Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej!Jak tam świętowanie?Ja mam dosyć ale to pod względem wagi którą dziś ujrzałam rano.TNKS nie łam się od poniedziałku zaczniemy wyścig na nowo.Mi z poprzednich -4 zostało tylko -2 więc masakra jak dla mnie.MT a jak u ciebie? LADY ANIA widziałam te domki na żywo,bo kilka razy przechodziliśmy tamtędy nad morze i są rzeczywiście super.No a ja znowu wybieram się do urzędów,bo ostatnio zaginął mój dowód a bez niego nic nie załatwie,więc nie pojechałam.Na szczęście odnalazł się w portfelu mojego m.Nie wiem jak mały zniesie te kolejki w tych urzędach ale mus to mus.Pogoda też się popsuła oby tylko nie zaczęło padać.Pozdrawiam i miłego dalszego świętowania wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, hjk - ja jak na razie -1,3kg ale to strasznie po malu idzie. kilka dni ta sama waga i pozniej 300-400g mniej. a za cwiczenia sie dalej nie wzielam, no jakos nie moge sie zebrac. u nas ostatnie nocki cos marudne, mala budzi sie co chwile a dzisiaj o 4 byla wyspana. zwalam na zeby bo slina leci jej ciurkiem. chodzi ze sliniakiem a i tak cala mokra, przebieram ja kilka razy. mnie jakis katar zlapal wczoraj. i wogole jakas padnieta jestem. pogoda fajna a ja nie mam ochoty z domu sie ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ogłaszam wszem i wobec, że bin laden powrócił do mnie... :( nie wiem co się małemu stało, drze się, płacze, krzyczy, w nocy spać nie chce (a miałam się wyspać w czasie majówki ehhhhhh) masakra!!!! niech te zęby w końcu wyjdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-jabi to bin laden ma wielu sobowtórów bo i od wczoraj gosci u mnie:-((( jedyne co pomaga to duzo ludzi wokół i nowych sytuacji tylko co ja mam zrobic jak mieszkamy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nareszcie sie ochłodziło i dobrze bo na upałach ostanio ja mam rozdwojenie jazni- chciałabym sie poopalac ( a długo mi schodzi) a nie mam jak bo na wielki skwar potomka nie wystwaię wiec tak kursowałam w momencie drzemek miedzy chałupą a leżakiem:-D trampoliny fajna rzecz ale ja sobie daruję bo mój kawałek trawnika musi zmiescic koniecznie basenik dla małego ( i to jakis zelazny zeby pies nie przegryzł:-) ) no i piaskownice i takie tam.... dla siebie samej marzy mi sie ...hamak zawieszony na starych drzewach w starym zapuszczonym sadzie:-D :-D :-D i lokaj mi sie marzy zeby donosił napoje wszelkie i literature i niania do dziecka zebym sie co 2 minuty zrywac nie musiała...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałabym zyje jakos bezkalendarzowo ostatnio- pocahontas wszystkiego naj naj naj dla Synka {kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja tez wole odpoczywac od ukropow w domu ;) choc ostatnio przyjelam taktyke ze wychodze z mala po sniadaniu na dwor,na 2-3h, po czym ona ladnie usypia zmeczona,a ja wracam do domku,zajmuje sie chwile soba,jem obiad lub odsypiam cos.to funkcjonuje,potem po poludniu mam zawsze ambicje ze raz jeszcze wyjdziemy,ale znow znosic wozek i chodzic to juz nie mam sily.. w ogole mnie ostatnio kregoslup boli,ze ledwo moge z lozka wstac. Aga-ja tez mam wlasnie okres,pierwszy prawdziwy od porodu, a mala ma 10miesiecy.. szkoda ze wrocil,a biore tabletki. szukam ladnej letniej torby dla mamy na dzien matki,jakas dobra marka,skorka,macie jakies pomysly gdzie szukac,bo na allegro nic? pozdrawiam znad kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! ide wykapac dzieciarnie i wracam zaraz. Dzis tez czuje sie okropnie, glowa mnie boli:( wczoraj okresu dostalam :( eeech hjk- ciesze sie ze na zywo jeszcze lepiej niz na fotkach, boje sie tylko ze bedzie lało i nic nie korzystamy, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski;) Ja tylko na chwile dzisiaj;) Lady dorwalam sie wczoraj do "Jezdzca..." Zaczelam jakies dwa miesiace temu:( ale przeczytalam wtedy tylko z 10 stron,bo nie mialam czasu;(.A teraz nie moge sie oderwac;););) Czytalam do 3 w nocy:o Dobrze, ze mam juz druga czesc;) Zajebista ksiazka;)A m sie spelnia w roli taty heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber wiem co teraz doswiadczach przy Jeźdźcu... :D:D Mialam to samo, czytalam wszedzie byle szybciej skonczyc;) idę się polozyc z prasówką do lozka wczesniej bo jakas skonana jestem dobrej nocki wszystkim zycze i do jutra!