Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ja mam przerwe w spacerach bo mi nogi do dupy wchodzą :-D :-D laseczki tak z ciekawosci ile płacicie za prąd? i jakim systemem? bo własnie dostałam rachunek i te dziady mnie osłabiają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka czyli tak na miesiac płacisz 100-115 zł? i to wydaje mi się rozsadna kwota. ja mam mega wkurwienie bo tu gdzie mieszkam sa dziwne zwyczaje. napisze wam bo moze to ja przesadzam, wy spojrzycie obiektywnie z boku. facet spisuje licznik dwa razy do roku. przychodzi rachunek i prognozy na najblizsze pół roku. przewaznie mam nadpłatę mimo to kazda prognoza jest wyzsza. dla przykładu teraz płaciłam 200zł na miesiąc oczywiscie nadpłata była. prognozy na kolejne pół roku prawie 300 na MIESIAC! gdzie ja to kurwa zuzyję? chce płacic za to co zuzyję. nie chce zeby elektrownia obracała moimi pieniedzmi zwłaszcza ze wszystko maja w takim stanie ze lekko wietrzyk zawieje i juz pradu nie ma. i elektrownia ma w dupie ze ja mam placek w piekarniku czy ze cos mi sie w zamrazarce zepsuje. chyba zmienie licznik na ten na karty, bo co pół roku mam nerwowe jazdy jak rachunek otwieram:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja chyba mało mleka jej daje - w ogóle dochodze do wniosku, że głodze moje dziecko :o ona ma 5 posiłków dziennie i nie da rady wcisnąć jej więcej... Ciotka co do prądu to ja się z Tobą zgadzam w 100% my wymienilismy już oswietlenie na ledy bo mamy duzo stalego oswietlenia, robilam test i nie uzywalam suszarki do prania, mikrofalowki, odlaczylismy jedna lodowke a rachunki z kosmosu!!! A co najmniej raz w msc wylaczaja prad ze wzgledu na prace konserwacyjne, tylko nie wiem co oni kurna konserwuja skoro wystarczy że plotka pójdzie że ma być burza i już prądu nie ma :o i też to maja w dupie że ja mam ciemno jak w dupie i nie mam jak dziecka umyc, nakarmic i polozyc do spania, że mam 2 zamrazalniki zarcia a w pralce pranie i wode!!! Maja to w dupie... Natomiast ten licznik przedplatowy mnie "przeraza" ze wzgledu na to, że szlag mnie trafi jak to z mojej winy prądu mi braknie :p obawiam się, że w kwestii ciągłego wyłączania prądu nic to nie da, a jak do tego dojdzie brak prądu spowodowany tym że zapomniałam się doładować to mogę oszaleć ze złości... Nie mniej jednak kradną!!! Ale z gazownią jest jeszcze gorzej! Matko jakie my rachunki mamy :( na szczęscie robi się cieplutko, słoneczko długo świeci więc kolektory wodę grzeją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. co do rachunków to nie pomoge bo co kraj to obyczaj ;) w lipcu mnie czeka przeprowadzka :( to bedzie porazka! cos czuje ze po niej szybko wrocimy do polski. moja mała tez je mało 5 piers 9 piers 12 kaszka (100ml wody) 14 piers 15-16 obiadek 18 deserek (jogurt, owoce, budyn itp) 20.30 butla (180ml mm) miedzyczasie jakas kromka chleba badz biszkopcik i mleczka mm starcza mi na jakies 2 tygodnie moze troche wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotkajulia kiedy oni ci te nadplaty oddaja? jak kolejne prognozy masz wyzsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!! Muszę Wam powiedzieć, że jak wróciłam do pracy to tak mało mam czasu, że nie zaglądam tu często. Ale jak mam chwilę, to staram się coś podczytać co napisałyście. Wybaczcie, że już nie jestem na bierząco co u Was i jakie tematy.. Ale fajnie, że jesteście i że fotum dalej się toczy swoim (całkiem szybkim) rytmem:) Właśnie dziś zerwałam się z pracy i mam chwilę na necie posiedzieć, bo mój mały u mojej mamy i wrócą z mężem za jakąś godzinkę. Pochwalę się, że mój synek ma już 3 ząbki -dwa na dole i jeden na górze. Jest taki energiczny że wszędzie go pełno. Już raczkuje choć jeszcze nieporadnie i jak się zmęczy to suwa się na brzuchu ale za to z zawrotną prędkością!;) Waży już 8300g. Dziewczyny, widzę że temat diety maluchów się przewinął dziś. W jakich godzinach i ile dajecie jeść maluchom?