Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tnks przeczytałam wpis z tą dietą i śmiać mi się chce(a płakać powinnam) bo mam to samo codziennie zaczynam od jutra cholercia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Kupiliśmy trampolinę w końcu w Auchan za 489 zł, różnica z allegro jakieś 40 zł, no ale tam gościu powiedział, że musielibyśmy czekać na wysyłkę 3 tygodnie. Jeszcze nie złożyliśmy, ale widzieliśmy w sklepie i faktycznie trzeba brać od 2,5 m bo mniejsze wyglądają słabo. Przy okazji machnęliśmy sobie ekstra parasol i piękną podstawę, miodzio. I również przy okazji sprawdziliśmy, że Castorama i Lerłałernę (;)) są drogie w kwestii wyposażeń, hipermarkecik miał zdecydowanie lepsze ceny. TNKS--prosiem oto link: Ząbków serdecznie gratuluję!!!! http://allegro.pl/chodzik-pchacz-wozek-fisher-price-i2311274814.html I właśnie wylicytowałam konika: http://allegro.pl/konik-odpychacz-jezdzik-fisher-price-lalka-i2294173144.html Mam więc komplet z laleczką, co mi się podobała. Zakupy sponsorował Urząd Skarbowy i MON ;) hehe a co tam, przynajmniej nie wypieprzyliśmy kasy w powietrze jak zwykle. Jeszcze nam na wywiezienie zaległego gruzu starczy ;) Git majonez! Amber---no kochana, coraz częściej i ja dochodzę do tego wniosku, tylko tak starsznie mnie do tego miasta ciągnie :o Pożyjemy zobaczymy. _aga_---cóż może znajdziemy cię w następnej Angorze w dziale kryminalnym ;) hehehe dobre te teorie spiskowe ;)Fajbusiewicz na tropie ;) Moja Lena aktualnie zaczęła !!chodzić!! pchając taki stoliczek edu z little tikes, przesuwa to i człapie za nim, wołając bez ustanku maaaamaaa maaamaaa :o Ogólnie od miesiąca jestem tylko ja w jej centrum :o Co do żarcia z Niemiec, to jest zajebiste. Te Holle są świetne, właśnie mi się pokończyły, kupiłam Nestle, ale to nie to samo. Także bryka zaraz porobić zapasy! spadam pisać kolejną nudną prezentację maturalną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja w piątek do pracy! Ale za to zabieram córcię na zajęcia, bo bardzo chce zobaczyć mamę w akcji, nawet mam tremę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS,ja tylko tak zapodałam pytanie o to raczkowanie, bo sama zaczęłąm się zastanawiać czy z BArtolinim cośnie tak... Ale po dzisiejszym dniu stwierdzam kategorycznie, że żadna rehabilitacja mu nie potrzebna :D To co on wyczynia w łóżeczku to przechodzi najśmielsze oczekiwania ;) Siada z każdej pozycji :) A jak to sprytnie robi :) Jakoś podkłada jedną nóżkę pod dupkę i hop :D Nie ważne czy na plecach leży czy na brzuchu :) Zatem TNKS, nie ma co się stresować. Zresztą poprosiłam koleżankę żeby swojego chłopaka rehabilitanta podpytała - rzekł, że nie każde dziecko raczkuje i nie ma co lamentować :) Gorszy nie będzie :P Poza tym mały też kręci 'boczka' w pozycji na brzuchu, staje jak ma się czego złapać i przy tym sprężynuje na nogach, więc chyba ćwiczyć go dodatkowo nie muszę ;) Myślę, że nasze nie-raczkując epociechy zaczną szybko biegać :) Wikula, Aga - współczuję tych dni roboczych. JA dziś i pt. mam wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - ja również planuję wyprawić roczek w ogrodzie ale chyba będzie grillowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do raczkowania to moj Domini radzi sobie świetnie ale mój brat pominął raczkowanie i wszystko z nim w porządku :) no oprócz tego że nie chodzi do kościoła bo nie lubi klęczeć :P. zazdroszcze Wam tych grilli bo nasze grillowanie zawsze kończy się najpoźniej o 20.00 bo trzeba się zbierać małego kąpać :( Ja mimo że nie pracuje nie mam czasu na nic. Domi nie pozwala mi siedzieć przed komputrem bo normalnie rozwala mi klawiaturę. Zostawić go na podłodze nie mogę bo próbuje chodzić bez trzymania co kończy się wywrotką. A jak śpi to jak mysz pod miotła budzi go klikanie w klawiaturę także dupa na całego. Moe Was tylko podczytywać i raz na ruski rok coś napisać Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już roczki planujecie a my dopiero chrzciny mamy na 10 czerwca.