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ten dlugi week mnie wykonczy. Codziennie jakies imprezki niepla.owane. Ale dzisiaj na szczescie jest luzik i juz w lozeczku leze. Ach mpja watroba przez te grile zacznie niesdlugo strajkowac. Dzisiaj ululalam malego w lozeczku. Ciezko bylo. Przeczytalam czesc tej ksiazki "usnij kochanie" czy jakos tak i troche boje sie jednak zostawic malego samego w lozeczku w lokoju bo on sam wstaje a usiasc jeszcze nie umie. Wiec zmodyfikowalam metode usypiania. Moze zadziala. Dzieki ciotka-faktycznoe maly dzisoaj skonczyl 9 miesiecy. Czytam was ale jakos czasu ma pisanie mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ostatnio mało czasu jakoś :o Czytam, ale nie mam czasu pisać :o Teraz też wpadłam się tylko przywitać i na uczelnie zmykam :o Miłego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra leniuchy:D:D:D Nikomu się kawy robić nie chce, więc ja zrobiłam:D:D:D Komu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ, jak zwykle ostatnio ja ładnie poproszę :D Dziecię ma poranną drzemkę, od tygodnia śpi mi na brzuchu i konsekwentnie odmawia spania na pleckach. W piątek używając łóżeczka wstał mi pierwszy raz na nóżkach :D , no i zaczął reagować na słowo NIE powiedziane stanowczo. Reakcją jest ryk. Skubany już rozumie że nie wolno mu bawić się modemem, przewracać kwiatka i grzebać w doniczce. I mu się to bardzo nie podoba. Laski w Rossmanie jest promocja Hippa. Za zakup produktów tej firmy za 25 zł można dostać koszulkę małego kibica. Dostaliśmy rozmiar 86, więc na przyszłe lato. Poza tym są jogurciki z Bobovity, za 4-pack tylko 7,99. W Tesco te same kosztują 10,49. W naszym dorwałam ostatnie opakowanie, a Antoś je uwielbia. @ wyjątkowo łagodna, gdyby nie wizyty w WC w ogóle bym nie wiedziała że ją dostałam. A przed ciążą bez tabletki przeciwbólowej by się nie obyło. Od wtorku kończą mi się nadgodzinki sprzed ciąży i będę musiała do pracy jeżdzić na 7 rano, a oznacza to dla mnie, że z domu będę wychodzić już o 4.20 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze że nie tylko u mnie z czasem lipa. Jakoś ostatnio mi na wszystko czasu brakuje. Mały dzisiaj całą noc się kręcił. Spałam tylko od 23 do 00.20. Ledwo żyje a takie plany miałam na dzisiejszy dzień. Czy Wasze dzieciaczki też tak nielubią się przebierać?? Młodego to czasem nawet 15 min gonie po łóżku zeby mu pampersa założyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie. Normalnie zaniedbuje was mamuski. Efka ja tez mam mega problem ze mniana pieluchy malemu. Uieka golasek zadowolony, a najczesciej tak robi jak musimy gdzies szybko wyjsc bo jestem umowiona lub cos w tym rodzaju narescie zaczelam chrzciny zalatwiac. Cos nie moglam sie za to zabrac ale mama i babcie sie dopytuja wiec trzeba dzialac. Wyszlo mi 15 osob i przyjecie bedzie na swierzym powietrzu jak pogoda pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie. Normalnie zaniedbuje was mamuski. Efka ja tez mam mega problem ze mniana pieluchy malemu. Uieka golasek zadowolony, a najczesciej tak robi jak musimy gdzies szybko wyjsc bo jestem umowiona lub cos w tym rodzaju narescie zaczelam chrzciny zalatwiac. Cos nie moglam sie za to zabrac ale mama i babcie sie dopytuja wiec trzeba dzialac. Wyszlo mi 15 osob i przyjecie bedzie na swierzym powietrzu jak pogoda pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!Lady Ania życzę żeby pogoda dopisała,bo deszcz nad morzem przy dzieciach to masakra.Pogoda znowu dziś się poprawiła u mnie.Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł dupencje:-D mam nadzieje ze jak sie ten tydzien majowy skonczy to frekwencja tu wzrosnie!!!!!! mały tez mi ucieka z dupką przy ubieraniu tez jojczy ale najgorzej jest przy robieniu czegokolwiek przy buzi- wycieranie a kremowanie toz to istna syrena:-D mówiłam ze poczekam az mały sam zacznie raczkowac zanim polece do jakiegokolwiek lekarza? no i doczekałam się. wczoraj popołudniu zaczął jeszcze bardzo powoli ale na pewno sie rozpędzi:-P z tego tez powodu pognałam z samego rana do MARKIETU budowlanego i kupiłam taką otulinę do rur piankową metrowej długosci za grosze i zaraz potne to na kawałki i poowijam nogi od ławy która ma takie jakies ozdobne elementy i boje się zeby mały w to głową nie przywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Lady uff mimo szczerych chęci nie dałam wczoraj rady skończyć "Jeźdźca...". Padłam na twarz wieczorem, pewnie dlatego, że poprzednią noc zarwałam z lekturą:) Ale dzisiaj skończe:) Nie ma bata:)! Byłam wczoraj u pediatry z