Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej! Ale weekend był piękny :) Pojechaliśmy wczoraj do moich rodzicó i spędziliśmy wczoraj prawie cały dzień na dworze :) Dziś już niestety musieliśmy wwrócić, bo ja jutro do pracy idę (aga, łączę się z Tobą w bólu :o ). Też mam problem z ubieraniem małego na noc...Nie chciałabym go ani przegrzać ani nie chcę zeby zmarzł...A on się bardzo odkopuje... dobrej nocy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ze musicie jutro do pracy tym bardziej ze wam pogoda dopisuje. ladyania109 mam pytanko jaki budujesz domek? pietrowy czy parterowy? pokaz projekty oglądamy projekty ale jest ich mnostwo i jakos nie mozemy sie zdecydowac kazdy ma jakies zalety ale tez nie znalazłam takiego ktory by mi pasował w 100%. a Ty jestes zadowolona ze swojego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie wczoraj było gorąco ale strasznie wiało więc tak się tego nie czuło.Dziś bezwietrznie i zapowiada się dalej gorąco.W nocy też ciepło ale otwieram okno w sąsiednim pokoju i zrobiło się chłodno a co do spania to mój jeszcze śpi w pajacyku cienkim.Od dwóch dni budzi mi się w nocy, siada w łóżeczku i pojękuje i chyba chce mu się pić,bo daje herbatki i idzie dalej spać.TNKS jak po weekendzie z wagą?U mnie masakra,bo kilogram tak ciężko zrzucony po imprezkach szybko wrócił.W tym tygodniu ogólnie przez te wolne dni będzie ciężko z dietką ale będę się pilnować.Ale wczoraj zapiełam się w bluzce w której ostatnio chodziłam przed ciążą,więc jakiś mały efekt jest.Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i znalazłam sposób,żeby mały w dzień więcej pił.Dałam mu kupiony już dawno kubek niekapek i tak się nim bawi popijając herbatke,że od dwóch dni wypija cały kubek.Ma ktos namiar na tani a fajny nocleg nad morzem,bo moje miejsce w tym roku niestety nie do wynajęcia.Tak mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Druga! Hjka jak dieta? Ja mialam - 3 kg, po 2 dniach jedzenia znow + 2 kg :o KONIEC! Dieta!!! My caly weekend na dworze spedzilismy :D cale dnie w ogrodzie ;) mala w samej sukieneczce :) Na noc ubieram ją już tylko w body z krótkim rękawkiem i skarpetki które po 5 min już są osobno gdzieś w łózeczku :D nie przykrywam jej też niczym bo jest za ciepło - utrzymać teraz temperature w okolicach 20 st jest niemożliwe także nadszedł czas się porozbierać do spania :D kołderki nie używaliśmy nigdy, jak już to kocykiem ją przykrywaliśmy, ale od czasu jakiegoś już jej w ogóle nie przykrywaliśmy :) Lady na fote czekam Pocahontas jak się grill udał? Vilia , aga15510 powodzonka w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie z dieta to samo, w zeszlym tygodniu spadlo jakies 600g i tak mam do dzisiaj. jak takim tempem to bedzie szlo to do bozego narodzenia potrwa. zero motywacji jak staje na wage i nic sie nie zmienia. a w zasadzie juz tak malo jem. chyba jogurty odstawie bo w nich jeszcze cukier jest, a tak ZERO slodyczy i nawet mnie nie ciagnie. w sobote na grillu dwie kielbaski i salate zjadlam do tego piwo. poza tym Livia stoi gdzie sia da, byle tylko reka gdzie sie podciagnac. u nas tez cieplo i caly dzien na dworze siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Cudnie ciepło, wczoraj byliśmy nad rzeczką, super! Aga--wy bijecie rekordy rozwojowe :D Lena póki co trenuje stanie, jeszcze nie ma odwagi chodzić, kupiłam wózeczek-pchacz z FP, bo próbowała przesuwać stoliczek edu ;) MT--w końcu wiem, jak ma na imię twoje córcia! Ślicznie! Jestem chora, mam zawalone gardlo, ale