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa dzięki za linka, jutro z kompa obadam bo na bb źle mi się wyswietla ;) Monisi3k ale ja mam wiecej od Ciebie do zrzucenia :o wsciekla już na siebie jestem :o ale jutro już bez dyskusji!!! Dieta!!! Wikula no też taką opcje rozważamy, byłoby najlepiej machnąć grilla jakiegoś :D podpowiesz co Wy orgaznizujecie? Nie chcę do knajpy bo to ogranicza czasowo :p a w domu rosołu i rolad dla 30 osób też mi się robić nie chce :p ten catering też mnie jakoś nie przekonuje... Wolałabym żeby było tak "swojsko" :D pieczonki w ognichu, jakaś kita na grilla , sałatki etc... Tylko czy tak na roczek wypada? U nas w rodzinie to wszyscy rolady serwują :p Vilia ja wyączam myślenie na ten temat i poczekam jeszcze ze stresami hehhhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę, nadrabiam...jestem na stronie 706 TNKS pewnie juz odebralas zakupy, jak? zadowolona jestes? ja mialam wtedy nastepnego dnia, placilam przelewem hjk moj tez sie budzi w nocy, jest goraco i dzieciom chce sie pic, z reszta ja sama w nocy pije, ja tak samo jak Ty daje herbatke w lozeczku, podnosze malego, odbija i dalej spac idzie _aga_ tak jak pisalam na fb olej pomaranczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski zdazylam tylko przeczytac co piszecie, dzis nie odpisuje gdyz padam na twarz i ide do lożka. Jutro rano wpadne to cos wiecej skrobne:) Kolorowych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale Wasze pociechy sie rozwijaja, a moj nadal nie usiadl sam z plaskiego :(((( juz zaczynam sie martwic co do wit.D ostatnio mi pediatra powiedziala, ze do konca maja mam dawac codziennie a pozniej tylko w pochmurne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Aga_Jabi moja też nie siada. Chyba chce pominąć ten etap:P Żartuje oczywiście. Wspina się na co się da, a najczęściej na kogoś kto usiądzie obok. Jak położe się obok niej na brzuchu na podłodze to jest masakara:O Zaraz włazi mi na plecy i drze mnie za włosy. Mój m się smieje żebym w czapce chodziła:O Jak już oprze się o coś to klęczy albo wstaje na nogi a siedzieć nie chce. A ile ona się naskacze w ciągu dnia. Normalnie skąd taki maluch ma tyle enrgii:) TNKS, Vilia nie martwcie się tym raczkowaniem. Przecież my też nie wszystkie raczkowałyśmy i żyjemy:) Jakoś ten etap nie jest niezbędny dla niektórych. Myślę, że czasami lekarze przesadzają troszkę z takimi rzeczami. Niekiedy nie widzą ważniejszych rzeczy:O A teraz to ze wszystkim na rehabilitacje wysyłają. Ja też z Nikolą chodziłam, ale szczerze mi rehabilitantka powiedziała, że nie jest to konieczne w jej przypadku:O Efka heheh z tym spaniem to u mnie jest podobnie. Tylko kurcze dziwne jest to, ze mała mi się budzi w domu przy najmniejszym hałasie a jak na spacerze śpi to nawet "dawcy" na ścigaczach jej nie przeszkadzają:) Wklejam Wam linka do fajnego artykułu o rzeźbie:) Nieważne co tam napisane, ale zobaczcie zdjęcia tej rzeźby:) Aż łezka się w oku kręci:) http://wiadomosci.wp.pl/gid,14202362,kat,1356,title,Rzezba-ktora-przyprawia-o-gesia-skorke,galeria.html U mnie taki skwar, że chyba ducha wyzionę jeszcze trochę:O Moja mała w ciągu dnia w samym pampersie bryka, a i tak cała mokra momentami:O Misiaczkowa co ja bym dała za ogród:D Powodzenia w piątek:) Obyś się spisała przed córcią:D:D:D Wikula, Aga15510 nie zazdroszcze pracy:) Ja tam cały tydzień siedze sobie z małą:) M niestety pracuje, wiec nawet nie moglismy nigdzie jechac:O Wikula powodzenia w przygotowaniach do Komunii:D Uciekam spać:) Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa dzięki za linka, jutro z kompa obadam bo na bb źle mi się wyswietla ;) Monisi3k ale ja mam wiecej