\ Czy dajecie już grudkowate zupki? Ja jeszcze miksuję na papkę, bo on jak wyczuje mały kawałeczek czegokolwiek to wypluwa wszystko i nie chce dalej jeść..:( U mnie wygląda to tak: 5.00 - mleko mm 180ml 9.00 - mleko mm 180ml 12.00- zupka zmiksowana 150 ml 15.00 - deserek owocowy 125 ml 18.30 - kaszka ze 100ml wody 20.00 -mleko mm ok 120-150ml (nie chce wiecej) czy duzo dopajacie herbatkami Wasze maluchy? czy dajecie juz normalnie kaszki glutenowe i chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka czyżby Energa? Nam na początku robili takie małe prognozy po 20-30 zł, że jak przyszło do rozliczenia to w jednym miesiącu musiałam zapłacić ponad 500 zł., teraz jest już lepiej i prognozy są zbliżone do tego co zużywamy. U Nas miesięcznie wychodzi tak 120-130 zł. Wszystko mamy na prąd, więc jak wyłączą to nie mam jak zrobić obiadu, ani nawet głupiej herbaty. Co do ubierania to ostatnio w "Dziecko" był artykuł, w którym była mowa o tym, że lepiej żeby dziecku było za zimno niż za gorąco. Organizm oswojony z chłodem lepiej radzi sobie z niskimi temperaturami. Dzieci chowane w cieplarnianych warunkach szybko marzną i gorzej znoszą skutki wyziębienia. Ponadto zbyt ciepło ubrany maluch łatwo się poci, a w wilgotnym ubraniu błyskawicznie się wyziębia. Wirusy mają wówczas łatwiejszy dostęp do organizmu. Dziecko, któremu jest za gorąco, znacznie gorzej znosi objawy alergii, takie jak lejacy sie katar czy kaszel, dotyczy to też alergicznych zmian skórnych. Dziecko któremu jest za gorąco reaguje rozdrażnieniem. W artykule radzono ubierać dziecko na cebulkę, by móc reagować na zmiany pogody. Zasada 1 warstwy więcej dotyczy małego niemowlęcia, które leży nieruchomo w wózku. Starsze niemowlę i małe dziecko, które na spacerze siedzi już w spacerówce można ubrać tak jak siebie. Taki maluch stale wierci się , wychyla, rusza. Jeżeli nie jest wyjątkowo chłodno i wietrznie nie trzeba mu zakładać czapki, chyba że dla ochrony przed słońcem. Warto mieć na spacerze kocyk, aby przykryć dziecko jak zaśnie, bo wówczas organizm szybciej się wychładza. Natomiast kilkulatka, który cały spacer spędza na własnych nogach warto ubrać lżej niż siebie, ponieważ jest ono niemal bez przerwy w ruchu: biega, skacze itd. Warto jednak mieć coś do narzucenia na malucha gdy zmęczony harcami usiądzie na chwilę na ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sierpniowa mamo. ja miksuje ale tak ze sa wieksze kawałki, ze dwie skórki dziennie chleba przezuje, herbatek nie uzywamy przewaznie soki domowe. u mnie jest teraz tauron. he TNKS ja to mam z 1/3 sprzetów na prad mniej niz ty:-D nawet czajnika nie mam :-D :-D :-D aga no przewaznie jak przychodzi rozliczenie to miesiac dwa nie płace nic a potem te horrendalne prognozy! i to mnie najbardziej wkurza. gdzie tu logika ? ok spadam na razie poki mam checi do roboty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam sie i ja: Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................29 ......7700........?cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............8 m.......9340..........80 cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi..............8.mcy ......8980........69,5 cm......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................8m ......7600.........78cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................8m.......9800.........????cm...... .Dz........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie Efka19840.........8m.......8940.........xx..............C h........3470.....woj. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks mi pani doktor kazala pozmieniac pory posilkow, jak poloze malego to napisze jak mam go teraz karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................29 ......7700........?cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............8 m.......9340..........80 cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi..............8.mcy ......8980........69,5 cm......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................8m ......7600.........78cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................8m.......9800.........75cm...... .Dz........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...8m....8300........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie Efka19840.........8m.......8940.........xx..............Ch........3470.....woj. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski:classic_cool: ja świętuję, bo Franek ma idealne wyniki posiewu:D:D:D Hurrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Wszystkich Mam i Pociech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka to też my pŁacimy z prąd 2 x tyle co Ty :o niestety :o i jakoś nadpłat nie posiadamy :o DJ - super wieści!!! Aga15510 - ja się tej zasady trzymam, że lepiej nie przegrzewać :p znane mi matki były zdziwione, że tak lekko małą ubieram a i tak raz dr stwierdzil że za ciepło i latem jako 6 tyg dziecko mała wracala od niego w pampersie i bodziaku :) nawet skarpety jej ściągnął bo powiedzial że jest cieplo :) Aga_jabi moja mala ma 5-6 posilkow już od dawna bo tak nam zalecil DR jeszcze jak byla na samym mleczku... I trzymalam się tego, że dziecko 8 miesieczne powinno miec już uregolowanych 5 posilkow w tym 2 mleczne a teraz sama już nie wiem... Bialko mleka krowiego kazal nam dr wprowadzac pozniej a wiec z jogurtami ja się wciaz wstrzymuje Hej sierpniowa mamo :) Dziewczyny nos mi chyba odpasnie :o ale kicham :o moje koty mnie wykonczą :o czy jest szansa że alergia minie? Cale zycie mialam spokoj, a od 2 lat masakra jakas!!! Skad to się bierze co? W weekend mamy gosci :D przyjedzie moja kuzynka z m i synem :) ciesze się bo rzadko się widujemy a bardzo ich lubimy :) nie wiem tylko co z dietą :o tzn wiem - nie będę się katowac rezimem, ale będę jadla atkinsowo :p tzn salatka, miesko, jajeczniczka, kielbaska - rzadnych ziemniakow, rzadnego pieczywa itp. :) Zastanawiam się czy się ważyć jutro rano czy lepiej sobie nie odpuscic?- obawiam się że się zniechece :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludzie strzelają mi pod oknami a ja nic oczywiście nie wiem ale tak to już jest ze pod latarnią najciemniej :P Co do ząbków 2,5 miesiąca temu wyszły nam dwie dolne jedynki i dopiero teraz zauważyłam że się coś zaczyna bielić u góry w miejscu dwójek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks moją dietkę to szlag dawno trafił:) nie długo znowu mam zamiar robić podejście:) tylko muszę się zmobilizować w ciągu miesiąca straciłam ok 5 kg ale wszystko zdążyłam nadrobić oj to wszystko przez ta moją słabą silną wole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka to ty lepiej sie do okna nie zblizaj. Dziadek Jacek Normalnie piwko wypije za wasze dobre wyniki posiewu. A tak sie martwilas. Super ze jest ok. Monosiaczek ja tez mam slaba wole jezeli chodzi o dietki. Najdluzej to 4 dni wytrzymalam. A teraz przydaloby sie 4kg zrzucic i zabrac sie do tego nie moge. laski pamietacie jak roktemu z takimi juz fajnie widocznymi brzuszkami hodzilysmy? Ach co to byly za czasy. Chic wtedy te nocki mialam nieprzespane powodu skorczow lydek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka my tez bylismy wkurwieni tymi prognozami bo normalnie to obracanie czyjas gotowka jest chore. Mysmy zuzywali nie duzo a oni walili takie prognozy ze szok, jakby tu rodzina 5 osobowa mieszkala i tyle zuzywala. M sie wkurwil i zadzwonil tam, kazal nie naliczac tyle bo nikt tu w zyciu tyle nie zuzyje. Powiem