udaję, że jest ok, przecież w taką pogodę nie położę się do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa - dzieki! a powiedz jak z tym pchaczem Lena wie o co chodzi, bo tez sie zastanawiam nad kupnem. duze brawa dla wszystkich dzieciaczkow, dla Lenki i Gosi za to ze juz stoja same, dla Antosia za raczkowanie i Natalki za chodzenie po schodach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem czesc dupeczki:-))) u mnie jest masakrycznie goraco ale dom sie nie nagrzewa przez ocieplenie dlatego mały spi w cienkim pajacu bez zadnego przykrycia. aga Lady gdzies tu wklejała projekt domku swojego swietny jest tylko nie pamietam na której str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Wy tak duzo piszecie ze ten projekt moze byc 50 stron wstecz. jak bede miala okazje to poszperam. dziewczyny podziwiam was na tych dietach! powodzenia zycze. chyba zaraz lece na spacer z mała poki slonce jest hehe bo pozniej u mnie ma znow lac :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEe jeszcze nie wiem czy będzie wiedziała, pewnie nie, bo czekam aż przyjdzie z All. W każdym razie polowałam na niego od kilku tygodni, zeby kupić w dobrej cenie i stanie. Udało się, warto było czekać na okazję :D Za 75 zł kupiłam, równo połowa wartości. Podoba mi się jeszcze ten konik jeździk, pewnie też upoluję ;) Na razie jestem na etapie kupowania trampoliny dla starszej, chyba kupię 2,5m bo ta 1.8 może być za mała. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was pomarańczka
Witam dziewczyny. Ja też jestem sierpniową mamą. Czytam Was prawie od początku i jesteście mi bardzo bliskie. Czytam, obserwuje, analizuje i jestem pewna, że tą pomarańczą która Was obraża jest nie kto inny a _aga_. Jestem pewna, bo to ona ma tutaj najbardziej roszczeniow postawę, jest zazdrosna o to, że ktoś ma lepiej niż ona. Na przykład kiedyś naskoczyła na Dziadka Jacka o kasę, którejś z dziewczyn jeszcze pisała wyrzuty, że stać ją na coś więcej niż ją. Jest zazdrosna o to, że dzieczyny kupują niemieckie produkty i co chwila wyskakuje z jakimiś "rewelacjami" z uk o które nikt ją nie prosi:o jak dziewczyny bepanthen chwaliły niemiecki to ona ciągle podkreślała że angielski też super :o jak ostatnio któraś z Was, chyba aga_jabi napisała o wadze dziecka, to się wzburzyła bo wynikało z tego, że jej mała jest gruba. Skoro waży prawie 10 kg to gruba jest i nie ma się co burzyć:o to ona czuje się tutaj pominięta, przeanalizujcie sobie strony na których pojawiała się pomarańczka i strony wstecz, zawsze to _aga_ była "lekcaważona" przed pojawieniem się "złośliwej pomarańczki". _aga_ to zakompleksiona dziewczyna, która nie może pogodzić się z tym, że inne dziewczyny wolą czytać Dziadka Jacka , rozmawiać z Ciotką Julią, kupić maść niemiecką za radą MT i stać je na większe zakupy niż ją. To przykre, że siedzisz na obczyźnie i ciężko Ci tam, to przykre, że wyjechałaś za pieniądzem i go nie masz, ale nie możesz mieć pretensji do kogoś, że je ma. To przykre, że nie potrafisz zaciekawić nikogo swoimi historiami, to przykre, że nikogo nie bawi Twoje poczucie humoru, ale nie możesz "opluwać" innych tylko dlatego, że są bardziej interesujący i zabawni niż Ty. Przepraszam dziewczyny, ale musiałam to napisać. Jestem pewna, że to _aga_ i uważam, że Wy też powinnyście wiedzieć. Nie dajcie się jej prowokować i piszcie dalej. Zdrowia Wam i Waszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ja nie kupuje tego pchacza bo moja to by sobie zęby na nim powybijała pchając go. za szybko lata. a