od Ciebie do zrzucenia :o wsciekla już na siebie jestem :o ale jutro już bez dyskusji!!! Dieta!!! Wikula no też taką opcje rozważamy, byłoby najlepiej machnąć grilla jakiegoś :D podpowiesz co Wy orgaznizujecie? Nie chcę do knajpy bo to ogranicza czasowo :p a w domu rosołu i rolad dla 30 osób też mi się robić nie chce :p ten catering też mnie jakoś nie przekonuje... Wolałabym żeby było tak "swojsko" :D pieczonki w ognichu, jakaś kita na grilla , sałatki etc... Tylko czy tak na roczek wypada? U nas w rodzinie to wszyscy rolady serwują :p Vilia ja wyączam myślenie na ten temat i poczekam jeszcze ze stresami hehhhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry❤️🌻❤️ Kawy komu? Tylko proszę z własnym mlekiem, bo moje się skończyło:O Uważam ogrodowy pomysł na roczek czy inne chrzciny za genialny!!! Olinka🌻 gdzie Ty łazisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weźcie się kobitki nie przejmujcie za bardzo pomarańczowymi wpisami;) Tymi malo sympatycznymi oczywista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 jak Wy znosicie te upały? oszaleć można przecież:O my jako tako funkcjonujemy do ok 10 rano i potem od 17:O To co się dzieje pomiędzy to zgroza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi zakupy przyszły, wszystko ok! Bałam się, że takie ilości szkła to będzie masakra, ale wszystko całe ;) no i szybko to przyszło!!! Na all zamawiałam tą zdrową żywność 2 dni wcześniej i dalej nie ma :o DJ pytasz jak dajemy radę - nie dajemy :o co gorsza ( znów się pochwalę domem) na prawde u góry mamy milion stopni!!! U małej jest chłodniej - tylko 26 st :o u nas w sypialni jest stopni milion :o śpimy przy otwartym na oścież balkonie bo inaczej się nie da :o masakra!!! Marze o klimatyzacji :p ale takiej która się sama zrobi, bez remontu, bałaganu i kosztów rzecz jasna :D Mówisz Dj że roczek w ogrodzie to dobry pomysł? My tak zakładaliśmy, mamy ku temu warunki, tj jest gdzie i na czym siedziec, jest się pod czym przed słońcem czy ewentualnym deszczem schowac ( zakladajac że wielkiej ulewy nie będzie) , robilismy już imprezy duze na ogrodzie, ale wlasnie na zasadzie grilla... A u nas to roczki wszyscy na prawde rosół leją i rolady z kluskami rzucają... Nie mam tego jak zorganizowac z takim obiadem bo jak? Do kosciola idziemy prxeciez... Teraz nam się w rodzinie roczek szykuje, my co prawda nie idziemy bo ja będę w szkole a m z mala sam jechac nie chcę :p ale z pewnoscia się dowiem co było do jedzenia to może się przekonam co do grilla :D DJ a Ty o roczku już coś myslalas? Amber ❤️ kochana Ty nasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajcie kohane. Roczek, chrzciny czy inne imprezy jak najbardziej w ogrodzie mozna robic. Jak ma byc wystawnie to ladny obrus,serwetki, kwiatki i bedzie lepiej niz w jakiejs knajpce. Atmosfera lzejsza. Ja na pewno w ogrodzie roczek zrobie. Hmm u nas wszystkie imprezy jak pogoda sprzyja przenosza sie zawsze na dwor. Buziaki uciekam na spacet poki noe pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzisiaj już znośniejsza temperatura na zewnątrz:) i co za tym idzie wewnątrz tez:) Ach ja to tylko pomarzyć moge o roczku na ogrodzie:O No chyba, że zrobimy go na wschodzie u rodziców:) TNKS zrobisz grilla i będzie ok. Rosół i roladę niech inni robią:) Albo niech rotawirus Ci pomoże:P Hmmm tylko ciekawe co by z tego wyszło:D Laski gdzie Wy wszystkie?No co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was to ja sobie stronke nową zgarne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! ja tam uwielbiam upały:D:D moglabym gdzies na południu mieszkac i caly rok tak miec:D co do roczku to tez sie strasznie ciesze ze to w lecie i ze urodzinki co roku na swiezym powietrzu:D siedzenia w domu sobie nie wyobrazam jak taka piekna pogoda za oknem. A jak przygrzewa na tarasie to zawsze