chodzi o połowy. dlatego jakąs tam szczątkową wiedze mam . a ryb nie lubię :-D ale jak mnie m bardzo wkurzy to wyganiam go na te ryby i mam spokój. dlaczego wypuszczałas? niewymiarowe były? Lady teraz proszę Pani to jest taka technika ze ho ho!!!!zakłada się takie czujniczki na wędkę i jak masz branie to piszczy. takze nie musisz się wgapiac non stop. nie skojarzyłam ze przeciez Wojciecha się zbliza. strasznie ten kwiecien zapieprza.... aga 1550 pisałaś kiedys ze spisz w drodze do/ z pracy. cóż ja się z takiego spania skutecznie wyleczyłam jak przejechałam 60 km dalej i nie miałam czym wrócic a był srodek nocy:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciotka dzieki za info ws siadania:) Serio mam dwie śledziony, a dowiedziałam się o tym jakieś dwa lata temu przypadkiem jak kolki nerkowej dostałam:D Heheh babka która robiła mi USG powiedziała ze ja to jej drugi przypadek. Ta druga jest znacznie mniejsza od tej pierwszej, ale jest:) Heheh taki mutant ze mnei:) Ja tam zadnego szczura nie spotkałam:) A jeż spieprza jak szalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as buziaki i dla ciebie. a tabelka gdzies przepadła. ok wracam do prasowania. zajrze za chwilę. ps. rzeczywiscie dziwnie ze TRNS przepadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moja :o - trudno :p A więc wczoraj faktycznie odpadłam :o A dzisiaj od rana udawałam pilną studentkę i się "uczyłam" gówno umie i pałam coraz to wiekszym brakiem zrozumienia i sympatii do logiki :o Czytałam Was pobieżnie - przyznaje :p wiec z pewnością nie odpowiem każdej personalnie i co gorsza przepraszać nie będę :D sprawe przemyślałam i winna się nie czuję - w końcu te co się pojawiają nie piszą też do każdej z nas osobna i my się też nie obrażamy co nie? :D Ciotko a z oczkiem to może jakaś alergyja co? As fajno że Martyś taka zuch dziewczyna :D my dziś zwazylismy nasze dziecie i ma całe 7600 :D cm jak ją ostatnio mierzyliśmy to nam wyszło 78 ale z pewnością nam się coś ponaciągało :p Pogoda dziś u nas była przednia i Kali broiła w ogrodzie z kotami :D ona się cieszyła one nie :D Dj ale z Ciebie zdolna bestia no!!! Amber teraz toś pojechała - 2 śledziony? A po co Ci aż tyle? :D jakbys coś za dużo ważyła to zawsze możesz na tą 2 śledzione zwalić :p Co do nerki to grunt, że działa prawidłowo!!! My też musimy Kali powtórzyć badanie moczu :o jak w ogólnym nic nie wyszło to na bank do posiewu się zanieczyscil - inaczej w ogolnym już by coś wyszlo Lady jakie babeczki robisz? Olinka Ci pewno doradzi torcika jakiegos :D Ech zmeczona jestem :o i dalej siedze nad ta zasrana logika i dalej jest to dla mnie nie logiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cioteńko jak Ty słodko do mnie talking :D terminku :D aż się rozpływam :D A polowalam na stronke ale nie którzy tu "bezczelnie" (cytuje pomarańcze) :D :D :D nie dośc że 2 śledziony mają to jeszcze stronki zgarniają heheheh Amber Ty się nie łam z siadaniem - moja jedyna ktora nie raczkuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS 🌻 jakby moja śledziona tak z 5kg ważyła to bym ją usunęła:) Ale podejrzewam, że nie jej swoją nadwagę zawdzięczam, a raczej np krówkom mordoklejkom:P Ale jak ktoś chce mogę oddać:) Heheh no ja bezczelna. Bije sie w pierś:D Kolejna stronka Twoja:P Spadam dziecię kąpać:) Odezwe się później, no chyba ze padne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber ja zawsze mówie że sam makijaż z 5 kg waży :D nawet gdy się nie pomaluję :D a krówki mordoklejki są goood :D :D :D okąp dziecię i wróć do nas :D mam nadzieje że się tu zaraz mt pojawi :* i cała reszta "ekipy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem! dziecinka spi, ja jeszcze pranko puscilam. ja to bym juz chyba teraz leba do nauki nie miala, a checi to na pewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Ciotka🌻 mój też praktykuje, ja nawet z nim jeżdżę, ale jak dotąd nie tykałam wędek, bo to "święty" sprzęt;) Ale zaraziłam się chyba:D:D:D TNKS🌻 logika:O pamiętam zajęcia na UJ z prof. Legutką:O Co to był za nerwus i choleryk:D:D:D Moje dziecko siedzi, ale samo się do tej pozycji za cholerę nie bierze:D Raczkowanie w powijakach, raczej do chodzenia się zabiera, ale jak już wspominalam to chyba zasługa chodzika;) Jednakowoż nikogo nie namawiam. Amber🌻 ja też truchleję przed wynikiem posiewu, bo ogólny wyszedł fatalny...mam nadzieję, że to ten zakichany woreczek "sterylny" zakłamał wynik. Franek pije przez słomkę:D! Babcia wzięła go dzisiaj w obroty i mały zakumał czaczę, teraz trzyma sobie kubeczek i popija "driny" jak wytrawny popijacz:D To co z tym winkiem???? Bo wypiję sama!!! Wczoraj zrobiłam chłopakom pulpeciątka z kuraka, kaszy gryczanej, ziemniaków i szpinaku...przyjęły się!!! Cała patelnia skonsumowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - ja się pojawiłam a tu pusto :o Hjka jak dieta? Złamałaś się? Ile już masz na minusie? Ja wciąż intensywnie o diecie myślę :D Aaaa też musze kupić jakiś krem z filtrem dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×