poza tym juz by mi wszedzie poszła a tak to jak chodzi tylko po meblach i raczkuje to mam trochę na nią oko a z tym pchaczem za bardzo rozbrykała sie. kupiłam jej chodzik i lata 2 razy dziennie po 30 minut to musi jej wystarczyć :) po ile u nas w Pl chodzą te trampoliny? fajna sprawa sama bym sobie poskakała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie to ja - niemam co robic tylko pisać jako pomaranczka - juz nie raz jak coś chciałam napisać to pisałam pod własnym nickiem. ostatnio tez napisałam pod wlasnym nickiem dziewczyny sie ze mna nie zgodziły i co obraziłam sie na nie?? pisałam o ang produktach bo tutaj mozna kupic i przesyłka jest za darmo a one miały problem z prowadzeniem tych rzeczy z niemiec. a moze to Ty? widac tyle miesiecy nas czytasz wszystko wiesz sama nie potrafisz zainteresowac swoją osoba bo nigdy sie nie ujawniłas i ci czasem sie nudzi to piszesz jako NN. jak ci nie pasuje to co pisze to nie czytaj!! dziękuje i gratuluje ze wreszcie odwazyłas sie cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ mam nadzieje ze nie wyprowadzil cie z rownowagi ten post! ja osobiscie nie wierze w ani jedno slowo, bo wlasnie uwazam ze piszesz prosto z mostu co myslisz. moje dziecko tez wazy 9800kg i nie uwazam zeby byla gruba. i niestety nie mam daru do pisania tak jak dziadek, ciotka lub TNKS i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78 szkoda gadać bo jeszcze pomyśli sobie ze wreszcie ktos ja zauwazył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie! Słonko świeci, ptaszki śpiewają a tu wre :D Nawet się zaczernić postanowiłam, żeby mnie z panią powyzej nie pomylił :D Misiaczkowa daj linka do pchacza i się kuruj babolku!!! MT to fajnie, że chcociaż wciąż na minusie jesteś :o ja znów na + :o Aga moja w ogóle nie chodzi a Twoja już schody pokonuje ;) Co do wagi to my wciąż od normy tutaj odstajemy :p kiedyś Martynka od As była porównywalna :p teraz chyba już wszystkie nam uciekłyście :p As a co z Tobą? Dlaczego się nie odzywasz? Wszystko ok? Aga_jabi Ty korzystałaś z tej str hippdodomku? Ja wczoraj złozyłam zamówienie i się zastanawiam czy wybór płatności "gotówka" to pobranie? I jak długo trzeba czekać? Zamówiłam herbatki bo mala teraz wypija bardzo dużooooo i mleko ha. MT kochana wiem, że już pisałaś, ale kurde zapomniałam:o jak możesz to powiedz po ile u Was jest hipp ha 2 ? Bo ten kupowany u nas i tak jest ciągnięty od Was więc chyba poprosze znajomego żeby mi przywiózł... Dziś mi sprite podrzucił i bepentheny :D :D :D DJ, Ciotka, Lady, As, Aga15510 i cała niewymieniona reszta gdzie wy? Ps. Czy tylko ja tutaj nie mam podejrzeń co do tego kim jest pomarańcza? :D Pps. Mt ja na jednej półce z DJ czy Ciotką? No co Ty !!! Gdzie mi do nich !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrowienia i całuski 🌼 dla starej ekipy :). Co tu się u was dzieje- ciągle jakieś kłótnie i wyliczanki kto jest dobry a kto zły... Przecież ideą tego forum miała być przyjaźń. Nie dajcie się rozbić. Tyyyllle mam już zrezygnowało z pisania tutaj bo atmosfera staje się coraz gęstsza. I po co te podziały na kafe i fb? Każdy moze pisać i tu i tam. I co to za głupoty z _aga_?????? Pozdro od Oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - mleczko po 9,99eur. no a poza tym lubie czytac jak piszesz i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,MISIACZKOWA JA TEŻ JESTEM NA ETAPIE OGLĄDANIA TRAMPOLINY I TEŻ CHYBA TĄ 2,5 NO ALE PATRZE JESZCZE NA 3M.MOJA MA OBIECANĄ ZA ŚWIADECTWO Z PASKIEM I ZAPOWIADA SIĘ,ŻE