wlaczam sobie wiatrak i troche chlodzi. hjk my jedziemy pierwszy raz do Dziwrzyna, znalazlam w necie ale rezerwowalam jeszcze w zimie, chyba styczniu, i juz wtedy byla tylko polowowa czerwca wolna, reszta zarezerwowana. Podam stronke internetowa http://www.4poryroku.nadmorzem.net/ tnks- dzięki za komplement o mych oczętach:D A Ty na motorku jeździsz? misiaczkowa- gratuluje udanych zakupow, dobrze pomysleliscie i zainwestowaliscie o drazu pieniadze w cos co sie przyda bo inaczej to zaraz pieniadze by sie rozeszly , niewiadomo na co amber🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello baby ja juz w De z powrotem,fajnie bylo w Pl,super weekend. przejrzalam co pisalyscie, ja tez podaje wciaz wit D mimo slonca,musze zapytac kolezanki,miala byc dzis u pediatry,czy podawac dalej czy nie,ale tez slyszalam ze dawac rok czasu. nie odpowiadajcie na te teksty pomaranczek,bo chachmeca jakkolwiek sie to pisze ;);) jestescie the best i kropka. a te pomaranczki to pewnie pisowcy bo tylko oni tak potrafia krzyczec i sklocac. potem popisze bo dziecko marudzi,strasznie marudna jest teraz. MT78-jak to bylo z tym dodatkiem jak sie nie pracuje a siedzi z dzieckiem? gdzie zlozyc wniosek i ile przed?? bo bede musiaal, bede 3miesiace bez kasy. a czy wiesz czy ma na to wplyw ile maz zarabia czy sie dostanie czy nie?? pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mum - nazywa sie Landeserziehungsgeld i skladasz tam gdzie Antrag na Elterngeld. Najwczesniej wniosek mozesz zlozyc od rozpoczecia 9 mieisaca zycia dziecka, z tego co sie orientuje potrzebujesz od lekarza potwierdzenie, ze robilas U6. Na pierwsze dziecko 150eur przez 6 miesiecy. Jesli Netto zarobki przekrocza rocznie 25000eur moze byc pomniejszony lub odmowia wyplacenia. ja mam lepiej bo na drugie dziecko 200 eur przez rok placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki! a czy wiesz czy to dziala tak jak z elterngeld, ze wyplacaja wstecz jesli sie zlozy pozniej wniosek? bo piszesz ze trzeba miec U6,a U6 bedziemy robic chyba koniec lipca-sierpien,a ja wlasnie od lipca bede bez kasy. a Ty otrzymujesz to 200euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala zniosla dobrze podroz powrotna,ale jestesmy w sumie zmuszeni do jazdy autostarda przez polske na polnoc. sa to tez koszta-ok 70zl w 1strone,ale jadac normalnymi drogami bylaby jeszcze bardziej marudna,a tak zniesie te ok 9-10h szybkiej jazdy. bardzo zmienila sie przez ostatnie tygodnie od swiat, doslownie stala sie pannica z niemowlaka.musze przeszukac ciuszki dla niej nowe,powyrastala z dawnych. tu niedaleko naszej miejscowosci sa spotkania raz w tyg mam z dziecmi,wiec bedziemy jezdzic z nasza kolezanka i jej coreczka. u nas tez piekna pogoda,fajnie teraz wychodzic na dwor.ja mala ubieram podobnie jak siebie,i nie jest nigdy spocona.dzis wzielam cieniutki kocyk na przykrycie jak zasnie,bo jest silny zimnawy wiatr. teraz mamy w pod rzad weekendy z basenem,bo musimy odrobic godziny. mala czetso jest marudna, chce tylko do mnie,beczy jak chce ja chwile zostawic.mysle,ze to moze na nowe zabki. udanej majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wniosek zloze Co mi szkodzi wyplacaja i tak Po skonczonym Elterngeld. Takze Jak nie wroce do pracy to jakas kasa bedzie. Ja bede skladala Po tobie bo twoja Julia starsza jest. Wyplacaja 3 miesiace do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od ludzi pracy! Wikula jak tam wyprawa do krzyżakowa? A ja dzis dołączyłam do miesiączkujących :(. Zobaczymy czy jak inne kobiety w mojej rodzinie po porodzie będę przechodzić @ lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaaaaa:O Pogodę szlag mi trafił. ale może to i dobrze,bo trochę oddechu od tych upałów nie zaszkodzi. Że o roślinach nie wspomnę;) Kawy komuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×