szczerze ze dawna nie bylam tak zmeczona, nie wiem jak sie nazywam i ciagle mi w uszach dzwoni bo Małgoś non stop krzyczy z bólu. Czuje sie i pewnie wygladam jak zombie:( i juz nie wiem co wiecej chcialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zrobilam schadzke po lumpkach i w sklepie indyjskim bylam, kupilam sobie 3 chusty i zawijam sobie na glowie, super sprawa na upaly zeby wlosy nie latały. pocahontas- tez teraz czesto o tym mysle jak to bylo rok temu:D az sie lezka o oku kreci, cudowne czasy:D eech jak to miło miec takie wspomnienia. tnks- masz odzielna suszarke do ubran bo wlasnie nie wiem czy kupowac?? Masz racje z ta świetlicą, chyba nie mam sie co martwic na zapas. Bedzie dobrze! dziadek Jacek- tez sie ciesze z wynikow i pije piwko za zdrowie twoich chlopakow oraz Twoje. hmm nie wiem co jeszcze, zaraz jak sobie przypomne to napisze, z gory przepraszam jak kogos p[ominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15- dzieki za info, nawet sama to ostatnio zauwazylam bo jak malej bylo za cieplo to zaraz miala katar a od jakiegos czasu jak ubieram na cebulke to nie mamy juz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek , super,że posiew OK :) My już dawno zrezygnowaliśmy z rajstop - uważałam,że mu za ciepło. Zresztą nie chciałam go tak samo ubierać przy temp.0 st. i 15 stopni. Teraz już przechodzimy w bodziaki na kr. rękaw. TNKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi posta zeżarło :( TNKS,my też jak mały miał 3 tyg. wychodziliśmy na spacer w samym bodziaku na kr. rękaw plus pampers. Ale jak mnie się pot po doopie lał to dziwne, ze jemu ciepło nie było ;) A pogoda nas późnym latem i jesienią rozpieszczała:) Na początku września upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga jabi
czy moglabys napisac mi jak przygotowywujesz ten budyn? na 150ml cieplego mleka dajesz ta make do garnka?czy mleko jest chlodne,i do niego dosypujesz maka?bo tez chialabym zrobic budyn a nie wiem jak go zrobic,zeby nie wyszedl mi zbity... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia jak Kali się urodzila to leżała w samym pampersie w szpitalu :) co z reszta widzialas na filmiku :D wszyscy się dziwili że tak dziecko porozbierane a kiedys to w "betach" twardo trzymalam się tego że maja być otwarte i drzwi i okna w sali bo szlo zdechnac, a kazdy zamykal bo "przeciąg" :p potem też ciągle była w bodziaku i pampersie a w domku sobie nawet w samym pampersie spala :) natomiast ja ambitna matka "wystroilam" dziecko do lekarza w sukieneczke i skarpetki z falbanką :D a dr posciagal i powiedzial że bodziak wystarczy :) Lady mam suszarke do prania i powiem Ci że nie wyobrazam sobie bez niej zycia z kilku powodow po 1 zima pranie by mi nie wyschnelo tylko zgnilo, po 2 latem wystawianie prania na ogrod konczy się tym że jest cale z kurzu po 3 nie mam problemow z kłakami od psow bo wszelkie kłaki, "ciciki" etc zostają w pojemniku w suszarce a po 4 niezmiernie cieszy mnie fakt, że mam pranie w 1-2 godz suche :D ( 8 kg prania suszy się 2-2,5 godz maksymalnie) po 5 jak się pranie wysuszy i wyciągam je od razu z suszarki i od razu je rozwiesz to nie musze go prasowac gdyz wyciągam je gorące i "samo się" ponaciąga odpowiednio :D także ja suszarke polecam ;) nie mam doswiadczenia, ale słyszałam że pralko-suszarki egzaminu nie zdają... Ja mam oddzielnie :) jak będziesz chcial to podam Ci marke i symbol ;) Ps. Jeśli załadujesz prania mniej to oczywiscie wysuszy się szybciej, jeśli jest do tego mocno wywirowane to jesszcze szybciej - suszyc mozna wszystko po za ceratą rzecz jasna także śliniaczki odpadają :D :D :D Coś jeszcze chciałam? Na pewno do monisia3k chciałam pisac :D otóż moja droga :D jeśli chhodzi o zgubionych 5 kg to ja zgubilam je już kilka razy :o i za kazdym razem nadrobilam niestety :o