BĘDZIE MIEĆ, WIĘC JUŻ SIĘ ROZGLĄDAM ALE CENY MNIE TROCHE PRZERAŻAJĄ.JAK COŚ KUPISZ DAJ ZNAĆ JAK SIĘ SPRAWDZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj - mama8327 🌻 kopeeeee lat ;) tnks co tu sie zasanawiac przeciez kolezanka juz rozwiazała zagadke pomaranczowej ;) Kalinka wcale nie odstaje od normy za wczesnie na takie stwierdzenia laska po prostu trzyma forme od urodzenia zeby pozniej nie meczyć sie jak mama ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama... - widzisz u nas sie nic nie dzieje, bo nikt nikomu nie wylicza kto jest dobry a kto zly. czasem tylko jakas zagubiona pomarancza chce zablysnac. nie zauwazylam zeby atmosfera robila sie gesta, a te co odeszly na fb to podejrzewam ze im wygodniej po prostu. i musialo to byc bardzo dawno bo ja wiekszosci mam z fb nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt 10 e za ha 500 gr? Dzięki za info :* Aga ja się nie zastanawiam bo skoro ktos nie ma odwagi napisac ze swojego konta to nie jest wart mojego czasu ;) A co do Kali to chyba patrzy na mnie i się boi że się tak upasie i stąd ta waga :D Mama hej!!! Hjk wymiatasz heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny mam pytanie odnośnie witaminy D . jak jest tak słonecznie jak przez ostatnie dni to dajecie witaminkę?? Bo nadmiar to też nie za dobrze a jak sie pół dnia siedzi na dworze to moze wystarczy żeby sam organizm sobie wyprodukował. Ja to do swojej pediatry to chodzę tylko na szczepienia bo taka ta kobita jest zawiana że i tak się człowiek nic dobrego nie dowie. -aga- nie przejmuj się pomarańczkami, pewnie juz nie jedną grupę dziewczyn skłóciła na forum. Tymkowej się juz pozbyła pisząc ze nie chce czytać ciagle o kupach to teraz pewnie szuka następnej ofiary. U nas tak gorąco że nawet na spacer chyba nie pójdziemy bo normalnie żar z nieba sie leje. Ani jednej chmurki nie ma. Mam nadzieję że po 16 troche osłabnie to słońce i da radę wyjść. A i mam pytanie jak jest cieplutko albo i gorąco ale dość mocno wieje (momentami chce łeb urwać :) ) zakładacie dzieciaczkom czapeczki takie na uszka??. Bo tak jak wczoraj to było gorąco ale strasznie wiało i mu załozyłam czapeczke taka cieniutką ale i tak mi sie wydaje ze było mu gorąco, ale boję się żeby mu uszków nie przewiało. Co chodzi o piwnicę Pocahontas to też miałam sie do niej zgłosić w sprawie jej wypożyczenia. Mój m wreszcie skończył szkołę( na stare lata zachciało mu sie średniego wykształcenia :P) i przez dwa dni sie żegnali procentami. Na szczęście dzisiaj widze skruchę więc może bez piwnicy się obędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - jeszcze niedawno to zwykle kosztowalo 7,45 a teraz tez 9,99.tylko ze zwyklego jest wiecej w opakowaniu. a ja w zeszlym tyg kupilam zwykla 2 z promocji za 5,99, ale polki wymiecione byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wit. D nasza pediatra kazała podawać do czasu gdy nie pojawi sie letnie słońce. Więc teraz przez te upalne dni nie podaje. Jak będzie pochmurnie podam bo kupiłam ostatnio Bioaron Baby - zawiera on wit. D i kwasy Omega i jest dla dzieci powyżej 6 m-ca. TNKS pisałam w weekend, a dzis pracowałam. Myślałam ze bede mieć dzis spokój w pracy, zapomniałam ze na koniec m-ca w kadrach jest takie zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) nie wiem czy już poruszaliście temat napojów ile wasze maluszki wypijają w te upalne dni bo ja podaje herbatki hippa mój mały wypija ok 300 ml dziennie czasami mniej czasami więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×