małą. Kooorwa mocz znowu zanieczyszczony i trzeba znowu pobierać. Ale tym razem idziemy na cewnikowanie:O Nikola ma jakiś żółty języczek, więc wczoraj pobieraliśmy też wymaz na to. Kurde to jakaś masakra, wszedzie tylko bakterii szukają:O Pytałam przy okazji o podawanie wit D i nasza lekarka powiedziała mi, że cały czas podawać. Że wychodząc z dzieckiem na zewnątrz smarujemy kremem z wysokim filtrem a dziecko najwięcej wit D syntetyzuje przez skórę, a skoro jest filtr, to za dużo jej nie wchłonie. Ponadto dziecko teraz intensywnie rośnie, wychodzą jej zęby i tp. Powiedziała, ze poźniej dużo dzieci ma kłopoty z wadą postawy, zebami i tp i najnowsze zalecenia są takie, że powinno się syplementować wit D nawet do 18 roku życia i po 65. Także my cały czas podajemy. Powiedziała też żeby nogi smarować mniejszym filrem i wystawiać troche na słońce, ale nie za dużo. Kiedyś dzieci nie były smarowane takimi kremami i nie podawano wit D, ale nie każdemu słońce wystarczała. Okazało się, że pod okiem to nie jest żadna opryszczka ufff. Tylko mała ma na coś alergię:O Wogóle jest jakaś wysypana na plecach i rękach. Ciotka gratki dla Maciusia:) Niech bryka i na nogi ławy uważa:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkurcze a jak byly u mnie upaly i sloneczko to podawalam co drugi dzien,ale wsumie to chyba tylko 3 razy nie podalam wit D. Kacperek dostal jakis katarek. Mam nadzieje ze to nic powaznego. W poniedzialek Oliwia spowrotem po wolnym do szkoly. Ah znowu bedzie wstawanie poranne. Uciekam na popoludniowa kawusie. Moze komus nalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkurcze a jak byly u mnie upaly i sloneczko to podawalam co drugi dzien,ale wsumie to chyba tylko 3 razy nie podalam wit D. Kacperek dostal jakis katarek. Mam nadzieje ze to nic powaznego. W poniedzialek Oliwia spowrotem po wolnym do szkoly. Ah znowu bedzie wstawanie poranne. Uciekam na popoludniowa kawusie. Moze komus nalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które jeszcze do niedawna karmiły piersią. Jakie mleko teraz podajecie?? Bo u mnie coś sie porobiło i z dnia na dzień zniknął pokarm :( i jakoś mi tak przykro:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A mnie dopadlo przeziebienie ciurkiem z nosa leci. Ledwo zyje leb mi peka. Na dodatek mloda budzi sie w nocy prawie codziennie z placzem. I tak dzisiaj o 3 byla wyspana. Ja tez pytalam lekarza o wit D i kazal podawac. Pozniej sie odezwe bo jedziemy ogladac foteliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka, teraz wstaję o 4.30, a od wtorku chyba tak o 3.45. Mogłabym ciągle chodzić do pracy na 8, ale mam masakryczny powrót. A tak pracując do 14 w domku jestem już po 16. Niestety całe Trójmiasto rozkopane a remont ma jeszcze trochę potrwać. Kiedyś z Gdyni do Malborka jechało się pociągiem tylko godzinkę, teraz przez modernizację i zamknięty 1 tor sam przejazd między Gdańskiem a Gdynią mi tyle zajmuje. Efka nie pomogę, my ciągle na piersi, a Antoś innego mleka nie toleruje. A z przebieraniem u Nas tak samo. Ucieka po całym łóżku z gołą pupą i jest bardzo zadowolony. A więc będę chyba tą wit. D podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam :) U nas mega burze :o Trampolina super!!! Mała ma zakwasy od skakania, ale i tak skacze ;) Przyszedł pchacz, Lena nie wie o co kaman, więc posłuży później ;) Misio przy rączce ją najbardziej kręci ;) Amber, może masz kryzys laktacyjny, nie poddawaj się, powinno w ciącu tygodnia minąć, pij dużo. Mi tam kg wcale nie ubywa, niestety, na razie staram się choć nie przytyć, aktualnie 70 na blacie :o Fuuujjjj Pozbyliśmy się zaległego gruzu z podwórka, w końcu nie ma hałdy brudu, ładnie teraz, no ale nie mamy kasiorry za to już na przywiezienie ziemi, może w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa a na co ci ta ziemia? MT kuruj sie kobito szkoda "lata" na katar. Amber i Mt dzieki za info odnosnie wit D. to ja tez zaczne podawac znowu tylko przejde na rybki bo devikap ma wieksza dawke, zreszta konczy mi sie mleko to i ja dopytam lek. Amber a skad w ogóle przypuszczenia a propos bakterii? jakie objawy u małej miałas? pisz moze komus sie przyda. dzieki za gratulacje dla małego ale mnie to jakos mało cieszy ze on coraz bardziej mobilny:-P aga ja najwczesniej wstawałam o 4,10 ale co drugi dzien to szło jako tako odespac. ile te remonty na trasie jeszcze potrwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×