tym razem się zaparlam jak tzw koza i będę się trzymac tego że zrzuce :D czego i Tobie zyczę :D oczywsicie życzę Wam wszystkim które chca :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia jak Kali się urodzila to leżała w samym pampersie w szpitalu :) co z reszta widzialas na filmiku :D wszyscy się dziwili że tak dziecko porozbierane a kiedys to w "betach" twardo trzymalam się tego że maja być otwarte i drzwi i okna w sali bo szlo zdechnac, a kazdy zamykal bo "przeciąg" :p potem też ciągle była w bodziaku i pampersie a w domku sobie nawet w samym pampersie spala :) natomiast ja ambitna matka "wystroilam" dziecko do lekarza w sukieneczke i skarpetki z falbanką :D a dr posciagal i powiedzial że bodziak wystarczy :) Lady mam suszarke do prania i powiem Ci że nie wyobrazam sobie bez niej zycia z kilku powodow po 1 zima pranie by mi nie wyschnelo tylko zgnilo, po 2 latem wystawianie prania na ogrod konczy się tym że jest cale z kurzu po 3 nie mam problemow z kłakami od psow bo wszelkie kłaki, "ciciki" etc zostają w pojemniku w suszarce a po 4 niezmiernie cieszy mnie fakt, że mam pranie w 1-2 godz suche :D ( 8 kg prania suszy się 2-2,5 godz maksymalnie) po 5 jak się pranie wysuszy i wyciągam je od razu z suszarki i od razu je rozwiesz to nie musze go prasowac gdyz wyciągam je gorące i "samo się" ponaciąga odpowiednio :D także ja suszarke polecam ;) nie mam doswiadczenia, ale słyszałam że pralko-suszarki egzaminu nie zdają... Ja mam oddzielnie :) jak będziesz chcial to podam Ci marke i symbol ;) Ps. Jeśli załadujesz prania mniej to oczywiscie wysuszy się szybciej, jeśli jest do tego mocno wywirowane to jesszcze szybciej - suszyc mozna wszystko po za ceratą rzecz jasna także śliniaczki odpadają :D :D :D Coś jeszcze chciałam? Na pewno do monisia3k chciałam pisac :D otóż moja droga :D jeśli chhodzi o zgubionych 5 kg to ja zgubilam je już kilka razy :o i za kazdym razem nadrobilam niestety :o tym razem się zaparlam jak tzw koza i będę się trzymac tego że zrzuce :D czego i Tobie zyczę :D oczywsicie życzę Wam wszystkim które chca :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zajrzalam;) caly sprzet agd juz mam kupiony ale wlasnie zastanawialam sie jeszcze nad tym i kazalam m zrobic wyjscie kanalizacyjne obok pralki na wszelki wypadek. Kiedy taki znajomy pokazywal wlasnie ten filt czy tam jak to sie nazywa co odciaga te rozne paprochy wloski itp z ubran, normalnie nie mpglam uwierzyc ze tyle tego jest na ubraniach. Jak jestes zadowolona to podaj mi marke i model to sobie obejrze i przemysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jutro Ci podam bo nie chcę mi się już dzisiaj na sam dół złazić :p jeszcze by mnie naszło na robienie prania :p na pewno mamy siemensa , ale musze poszukac jaki model - rzadna nowosc na bank bo my ją już z 3 lata mamy :) ale fakt tych śmieci jest masa!!! Gdyby nie suszarka to pewnie bym nawet nie wiedziała :D Teraz też spadam sonsów oglądać :) Ps. Lady ucałuj Gosiaczka od cioci TNKS i niech dziś śpi spokojnie a jutro wstanie już bez bólu ;) Ps. Wyslij swoja fote w chuście - chcę widziec jak wiążesz :) ja kochammmmm chusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jutro Ci podam bo nie chcę mi się już dzisiaj na sam dół złazić :p jeszcze by mnie naszło na robienie prania :p na pewno mamy siemensa , ale musze poszukac jaki model - rzadna nowosc na bank bo my ją już z 3 lata mamy :) ale fakt tych śmieci jest masa!!! Gdyby nie suszarka to pewnie bym nawet nie wiedziała :D Teraz też spadam sonsów oglądać :) Ps. Lady ucałuj Gosiaczka od cioci TNKS i niech dziś śpi spokojnie a jutro wstanie już bez bólu ;) Ps. Wyslij swoja fote w chuście - chcę widziec jak wiążesz :) ja kochammmmm chusty :D jak to jeden mój wykladowca mowil - turbany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×